Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 De Baets Roos SCHAR/21005/06 50m rug 01:03.53 26/06/2016 10 Meise (25 m)
EEND10 De Baets Roos SCHAR/21005/06 100m school 02:27.15 26/06/2016 10 Meise (25 m)
EEND10 Allardin Jules SCWR/11020/05 100m school 01:52.05 27/09/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Allardin Jules SCWR/11020/05 100m school 01:49.59 11/10/2015 10 Ciney (25 m)
EEND10 Allardin Jules SCWR/11020/05 100m vrij 01:27.86 27/09/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Allardin Jules SCWR/11020/05 100m rug 01:46.58 11/10/2015 10 Ciney (25 m)
EEND10 Allardin Jules SCWR/11020/05 100m vrij 01:30.24 11/10/2015 10 Ciney (25 m)
EEND10 Allardin Jules SCWR/11020/05 400m vrij 06:57.78 01/11/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:41.37 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:44.17 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:41.37 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m rug 00:50.65 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 00:51.70 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 00:51.70 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m rug 00:50.65 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:44.17 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:44.17 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 200m school 04:12.87 22/04/2019 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Amor Malaak ZIOS/21063/08 200m rug 04:18.07 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Amor Malaak ZIOS/21063/08 50m school 00:48.98 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 50m vrij 00:40.03 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m wissel 01:35.54 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 200m wissel 03:28.13 23/02/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 400m vrij 06:41.42 01/06/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m wissel 01:35.54 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m rug 01:36.62 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m rug 01:36.62 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:28.70 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m wissel 01:42.66 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m school 01:48.63 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 200m rug 03:31.86 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:24.31 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 200m wissel 03:33.06 12/10/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 200m vrij 03:17.62 09/02/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m school 01:53.82 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m school 01:48.63 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:24.31 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m school 01:48.82 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:19.94 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m wissel 01:34.96 16/11/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:22.76 16/11/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 400m vrij 06:17.51 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 200m rug 03:17.72 30/11/2014 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Angellier Liloue ZCT/20369/04 400m vrij 06:17.84 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m vrij 01:39.78 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m wissel 01:49.54 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m vrij 01:39.78 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m school 01:59.67 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 200m vrij 03:37.32 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 50m school 00:54.37 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 50m vrij 00:43.86 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 200m school 04:05.63 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m school 01:56.64 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m vrij 01:42.14 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m school 02:01.24 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m school 01:56.64 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m wissel 01:52.15 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m wissel 01:49.54 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Rias AZS/11004/05 100m school 01:51.49 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m vrij 00:33.68 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m rug 01:27.07 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m vrij 05:54.10 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m wissel 01:27.39 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m vrij 00:34.21 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m school 01:39.05 09/02/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m school 00:47.06 09/03/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m vrij 00:33.62 20/04/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m vlinder 00:40.03 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m vrij 01:15.99 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m wissel 01:26.54 20/04/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m vrij 02:47.80 28/09/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m vrij 02:47.80 28/09/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m rug 00:41.26 09/02/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m vrij 01:17.13 11/05/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m school 01:37.14 11/05/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m vrij 00:35.30 09/03/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m rug 01:28.80 23/02/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m vrij 01:32.27 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m vrij 01:32.27 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m vrij 01:36.16 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m school 01:45.72 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baeten Lukas LAQUA/11292/07 50m school 00:48.98 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Baetens Frizo DIZV/11062/06 400m vrij 07:14.88 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baetens Frizo DIZV/11062/06 100m school 01:55.18 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 Baetens Frizo DIZV/11062/06 100m vrij 01:42.09 02/10/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baetens Frizo DIZV/11062/06 400m vrij 07:14.88 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baetens Frizo DIZV/11062/06 100m wissel 01:52.21 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 Baetens Frizo DIZV/11062/06 400m vrij 07:14.88 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baetens Frizo DIZV/11062/06 400m vrij 07:14.88 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baetens Frizo DIZV/11062/06 100m vrij 01:38.06 25/09/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 400m vrij 06:43.98 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 400m vrij 06:51.45 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 200m wissel 03:33.69 30/11/2014 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 100m rug 01:46.76 01/06/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 50m school 00:53.94 05/10/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 50m vrij 00:39.48 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 50m rug 00:49.85 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 200m rug 03:55.21 16/02/2014 10 Strombeek (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 200m vrij 03:29.54 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 100m rug 01:41.93 05/10/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 100m rug 01:55.49 23/02/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 50m vrij 00:43.28 23/02/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 100m wissel 01:46.15 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 200m wissel 03:53.91 01/06/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 200m school 04:16.75 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 200m rug 03:55.21 16/02/2014 10 Strombeek (25 m)
EEND10 Bakx Jannes ZCK/11005/04 100m vrij 01:40.02 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m school 01:54.91 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 50m rug 00:48.02 02/10/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 200m wissel 03:39.96 02/10/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 50m vlinder 00:55.52 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m school 01:47.26 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m vrij 01:34.61 25/09/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 400m vrij 06:49.17 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m vrij 01:36.44 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m rug 01:42.66 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m school 01:47.26 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 400m vrij 07:00.47 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 400m vrij 06:49.17 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 50m vrij 00:40.70 25/09/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 50m vlinder 00:55.52 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m vrij 01:33.91 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 400m vrij 07:00.47 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 200m wissel 03:55.06 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m vrij 01:36.04 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 200m wissel 04:00.45 31/01/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 200m rug 03:41.25 10/01/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 200m school 03:54.83 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m school 01:51.52 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 400m vrij 07:18.10 31/01/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 50m vrij 00:43.18 10/01/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m vrij 01:36.35 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bakx Senne ZCK/11036/06 100m wissel 01:47.41 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 50m vlinder 00:55.85 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 50m school 00:55.77 13/03/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 50m vrij 00:43.17 13/03/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m school 02:10.24 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m school 02:07.24 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 50m vrij 00:43.35 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 50m rug 00:50.21 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m vrij 01:39.57 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m wissel 01:41.98 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 200m wissel 03:35.60 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 200m wissel 03:33.75 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 400m vrij 07:00.40 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m vrij 01:41.80 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 50m rug 00:47.06 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 200m wissel 03:35.60 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 400m vrij 06:58.37 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m wissel 01:43.68 02/10/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m vrij 01:33.56 02/10/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m vlinder 01:59.96 27/12/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 400m vrij 07:00.40 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 400m vrij 06:58.37 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m wissel 01:41.98 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 200m wissel 03:33.75 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 50m rug 00:47.06 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 200m wissel 03:33.75 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 400m vrij 06:58.37 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 100m rug 01:44.98 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 200m wissel 03:33.75 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Baron Kaat LSVZ/21028/06 400m vrij 06:58.37 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 200m vrij 04:03.70 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 400m vrij 08:57.47 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m school 02:16.91 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 50m rug 00:55.57 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 50m school 01:01.40 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 50m rug 00:57.48 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 400m vrij 07:43.09 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m school 02:29.81 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m vrij 01:53.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m vrij 01:48.50 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m wissel 02:15.51 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Behaeghel Janne ZCT/21083/07 100m vrij 01:38.79 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Behaeghel Janne ZCT/21083/07 100m wissel 01:55.83 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Behaeghel Janne ZCT/21083/07 100m vrij 01:38.79 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Behaeghel Janne ZCT/21083/07 100m wissel 01:55.83 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Behaeghel Janne ZCT/21083/07 200m vrij 03:52.27 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:47.40 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m wissel 03:35.20 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:49.41 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m wissel 01:41.35 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m school 03:39.05 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:16.09 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:48.44 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:51.56 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m vlinder 00:49.23 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:50.07 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:47.40 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:43.86 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:25.29 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m rug 00:47.89 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m rug 00:46.10 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:45.27 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:50.07 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:24.34 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:30.32 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m wissel 01:33.74 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:43.20 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:43.63 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:51.56 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:39.57 18/11/2018 10 NIJLEN (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m rug 01:34.83 18/11/2018 10 NIJLEN (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m rug 01:52.73 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m rug 00:50.57 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m school 01:57.84 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m vrij 01:38.94 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m vrij 01:38.94 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m vrij 00:47.64 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m vrij 00:47.64 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m school 01:57.54 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m wissel 01:48.88 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m rug 00:50.57 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 BERNATH Benjamin SCZ/11026/07 400m vrij 07:06.19 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m school 01:58.51 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m vrij 01:27.21 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m vrij 01:27.71 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 400m vrij 07:04.99 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m vrij 01:27.71 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m school 01:58.47 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m rug 01:40.17 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 200m vrij 03:08.22 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m school 01:58.47 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m school 01:51.36 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 200m wissel 03:25.95 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 200m rug 03:13.02 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:18.17 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:23.13 31/05/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 400m vrij 06:24.69 11/11/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 200m school 03:47.95 11/01/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:26.05 11/01/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 200m vrij 03:03.89 18/01/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m wissel 01:40.25 15/03/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 400m vrij 06:34.44 12/04/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 200m wissel 03:20.46 04/10/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:31.42 04/10/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:31.02 08/03/2015 10 Gent (50 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m school 01:54.05 08/03/2015 10 Gent (50 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:38.13 18/01/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:22.55 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:25.84 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Berx Marit STT/21040/05 50m vlinder 00:45.03 15/03/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 400m vrij 06:33.03 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 400m vrij 06:41.78 30/11/2014 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 200m school 03:50.91 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 50m school 00:55.17 23/02/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 50m vrij 00:44.32 27/04/2014 10 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 100m rug 01:53.55 23/02/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 100m rug 01:52.63 27/04/2014 10 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 100m school 02:00.11 27/04/2014 10 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 200m rug 03:51.13 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 100m vrij 01:40.25 27/04/2014 10 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 200m school 04:11.50 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Beyen Lukas STT/11033/04 50m rug 00:52.40 27/04/2014 10 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 100m rug 01:44.39 17/02/2019 10 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 400m vrij 07:08.85 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 400m vrij 07:08.85 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 200m vrij 03:18.15 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 400m vrij 07:08.85 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 100m rug 01:44.39 17/02/2019 10 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 200m vrij 03:31.35 18/01/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 400m vrij 06:50.90 01/02/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m wissel 01:44.95 15/03/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m vrij 01:22.77 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 200m wissel 03:29.37 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 200m wissel 03:27.27 29/11/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m school 01:57.14 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 400m vrij 06:21.76 11/11/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 200m school 04:06.00 15/03/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m vrij 01:36.06 02/05/2015 10 OOSTENDE (50 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 200m wissel 03:40.11 02/05/2015 10 OOSTENDE (50 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m vlinder 01:47.50 22/12/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 400m vrij 06:20.18 22/11/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m vrij 01:27.73 10/05/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m vrij 01:24.13 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m school 01:50.10 10/05/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 200m wissel 03:43.72 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Biggs Kalvin BEST/11016/05 100m school 01:58.06 02/05/2015 10 OOSTENDE (50 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m school 04:01.53 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 100m vrij 01:36.44 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 100m rug 01:40.45 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 100m rug 01:32.19 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m vrij 03:19.51 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 50m vrij 00:39.62 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 100m wissel 01:36.82 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m school 04:10.00 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m vrij 03:20.86 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m wissel 03:43.89 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m wissel 03:57.02 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 100m vrij 01:25.18 26/11/2017 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 50m rug 00:47.99 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 50m rug 00:42.70 26/11/2017 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m school 02:08.30 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 200m vrij 03:45.15 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 200m vrij 03:45.15 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m school 02:08.30 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 200m rug 03:53.60 31/03/2019 10 Strombeek (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m wissel 01:50.59 28/04/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 50m school 00:57.94 31/03/2019 10 Strombeek (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 400m vrij 07:43.73 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m wissel 03:08.70 30/11/2014 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:37.96 27/12/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 50m vrij 00:35.99 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 400m vrij 05:57.89 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m wissel 01:30.54 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 400m vrij 06:15.38 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m school 04:06.90 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 50m rug 00:42.59 28/09/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vrij 01:24.32 12/01/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 03:05.15 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 50m rug 00:42.59 28/09/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 03:00.62 28/09/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 03:00.62 28/09/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vlinder 01:32.88 29/12/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 03:30.55 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m school 01:48.44 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vlinder 01:32.88 29/12/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:18.19 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vlinder 01:44.56 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 03:30.55 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m rug 01:38.77 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:29.62 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m wissel 01:41.09 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 06:46.14 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 06:46.14 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:23.37 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 200m wissel 03:33.35 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 100m vrij 01:25.54 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 200m vrij 03:06.19 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 100m vrij 01:36.08 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 50m vrij 00:42.22 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 200m vrij 03:17.64 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 200m wissel 03:54.01 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 400m vrij 07:14.01 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 400m vrij 06:29.72 26/11/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 100m vrij 01:31.66 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 50m school 01:01.26 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 100m school 01:55.45 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 200m school 04:10.28 15/03/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 100m school 01:57.24 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 100m vrij 01:41.00 26/04/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 100m vrij 01:40.05 10/05/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 100m rug 01:56.25 26/04/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 100m school 01:53.47 26/04/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 100m school 01:58.86 10/05/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 50m school 00:55.64 18/01/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollaerts Klara AZS/21009/05 200m vrij 03:43.55 18/01/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:16.19 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:49.29 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:01.23 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:42.81 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:49.18 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:38.74 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 50m rug 00:57.12 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:43.30 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m wissel 01:59.21 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m vrij 04:01.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m rug 02:16.87 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m rug 04:40.43 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 02:07.16 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:05.41 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:16.43 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 50m vrij 00:48.22 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m vrij 04:01.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:11.28 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m school 01:53.58 11/05/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m vrij 01:29.35 11/05/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 200m vrij 03:30.95 09/02/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 50m vrij 00:43.50 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 50m vlinder 00:50.39 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 200m wissel 03:31.66 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m vrij 01:29.06 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m school 01:55.99 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m school 01:55.99 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 200m wissel 03:31.66 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m vrij 01:33.71 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m rug 01:43.14 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m rug 01:43.14 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m vrij 01:29.06 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m wissel 01:45.82 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 400m vrij 06:19.43 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m vrij 01:24.00 16/11/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 200m school 03:54.49 30/11/2014 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 100m wissel 01:37.03 16/11/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Bollen Vincent BEST/11008/04 400m vrij 06:44.73 11/10/2014 10 Herentals (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 400m vrij 07:06.57 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m rug 01:43.55 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m wissel 01:42.30 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m rug 01:42.94 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m vrij 01:32.21 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m school 01:54.89 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m vrij 01:31.06 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 200m vrij 03:43.76 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 50m vrij 00:38.88 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 400m vrij 06:11.37 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 200m wissel 03:20.77 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 400m vrij 06:28.69 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 400m vrij 06:11.37 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:27.29 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 200m wissel 03:19.40 26/11/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:32.35 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:26.87 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m school 01:53.22 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:33.63 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m school 01:52.65 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 200m vrij 03:12.99 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:25.96 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m wissel 01:42.57 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:26.81 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 400m vrij 06:35.89 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:42.82 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 200m vrij 03:07.15 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:38.81 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:37.83 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:28.39 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 200m wissel 03:40.23 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Boon Joran WLW/11001/04 100m vrij 01:40.03 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Boon Joran WLW/11001/04 50m vrij 00:45.36 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Boon Joran WLW/11001/04 100m school 02:06.56 29/06/2014 10 Meise (25 m)
EEND10 Boon Joran WLW/11001/04 100m vrij 01:36.34 11/11/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Boon Joran WLW/11001/04 100m school 02:02.72 11/11/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Boschmans Sarah ZCK/21019/04 200m rug 04:12.62 16/02/2014 10 Strombeek (25 m)
EEND10 Boschmans Sarah ZCK/21019/04 200m school 04:27.67 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Boschmans Sarah ZCK/21019/04 200m rug 04:12.62 16/02/2014 10 Strombeek (25 m)
EEND10 Boschmans Sarah ZCK/21019/04 50m vrij 00:41.75 20/04/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Boschmans Sarah ZCK/21019/04 100m wissel 01:49.53 20/04/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Boschmans Sarah ZCK/21019/04 100m vrij 01:50.01 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 50m vlinder 00:47.63 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:46.95 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m vrij 01:24.59 25/09/2016 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 50m vlinder 00:47.63 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 400m vrij 06:43.00 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 400m vrij 06:43.00 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 400m vrij 06:43.00 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 50m vlinder 00:47.63 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 400m vrij 06:43.00 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:52.88 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:46.95 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:46.58 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 200m wissel 03:36.93 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m vrij 01:26.35 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 200m vrij 03:08.41 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m vrij 01:28.65 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:46.95 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 200m vrij 03:08.41 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m wissel 01:43.64 21/02/2016 10 Geel (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m vrij 01:26.71 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 400m vrij 06:28.09 03/04/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m rug 01:36.39 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:45.51 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m vrij 01:33.07 21/02/2016 10 Geel (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:48.60 21/02/2016 10 Geel (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m rug 01:43.18 21/02/2016 10 Geel (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m rug 01:39.88 28/03/2016 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 200m school 03:58.73 06/03/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:47.26 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m rug 01:43.28 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 50m school 00:50.25 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m vrij 01:30.03 28/03/2016 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 50m vlinder 00:48.37 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 50m school 00:50.25 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bosmans Emma BEST/21080/06 100m rug 01:43.28 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bouvin Julie SCSG/21073/05 200m school 04:05.48 25/10/2015 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Bouvin Julie SCSG/21073/05 100m wissel 01:43.37 25/10/2015 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Boux Jana TZ/21014/04 50m vrij 00:42.94 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Boux Jana TZ/21014/04 400m vrij 07:31.92 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Boux Jana TZ/21014/04 100m wissel 01:45.79 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Boux Jana TZ/21014/04 100m rug 01:52.75 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Boux Jana TZ/21014/04 200m vrij 03:43.51 28/09/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Boux Jana TZ/21014/04 200m vrij 03:43.51 28/09/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Brabant Alexandra DIZV/21010/04 50m vrij 00:49.97 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brabant Alexandra DIZV/21010/04 200m vrij 03:52.22 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brabant Alexandra DIZV/21010/04 100m vrij 01:45.51 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brabant Alexandra DIZV/21010/04 400m vrij 07:14.79 01/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Brasseur Lea LSVZ/21050/06 200m vrij 03:42.84 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brasseur Lea LSVZ/21050/06 100m school 02:02.49 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brasseur Lea LSVZ/21050/06 100m school 02:02.49 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brasseur Lea LSVZ/21050/06 200m vrij 03:42.84 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 400m vrij 06:08.10 01/11/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 200m wissel 03:34.32 06/04/2015 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 100m rug 01:45.62 06/04/2015 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 50m school 00:59.58 04/01/2015 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 100m school 01:59.40 27/09/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 100m school 02:09.09 08/03/2015 10 Gent (50 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 100m vrij 01:24.35 08/03/2015 10 Gent (50 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 100m vrij 01:22.26 27/09/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 100m rug 01:43.74 04/01/2015 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 50m vrij 00:39.58 04/01/2015 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 100m vlinder 01:35.68 22/12/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 100m wissel 01:38.00 15/11/2015 10 De Motte - Zaventem (25 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 200m rug 03:20.90 28/02/2015 10 Overijse (25 m)
EEND10 Broos Evy ZORO/21024/05 200m vrij 02:55.47 15/11/2015 10 De Motte - Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m wissel 03:39.83 28/04/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m vrij 03:19.85 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 07:00.94 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 06:40.98 14/04/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 07:00.94 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m rug 01:43.48 28/04/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m vrij 01:31.13 28/04/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 50m vrij 00:42.65 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m wissel 01:48.37 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m wissel 01:48.37 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m vrij 03:19.85 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m rug 03:37.36 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 400m vrij 06:55.39 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 200m wissel 03:41.60 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 400m vrij 06:55.39 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 50m vrij 00:39.07 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 100m vrij 01:29.08 26/12/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 100m wissel 01:45.00 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 200m wissel 03:32.44 26/12/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 400m vrij 07:16.63 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 200m wissel 03:41.60 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 200m wissel 03:41.60 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 200m wissel 03:41.60 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 200m vrij 03:40.40 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 50m rug 00:50.70 06/03/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 100m wissel 01:53.17 06/03/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 200m vrij 03:40.40 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 100m vrij 01:34.13 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Ricky ZCT/11052/06 100m rug 01:44.98 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:44.36 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 50m school 00:47.12 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m school 01:40.73 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:21.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:14.72 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m rug 03:13.63 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:14.82 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:28.46 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:55.20 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:03.92 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:50.63 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:19.57 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:03.92 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:30.73 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:17.72 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:21.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:12.73 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:16.16 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:12.73 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:14.82 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:20.42 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:24.85 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m vlinder 00:50.15 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:20.42 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m vlinder 00:50.15 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:24.85 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m vlinder 00:52.19 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:25.22 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:29.48 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m vrij 00:38.97 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m rug 01:43.80 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m vrij 00:39.69 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m wissel 01:40.36 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m school 01:47.95 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m wissel 01:42.76 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:29.73 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m rug 00:50.42 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:31.20 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 200m school 03:42.91 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m rug 01:45.94 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:29.60 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:26.84 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:25.48 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vrij 00:47.00 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m school 01:54.36 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vrij 00:40.19 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m rug 00:46.91 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m rug 01:44.59 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m school 01:50.36 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m rug 01:47.45 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m wissel 01:39.10 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vrij 00:37.14 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vlinder 00:57.31 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:23.93 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m wissel 01:41.25 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:21.09 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vlinder 00:48.22 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 400m vrij 06:11.82 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 400m vrij 06:11.82 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:21.09 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vlinder 00:48.22 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 200m school 03:57.11 25/10/2015 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 100m vrij 01:35.72 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 200m vrij 03:30.68 21/06/2015 10 Meise (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 200m school 04:03.08 08/03/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 100m vrij 01:38.02 01/03/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 100m school 02:00.33 27/09/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 100m vrij 01:35.19 27/09/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 100m school 01:50.55 01/05/2015 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 100m school 01:52.92 01/03/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 100m school 01:50.20 08/11/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 50m vrij 00:40.87 08/11/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Yann WLW/11002/05 50m vrij 00:44.78 11/01/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Budnak Carolina SCWR/21042/08 100m school 01:44.32 18/11/2018 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Budnak Carolina SCWR/21042/08 100m vrij 01:28.86 18/11/2018 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 100m vrij 01:49.24 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 100m wissel 02:03.49 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 100m vrij 01:49.24 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 100m wissel 02:03.49 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 400m vrij 09:01.03 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 100m vrij 01:48.98 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 400m vrij 09:01.03 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m vrij 01:32.43 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m wissel 01:35.28 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m school 01:54.72 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m rug 01:35.60 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 200m wissel 03:29.39 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 200m vrij 03:04.14 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m vrij 01:26.19 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 06:49.02 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 06:16.49 26/11/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m vrij 01:31.71 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 50m school 00:49.38 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m rug 01:37.02 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m rug 01:31.36 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 03:36.95 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m school 01:53.95 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 06:30.02 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 200m vrij 02:59.78 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 200m wissel 03:21.47 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m vrij 01:25.40 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m vrij 03:01.50 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 50m vrij 00:37.85 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 50m vlinder 00:48.72 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m vrij 01:22.10 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m rug 03:15.10 16/02/2014 10 Strombeek (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m vrij 01:27.57 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m wissel 01:39.94 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m rug 03:15.10 16/02/2014 10 Strombeek (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:53.69 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m vrij 01:24.92 24/05/2014 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m wissel 01:36.58 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 400m vrij 06:26.83 02/02/2014 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m vrij 01:26.37 22/03/2014 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 50m rug 00:43.59 24/05/2014 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 50m vlinder 00:48.72 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m rug 03:16.11 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 50m vrij 00:37.06 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 400m vrij 05:59.99 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m wissel 01:35.26 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m vrij 01:21.81 16/11/2014 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 03:39.37 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:46.32 16/11/2014 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m wissel 01:36.60 16/11/2014 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 200m wissel 03:15.21 26/12/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m vrij 01:23.24 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m rug 01:34.61 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 200m vrij 03:04.27 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m wissel 01:36.55 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 200m vrij 03:03.43 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m school 01:47.47 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m wissel 01:36.27 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m rug 01:31.14 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 400m vrij 06:21.55 09/04/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m vrij 00:38.34 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m rug 00:43.33 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 200m school 03:46.26 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m school 00:48.01 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m vrij 00:38.10 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m school 00:50.22 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m school 00:50.77 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 400m vrij 06:17.95 26/11/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m school 01:45.40 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m vrij 03:30.56 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 50m vrij 00:41.97 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m wissel 01:49.75 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m wissel 01:49.75 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m rug 04:12.42 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m vrij 01:38.95 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m school 01:59.53 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m rug 01:51.85 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m vrij 03:30.56 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:31.68 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m wissel 03:18.83 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 06:06.46 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 06:06.46 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m wissel 03:50.02 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m school 03:47.09 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 06:23.57 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 06:49.91 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m school 03:48.49 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 07:03.02 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:24.84 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 50m vrij 00:41.47 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 50m rug 00:44.32 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m school 01:53.34 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m wissel 03:27.51 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m vrij 03:19.69 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 06:23.57 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:24.21 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m vrij 03:13.50 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m school 01:48.50 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 50m vrij 00:38.39 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:22.79 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m rug 01:40.44 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:23.66 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 50m vlinder 00:52.09 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 200m wissel 03:41.89 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 400m vrij 07:17.39 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 200m wissel 03:41.89 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 400m vrij 07:05.88 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 200m wissel 03:41.89 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 200m wissel 03:41.89 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 100m vrij 01:28.04 26/12/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 400m vrij 07:05.88 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 50m vrij 00:40.63 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 100m wissel 01:44.26 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 200m vrij 03:39.39 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 50m school 00:55.37 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 200m vrij 03:39.39 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 50m rug 00:49.70 06/03/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 100m rug 01:47.13 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 100m vrij 01:36.24 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 50m school 00:55.37 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Catry Arne ZCT/11047/06 100m wissel 01:48.64 06/03/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 50m vrij 00:39.81 10/01/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 400m vrij 06:47.24 31/01/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m vrij 01:28.71 09/10/2016 10 Ciney (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m school 01:55.90 09/10/2016 10 Ciney (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 200m rug 03:40.54 15/05/2016 10 Embourg (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m wissel 01:45.42 15/05/2016 10 Embourg (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 200m vrij 03:16.41 15/05/2016 10 Embourg (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m wissel 01:41.00 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m vrij 01:24.58 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m rug 01:41.83 09/10/2016 10 Ciney (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m school 01:50.44 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m vrij 01:24.58 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 400m vrij 06:35.27 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m school 01:54.34 15/05/2016 10 Embourg (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m vrij 01:29.82 15/05/2016 10 Embourg (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 400m vrij 06:35.27 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 50m vrij 00:38.08 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m school 01:50.44 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m wissel 01:41.00 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m wissel 01:41.00 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m vrij 01:24.58 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m wissel 01:41.00 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m vrij 01:24.58 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m school 01:50.44 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m school 01:49.13 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 50m vlinder 00:53.02 15/05/2016 10 Embourg (25 m)
EEND10 Chabeau Romane SCWR/21024/06 100m school 01:50.44 20/11/2016 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 50m vlinder 00:49.15 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 50m rug 00:45.87 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m wissel 03:26.28 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m wissel 03:26.28 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m vrij 03:14.85 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 50m rug 00:45.87 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m vrij 01:32.80 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 400m vrij 06:47.38 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m school 01:46.55 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 400m vrij 06:47.38 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 400m vrij 06:47.37 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m wissel 03:20.23 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m wissel 03:20.23 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 50m vlinder 00:49.15 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m wissel 03:20.23 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 400m vrij 06:47.37 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 400m vrij 06:47.38 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m vrij 03:14.85 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 400m vrij 06:47.38 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m vlinder 01:43.79 27/12/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 50m vlinder 00:49.15 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 400m vrij 07:25.87 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m wissel 03:20.23 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m vrij 03:14.85 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m rug 01:49.96 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m school 01:47.45 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m vrij 03:30.45 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m vrij 01:37.32 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m vrij 01:36.20 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m school 04:01.81 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m school 01:45.92 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m wissel 03:48.87 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Charlier Thibau ZORO/11040/05 100m school 02:15.35 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Charlier Thibau ZORO/11040/05 50m vrij 00:41.67 28/02/2015 10 Overijse (25 m)
EEND10 Charlier Thibau ZORO/11040/05 100m vrij 01:33.14 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Charlot Thibault LOR/11015/04 100m vrij 01:44.42 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Charlot Thibault LOR/11015/04 100m vrij 01:44.42 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Christiaens Lander AART/10997/04 100m vrij 01:35.12 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Christiaens Lander AART/10997/04 100m school 01:48.67 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Christiaens Lander AART/10997/04 100m vrij 01:34.20 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Christiaens Lander AART/11006/04 100m vrij 01:34.47 23/03/2014 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Christiaens Lander AART/11006/04 100m school 01:54.06 23/03/2014 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Christiaens Lander AART/11006/04 100m school 01:46.75 11/11/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Christiaens Lander AART/11006/04 100m vrij 01:32.10 11/11/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Christiaens Lander AART/11006/04 200m wissel 03:24.45 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/11005/04 50m school 00:49.65 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/11005/04 100m vrij 01:30.81 11/11/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/11005/04 100m school 01:48.13 11/11/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/10998/04 100m vrij 01:32.95 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/10998/04 100m vrij 01:32.25 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/10998/04 50m vlinder 00:55.64 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/10998/04 100m school 01:51.65 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/10998/04 100m vrij 01:37.82 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/10998/04 100m vrij 01:32.95 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/10998/04 50m vlinder 00:55.64 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/11005/04 100m vrij 01:34.46 23/03/2014 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Christiaens Senne AART/11005/04 100m school 01:54.16 23/03/2014 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m wissel 03:22.34 26/12/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m wissel 03:22.34 26/12/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:45.93 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:43.03 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m school 03:59.91 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:25.06 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m school 01:50.09 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:42.96 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m vrij 00:34.90 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:26.35 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m school 01:51.19 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 400m vrij 06:58.38 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m rug 01:36.80 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m wissel 01:35.49 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m school 00:48.08 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:45.93 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 400m vrij 06:32.47 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m school 03:59.91 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:28.59 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 50m vrij 00:52.13 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 100m vrij 01:38.56 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 100m school 02:14.10 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m rug 01:37.69 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m vrij 01:26.19 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 200m rug 03:28.90 30/11/2014 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 50m school 00:57.12 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 400m vrij 06:39.78 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m school 01:56.84 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m vrij 01:35.93 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m vrij 01:37.38 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m rug 01:45.49 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m vrij 01:32.40 01/06/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m vrij 01:37.38 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m rug 01:46.55 23/02/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m rug 01:45.49 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 50m vrij 00:43.68 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 100m wissel 01:47.31 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Claes Reinout ZCT/11009/04 200m vrij 03:33.53 09/02/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Claes Valentina LSVZ/21012/04 50m school 01:01.91 09/03/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Claes Valentina LSVZ/21012/04 50m vrij 00:49.06 09/03/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Claes Valentina LSVZ/21012/04 100m vrij 01:55.88 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claeys Alice SCSG/21058/05 100m wissel 01:50.81 25/10/2015 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Claeys Alice SCSG/21058/05 50m rug 00:54.25 21/06/2015 10 Meise (25 m)
EEND10 Claeys Alice SCSG/21058/05 100m school 02:00.20 21/06/2015 10 Meise (25 m)
EEND10 Claeys Alice SCSG/21058/05 200m school 04:07.20 04/10/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Claeys Alice SCSG/21058/05 50m vrij 00:44.46 04/10/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Clement Yaro ZORO/21037/04 100m school 02:01.85 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Clement Yaro ZORO/21037/04 100m vrij 01:32.23 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Clement Yaro ZORO/21037/04 50m vrij 00:39.88 23/11/2014 10 Overijse (25 m)
EEND10 Clement Yaro ZORO/21037/04 100m rug 01:46.84 23/11/2014 10 Overijse (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m school 01:52.74 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m wissel 01:36.68 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m vrij 01:31.22 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m wissel 01:43.16 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m school 00:50.32 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m vrij 00:39.06 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m rug 00:51.41 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m school 01:59.45 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:33.93 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:33.82 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 400m vrij 07:10.16 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m school 01:48.08 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m school 01:49.01 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:29.88 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m wissel 03:51.20 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 100m vrij 01:36.09 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m wissel 03:58.19 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m wissel 03:51.20 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m wissel 03:51.20 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 50m vlinder 00:51.30 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m vrij 03:18.00 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 100m vlinder 01:53.14 27/12/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 50m rug 00:52.78 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 400m vrij 07:15.24 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m wissel 03:58.19 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 400m vrij 07:15.24 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m vrij 03:18.00 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m wissel 03:51.20 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 50m vlinder 00:51.30 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 100m school 02:05.52 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 400m vrij 07:00.25 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 400m vrij 07:00.25 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 50m rug 00:52.78 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 400m vrij 07:00.25 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m vrij 03:18.00 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 50m vlinder 00:51.30 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 400m vrij 07:00.25 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 50m vlinder 00:55.06 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 100m vrij 01:39.27 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 100m school 02:04.75 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m school 04:32.61 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 50m school 01:03.21 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 100m rug 01:50.67 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m vrij 03:46.86 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 100m rug 01:51.45 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 100m vrij 01:38.91 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Giel LAQUA/11139/06 200m wissel 03:52.92 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 400m vrij 06:21.22 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 400m vrij 06:40.04 11/10/2014 10 Herentals (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m wissel 01:32.99 16/11/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m vrij 01:19.33 16/11/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m vrij 01:34.81 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m rug 01:40.66 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m vrij 01:34.81 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 50m vrij 00:41.93 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m wissel 01:46.25 19/01/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 50m vlinder 00:48.56 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 200m wissel 03:35.02 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m vrij 01:28.34 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m school 02:01.38 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 200m wissel 03:35.02 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m rug 01:40.66 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m school 02:01.38 27/04/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m vrij 01:29.72 11/05/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 100m school 01:52.89 11/05/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Clijsters Jef BEST/11007/04 200m vrij 03:28.02 09/02/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:45.24 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 200m wissel 03:11.78 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:45.24 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vlinder 01:36.80 27/12/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:27.31 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 200m vrij 02:49.36 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:27.31 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:23.34 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 50m vlinder 00:40.53 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:24.67 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:44.70 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:19.53 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:45.24 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:19.53 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:27.31 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:19.53 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m wissel 01:30.26 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 400m vrij 05:53.75 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m wissel 01:30.26 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m wissel 01:30.26 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:45.24 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:27.31 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 200m wissel 03:11.78 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 50m vlinder 00:40.53 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:52.54 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:44.70 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 200m wissel 03:11.78 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 200m wissel 03:20.34 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 50m vlinder 00:40.53 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:44.70 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 200m wissel 03:11.78 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 200m vrij 02:49.36 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 400m vrij 05:53.75 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:47.83 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m wissel 01:30.26 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:19.53 20/11/2016 10 Nijlen (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 50m vlinder 00:46.17 03/01/2016 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:38.11 28/03/2016 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m wissel 01:35.13 21/02/2016 10 Geel (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:28.84 28/03/2016 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:23.58 21/02/2016 10 Geel (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 50m vrij 00:38.36 03/01/2016 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:39.78 03/01/2016 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:48.96 21/02/2016 10 Geel (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 50m vlinder 00:46.50 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:52.02 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:54.25 03/01/2016 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 400m vrij 06:02.57 03/04/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:31.92 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m wissel 01:34.88 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:22.92 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cloes Lena BEST/21050/06 100m school 01:53.20 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m vlinder 01:42.98 22/12/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m vrij 01:27.95 02/05/2015 10 OOSTENDE (50 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 200m rug 03:08.37 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m wissel 01:36.38 15/02/2015 10 Geel (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m vrij 01:25.64 22/11/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 200m wissel 03:27.48 04/01/2015 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 50m vlinder 00:44.00 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 200m wissel 03:22.79 02/05/2015 10 OOSTENDE (50 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m vrij 01:28.32 10/05/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m school 01:49.75 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 50m rug 00:44.58 11/01/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m rug 01:29.85 15/02/2015 10 Geel (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m school 01:53.89 10/05/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m vrij 01:24.60 11/01/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m rug 01:28.74 31/05/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m wissel 01:37.00 22/11/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m vrij 01:23.83 31/05/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 200m wissel 03:15.17 29/11/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m vrij 01:28.05 15/02/2015 10 Geel (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 400m vrij 06:22.63 01/11/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Cloes Stef BEST/11032/05 100m school 01:53.06 15/02/2015 10 Geel (25 m)
EEND10 Cocqueraux Stijn SCWR/11028/05 100m school 01:54.05 11/10/2015 10 Ciney (25 m)
EEND10 Cocqueraux Stijn SCWR/11028/05 50m rug 00:51.75 08/11/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Cocqueraux Stijn SCWR/11028/05 100m school 01:55.29 08/11/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Cocqueraux Stijn SCWR/11028/05 100m vrij 01:30.91 11/10/2015 10 Ciney (25 m)
EEND10 Cocqueraux Stijn SCWR/11028/05 100m rug 01:46.87 11/10/2015 10 Ciney (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 100m rug 01:44.62 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 50m rug 00:51.67 06/03/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 100m wissel 01:49.72 06/03/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 50m school 00:52.80 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 100m vrij 01:32.99 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 50m school 00:52.80 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 200m vrij 03:27.00 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 200m vrij 03:27.00 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 200m wissel 03:47.64 17/04/2016 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 100m vrij 01:35.47 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 400m vrij 07:09.56 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Cornelissen Janne ZCT/21048/06 100m school 01:57.10 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m school 01:51.31 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m vrij 01:40.13 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m vrij 01:44.60 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m school 02:02.69 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m wissel 01:54.10 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 100m rug 02:07.55 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 100m vrij 01:48.77 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 50m vrij 00:49.75 24/05/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 200m vrij 03:45.79 21/06/2015 10 Meise (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 200m wissel 04:23.03 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 100m school 02:14.33 01/05/2015 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 100m vrij 01:40.46 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 100m school 02:10.66 21/06/2015 10 Meise (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 100m rug 02:01.63 24/05/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Cornu Nyah DIZV/21026/05 100m vrij 01:39.92 27/09/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m rug 01:40.30 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 400m vrij 06:44.42 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 200m wissel 03:23.31 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m rug 01:41.63 23/02/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m wissel 01:41.04 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m wissel 01:37.44 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 50m vrij 00:38.01 23/02/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 50m vrij 00:39.25 09/03/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 200m school 03:51.40 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m wissel 01:36.21 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m vrij 01:26.36 01/06/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m school 01:51.00 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m wissel 01:41.04 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 50m vlinder 00:46.40 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m vrij 01:29.86 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 50m vlinder 00:46.40 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 50m vrij 00:38.42 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 50m rug 00:47.26 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 50m school 00:50.73 09/03/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m rug 01:37.10 01/06/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 50m vlinder 00:46.40 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m school 01:47.89 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 100m wissel 01:41.04 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 Crabbe Lore DDAT/21000/04 200m rug 03:36.45 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Crombez Nicholas ZORO/11066/06 50m rug 00:47.15 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Crombez Nicholas ZORO/11066/06 50m rug 00:47.15 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Crombez Nicholas ZORO/11066/06 100m vrij 01:26.06 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Crombez Nicholas ZORO/11066/06 100m vrij 01:26.06 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Custers Ella BEST/21044/04 400m vrij 07:13.62 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Custers Ella BEST/21044/04 200m wissel 03:44.04 30/11/2014 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 400m vrij 06:55.52 26/11/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 50m rug 00:47.17 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m school 02:11.50 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m vrij 01:39.31 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 50m rug 00:51.87 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m wissel 01:59.00 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m vrij 01:40.08 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m school 02:18.57 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 400m vrij 07:53.78 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m wissel 01:59.00 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m school 02:05.14 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m wissel 01:45.40 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m vrij 01:28.00 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m wissel 01:45.40 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m vrij 01:28.00 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11059/07 100m vrij 01:33.89 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11059/07 100m vrij 01:33.89 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11059/07 100m rug 01:58.41 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11059/07 100m rug 01:58.41 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 200m rug 04:16.37 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 50m school 00:58.27 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 100m rug 01:53.48 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 50m rug 00:50.81 26/11/2017 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 50m vrij 00:45.53 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 100m school 02:05.65 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 200m vrij 03:56.22 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 100m vrij 01:42.28 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 100m wissel 01:47.36 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 100m vrij 01:40.13 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 100m vrij 01:47.22 08/03/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 400m vrij 07:19.65 01/11/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 100m rug 01:45.32 24/05/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 200m vrij 03:27.48 10/05/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 100m rug 01:48.46 04/10/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 200m school 04:04.26 04/10/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 50m rug 00:49.52 21/06/2015 10 Meise (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 400m vrij 07:08.58 27/12/2015 10 Sint-Niklaas (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 400m vrij 07:23.86 25/10/2015 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 200m wissel 03:47.74 24/05/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 50m school 00:53.46 10/05/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 50m vrij 00:46.34 22/02/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 100m rug 01:46.93 22/02/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 200m wissel 03:49.83 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Daelemans Anke LOR/21007/05 50m rug 00:52.26 08/03/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 50m vrij 00:54.31 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 100m wissel 02:01.94 28/04/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 100m school 02:05.18 28/04/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 100m vrij 01:45.81 28/04/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 50m school 00:56.75 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 50m vrij 00:54.31 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 50m school 00:56.75 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m school 01:57.20 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 400m vrij 06:30.81 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m vrij 01:29.61 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m vrij 01:37.28 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 200m vrij 03:06.89 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 400m vrij 06:30.81 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m school 01:52.48 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 400m vrij 06:30.81 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m rug 01:35.44 26/12/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 400m vrij 06:30.81 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m vrij 01:29.00 26/12/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 200m vrij 03:06.89 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 50m vrij 00:40.33 16/04/2016 10 BASTOGNE Centre Sportif de la Porte de Treve (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 400m vrij 07:01.36 03/04/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 50m rug 00:45.01 16/04/2016 10 BASTOGNE Centre Sportif de la Porte de Treve (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 50m school 00:53.83 16/04/2016 10 BASTOGNE Centre Sportif de la Porte de Treve (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m vrij 01:33.94 16/04/2016 10 BASTOGNE Centre Sportif de la Porte de Treve (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 50m school 00:53.90 13/03/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 200m vrij 03:21.08 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m school 01:56.87 16/04/2016 10 BASTOGNE Centre Sportif de la Porte de Treve (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 100m rug 01:38.00 16/04/2016 10 BASTOGNE Centre Sportif de la Porte de Treve (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 50m vrij 00:40.77 13/03/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Daelemans Roosje STT/21062/06 50m rug 00:46.71 13/03/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m school 00:49.98 10/05/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m school 01:47.27 26/04/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 200m vrij 02:48.14 15/11/2015 10 De Motte - Zaventem (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 200m vrij 02:51.61 10/05/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m rug 00:42.73 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m rug 00:41.69 08/03/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m wissel 01:29.02 15/11/2015 10 De Motte - Zaventem (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m rug 01:32.44 22/02/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m school 01:50.10 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m vrij 00:36.43 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m rug 01:34.99 24/05/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m vrij 00:36.00 24/05/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 200m wissel 03:21.05 26/04/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m rug 01:31.68 26/04/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m vrij 01:16.31 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m rug 00:39.59 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 200m rug 03:25.44 11/01/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 400m vrij 06:30.52 01/02/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m wissel 01:32.23 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m school 01:48.44 22/03/2015 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 200m school 03:59.27 08/03/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m vrij 01:19.39 26/04/2015 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m vrij 00:36.18 11/01/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m rug 01:29.05 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m rug 01:29.11 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 200m wissel 03:19.84 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 200m wissel 03:21.34 29/11/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m vrij 00:34.22 04/10/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m vrij 01:21.19 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 50m rug 00:39.51 04/10/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m vrij 01:18.29 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 400m vrij 06:08.47 01/11/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Daems Lotte ZCK/21007/05 100m vrij 01:18.46 22/03/2015 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 100m vrij 01:50.75 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 50m vrij 00:48.25 08/03/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 100m vrij 01:48.20 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 100m school 02:10.80 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 100m vrij 01:47.36 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 200m vrij 03:41.94 15/11/2015 10 De Motte - Zaventem (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 50m school 00:57.97 08/03/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 100m rug 01:56.57 04/10/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 50m school 00:56.05 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 50m rug 00:55.11 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 Daenen Sander LSVZ/11031/05 50m vrij 00:46.20 04/10/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m vrij 03:12.17 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m wissel 01:45.58 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m vrij 03:12.17 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m rug 01:37.91 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m vrij 01:27.76 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m wissel 01:45.58 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 50m vrij 00:38.22 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m rug 03:30.92 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m school 01:50.00 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m school 03:58.77 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m wissel 01:41.72 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vlinder 00:50.45 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m vrij 03:07.59 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:22.60 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m rug 01:36.70 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:20.65 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:32.27 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:51.34 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:52.36 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m rug 01:36.70 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:51.03 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:37.17 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:20.65 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m vrij 02:54.43 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:23.97 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m rug 00:45.79 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 400m vrij 06:05.65 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m wissel 01:36.22 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Danhieux Tibe ZORO/11063/06 50m vrij 00:39.85 20/02/2016 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Tibe ZORO/11063/06 400m vrij 06:05.77 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Danhieux Tibe ZORO/11063/06 400m vrij 06:05.77 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Danhieux Tibe ZORO/11063/06 50m rug 00:42.35 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m wissel 01:42.42 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m wissel 01:42.42 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Danhieux Tibe ZORO/11063/06 50m rug 00:42.35 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m vrij 01:23.84 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 400m vrij 06:43.21 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m vrij 01:23.84 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 200m vrij 03:06.51 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m wissel 01:36.38 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 200m vrij 03:06.51 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 200m vrij 03:06.51 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m wissel 01:36.38 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m wissel 01:36.38 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m vrij 01:23.84 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m vrij 01:23.84 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m vrij 01:29.69 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m school 01:48.94 25/09/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m school 01:59.16 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m vrij 01:26.77 25/09/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 400m vrij 06:43.21 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m wissel 01:36.38 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 50m school 00:54.64 13/03/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m wissel 01:44.29 13/03/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m rug 01:36.81 01/05/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 100m vrij 01:30.90 01/05/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Darquennes Leena TZ/21027/06 200m school 04:17.65 10/01/2016 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 100m vrij 01:45.44 08/05/2016 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 50m vrij 00:48.55 08/05/2016 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 100m rug 01:44.68 08/05/2016 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 50m rug 00:49.49 08/05/2016 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 100m wissel 01:59.61 08/05/2016 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 100m rug 01:48.51 10/04/2016 10 La Louvière (50 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 100m vrij 01:44.06 10/04/2016 10 La Louvière (50 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 200m vrij 03:18.53 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 100m vrij 01:39.07 02/10/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 50m rug 00:52.79 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 50m school 01:08.03 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 50m vrij 00:48.88 26/06/2016 10 Mol (50 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 100m vrij 01:39.72 16/05/2016 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 200m vrij 03:18.53 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Das Joran KVZP/11027/06 50m rug 00:51.10 16/05/2016 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Das Patrick SCZ/11012/06 200m vrij 03:42.01 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 400m vrij 06:21.29 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m wissel 01:36.78 16/11/2014 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m vrij 01:26.59 16/11/2014 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 50m vrij 00:36.80 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 200m school 03:59.66 23/11/2014 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m school 01:59.40 16/11/2014 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m vrij 01:27.35 24/05/2014 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 50m rug 00:48.54 24/05/2014 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m vrij 01:29.61 22/03/2014 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m vrij 01:30.65 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 200m rug 03:32.84 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m vrij 01:30.40 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m vrij 01:30.40 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 50m vrij 00:39.67 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m vrij 01:29.30 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m school 01:58.74 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 200m vrij 03:04.67 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 50m vrij 00:37.92 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 100m wissel 01:41.43 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 200m rug 03:32.84 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Backer Annelore KVZP/21008/04 400m vrij 06:53.26 02/02/2014 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 50m vlinder 00:46.16 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 100m wissel 01:44.78 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 200m vrij 03:14.08 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 100m vrij 01:29.59 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 100m vrij 01:29.59 11/11/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 50m school 00:50.03 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 100m rug 01:42.33 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:41.40 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:18.28 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m rug 01:33.92 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m school 02:12.02 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:21.35 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 50m vlinder 00:46.37 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:51.79 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m school 02:05.42 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 03:24.40 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:20.91 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:19.42 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 03:24.67 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 03:24.67 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 06:22.83 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 03:15.04 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m wissel 01:34.10 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:16.53 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 05:50.35 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:15.32 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:16.53 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m wissel 01:34.10 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 02:06.04 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:03.33 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 400m vrij 07:14.03 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 01:49.60 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 02:06.04 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:33.17 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:08.11 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:08.11 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:40.14 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:39.30 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bakker Paulien STT/21063/05 100m vrij 02:04.86 31/05/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Bakker Paulien STT/21063/05 100m rug 02:04.72 31/05/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:28.23 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:43.42 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:37.79 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m wissel 03:19.65 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:49.88 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m rug 01:36.12 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:18.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:37.79 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m wissel 03:27.18 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:46.99 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:40.72 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:26.95 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:22.36 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:18.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 100m rug 01:51.74 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 50m school 00:52.27 17/01/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m vrij 03:35.44 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 100m school 01:49.89 28/02/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m school 03:56.97 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 100m vrij 01:41.51 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 100m rug 01:46.41 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m wissel 03:35.64 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m wissel 03:34.83 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 400m vrij 06:43.10 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 50m vlinder 00:49.86 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m vrij 03:18.91 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 100m vrij 01:43.19 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 100m school 01:44.55 15/05/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m wissel 03:34.83 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 400m vrij 06:43.10 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 50m rug 00:47.06 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 400m vrij 06:43.10 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m wissel 03:35.64 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m wissel 03:35.64 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m wissel 03:35.64 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 50m rug 00:47.06 13/11/2016 10 Zaventem (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m vrij 03:18.91 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 400m vrij 06:43.10 20/11/2016 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m vrij 03:18.91 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 50m vlinder 00:49.86 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 100m school 01:45.53 05/06/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 de Bock Sanne LAQUA/21187/06 50m vlinder 00:49.86 23/10/2016 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m rug 01:27.89 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m wissel 03:21.92 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m school 01:51.78 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m vrij 02:56.61 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m wissel 03:21.92 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m rug 01:27.18 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:21.24 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:21.83 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:21.81 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m wissel 03:08.01 26/11/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:22.13 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m wissel 03:16.68 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 400m vrij 06:38.08 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:21.40 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m school 01:48.59 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m vrij 03:05.38 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 400m vrij 06:13.54 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 50m vlinder 00:44.93 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m vlinder 01:38.65 30/12/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m vrij 01:20.99 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m rug 01:25.34 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Craen Imke DDAT/21012/04 200m school 04:06.15 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Craen Imke DDAT/21012/04 50m school 00:52.50 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 400m vrij 06:57.61 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 100m rug 01:41.78 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 50m school 00:49.50 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 100m wissel 01:36.95 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 100m wissel 01:36.95 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 100m wissel 01:36.95 16/02/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 100m school 01:49.77 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 100m vrij 01:26.38 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 50m vrij 00:38.17 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 100m wissel 01:37.37 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Graeve René DDAT/11004/04 200m school 03:59.04 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Greef Janelle ZCT/21109/09 200m wissel 04:10.23 28/04/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Greef Janelle ZCT/21109/09 100m vrij 01:57.24 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Greef Janelle ZCT/21109/09 100m vrij 01:57.24 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 400m vrij 06:18.67 30/12/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:29.83 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m rug 01:40.65 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m school 02:02.19 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:25.55 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:39.95 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 50m rug 00:48.67 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 200m vrij 03:00.45 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:29.83 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:30.46 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 400m vrij 07:17.28 26/11/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m school 01:53.72 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:27.04 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 200m vrij 03:17.18 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m wissel 01:45.51 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m school 01:56.73 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:34.84 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m rug 00:45.16 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:41.40 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m wissel 01:54.17 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:39.85 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m school 01:58.05 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m school 00:59.72 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:40.35 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m rug 00:50.33 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:41.09 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m rug 01:51.44 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:45.66 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:43.67 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m school 00:56.79 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m school 00:54.40 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 200m wissel 03:26.97 26/12/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 de Laat Klara SCZ/20176/04 100m vrij 02:17.24 16/03/2014 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Leus Julen LOR/11011/05 50m vrij 00:45.35 22/02/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Leus Julen LOR/11011/05 100m rug 02:02.35 22/02/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Leus Julen LOR/11011/05 100m vrij 01:42.32 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vlinder 00:45.81 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m school 01:55.26 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m rug 03:31.67 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vrij 00:37.37 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vlinder 00:45.81 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m vrij 03:18.34 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m vrij 03:18.34 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m vrij 01:26.05 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m rug 01:42.16 21/04/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 400m vrij 06:05.23 26/12/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vlinder 00:45.06 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vrij 00:37.80 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m vrij 03:09.62 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vlinder 00:45.28 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 400m vrij 06:31.00 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m school 01:51.56 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vlinder 01:54.08 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m school 00:51.67 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vlinder 00:47.54 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m school 00:53.61 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m rug 00:46.76 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m school 01:52.95 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:24.78 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vrij 00:37.86 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vlinder 00:45.93 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m vrij 03:03.95 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 400m vrij 06:25.13 26/11/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m wissel 01:33.72 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:23.91 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vrij 00:36.64 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m vrij 02:59.38 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m rug 01:33.71 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:22.61 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m wissel 03:20.32 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vlinder 01:43.22 29/12/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m school 01:49.50 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 07:01.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 07:01.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 06:33.05 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 06:44.27 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:25.36 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m rug 01:35.85 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m wissel 01:40.86 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m wissel 01:34.44 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m school 01:50.84 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:24.08 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:29.09 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m rug 01:41.88 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 06:43.19 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vlinder 02:04.98 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vlinder 01:43.22 29/12/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 50m school 00:50.72 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 50m school 00:50.91 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m school 01:50.76 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 07:32.89 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 08:35.52 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 50m rug 00:56.29 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 08:35.52 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m vrij 01:42.12 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 200m vrij 03:42.91 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m vrij 01:49.03 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m rug 02:06.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m wissel 01:53.90 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m school 01:49.06 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Munck Emiel DDAT/11015/04 100m vrij 01:34.32 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Munck Emiel DDAT/11015/04 400m vrij 07:38.34 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Munck Emiel DDAT/11015/04 50m school 00:52.50 16/11/2014 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Munck Emiel DDAT/11015/04 200m school 04:03.70 12/10/2014 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 50m vrij 00:39.16 20/04/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m vrij 01:27.61 09/03/2014 10 Gent (50 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m school 01:59.95 09/03/2014 10 Gent (50 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 200m rug 03:33.81 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m wissel 01:43.98 20/04/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m school 01:55.25 11/05/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m vrij 01:24.51 11/05/2014 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 200m vrij 03:14.66 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 50m rug 00:47.65 01/05/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m rug 01:37.70 05/10/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 50m vlinder 00:44.42 16/02/2014 10 Strombeek (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 50m vlinder 00:44.42 16/02/2014 10 Strombeek (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 50m vlinder 00:44.54 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m vlinder 01:40.45 23/02/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m rug 01:46.53 23/02/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 50m school 00:52.73 05/10/2014 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 50m school 00:55.34 22/06/2014 10 MOL (50 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 400m vrij 06:08.33 02/11/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m vrij 01:18.82 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 400m vrij 06:18.09 11/11/2014 10 Landen (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 200m wissel 03:19.66 30/11/2014 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Nil Yente ZCK/10337/04 100m vlinder 01:31.21 21/12/2014 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Peyper Myrthe ZIOS/21036/06 100m vrij 01:37.02 11/11/2016 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Peyper Myrthe ZIOS/21036/06 50m vlinder 00:51.23 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Peyper Myrthe ZIOS/21036/06 100m school 01:49.00 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Peyper Myrthe ZIOS/21036/06 100m vrij 01:37.02 11/11/2016 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Peyper Myrthe ZIOS/21036/06 50m vlinder 00:51.23 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Peyper Myrthe ZIOS/21036/06 100m school 01:49.00 04/12/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:29.27 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 06:57.73 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 200m wissel 03:43.88 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 02:05.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 02:05.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m wissel 01:52.23 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:29.27 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m wissel 01:52.23 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 200m wissel 03:33.53 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 200m wissel 03:33.53 23/12/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 07:43.84 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 06:43.20 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m rug 01:48.16 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:36.30 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m rug 01:47.43 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 01:53.72 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:31.69 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m vrij 01:36.70 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m vrij 01:41.41 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m rug 01:50.86 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m wissel 01:50.30 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m school 02:04.96 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m school 02:04.96 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m wissel 01:50.30 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m rug 01:50.86 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m vrij 01:41.41 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m vrij 01:32.39 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 50m rug 00:52.58 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m school 02:06.21 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 200m wissel 03:41.06 29/11/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 100m school 01:58.56 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 100m vrij 01:34.67 10/05/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 100m school 01:59.14 10/05/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 400m vrij 07:00.95 01/02/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 400m vrij 06:38.28 11/11/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 400m vrij 06:46.97 22/11/2015 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 100m vrij 01:32.81 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 200m wissel 04:05.01 08/02/2015 10 LEUVEN (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 200m rug 03:45.61 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 100m vrij 01:29.43 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 400m vrij 06:38.74 01/11/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 200m vrij 03:32.67 18/01/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 50m school 00:56.17 18/01/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 200m wissel 03:42.35 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m vrij 01:34.91 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m rug 01:44.02 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 100m vrij 01:33.58 11/11/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 100m school 01:50.17 11/11/2014 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 200m vrij 03:28.35 29/06/2014 10 Meise (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 100m vrij 01:34.27 19/01/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 100m school 01:55.61 29/06/2014 10 Meise (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 100m vrij 01:34.19 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 50m vrij 00:41.22 16/03/2014 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 100m vrij 01:33.90 28/09/2014 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Schouwer Niel AART/11015/04 100m vrij 01:34.19 08/06/2014 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m wissel 01:39.38 27/11/2016 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m vrij 01:25.22 27/11/2016 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m wissel 01:39.38 27/11/2016 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m vrij 01:25.22 27/11/2016 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m wissel 01:40.76 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m vrij 01:25.22 27/11/2016 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m wissel 01:39.38 27/11/2016 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 200m vrij 03:16.67 26/06/2016 10 Meise (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m school 01:49.27 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m wissel 01:39.38 27/11/2016 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m vrij 01:25.22 27/11/2016 10 Strombeek Bever (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m school 01:56.79 01/05/2016 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 50m rug 00:47.65 01/05/2016 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/10997/06 200m vrij 03:26.88 21/02/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/10997/06 100m vrij 01:30.23 13/03/2016 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/10997/06 100m school 01:59.90 21/02/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m school 01:56.79 01/05/2016 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m rug 01:48.43 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 50m rug 00:47.65 01/05/2016 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/10997/06 100m school 01:59.90 21/02/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/10997/06 200m vrij 03:26.88 21/02/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Schouwer Sioen AART/11040/06 100m vrij 01:29.73 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m vrij 01:36.25 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m vrij 01:36.25 19/11/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m school 01:54.48 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m school 01:55.85 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m school 01:54.77 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 400m vrij 07:40.12 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 50m rug 00:52.79 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 200m vrij 03:49.56 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 200m vrij 03:51.42 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m school 01:46.93 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:55.76 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:29.44 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m rug 01:41.32 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 200m vrij 02:54.18 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 01:57.32 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 400m vrij 06:26.26 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m rug 00:45.81 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:24.17 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 02:00.35 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 400m vrij 06:26.25 26/12/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:23.47 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 200m rug 03:30.10 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 400m vrij 06:26.25 26/12/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:55.25 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m wissel 01:35.27 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 02:03.22 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m rug 00:46.39 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:53.56 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m vrij 00:40.11 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m wissel 01:38.74 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m school 00:53.92 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 200m school 03:57.09 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 400m vrij 06:15.39 26/11/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m rug 01:33.43 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m school 00:50.04 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 200m vrij 03:10.57 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m vrij 00:37.68 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m wissel 01:36.27 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 200m vrij 02:58.69 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m school 01:53.66 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m school 00:50.39 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m vrij 01:21.22 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m rug 00:44.05 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m rug 01:32.27 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m vrij 00:36.67 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 400m vrij 06:46.03 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 03:13.81 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 01:18.38 25/09/2016 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 03:29.42 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 03:17.44 02/10/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 100m school 01:58.18 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 50m rug 00:40.13 02/10/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 03:13.81 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 01:23.71 06/05/2016 10 Oostende (50 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 03:13.81 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 400m vrij 06:14.12 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 03:13.81 27/11/2016 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 400m vrij 06:14.12 01/11/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 03:24.70 31/01/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 100m school 01:52.12 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 100m wissel 01:36.49 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 01:24.26 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:48.19 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Dante ZCK/11038/06 400m vrij 06:28.84 31/01/2016 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m school 00:49.84 10/05/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m vrij 02:51.61 10/05/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m rug 00:39.05 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m rug 01:34.15 22/02/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vlinder 01:46.30 22/02/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m rug 00:42.64 08/03/2015 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m wissel 01:28.29 15/11/2015 10 De Motte - Zaventem (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 01:24.50 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vrij 00:36.42 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m school 01:45.67 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m vrij 06:00.99 11/11/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m rug 03:17.45 11/01/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vrij 00:35.62 11/01/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 01:14.87 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vrij 00:34.19 04/10/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m vrij 06:16.91 01/02/2015 10 vilvoorde (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m rug 01:27.59 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m vrij 02:47.37 15/11/2015 10 De Motte - Zaventem (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m vrij 05:46.99 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m wissel 01:32.40 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vlinder 00:41.84 28/06/2015 10 Mol (50 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 01:18.36 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 01:14.12 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m wissel 03:05.81 29/11/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Vos Eloise ZCT/21063/06 400m vrij 08:29.97 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 De Vos Eloise ZCT/21063/06 50m vrij 00:47.31 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Vos Eloise ZCT/21063/06 400m vrij 08:29.97 11/11/2016 10 Landen (25 m)
EEND10 De Vos Eloise ZCT/21063/06 100m school 02:02.95 23/10/2016 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Vos Eloise ZCT/21063/06 100m rug 01:57.20 26/12/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Vos Eloise ZCT/21063/06 100m vrij 01:50.77 26/12/2016 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Vroede Flavie LOR/21049/06 100m rug 01:50.88 15/05/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Vroede Flavie LOR/21049/06 50m vrij 00:43.94 15/05/2016 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Vroede Flavie LOR/21049/06 100m rug 01:54.77 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Vroede Flavie LOR/21049/06 100m vrij 01:45.74 10/04/2016 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:32.61 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 06:39.35 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:36.15 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m vrij 02:59.22 19/11/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 50m school 00:59.07 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 06:14.01 26/11/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m rug 03:37.48 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:29.02 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m school 02:09.27 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 50m vrij 00:42.33 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:29.27 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m vrij 03:09.60 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m school 02:04.42 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:37.48 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m wissel 03:38.34 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:39.27 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m wissel 01:41.72 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 06:49.98 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m wissel 03:29.69 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:26.33 17/12/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Wel Wannes TZ/11029/05 100m rug 01:58.16 04/10/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 De Wel Wannes TZ/11029/05 50m vrij 00:43.53 04/10/2015 10 Landen (25 m)
EEND10 De Wel Wannes TZ/11029/05 400m vrij 07:49.45 29/11/2015 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Wel Wannes TZ/11029/05 100m vrij 01:42.30 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Wel Wannes TZ/11029/05 50m school 00:57.05 25/10/2015 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 100m vrij 01:28.26 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 100m school 02:08.50 01/05/2015 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 100m vrij 01:31.31 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 100m rug 01:53.47 19/04/2015 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 200m wissel 03:45.94 11/10/2015 10 Ternat (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 100m vrij 01:29.08 27/09/2015 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 400m vrij 07:15.13 01/11/2015 10 Londerzeel (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 100m rug 01:42.75 20/12/2015 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Westelinck Dorian DIZV/11025/05 100m vrij 01:30.70 20/12/2015