Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
JH Basslé Elien BEST/21000/93 200m rug 02:25.39 30/07/2013 19 LEUVEN (25 m)
JH Bauduin Fiona SCWR/20147/97 200m rug 02:29.65 20/10/2013 16 LEUVEN (25 m)
JH Beckwee Emile DDAT/10217/98 1500m vrij 17:30.67 03/11/2013 15 Londerzeel (25 m)
JH Berx Jonas STT/10177/00 200m rug 02:27.19 21/04/2013 13 Aarschot (25 m)
JH Biermans Cas BEST/10581/00 200m rug 02:33.76 13/01/2013 13 Tremelo (25 m)
JH Borisavljevic Alexis BEST/10571/97 50m vrij 00:24.49 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Valentin BEST/10570/97 200m vlinder 02:15.02 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Boulez Edouard DDAT/10281/02 200m vrij 02:32.71 20/10/2013 11 LEUVEN (25 m)
JH Bringmans Levie STT/11019/98 100m vrij 00:56.90 24/11/2013 15 LEUVEN (25 m)
JH Broos Yarissa ZORO/20018/00 200m wissel 02:36.41 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH Brouwer Matthijs BEST/10468/99 1500m vrij 18:04.89 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
JH Camps Roeland STT/10189/01 200m rug 02:38.06 21/04/2013 12 Aarschot (25 m)
JH Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vrij 00:56.14 13/01/2013 15 Dilbeek (25 m)
JH Claes Arnaud AZS/10134/97 50m rug 00:29.47 30/07/2013 16 LEUVEN (25 m)
JH Clijsters Nathalie DDAT/20223/98 200m rug 02:30.12 20/10/2013 15 LEUVEN (25 m)
JH Coenegrachts Wout ZCT/10295/99 200m school 02:44.75 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
JH Coessens Boris SCSG/10370/94 1500m vrij 16:50.58 20/05/2013 19 Antwerpen (50 m)
JH Cortens Ken BEST/10584/93 100m wissel 00:59.86 24/02/2013 19 GEEL (25 m)
JH Daems Etienne ZCT/10308/01 200m rug 02:39.41 13/01/2013 12 Tremelo (25 m)
JH De Backer Nele KVZP/20151/00 50m vrij 00:28.91 03/02/2013 13 Vilvoorde (25 m)
JH De Block Killian BEST/10607/98 1500m vrij 17:37.55 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
JH De Graeve Birgen BEST/10464/98 50m vrij 00:25.15 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
JH De Jaegher Celine BEST/20395/97 200m school 02:42.77 30/07/2013 16 LEUVEN (25 m)
JH De Paepe Karel BEST/10300/95 200m rug 02:11.28 28/07/2013 18 Antwerpen (50 m)
JH De Paepe Mattijs BEST/10458/99 50m vlinder 00:28.54 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
JH De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 50m vrij 00:28.52 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH De Vroede Lisa LOR/20238/02 200m rug 02:52.64 16/07/2013 11 Londerzeel (25 m)
JH De Wulf Lars SCSG/10392/97 200m vlinder 02:17.72 20/05/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Decossaux Valentin STT/10190/95 100m school 01:06.21 30/07/2013 18 LEUVEN (25 m)
JH Delferiere Alan SCSG/10457/98 100m vrij 00:56.34 03/03/2013 15 Strombeek (25 m)
JH Dhaenens Emma DDAT/20308/99 100m school 01:18.43 24/02/2013 14 Ternat (25 m)
JH Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 50m vrij 00:28.94 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH Eekhof Maxime ZCT/10258/97 100m school 01:09.56 24/02/2013 16 GEEL (25 m)
JH Etienne Tom BEST/10243/94 50m rug 00:26.41 24/02/2013 19 GEEL (25 m)
JH Eyers Saar STT/20073/96 50m school 00:34.97 28/04/2013 17 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
JH Feyaerts Carlos ZCT/10247/97 100m vrij 00:54.55 24/02/2013 16 GEEL (25 m)
JH Feyaerts Marie ZCT/20273/99 100m vrij 01:01.20 16/07/2013 14 Londerzeel (25 m)
JH Folens Simon BEST/10500/99 200m vlinder 02:26.46 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
JH Geeroms Anke SCZ/20130/00 200m school 02:54.00 10/03/2013 13 Gent (50 m)
JH Gervais Lucas SCSG/10421/96 100m vrij 00:53.26 30/07/2013 17 LEUVEN (25 m)
JH Gielkens Stephane BEST/10324/94 1500m vrij 16:53.17 28/07/2013 19 Antwerpen (50 m)
JH Goris Mirthe AZS/20113/96 100m vlinder 01:03.45 09/11/2013 17 Tallinn (EST) (25 m)
JH Goris Mirthe AZS/20113/96 200m rug 02:24.63 20/01/2013 17 Antwerpen (50 m)
JH Hansenne Nona ZCK/20269/01 100m rug 01:15.27 21/07/2013 12 Genk (50 m)
JH Heemels Niki ZCT/20287/00 50m rug 00:34.23 24/02/2013 13 GEEL (25 m)
JH Heeren Vincent BEST/10341/95 50m school 00:30.87 30/07/2013 18 LEUVEN (25 m)
JH Hendrickx Kato TZ/20224/02 100m school 01:31.46 24/11/2013 11 LEUVEN (25 m)
JH Hendrickx Lander BEST/10241/94 1500m vrij 16:19.44 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
JH Hendrickx Viktor ZCK/10277/00 100m rug 01:11.42 23/07/2013 13 BERCHEM (25 m)
JH Herman Jutta BEST/20443/95 200m rug 02:27.72 04/05/2013 18 LEUVEN (25 m)
JH Herman Lukas BEST/10405/95 200m vlinder 02:12.51 28/07/2013 18 Antwerpen (50 m)
JH Horemans Kaat ZCT/20318/00 50m vlinder 00:32.82 24/11/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH Huybreghs Lotte STT/20094/97 50m vlinder 00:29.37 28/07/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Huybreghs Nele STT/20093/95 200m vrij 02:07.87 28/04/2013 18 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
JH Istas Egon ZCT/10256/96 50m vlinder 00:26.92 30/07/2013 17 LEUVEN (25 m)
JH Jacobs Dario SCSG/10411/97 200m wissel 02:14.09 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Kato Hana DDAT/20256/99 50m vlinder 00:31.16 14/04/2013 14 Ettelbruck (25 m)
JH Koens Jovanna BEST/20518/95 100m vrij 00:57.24 30/07/2013 18 LEUVEN (25 m)
JH Koens Rebecca BEST/20517/99 100m rug 01:10.15 14/04/2013 14 Ettelbruck (25 m)
JH Konijn Pieter-Jan BEST/10539/00 100m rug 01:11.93 14/04/2013 13 Ettelbruck (25 m)
JH Kosirnik Matic BEST/10543/00 100m school 01:18.47 14/04/2013 13 Ettelbruck (25 m)
JH Lacroix Maxim ZCT/10248/96 200m rug 02:11.35 21/04/2013 17 Aarschot (25 m)
JH Leemans Mats WLW/10182/99 50m school 00:34.45 29/09/2013 14 Dilbeek (25 m)
JH Lelievre-Damit Jonas STT/10157/97 50m school 00:31.58 10/11/2013 16 GENT (25 m)
JH Leonard Julie STT/20097/95 100m wissel 01:07.69 30/07/2013 18 LEUVEN (25 m)
JH Lepers Robin BEST/10558/99 50m vrij 00:26.92 26/05/2013 14 Hasselt (25 m)
JH Lepers Robin STT/11012/99 100m vrij 00:57.62 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
JH Leyman Merel DDAT/20209/98 400m wissel 05:14.27 20/10/2013 15 LEUVEN (25 m)
JH Leyman Reinout DDAT/10208/97 800m vrij 08:59.86 01/11/2013 16 Londerzeel (25 m)
JH Leyssens Jonas DDAT/10194/95 100m school 01:07.44 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
JH Marin Benjamin SCSG/10489/00 50m vrij 00:28.73 17/11/2013 13 Strombeek (25 m)
JH Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 100m rug 01:21.36 20/10/2013 11 LEUVEN (25 m)
JH Meere Joleen DDAT/20303/99 100m school 01:19.16 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
JH Meert Jessy DDAT/20257/99 100m rug 01:09.73 30/07/2013 14 LEUVEN (25 m)
JH Meert Ward ZIOS/10167/00 50m vrij 00:28.54 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH Meirhaeghe Jonas BEST/10472/91 50m rug 00:26.52 10/11/2013 19 GENT (25 m)
JH Misser Quentin SCWR/10121/97 100m vrij 00:54.86 22/12/2013 16 Abbeville (25 m)
JH Mommaerts Nele ZORO/20025/02 800m vrij 11:30.28 03/11/2013 11 Londerzeel (25 m)
JH Peetermans Melanie BEST/20494/00 1500m vrij 19:11.47 01/11/2013 13 Londerzeel (25 m)
JH Pinto Joana Patricia STT/2/20004/94 50m school 00:33.87 28/07/2013 19 Antwerpen (50 m)
JH Raemaekers Lore BEST/20510/99 100m rug 01:10.33 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
JH Raes Lou LOR/10197/99 100m school 01:13.31 16/07/2013 14 Londerzeel (25 m)
JH Raymaekers Robbert BEST/10631/98 50m vrij 00:26.20 28/12/2013 15 LEUVEN (25 m)
JH Rosseel Alex DDAT/10262/00 50m rug 00:34.59 23/06/2013 13 Meise (25 m)
JH Selderslaghs Fien SCSG/20408/95 100m wissel 01:06.41 14/04/2013 18 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Smeyers Britt TZ/20187/01 200m rug 02:42.95 26/05/2013 12 Hasselt (25 m)
JH Sodemann Elliot BEST/10639/98 1500m vrij 17:19.81 10/11/2013 15 GENT (25 m)
JH Stoffe Lucas DDAT/10221/98 50m vrij 00:26.17 14/04/2013 15 Ettelbruck (25 m)
JH Supply Alexander DIZV/10346/00 50m rug 00:34.32 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH Supply Ann-Sophie DIZV/20379/02 800m vrij 11:13.12 03/11/2013 11 Londerzeel (25 m)
JH Swillen Marie TZ/20134/97 100m wissel 01:07.71 03/03/2013 16 Landen (25 m)
JH Swillen Timon TZ/10177/00 200m rug 02:29.98 13/01/2013 13 Tremelo (25 m)
JH Tilman Martin TZ/10215/98 50m rug 00:29.25 03/03/2013 15 Landen (25 m)
JH Timmermans Roel STT/10171/93 200m school 02:26.89 30/07/2013 19 LEUVEN (25 m)
JH Torfs Laura AZS/20156/98 200m rug 02:30.75 21/04/2013 15 Aarschot (25 m)
JH Trap Alexander STT/10235/97 400m vrij 04:11.76 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Van Den Bergh Floriaan LOR/10201/99 400m wissel 05:07.03 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
JH Van Den Broeck Brent ZCT/10285/00 1500m vrij 19:07.66 21/07/2013 13 Genk (50 m)
JH Van Den Broeck Elena ZCK/20217/98 200m rug 02:30.74 28/07/2013 15 Antwerpen (50 m)
JH Van Den Broeck Matteo ZCK/10273/01 100m school 01:23.16 20/10/2013 12 LEUVEN (25 m)
JH Van Der Velpen Emma BEST/20492/00 50m vrij 00:29.10 28/12/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH Van Gorp Jos BEST/10563/02 200m school 03:15.90 28/12/2013 11 LEUVEN (25 m)
JH Vanbelle Marie STT/20179/00 50m vlinder 00:32.76 10/02/2013 13 antwerpen (50 m)
JH Vandermaesen Kevin BEST/10411/97 200m vlinder 02:19.01 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Vandevelde Raf STT/10089/93 200m school 02:21.42 10/03/2013 19 Gent (50 m)
JH Vangerven Pieterjan BEST/10002/89 200m school 02:26.63 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
JH Vangoetsenhoven Dries STT/10213/97 50m vrij 00:24.78 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Vanholme Pieter DIZV/10211/95 100m wissel 01:00.20 21/04/2013 18 Aarschot (25 m)
JH Verbruggen Laura DIZV/20289/99 50m school 00:36.89 14/04/2013 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Vercammen Johanna ZCT/20262/96 400m vrij 04:30.83 30/07/2013 17 LEUVEN (25 m)
JH Verdickt Jolien ZCK/20201/97 200m vlinder 02:28.32 28/07/2013 16 Antwerpen (50 m)
JH Verdijck Astrid DDAT/20233/99 400m vrij 04:39.14 21/04/2013 14 Aarschot (25 m)
JH Verdijck Niels DDAT/10206/97 50m rug 00:29.44 20/10/2013 16 LEUVEN (25 m)
JH Verdoodt Alexis SCSG/10369/98 50m vrij 00:26.17 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
JH Verhasselt Esther DDAT/20244/00 50m vrij 00:29.41 03/03/2013 13 Landen (25 m)
JH Verhasselt Mira DDAT/20243/00 50m vlinder 00:32.94 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH Vermeersch Lorenz BEST/10624/91 200m rug 02:06.06 04/05/2013 19 LEUVEN (25 m)
JH Vermeylen Jolien BEST/20250/94 200m school 02:34.84 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
JH Vincke Toon DDAT/10247/00 50m vrij 00:28.25 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
JH Vincke Warre DDAT/10207/98 50m vlinder 00:28.28 03/03/2013 15 Landen (25 m)
JH Volders Aiken BEST/10612/02 800m vrij 11:43.02 01/11/2013 11 Londerzeel (25 m)
JH Vranckx Bjarne BEST/10513/99 50m rug 00:31.69 28/12/2013 14 LEUVEN (25 m)
JH Walravens Sofie SCSG/20415/99 100m rug 01:08.88 21/07/2013 14 Genk (50 m)
JH Wanter Ann BEST/20622/82 200m vlinder 02:26.55 10/11/2013 19 GENT (25 m)
JH Woutermaertens Jarne SCSG/10205/92 1500m vrij 16:36.59 21/04/2013 19 La Louvière (50 m)
JH Wuyts Robbe ZCK/10286/01 100m school 01:24.65 20/10/2013 12 LEUVEN (25 m)
JH Zutterman Mara BEST/20588/93 100m school 01:13.81 26/05/2013 19 Hasselt (25 m)
A-tijd Aerts Evelien BEST/20509/00 200m school 03:05.65 10/02/2013 13 antwerpen (50 m)
A-tijd Basslé Elien BEST/21000/93 200m rug 02:25.39 30/07/2013 19 LEUVEN (25 m)
A-tijd Bauduin Fiona SCWR/20147/97 50m rug 00:33.28 03/03/2013 16 Landen (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 400m vrij 05:28.67 28/12/2013 11 LEUVEN (25 m)
A-tijd Beckwee Emile DDAT/10217/98 1500m vrij 18:26.01 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m school 02:53.27 21/04/2013 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Biermans Cas BEST/10581/00 200m rug 02:33.76 13/01/2013 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Biermans Wout BEST/10580/97 200m vrij 02:06.95 10/02/2013 16 LEUVEN (25 m)
A-tijd Boffin Lise BEST/20589/01 200m wissel 02:56.94 01/12/2013 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Boghe Nomie TZ/20201/99 50m rug 00:34.32 03/03/2013 14 Landen (25 m)
A-tijd Bollaerts Jelka SCWR/20154/96 50m school 00:36.10 03/03/2013 17 Landen (25 m)
A-tijd Bollaerts Magali STT/20229/98 100m vrij 01:04.57 28/04/2013 15 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis BEST/10571/97 50m vrij 00:24.49 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin BEST/10570/97 200m vlinder 02:15.02 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 400m vrij 05:44.14 10/02/2013 11 antwerpen (50 m)
A-tijd Bringmans Kyle BEST/10416/98 100m vrij 00:59.60 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bringmans Kyle STT/11020/98 400m vrij 04:40.07 20/10/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Bringmans Levie BEST/10415/98 100m vrij 00:59.56 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bringmans Levie STT/11019/98 400m wissel 05:03.56 20/10/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Broos Yarissa ZORO/20018/00 400m wissel 05:34.94 03/02/2013 13 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Brouwer Matthijs BEST/10468/99 1500m vrij 18:04.89 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m wissel 02:51.15 10/02/2013 12 antwerpen (50 m)
A-tijd Carchon Ruben ZCT/10326/00 200m school 02:57.05 24/07/2013 13 Embourg (25 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vrij 00:56.14 13/01/2013 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Casier Jente LOR/20237/01 400m vrij 05:27.56 14/07/2013 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Claes Arnaud AZS/10134/97 50m vrij 00:26.49 26/05/2013 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Claes Arne ZCT/10162/93 200m rug 02:12.69 04/05/2013 19 LEUVEN (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 400m vrij 05:19.52 02/06/2013 12 Tremelo (25 m)
A-tijd Clijsters Nathalie DDAT/20223/98 100m vrij 01:03.35 13/01/2013 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Coenegrachts Wout ZCT/10295/99 100m school 01:15.82 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
A-tijd Coessens Boris SCSG/10370/94 200m wissel 02:14.95 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Colson Lotte SCSG/20506/00 200m school 03:05.37 17/11/2013 13 Strombeek (25 m)
A-tijd Corbisier Maya ZCT/20315/01 200m wissel 02:56.80 28/12/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Cortens Ken BEST/10584/93 100m school 01:05.84 24/02/2013 19 GEEL (25 m)
A-tijd Creyf Tjörven LOR/10247/02 400m vrij 05:53.71 29/09/2013 11 Boom (25 m)
A-tijd Croes Xavier LSVZ/10197/97 50m vrij 00:26.55 28/12/2013 16 LEUVEN (25 m)
A-tijd Croon Julien STT/10215/96 100m vrij 00:57.19 20/01/2013 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd D Attoma Claire ZORO/20063/99 50m vrij 00:30.21 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 400m vrij 05:21.47 10/02/2013 12 antwerpen (50 m)
A-tijd Daems Gilles ZCT/10270/98 50m rug 00:30.82 24/02/2013 15 GEEL (25 m)
A-tijd De Backer Femke DDAT/20242/00 50m vrij 00:31.30 03/03/2013 13 Landen (25 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 200m rug 02:38.03 13/01/2013 13 Tremelo (25 m)
A-tijd De Backer Ruben KVZP/10174/01 400m vrij 05:18.10 28/12/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd De Backer Silke DDAT/20241/00 200m wissel 02:49.39 29/09/2013 13 Dilbeek (25 m)
A-tijd De Block Killian BEST/10607/98 400m vrij 04:33.77 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Graeve Birgen BEST/10464/98 50m vrij 00:25.15 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Hertog Kjel SCSG/10260/91 400m vrij 04:10.27 26/05/2013 19 Hasselt (25 m)
A-tijd De Jaegher Celine BEST/20395/97 100m school 01:18.61 10/02/2013 16 LEUVEN (25 m)
A-tijd De Mey Largo DIZV/10353/01 400m vrij 05:18.56 03/02/2013 12 Vilvoorde (25 m)
A-tijd De Munck Milan STT/10125/95 100m vrij 00:56.39 30/07/2013 18 LEUVEN (25 m)
A-tijd De Paepe Karel BEST/10300/95 50m rug 00:29.04 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Paepe Mattijs BEST/10458/99 100m vrij 01:01.92 04/05/2013 14 LEUVEN (25 m)
A-tijd De Prins Tessa ZCK/20260/96 50m rug 00:33.28 28/12/2013 17 LEUVEN (25 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vrij 01:04.15 01/05/2013 13 Liedekerke (25 m)
A-tijd De Vroede Lisa LOR/20238/02 200m wissel 03:00.09 16/07/2013 11 Londerzeel (25 m)
A-tijd De Wolf Silke DDAT/20231/98 200m rug 02:35.70 13/01/2013 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd De Wulf Lars SCSG/10392/97 50m vlinder 00:28.31 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Debrabandere Paul BEST/10562/01 400m vrij 05:19.41 28/12/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Decossaux Eliott STT/10218/97 100m vrij 00:56.95 30/07/2013 16 LEUVEN (25 m)
A-tijd Decossaux Elliot STT/10218/97 100m vrij 00:56.98 20/10/2013 16 LEUVEN (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m wissel 02:17.30 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 200m wissel 02:19.81 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delfosse Constant ZCT/10235/95 50m vrij 00:24.93 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Demesmaeker Ella DIZV/20278/98 50m vrij 00:29.53 20/10/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Demoitie Yannick STT/10062/95 100m vrij 00:55.46 30/07/2013 18 LEUVEN (25 m)
A-tijd Deschuyteneer Timothee DDAT/10263/96 200m vrij 02:04.67 30/07/2013 17 LEUVEN (25 m)
A-tijd Desneux Florian SCWR/10157/01 400m vrij 05:25.08 21/07/2013 12 Genk (50 m)
A-tijd Destuyver Mike DDAT/10204/97 100m school 01:11.95 24/02/2013 16 Ternat (25 m)
A-tijd Dhaenens Emma DDAT/20308/99 100m vrij 01:03.24 13/01/2013 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 200m vrij 02:24.89 28/04/2013 13 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Di Battista Lena SCWR/20146/97 50m rug 00:32.96 28/04/2013 16 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Dolet Laetitia ZCK/20314/96 200m vrij 02:16.26 19/05/2013 17 Londerzeel (25 m)
A-tijd Dooms Ines ZCK/20226/99 50m school 00:38.92 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
A-tijd Drijvers Siemen BEST/10353/95 100m vrij 00:55.00 24/02/2013 18 GEEL (25 m)
A-tijd Dupont Wannes BEST/10554/99 200m rug 02:32.53 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
A-tijd Duson Lency SCSG/20456/00 100m vrij 01:08.25 13/01/2013 13 Dilbeek (25 m)
A-tijd Eekhof Maxime ZCT/10258/97 100m school 01:09.56 24/02/2013 16 GEEL (25 m)
A-tijd Etienne Tom BEST/10243/94 50m rug 00:27.61 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Eyers Saar STT/20073/96 50m school 00:36.32 20/01/2013 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Favresse Thomas ZORO/10061/96 50m vlinder 00:27.73 24/11/2013 17 Overijse (25 m)
A-tijd Feyaerts Carlos ZCT/10247/97 50m vrij 00:25.79 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Feyaerts Marie ZCT/20273/99 100m vrij 01:04.82 13/01/2013 14 Tremelo (25 m)
A-tijd Folens Simon BEST/10500/99 100m vlinder 01:06.70 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
A-tijd Fostier Amber ZIOS/20156/98 50m rug 00:33.73 19/05/2013 15 Londerzeel (25 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 200m wissel 02:59.40 29/09/2013 11 Dilbeek (25 m)
A-tijd Frooninckx Lauren ZCT/20274/99 200m rug 02:41.18 13/01/2013 14 Tremelo (25 m)
A-tijd Gahy Katoe ZORO/20030/01 200m wissel 02:57.05 20/10/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Geeroms Anke SCZ/20130/00 400m vrij 04:56.18 03/02/2013 13 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Geeroms Fran SCZ/20147/01 400m vrij 05:28.42 02/06/2013 12 OOSTENDE (50 m)
A-tijd Gervais Lucas SCSG/10421/96 50m vrij 00:25.52 20/01/2013 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Gielens Joran BEST/10258/94 200m vrij 01:58.51 10/02/2013 19 LEUVEN (25 m)
A-tijd Gielkens Stephane BEST/10324/94 200m vrij 01:58.86 04/05/2013 19 LEUVEN (25 m)
A-tijd Goethals Liesbeth SCSG/20486/95 50m school 00:35.67 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Goethals Reinhilde SCSG/20484/98 50m school 00:37.55 28/07/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Goris Mirthe AZS/20113/96 50m rug 00:30.74 20/01/2013 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Gysemberg Cedric STT/10052/91 100m vrij 00:54.71 24/02/2013 19 GEEL (25 m)
A-tijd Hansenne Nona ZCK/20269/01 200m wissel 02:55.48 10/02/2013 12 antwerpen (50 m)
A-tijd Heemels Niki ZCT/20287/00 100m vrij 01:05.91 13/01/2013 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Heemels Robin ZCT/20282/99 50m vrij 00:29.62 24/02/2013 14 GEEL (25 m)
A-tijd Heeren Vincent BEST/10341/95 50m school 00:32.18 03/03/2013 18 Landen (25 m)
A-tijd Hendrickx Kato TZ/20224/02 200m wissel 03:04.57 26/05/2013 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander BEST/10241/94 400m vrij 04:04.44 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Viktor ZCK/10277/00 200m rug 02:37.49 21/07/2013 13 Genk (50 m)
A-tijd Herman Jutta BEST/20443/95 400m vrij 04:44.45 21/04/2013 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Herman Lukas BEST/10405/95 400m wissel 04:57.08 20/05/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hermans Janou STT/10108/98 100m vrij 01:00.03 20/10/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Heyns Eline ZCK/20225/95 200m school 02:43.76 17/02/2013 18 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Horemans Kaat ZCT/20318/00 50m vlinder 00:33.95 24/02/2013 13 GEEL (25 m)
A-tijd Huybreghs Lotte STT/20094/97 50m vrij 00:28.17 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Huybreghs Nele STT/20093/95 50m vrij 00:27.47 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Huygh Elias WLW/10186/00 50m vrij 00:29.65 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
A-tijd Istas Egon ZCT/10256/96 50m vlinder 00:27.75 20/01/2013 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Jacob Jeroen DDAT/10220/97 800m vrij 09:23.02 01/11/2013 16 Londerzeel (25 m)
A-tijd Jacobs Dario SCSG/10411/97 200m wissel 02:15.59 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 100m vlinder 01:08.68 26/05/2013 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Joos Julie DDAT/20226/98 100m rug 01:12.57 23/06/2013 15 Meise (25 m)
A-tijd Jorissen Matyas ZCT/10292/99 400m vrij 04:49.88 02/06/2013 14 Tremelo (25 m)
A-tijd Juvyns Leila ZCT/20340/01 400m vrij 05:20.05 22/12/2013 12 Tremelo (25 m)
A-tijd Kato Hana DDAT/20256/99 200m rug 02:37.07 13/01/2013 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Kato Shotallo DDAT/10255/97 200m vrij 02:05.26 14/04/2013 16 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Kempenaers Warre KVZP/10169/00 200m vrij 02:23.71 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
A-tijd Kerckx Lise LOR/20207/00 400m vrij 05:12.86 16/07/2013 13 Londerzeel (25 m)
A-tijd Kinnaer Jasmien TZ/20170/99 50m school 00:38.35 24/02/2013 14 GEEL (25 m)
A-tijd Klaassen Katelijne BEST/21010/00 50m vrij 00:30.66 28/12/2013 13 LEUVEN (25 m)
A-tijd Koens Jovanna BEST/20518/95 100m vrij 01:00.06 24/02/2013 18 GEEL (25 m)
A-tijd Koens Rebecca BEST/20517/99 200m rug 02:35.02 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
A-tijd Konijn Pieter-Jan BEST/10539/00 100m rug 01:13.26 14/04/2013 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Kosirnik Matic BEST/10543/00 100m school 01:20.59 14/04/2013 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Laceur Joni LSVZ/10183/98 800m vrij 09:48.30 01/11/2013 15 Londerzeel (25 m)
A-tijd Lacroix Maxim ZCT/10248/96 50m rug 00:29.16 24/02/2013 17 GEEL (25 m)
A-tijd Langhendries Milan DDAT/10280/02 400m vrij 05:38.53 28/12/2013 11 LEUVEN (25 m)
A-tijd Lecoutere Jeroen BEST/10410/87 100m rug 00:59.71 20/10/2013 19 LEUVEN (25 m)
A-tijd Leemans Mats WLW/10182/99 50m school 00:34.45 29/09/2013 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Leite Ana Sofia STT/2/20005/93 50m rug 00:30.83 28/07/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lelievre-Damit Jonas STT/10157/97 100m vrij 00:57.83 28/04/2013 16 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Lemaire Arne ZCK/10315/99 50m vrij 00:28.34 21/07/2013 14 Genk (50 m)
A-tijd Lemaire Femke ZCK/20316/01 400m vrij 05:27.67 20/10/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Leonard Julie STT/20097/95 50m vrij 00:27.80 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lepers Alexander STT/11025/02 400m vrij 05:42.63 24/11/2013 11 LEUVEN (25 m)
A-tijd Lepers Alexander BEST/10573/02 200m wissel 03:01.87 21/04/2013 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Lepers Anouk STT/21013/00 50m vrij 00:31.09 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
A-tijd Lepers Anouk BEST/20553/00 200m vrij 02:29.00 04/05/2013 13 LEUVEN (25 m)
A-tijd Lepers Robin STT/11012/99 100m vrij 00:57.62 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
A-tijd Lepers Robin BEST/10558/99 200m wissel 02:33.74 24/02/2013 14 GEEL (25 m)
A-tijd Leyman Merel DDAT/20209/98 50m vrij 00:29.49 13/01/2013 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Leyman Reinout DDAT/10208/97 400m vrij 04:23.97 16/07/2013 16 Londerzeel (25 m)
A-tijd Leyssens Jonas DDAT/10194/95 100m school 01:07.44 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lissens Ylena DDAT/20260/00 1500m vrij 21:01.09 01/11/2013 13 Londerzeel (25 m)
A-tijd Maes Rosanne ZCK/20304/01 400m vrij 05:32.37 11/11/2013 12 Landen (25 m)
A-tijd Marien Gwendolien LSVZ/20232/99 200m school 02:58.50 10/02/2013 14 antwerpen (50 m)
A-tijd Marin Benjamin SCSG/10489/00 200m vrij 02:23.85 19/05/2013 13 Londerzeel (25 m)
A-tijd Mattheus Emily AZS/20112/95 200m vrij 02:13.15 10/02/2013 18 LEUVEN (25 m)
A-tijd Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 200m wissel 03:08.82 21/07/2013 11 Genk (50 m)
A-tijd May Julie LOR/20248/01 200m wissel 02:56.00 28/12/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Meere Joleen DDAT/20303/99 100m school 01:21.09 20/01/2013 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meert Jessy DDAT/20257/99 200m rug 02:36.02 13/01/2013 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Meert Ward ZIOS/10167/00 50m vrij 00:29.52 30/07/2013 13 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Meeus Liesl STT/20204/99 100m vrij 01:06.23 28/04/2013 14 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Meirhaeghe Jonas BEST/10472/91 50m rug 00:26.52 10/11/2013 19 GENT (25 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 400m vrij 05:42.85 17/11/2013 11 Louvain-la-Neuve (25 m)
A-tijd Mets Nele SCSG/20399/98 50m school 00:38.00 20/10/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Michels Laurens ZORO/10003/95 100m vrij 00:56.35 20/10/2013 18 LEUVEN (25 m)
A-tijd Michiels Matthias DDAT/10252/99 200m wissel 02:35.83 20/10/2013 14 LEUVEN (25 m)
A-tijd Misser Quentin SCWR/10121/97 100m vrij 00:57.65 28/04/2013 16 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Mommaerts Nele ZORO/20025/02 400m vrij 05:55.74 10/02/2013 11 antwerpen (50 m)
A-tijd Mondonedo Sonoma SCWR/20134/00 50m vrij 00:31.25 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
A-tijd Morren Jora BEST/20533/99 100m vrij 01:06.24 13/01/2013 14 Tremelo (25 m)
A-tijd Peetermans Melanie BEST/20494/00 400m vrij 05:10.50 10/02/2013 13 antwerpen (50 m)
A-tijd Peeters Alenka ZCT/20309/01 400m vrij 05:19.73 02/06/2013 12 Tremelo (25 m)
A-tijd Peeters Hanne AZS/20178/01 400m vrij 05:23.72 30/07/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Peeters Kaat ZCK/20220/98 100m vrij 01:04.60 16/07/2013 15 Londerzeel (25 m)
A-tijd Peeters Kristien ZCT/20240/97 100m vrij 01:00.90 13/01/2013 16 Tremelo (25 m)
A-tijd Peeters Marie ZCK/20266/99 50m vrij 00:30.53 28/04/2013 14 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Peeters Nane ZCK/20255/00 100m vrij 01:08.99 12/05/2013 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Petre Arthur TZ/10229/00 50m school 00:37.99 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
A-tijd Pinto Joana Patricia STT/2/20004/94 100m vrij 00:58.87 28/07/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Polleunis Daphne STT/20111/96 200m wissel 02:34.97 20/10/2013 17 LEUVEN (25 m)
A-tijd Polleunis Hannelore STT/20143/99 50m vrij 00:30.87 10/11/2013 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Raemaekers Lore BEST/20510/99 400m wissel 05:43.79 03/02/2013 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Raes Charlotte LOR/20221/01 400m vrij 05:29.18 16/07/2013 12 Londerzeel (25 m)
A-tijd Raes Christof ZCK/10293/97 50m school 00:33.13 20/10/2013 16 LEUVEN (25 m)
A-tijd Raes Lou LOR/10197/99 50m school 00:35.73 28/04/2013 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Ranallo Vincent LSVZ/10167/97 50m school 00:33.53 14/04/2013 16 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Raymaekers Robbert BEST/10631/98 50m vrij 00:26.20 28/12/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Reichelt Thibaut STT/10210/96 200m vrij 02:02.22 28/04/2013 17 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Reyniers Arne DDAT/10248/98 800m vrij 09:42.60 01/11/2013 15 Londerzeel (25 m)
A-tijd Ricquier Joachim AZS/10173/01 400m vrij 05:15.22 30/07/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Ricquier Pieter AZS/10163/97 50m school 00:33.40 30/07/2013 16 LEUVEN (25 m)
A-tijd Robbeets Anke DIZV/20288/99 100m vrij 01:06.12 13/01/2013 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Rooman Rob BEST/10528/00 50m vrij 00:29.80 26/05/2013 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Rosiers Jeroen ZCK/10317/95 50m vrij 00:25.61 28/04/2013 18 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Rosiers Jolien ZCK/20319/98 50m vrij 00:29.95 28/04/2013 15 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Roskin Lotte TZ/20208/02 200m wissel 03:09.53 02/06/2013 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Schellemans Ina ZCK/20241/97 100m vrij 01:03.59 28/04/2013 16 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Schreurs Emma ZCT/20236/95 200m vrij 02:14.90 21/04/2013 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Selderslaghs Fien SCSG/20408/95 400m wissel 05:18.91 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd SEMPELS GILLES STT/11008/02 200m wissel 03:08.04 27/10/2013 11 Tienen (25 m)
A-tijd Sevenants Renke BEST/20388/95 100m school 01:16.24 30/07/2013 18 LEUVEN (25 m)
A-tijd Smets Catherine AZS/20169/00 400m vrij 05:04.23 03/02/2013 13 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Smeyers Britt TZ/20187/01 200m wissel 02:54.03 10/02/2013 12 antwerpen (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot BEST/10639/98 400m vrij 04:25.03 26/05/2013 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Stoffe Lucas DDAT/10221/98 100m vrij 00:57.26 13/01/2013 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Supply Alexander DIZV/10346/00 50m vrij 00:29.40 17/02/2013 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Supply Ann-Sophie DIZV/20379/02 400m vrij 05:48.70 03/02/2013 11 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Swillen Marie TZ/20134/97 50m vrij 00:29.04 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m rug 02:29.98 13/01/2013 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Thielemans Laure STT/21009/02 200m wissel 03:08.75 27/10/2013 11 Tienen (25 m)
A-tijd Tilman Martin TZ/10215/98 100m rug 01:05.84 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Timmermans Roel STT/10171/93 200m school 02:26.89 30/07/2013 19 LEUVEN (25 m)
A-tijd Torfs Laura AZS/20156/98 200m rug 02:34.07 13/01/2013 15 Tremelo (25 m)
A-tijd Torfs Nora AZS/20175/01 400m vrij 05:27.04 21/04/2013 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Tormans Jasper BEST/10408/98 50m vrij 00:27.23 28/12/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Trap Alexander STT/10235/97 400m vrij 04:11.76 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vaerenberg Marlies ZCT/20339/02 200m wissel 03:06.29 28/12/2013 11 LEUVEN (25 m)
A-tijd Van Assche Hanneleen BEST/20469/98 400m vrij 04:52.54 28/04/2013 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Belle Nils DIZV/10384/93 50m vrij 00:24.99 20/05/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Borm Emily ZCK/20328/00 50m school 00:39.40 20/10/2013 13 LEUVEN (25 m)
A-tijd Van Den Bempt Michiel TZ/10196/01 400m vrij 05:17.57 13/10/2013 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Den Bergh Floriaan LOR/10201/99 200m wissel 02:31.43 16/07/2013 14 Londerzeel (25 m)
A-tijd Van Den Broeck Brent ZCT/10285/00 1500m vrij 20:02.48 10/02/2013 13 antwerpen (50 m)
A-tijd Van Den Broeck Elena ZCK/20217/98 400m vrij 04:51.60 10/03/2013 15 Gent (50 m)
A-tijd Van Den Broeck Matteo ZCK/10273/01 200m wissel 02:50.00 16/07/2013 12 Londerzeel (25 m)
A-tijd Van Den Troost Chelsy ZCK/20202/98 100m rug 01:13.22 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Der Borght Pilar BEST/20474/99 1500m vrij 20:19.72 01/11/2013 14 Londerzeel (25 m)
A-tijd Van Der Donckt Steffen BEST/10436/98 100m vrij 00:59.78 20/10/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Van Der Meulen Femke DDAT/20246/00 200m rug 02:44.70 13/01/2013 13 Dilbeek (25 m)
A-tijd Van Der Velpen Emma BEST/20492/00 100m vrij 01:08.34 10/02/2013 13 antwerpen (50 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 400m vrij 05:38.68 24/11/2013 11 LEUVEN (25 m)
A-tijd Van Gorp Jos BEST/10563/02 400m vrij 05:36.89 26/05/2013 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Heers Yannick STT/10029/87 50m rug 00:28.15 28/04/2013 19 BASTOGNE centre sportif de la porte de trèves (25 m)
A-tijd Van Hoorebeeck Sam LOR/10140/94 100m vrij 00:53.86 30/07/2013 19 LEUVEN (25 m)
A-tijd Van Lierde Caroline TZ/20168/98 50m rug 00:33.79 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Loon Lien BEST/20549/01 400m vrij 05:32.37 26/05/2013 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Sas Stijn ZCT/10301/00 50m vrij 00:30.09 24/02/2013 13 GEEL (25 m)
A-tijd Van Schoonlandt Julie TZ/20197/00 200m wissel 02:46.13 23/07/2013 13 BERCHEM (25 m)
A-tijd Van Steen Ayko TZ/20209/01 200m wissel 02:52.31 26/05/2013 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Strythem Evert WLW/10152/97 50m vrij 00:26.49 20/10/2013 16 LEUVEN (25 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 200m rug 02:46.14 10/02/2013 13 antwerpen (50 m)
A-tijd Vandecauter Mattias BEST/10456/98 400m vrij 04:38.64 30/07/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Vandenbempt Ruben BEST/10459/98 50m vrij 00:27.24 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vander Sande Kato BEST/21006/95 200m wissel 02:34.22 20/10/2013 18 LEUVEN (25 m)
A-tijd Vander Sande Kato ZCT/20234/95 50m vlinder 00:30.39 20/01/2013 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vander Sande Stan ZCT/10291/99 100m vrij 01:01.64 23/07/2013 14 Chaudfontaine (25 m)
A-tijd Vanderdonckt Steffen BEST/10436/98 50m rug 00:31.34 10/02/2013 15 LEUVEN (25 m)
A-tijd Vanderlick Arno SCZ/10115/98 100m vrij 00:59.53 16/07/2013 15 Londerzeel (25 m)
A-tijd Vandermaesen Kevin BEST/10411/97 200m vlinder 02:19.01 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandermaesen William BEST/10446/98 800m vrij 09:31.07 01/11/2013 15 Londerzeel (25 m)
A-tijd Vanderstappen Kim KVZP/20185/01 400m vrij 05:27.86 20/10/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Vandevelde Raf STT/10089/93 100m school 01:06.32 10/03/2013 19 Gent (50 m)
A-tijd Vangerven Pieterjan BEST/10002/89 100m school 01:07.52 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vangoetsenhoven Dries STT/10213/97 100m vlinder 00:58.96 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanhaeren Camille SCZ/20159/01 400m vrij 05:32.62 20/10/2013 12 LEUVEN (25 m)
A-tijd Vanholme Pieter DIZV/10211/95 100m vrij 00:53.84 13/01/2013 18 Dilbeek (25 m)
A-tijd Vanmeerbeek Lotte BEST/20390/95 200m school 02:49.43 04/05/2013 18 LEUVEN (25 m)
A-tijd Vanspringel Thibaut SCSG/10498/96 50m vrij 00:26.20 14/04/2013 17 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Verbruggen Laura DIZV/20289/99 100m vrij 01:05.79 13/01/2013 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Vercammen Johanna ZCT/20262/96 200m vrij 02:12.35 20/01/2013 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vercauteren Lenthe LOR/20188/99 50m vrij 00:30.17 17/02/2013 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Verdickt Jolien ZCK/20201/97 200m vlinder 02:31.39 20/01/2013 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verdijck Astrid DDAT/20233/99 100m vrij 01:03.59 13/01/2013 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Verdijck Niels DDAT/10206/97 200m rug 02:18.94 13/01/2013 16 Dilbeek (25 m)
A-tijd Verdoodt Alexis SCSG/10369/98 50m vrij 00:26.17 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verhasselt Esther DDAT/20244/00 50m vlinder 00:33.69 13/01/2013 13 Dilbeek (25 m)
A-tijd Verhasselt Mira DDAT/20243/00 50m vrij 00:30.70 13/01/2013 13 Dilbeek (25 m)
A-tijd Vermeersch Lorenz BEST/10624/91 50m rug 00:27.97 28/04/2013 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Vermeulen Amy KVZP/20182/02 400m vrij 05:41.57 21/07/2013 11 Genk (50 m)
A-tijd Vermeylen Jolien BEST/20250/94 200m school 02:34.84 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verschooten Tine ZCT/20302/00 100m vrij 01:07.40 13/01/2013 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Verstappen Sylvie SCSG/20500/00 200m rug 02:45.96 16/07/2013 13 Londerzeel (25 m)
A-tijd Vincke Toon DDAT/10247/00 200m vrij 02:22.05 14/04/2013 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Vincke Warre DDAT/10207/98 50m vrij 00:26.84 20/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vogt Moritz SCSG/10401/99 200m wissel 02:34.66 28/12/2013 14 LEUVEN (25 m)
A-tijd Volders Aiken BEST/10612/02 200m wissel 03:06.27 30/07/2013 11 LEUVEN (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 200m rug 02:32.70 01/12/2013 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Vranckx Emma ZCT/20320/00 400m vrij 05:09.76 16/07/2013 13 Londerzeel (25 m)
A-tijd Walravens Sofie SCSG/20415/99 100m rug 01:11.45 03/03/2013 14 Strombeek (25 m)
A-tijd Wanter Ann BEST/20622/82 100m vrij 01:01.40 20/01/2013 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wera Joachim BEST/10422/96 1500m vrij 17:31.29 07/04/2013 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Woutermaertens Jarne SCSG/10205/92 1500m vrij 16:36.59 21/04/2013 19 La Louvière (50 m)
A-tijd Wouters Frone SCSG/20529/85 400m vrij 04:39.43 26/05/2013 19 Hasselt (25 m)
A-tijd Wouters Jannes AZS/10123/96 100m school 01:11.00 10/02/2013 17 LEUVEN (25 m)
A-tijd Wouters Jef ZCT/10227/96 100m vrij 00:55.57 24/02/2013 17 GEEL (25 m)
A-tijd Wuyts Robbe ZCK/10286/01 400m vrij 05:14.51 11/11/2013 12 Landen (25 m)
A-tijd Zelderloo Maïté ZCK/20265/00 100m rug 01:16.59 14/07/2013 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Zutterman Mara BEST/20588/93 100m school 01:17.16 10/02/2013 19 LEUVEN (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ /177/00 50m vrij 0.26.02 16/11/2013 13 Nijlen (25 m)
     Birger De Graeve BEST   0.26.22 15/10/2011   Leuven (25 m)
PR DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98 50m vrij 0.24.32 26/05/2013 15 Hasselt (25 m)
     DRIES VANGOETSENHOVEN STT /213/97   0.24.35 11/11/2012   KBZB (25 m)
PR DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98 50m vrij 0.23.87 24/11/2013 15 Leuven (25 m)
     DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98   0.24.32 26/05/2013   Hasselt (25 m)
PR VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97 50m vrij 0.24.08 20/05/2013 16 Antwerpen (50 m)
     DRIES VANGOETSENHOVEN STT /213/97   0.24.35 11/11/2012   KBZB (25 m)
PR VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97 50m vrij 0.23.46 10/11/2013 16 Gent (25 m)
     VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97   0.24.08 20/05/2013   Antwerpen (50 m)
PR VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97 50m vrij 0.23.46 10/11/2013 17 Gent (25 m)
     Ken Cortens BEST   0.23.99 3/08/2010   Leuven (25 m)
PR VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97 50m vrij 0.23.46 10/11/2013 18 Gent (25 m)
     Ken Cortens STT   0.23.61 2/08/2011   Leuven (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ /177/00 100m vrij 0.56.95 17/11/2013 13 Nijlen (25 m)
     Dario Jacobs SCSG   0.57.07 23/05/2010   Massy (FR) (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 100m vrij 0.51.97 27/07/2013 16 Antwerpen (50 m)
     ALEXIS BORISAVLJEVIC BEST /571/97   0.52.49 31/07/2012   Leuven (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 100m vrij 0.50.91 30/07/2013 16 Leuven (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   0.51.97 27/07/2013   Antwerpen (50 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 100m vrij 0.50.91 30/07/2013 17 Leuven (25 m)
     Ken Cortens BEST   0.51.39 3/08/2010   Leuven (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vrij 1.50.84 10/11/2013 16 Gent (25 m)
     Lander Hendrickx BEST   1.51.57 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vrij 1.49.97 10/11/2013 16 Gent (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   1.50.84 10/11/2013   Gent (25 m)
PR HENDRICKX LANDER BEST /241/94 200m vrij 1.48.28 10/11/2013 19 Gent (25 m)
     Ken Cortens STT   1.49.65 27/11/2010   Bonn (D) (50 m)
PR HENDRICKX LANDER BEST /241/94 400m vrij 3.43.89 9/11/2013 19 Gent (25 m)
     LANDER HENDRICKX BEST /241/94   3.50.11 10/11/2012   Gent (25 m)
PR TRAP ALEXANDER STT /235/97 800m vrij 8.37.02 3/11/2013 16 Londerzeel (25 m)
     Boris Coessens SCSG   8.41.23 31/10/2010   Londerzeel (25 m)
PR CORTENS KEN BEST /584/93 800m vrij 8.12.60 1/11/2013 19 Londerzeel (25 m)
     Ken Cortens STT   8.19.16 8/04/2011   Eindhoven (NL) (50 m)
PR TRAP ALEXANDER STT /235/97 1500m vrij 16.16.07 3/11/2013 16 Londerzeel (25 m)
     Boris Coessens SCSG   16.34.16 27/12/2010   Brugge (50 m)
PR TRAP ALEXANDER STT /235/97 1500m vrij 16.16.07 3/11/2013 17 Londerzeel (25 m)
     Stephane Gielkens BEST   16.19.95 20/11/2011   Wachtebeke (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ /177/00 50m school 0.32.62 19/10/2013 13 Leuven (25 m)
     Dries Vangoetsenhoven LSVZ   0.33.98 17/10/2010   Leuven (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ /177/00 100m school 1.11.28 2/06/2013 13 Tremelo (25 m)
     Alan Delferiere SCSG   1.12.74 26/11/2011   Nijlen (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ /177/00 100m school 1.09.92 16/11/2013 13 Nijlen (25 m)
     SWILLEN TIMON TZ /177/00   1.11.28 02/06/2013   Tremelo (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ /177/00 200m school 2.34.29 23/07/2013 13 Berchem (25 m)
     Dario Jacobs SCSG   2.35.20 28/11/2010   Overijse (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ /177/00 200m school 2.33.29 20/10/2013 13 Leuven (25 m)
     SWILLEN TIMON TZ /177/00   2.34.29 23/07/2013   Berchem (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ/10177/00 200m school 2.31.90 1/12/2013 13 Hasselt (25 m)
     SWILLEN TIMON TZ /177/00   2.33.29 20/10/2013   Leuven (25 m)
PR VANDEVELDE RAF STT /089/93 200m school 2.12.13 9/11/2013 19 Gent (25 m)
     RAF VANDEVELDE STT /089/93   2.12.78 11/12/2011   Szczecin (Pol) (50 m)
PR DAEMS ETIENNE ZCT /308/01 50m rug 0.32.56 24/11/2013 12 Leuven (25 m)
     Dario Jacobs KVZP   0.32.65 21/11/2009   Nijlen (25 m)
PR DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98 50m rug 0.27.75 10/02/2013 15 Leuven (25 m)
     DRIES VANGOETSENHOVEN STT /213/97   0.27.83 11/11/2012   KBZB (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ/10177/00 100m rug 1.04.45 22/12/2013 13 Tremelo (25 m)
     Alan Delferiere SCSG   1.04.61 27/11/2011   Nijlen (25 m)
PR HENDRICKX LANDER BEST /241/94 200m rug 1.58.43 10/11/2013 19 Gent (25 m)
     Renaud Verjans STT   1.58.49 20/11/2011   Wachtebeke (25 m)
PR HENDRICKX LANDER BEST /241/94 200m rug 1.56.33 10/11/2013 19 Gent (25 m)
     HENDRICKX LANDER BEST /241/94   1.58.43 10/11/2013   Gent (25 m)
PR BIRGEN DE GRAEVE BEST /464/98 50m vlinder 0.26.06 19/01/2013 15 Antwerpen (50 m)
     BIRGEN DE GRAEVE BEST /464/98   0.26.11 10/11/2012   Gent (25 m)
PR DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98 50m vlinder 0.25.51 13/04/2013 15 Ettelbruck (25 m)
     BIRGEN DE GRAEVE BEST /464/98   0.26.06 19/01/2013   Antwerpen (50 m)
PR DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98 50m vlinder 0.25.51 13/04/2013 16 Ettelbruck (25 m)
     Renaud Verjans STT   0.25.65 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97 50m vlinder 0.25.32 11/05/2013 16 Antwerpen (50 m)
     DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98   0.25.51 13/04/2013   Ettelbruck (25 m)
PR VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97 50m vlinder 0.25.30 30/07/2013 16 Leuven (25 m)
     VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97   0.25.32 11/05/2013   Antwerpen (50 m)
PR VANGOETSENHOVEN DRIES STT /213/97 100m vlinder 0.55.73 10/11/2013 16 Gent (25 m)
     Renaud Verjans STT   0.55.94 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98 200m vlinder 2.10.76 26/05/2013 15 Hasselt (25 m)
     ALEXIS BORISAVLJEVIC BEST /571/97   02.10.77 28/07/2012   KBZB (50 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.08.40 11/05/2013 16 Antwerpen (50 m)
     Raf Vandevelde STT   2.10.48 5/08/2009   Embourg (50 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.07.46 19/05/2013 16 Antwerpen (50 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   2.08.40 11/05/2013   Antwerpen (50 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.06.76 20/10/2013 16 Leuven (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   2.07.46 19/05/2013   Antwerpen (50 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.06.00 9/11/2013 16 Gent (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   2.06.76 20/10/2013   Leuven (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.04.68 9/11/2013 16 Gent (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   2.06.00 09/11/2013   Gent (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.06.00 9/11/2013 17 Gent (25 m)
     Ken Cortens STT   2.06.42 16/10/2010   Leuven (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.04.68 9/11/2013 17 Gent (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   2.06.00 09/11/2013   Gent (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.06.00 9/11/2013 18 Gent (25 m)
     Ken Cortens STT   2.06.42 16/10/2010   Leuven (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.04.68 9/11/2013 18 Gent (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   2.06.00 09/11/2013   Gent (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 200m vlinder 2.04.68 9/11/2013 19 Gent (25 m)
     Jonas Meirhaeghe BEST   2.04.83 3/08/2010   Leuven (25 m)
PR CORTENS KEN BEST /584/93 200m vlinder 2.03.22 1/12/2013 19 Bonn (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   2.04.68 09/11/2013   Gent (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 100m wissel 0.58.23 30/07/2013 16 Leuven (25 m)
     Renaud Verjans STT   0.59.46 20/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 100m wissel 0.57.83 9/11/2013 16 Gent (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   0.58.23 30/07/2013   Leuven (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 100m wissel 0.57.63 9/11/2013 16 Gent (25 m)
     BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97   0.57.83 09/11/2013   Gent (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 100m wissel 0.57.63 9/11/2013 17 Gent (25 m)
     Ken Cortens STT   0.57.82 20/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 100m wissel 0.57.63 9/11/2013 18 Gent (25 m)
     Ken Cortens STT   0.57.82 20/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR CORTENS KEN BEST /584/93 100m wissel 0.57.08 1/12/2013 19 Bonn (25 m)
     KEN CORTENS BEST /584/93   0.57.36 02/12/2012   Bonn (25 m)
PR SWILLEN TIMON TZ /177/00 200m wissel 2.18.12 20/10/2013 13 Leuven (25 m)
     Dario Jacobs SCSG   2.18.89 28/11/2010   Overijse (25 m)
PR TRAP ALEXANDER STT /235/97 200m wissel 2.09.87 19/07/2013 16 Utrecht (NL) (50 m)
     Raf Vandevelde STT   2.10.39 18/10/2009   Aarschot (25 m)
PR TRAP ALEXANDER STT /235/97 200m wissel 2.07.43 20/10/2013 16 Leuven (25 m)
     TRAP ALEXANDER STT /235/97   2.09.87 19/07/2013   Utrecht (NL) (50 m)
PR TRAP ALEXANDER STT/10235/97 200m wissel 2.06.95 28/12/2013 16 Sint-Niklaas (25 m)
     TRAP ALEXANDER STT /235/97   2.07.43 20/10/2013   Leuven (25 m)
PR CORTENS KEN BEST /584/93 200m wissel 2.01.58 29/11/2013 19 Bonn (25 m)
     RAF VANDEVELDE STT /089/93   2.02.14 11/11/2012   KBZB (25 m)
PR TRAP ALEXANDER STT /235/97 400m wissel 4.31.85 19/10/2013 16 Leuven (25 m)
     Boris Coessens SCSG   4.40.07 17/10/2010   Leuven (25 m)
PR TRAP ALEXANDER STT /235/97 400m wissel 4.29.23 9/11/2013 16 Gent (25 m)
     TRAP ALEXANDER STT /235/97   4.31.85 19/10/2013   Leuven (25 m)
PR CORTENS KEN BEST /584/93 400m wissel 4.18.74 30/11/2013 19 Bonn (25 m)
     RAF VANDEVELDE STT /089/93   04.21.35 31/07/2012   BEST (25 m)
PR Diddens S. - De Nil Y. - Okens J. - De Valck F. ZCK/10000/04 4x50m vrij 2.35.30 22/12/2013 10 Tremelo (25 m)
     - -   99.59.99 1/01/1900   - (25 m)
PR Borisavljevic V. - Borisavljevic A. - Meirhaeghe J. - Hendrickx L. BEST /000/94 4x50m vrij 1.34.73 10/11/2013 19 Gent (25 m)
     Vandevelde R. - Vangoetsenhoven D. - Decossaux V. - Van Heers Y. STT /000/87   1.36.28 11/11/2012   KBZB (25 m)
PR Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m vrij 3.37.50 26/07/2013 15 Antwerpen (50 m)
     BEST BEST   3.41.59 23/05/2010   Leuven (25 m)
PR De Graeve B. - Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m vrij 3.33.30 19/10/2013 15 Leuven (25 m)
     Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98   3.37.50 26/07/2013   Antwerpen (50 m)
PR Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m vrij 3.37.50 26/07/2013 16 Antwerpen (50 m)
     BEST BEST   3.41.59 23/05/2010   Leuven (25 m)
PR De Graeve B. - Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m vrij 3.33.30 19/10/2013 16 Leuven (25 m)
     Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98   3.37.50 26/07/2013   Antwerpen (50 m)
PR De Graeve B. - Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m vrij 3.33.30 19/10/2013 17 Leuven (25 m)
     BEST BEST   3.36.86 18/01/2004   Tienen (25 m)
PR De Graeve B. - Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m vrij 3.33.30 19/10/2013 18 Leuven (25 m)
     BEST BEST   3.36.86 18/01/2004   Tienen (25 m)
PR Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. - Borisavljevic V. BEST /000/98 4x200m vrij 7.55.63 24/11/2013 15 Leuven (25 m)
     BEST BEST /000/96   8.13.07 27/12/2011   Leuven (25 m)
PR Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. - Borisavljevic V. BEST /000/98 4x200m vrij 7.55.63 24/11/2013 16 Leuven (25 m)
     BEST BEST /000/96   8.13.07 27/12/2011   Leuven (25 m)
PR Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. - Borisavljevic V. BEST /000/98 4x200m vrij 7.55.63 24/11/2013 17 Leuven (25 m)
     BEST BEST   8.05.31 4/01/2004   Tienen (25 m)
PR Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. - Borisavljevic V. BEST /000/98 4x200m vrij 7.55.63 24/11/2013 18 Leuven (25 m)
     BEST BEST   8.05.31 4/01/2004   Tienen (25 m)
PR Hendrickx L. - Cortens K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/94 4x50m wissel 1.44.04 9/11/2013 19 Gent (25 m)
     STT STT   1.45.78 20/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Grave B. - Borisavljevic A BEST /000/98 4x100m wissel 4.04.91 27/07/2013 15 Antwerpen (50 m)
     BEST BEST   4.07.77 23/05/2010   Leuven (25 m)
PR Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m wissel 3.57.60 20/10/2013 15 Leuven (25 m)
     Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Grave B. - Borisavljevic A BEST /000/98   4.04.91 27/07/2013   Antwerpen (50 m)
PR Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Grave B. - Borisavljevic A BEST /000/98 4x100m wissel 4.04.91 27/07/2013 16 Antwerpen (50 m)
     BEST BEST   4.07.77 23/05/2010   Leuven (25 m)
PR Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m wissel 3.57.60 20/10/2013 16 Leuven (25 m)
     Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Grave B. - Borisavljevic A BEST /000/98   4.04.91 27/07/2013   Antwerpen (50 m)
PR Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m wissel 3.57.60 20/10/2013 17 Leuven (25 m)
     BEST BEST   4.04.03 11/01/2004   Tienen (25 m)
PR Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98 4x100m wissel 3.57.60 20/10/2013 18 Leuven (25 m)
     BEST BEST   4.04.03 11/01/2004   Tienen (25 m)
PR DE BACKER NELE KVZP /151/00 100m vrij 1.01.37 23/07/2013 13 Chaudfontaine (25 m)
     JOLEEN MEERE DDAT /303/99   01.01.51 21/10/2012   PBR (25 m)
PR DE BACKER NELE KVZP/20151/00 100m vrij 1.00.99 28/12/2013 13 Leuven (25 m)
     DE BACKER NELE KVZP /151/00   1.01.37 23/07/2013   Chaudfontaine (25 m)
PR VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94 1500m vrij 16.56.68 1/11/2013 19 Londerzeel (25 m)
     Jolien Vermeylen BEST   16.59.89 31/10/2009   Londerzeel (25 m)
PR VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94 50m school 0.32.84 9/11/2013 19 Gent (25 m)
     JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94   0.32.92 10/11/2012   Gent (25 m)
PR VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94 100m school 1.09.37 30/11/2013 19 Bonn (25 m)
     JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94   1.09.73 29/12/2012   Leuven (25 m)
PR MEERE JOLEEN DDAT /303/99 100m wissel 1.06.79 10/11/2013 14 Gent (25 m)
     Jolien Vermeylen BEST   01.08.90 11/10/2008   BEST (25 m)
PR MEERE JOLEEN DDAT /303/99 100m wissel 1.06.79 10/11/2013 15 Gent (25 m)
     Marie Swillen TZ /134/97   01.08.21 11/03/2012   LSVZ (25 m)
PR MEERE JOLEEN DDAT /303/99 100m wissel 1.06.79 10/11/2013 16 Gent (25 m)
     JOVANNA KOENS BEST /518/95   1.07.60 27/12/2011   Leuven (25 m)
PR SELDERSLAGHS FIEN SCSG /408/95 100m wissel 1.06.41 14/04/2013 18 Kapelle-Op-Den-Bos (25 m)
     Jolien Vermeylen BEST   1.06.53 12/02/2011   Geel (25 m)
PR VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94 100m wissel 1.05.50 3/03/2013 19 Landen (25 m)
     Liesbet Dreesen WZV   1.06.34 10/08/1999   Mol (50 m)
PR VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94 100m wissel 1.04.15 1/12/2013 19 Bonn (25 m)
     VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94   1.05.50 03/03/2013   Landen (25 m)
PR MEERE JOLEEN DDAT/20303/99 200m wissel 2.23.23 28/12/2013 14 Sint-Niklaas (25 m)
     Jolien Vermeylen BEST   2.23.63 15/11/2008   Wachtebeke (25 m)
PR VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94 200m wissel 2.17.08 9/11/2013 19 Gent (25 m)
     JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94   2.17.69 10/11/2012   Gent (25 m)
PR Dumortier L. - Van Belle A. - Angellier L. - Marteleur T. ZCT/20000/04 4x50m vrij 2.46.42 22/12/2013 10 Tremelo (25 m)
     - -   99.59.99 01/01/1900   - (25 m)
PR Verdijck A. - Kato H. - Dhaenens E. - Meere J. DDAT /000/00 4x100m vrij 4.05.27 20/10/2013 13 Leuven (25 m)
     VERDIJCK A. - HEYMAN M. - MEERE J. - CLIJSTERS N. DDAT /000/99   04.09.30 21/10/2012   PBR (25 m)
PR Verdijck A. - Kato H. - Dhaenens E. - Meere J. DDAT /000/00 4x100m vrij 4.05.27 20/10/2013 14 Leuven (25 m)
     VERDIJCK A. - HEYMAN M. - MEERE J. - CLIJSTERS N. DDAT /000/99   04.09.30 21/10/2012   PBR (25 m)
PR Verdijck A. - Kato H. - Dhaenens E. - Meere J. DDAT /000/00 4x100m vrij 4.05.27 20/10/2013 15 Leuven (25 m)
     BEST BEST   4.09.04 19/01/2003   Ternat (25 m)
PR Verdijck A. - Kato H. - Dhaenens E. - Meere J. DDAT /000/00 4x100m vrij 4.05.27 20/10/2013 16 Leuven (25 m)
     BEST BEST   4.09.04 19/01/2003   Tienen (25 m)
PR Verdijck A. - Dhaenens E. - Kato H. - Meere J. DDAT /000/00 4x200m vrij 9.00.09 3/11/2013 13 Londerzeel (25 m)
     Verdijck A. - Leyman M. - Meere J. - Clijsters N. DDAT /000/99   09.05.69 04/11/2012   LOR (25 m)
PR Verdijck A. - Dhaenens E. - Kato H. - Meere J. DDAT /000/00 4x200m vrij 9.00.09 3/11/2013 14 Londerzeel (25 m)
     Verdijck A. - Leyman M. - Meere J. - Clijsters N. DDAT /000/99   09.05.69 04/11/2012   LOR (25 m)
PR Verdijck A. - Dhaenens E. - Kato H. - Meere J. DDAT /000/00 4x200m vrij 9.00.09 3/11/2013 15 Londerzeel (25 m)
     Verdijck A. - Leyman M. - Meere J. - Clijsters N. DDAT /000/99   09.05.69 04/11/2012   LOR (25 m)
PR Verdijck A. - Dhaenens E. - Kato H. - Meere J. DDAT /000/00 4x200m vrij 9.00.09 3/11/2013 16 Londerzeel (25 m)
     Verdijck A. - Leyman M. - Meere J. - Clijsters N. DDAT /000/99   09.05.69 04/11/2012   LOR (25 m)
PR Verdijck A. - Dhaenens E. - Kato H. - Meere J. DDAT /000/00 4x200m vrij 9.00.09 3/11/2013 17 Londerzeel (25 m)
     BEST BEST   9.00.62 6/01/2002   Aarschot (25 m)
PR Verdijck A. - Dhaenens E. - Kato H. - Meere J. DDAT /000/00 4x200m vrij 9.00.09 3/11/2013 18 Londerzeel (25 m)
     BEST BEST   9.00.62 6/01/2002   Aarschot (25 m)
PR Dhaenens E. - Meere J. - Meert J. - Verdijck A. DDAT /000/00 4x100m wissel 4.39.57 19/10/2013 13 Leuven (25 m)
     CLIJSTERS N. - MEERE J. - KATO H. - VERDIJCK A. DDAT /000/99   04.43.76 20/10/2012   PBR (25 m)
PR Dhaenens E. - Meere J. - Meert J. - Verdijck A. DDAT /000/00 4x100m wissel 4.39.57 19/10/2013 14 Leuven (25 m)
     CLIJSTERS N. - MEERE J. - KATO H. - VERDIJCK A. DDAT /000/99   04.43.76 20/10/2012   PBR (25 m)







Pagina berekend in 0.0279 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 18 Nov 2017.

Filteropties: Gehomologeerd= J - Jaar= 2013 - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *