Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m wissel 01:49.54 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 200m vrij 03:37.32 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m school 01:59.67 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m school 01:56.64 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m vrij 01:39.78 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 200m school 04:05.63 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m wissel 01:49.54 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m school 02:01.24 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m school 01:56.64 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 50m vrij 00:43.86 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 50m school 00:54.37 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m vrij 01:39.78 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m wissel 01:52.15 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Asselman Niel KAZS/11041/07 100m vrij 01:42.14 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baeten Lukas LAQUA/11292/07 50m school 00:48.98 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m school 01:45.72 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Behaeghel Janne ZCT/21083/07 200m vrij 03:52.27 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m vrij 01:27.71 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m vrij 01:27.71 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m school 01:58.47 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m vrij 01:27.21 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m school 01:58.51 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 400m vrij 07:04.99 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bernath Benjamin SCZ/11026/07 100m school 01:58.47 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 100m rug 01:40.45 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m school 04:10.00 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 100m rug 01:32.19 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m vrij 03:19.51 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m wissel 03:57.02 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 50m vrij 00:39.62 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m wissel 03:43.89 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 200m school 04:01.53 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 50m rug 00:47.99 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Bobbaers Bente SCSG/21076/07 100m vrij 01:36.44 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 100m vrij 01:31.66 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 50m vrij 00:42.22 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 400m vrij 07:14.01 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 50m school 01:01.26 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 200m wissel 03:54.01 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 200m vrij 03:17.64 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 100m vrij 01:36.08 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Bohmer Tobias ZCT/11070/07 100m school 01:55.45 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 200m vrij 03:12.99 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 200m wissel 03:40.23 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:26.81 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 400m vrij 06:35.89 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:37.83 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:42.82 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:25.96 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 200m vrij 03:07.15 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:32.35 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m school 01:52.65 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m school 01:53.22 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:28.39 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:33.63 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m vrij 01:26.87 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:38.81 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Boon Birte LAQUA/21230/07 100m wissel 01:42.57 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m wissel 01:42.76 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m vrij 00:38.97 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:31.20 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:29.73 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m vrij 00:39.69 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m rug 00:50.42 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m school 01:47.95 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m wissel 01:40.36 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:25.22 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m rug 01:43.80 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 100m vrij 01:29.48 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 50m vlinder 00:52.19 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jasper WLW/11041/07 200m school 03:42.91 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m rug 01:45.94 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m rug 00:46.91 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vlinder 00:57.31 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:29.60 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:25.48 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vrij 00:40.19 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m wissel 01:39.10 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m school 01:54.36 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:26.84 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:23.93 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m rug 01:47.45 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vrij 00:47.00 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 50m vrij 00:37.14 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m rug 01:44.59 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m wissel 01:41.25 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m school 01:50.36 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 400m vrij 09:01.03 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Buekenhoudt Jente DIZV/21074/07 100m vrij 01:48.98 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m vrij 01:31.71 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m school 01:53.95 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m wissel 01:35.28 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 06:30.02 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m vrij 01:26.19 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 200m vrij 03:04.14 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m rug 01:35.60 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m vrij 01:32.43 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m school 01:54.72 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 06:49.02 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 100m rug 01:37.02 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 50m school 00:49.38 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 200m wissel 03:29.39 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 03:36.95 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m vrij 00:38.34 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m school 00:50.77 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m wissel 01:36.27 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m wissel 01:36.55 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m school 00:48.01 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m vrij 01:23.24 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 200m vrij 03:04.27 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 400m vrij 06:21.55 09/04/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m rug 01:34.61 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m school 00:50.22 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m school 01:45.40 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m rug 00:43.33 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m rug 01:31.14 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 50m vrij 00:38.10 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 200m vrij 03:03.43 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 100m school 01:47.47 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Camps Rozanne STT/21085/07 200m school 03:46.26 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m rug 01:40.44 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m vrij 03:13.50 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m school 03:48.49 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 50m vrij 00:41.47 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 07:03.02 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m wissel 03:50.02 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 50m rug 00:44.32 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m wissel 03:27.51 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:24.21 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 50m vlinder 00:52.09 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:24.84 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 50m vrij 00:38.39 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:23.66 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 06:49.91 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:22.79 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m school 01:48.50 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m school 01:53.34 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m vrij 03:19.69 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m school 03:47.09 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 400m vrij 06:23.57 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 50m rug 00:47.17 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 400m vrij 07:53.78 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m school 02:05.14 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m wissel 01:59.00 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m school 02:11.50 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m school 02:18.57 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m vrij 01:40.08 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 50m rug 00:51.87 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m wissel 01:59.00 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Custers Klara LAQUA/21258/07 100m vrij 01:39.31 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 50m vrij 00:45.53 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 200m vrij 03:56.22 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 200m rug 04:16.37 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 50m school 00:58.27 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 100m rug 01:53.48 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 D Haeyer Quinten AART/11062/07 100m school 02:05.65 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:18.28 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:41.40 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 03:24.67 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:21.35 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:20.91 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 03:24.40 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m school 02:12.02 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m rug 01:33.92 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 06:22.83 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m school 02:05.42 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:19.42 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 50m vlinder 00:46.37 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 03:24.67 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:51.79 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m rug 01:27.89 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m vrij 02:56.61 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m vrij 03:05.38 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 50m vlinder 00:44.93 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m school 01:51.78 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:21.40 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m wissel 03:21.92 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 400m vrij 06:13.54 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m school 01:48.59 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m wissel 03:16.68 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:21.24 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 200m wissel 03:21.92 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 400m vrij 06:38.08 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:22.13 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m rug 01:27.18 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:21.81 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 De Bruyne Otis LAQUA/11207/07 100m vrij 01:21.83 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:29.83 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:25.55 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:30.46 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:39.95 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m school 02:02.19 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 50m rug 00:48.67 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 100m vrij 01:29.83 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m rug 00:50.33 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m rug 00:45.16 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m school 01:56.73 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:39.85 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m rug 01:51.44 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:34.84 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m school 01:58.05 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:43.67 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 200m vrij 03:17.18 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:41.09 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m wissel 01:45.51 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:27.04 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m wissel 01:54.17 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m school 00:54.40 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m school 00:59.72 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:41.40 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:40.35 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 100m school 01:53.72 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:45.66 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Kock Silke ZCK/22023/07 50m school 00:56.79 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vrij 00:37.80 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vlinder 01:54.08 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:24.78 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m vrij 03:03.95 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vlinder 00:45.93 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m school 01:52.95 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m school 01:51.56 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m rug 01:33.71 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:23.91 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vlinder 00:45.06 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vlinder 00:47.54 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m rug 00:46.76 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m vrij 03:09.62 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vlinder 00:45.28 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 400m vrij 06:31.00 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m school 00:51.67 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vrij 00:36.64 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vrij 00:37.86 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:22.61 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m school 00:53.61 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m vrij 02:59.38 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m wissel 03:20.32 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m wissel 01:33.72 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m vrij 01:41.41 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m vrij 01:36.70 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m rug 01:50.86 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m school 02:04.96 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m vrij 01:41.41 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m school 02:06.21 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m vrij 01:32.39 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 50m rug 00:52.58 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m wissel 01:50.30 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m school 02:04.96 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m rug 01:50.86 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Ranter Amélie LAQUA/21245/07 100m wissel 01:50.30 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 200m vrij 03:49.56 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 200m vrij 03:51.42 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 50m rug 00:52.79 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m school 01:54.48 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 400m vrij 07:40.12 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m school 01:46.93 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m school 01:54.77 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Souter Thor DIZV/11067/07 100m school 01:55.85 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m school 00:53.92 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m wissel 01:36.27 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m vrij 00:36.67 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m school 01:53.66 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 400m vrij 06:46.03 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m vrij 00:37.68 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 200m vrij 03:10.57 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m school 00:50.04 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m vrij 01:21.22 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m school 00:50.39 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 200m school 03:57.09 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m rug 01:32.27 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 50m rug 00:44.05 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 200m vrij 02:58.69 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Niels STT/11084/07 100m rug 01:33.43 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 06:49.98 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:37.48 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 50m vrij 00:42.33 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m school 02:04.42 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:29.27 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m wissel 03:38.34 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:29.02 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m vrij 03:09.60 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 50m school 00:59.07 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m rug 03:37.48 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m school 02:09.27 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 06:39.35 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:36.15 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:39.27 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m wissel 01:41.72 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Zegher Matz AART/11060/07 400m vrij 07:48.92 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 De Zegher Matz AART/11060/07 50m rug 00:52.12 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Zegher Matz AART/11060/07 100m school 01:53.64 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Zegher Matz AART/11060/07 100m school 01:52.33 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Zegher Matz AART/11060/07 200m vrij 03:31.23 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Zegher Matz AART/11060/07 100m vrij 01:36.58 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Demedts Anna-Louise TZ/21036/07 100m rug 01:46.12 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Demedts Anna-Louise TZ/21036/07 50m vrij 00:41.69 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Demedts Anna-Louise TZ/21036/07 50m school 00:54.21 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Demedts Anna-Louise TZ/21036/07 100m rug 01:52.00 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Demedts Anna-Louise TZ/21036/07 200m rug 03:44.90 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Demedts Anna-Louise TZ/21036/07 100m vrij 01:29.01 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Demedts Anna-Louise TZ/21036/07 100m school 01:54.57 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Demedts Anna-Louise TZ/21036/07 100m vrij 01:32.37 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Deprez Helena LOR/21068/07 100m school 01:51.44 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Deprez Helena LOR/21068/07 100m vrij 01:46.96 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Deprez Helena LOR/21068/07 50m vrij 00:53.22 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Deprez Helena LOR/21068/07 100m rug 01:56.54 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Descamps Adelaïde STT/21098/07 100m rug 01:52.76 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Descamps Adelaïde STT/21098/07 200m vrij 03:11.29 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Descamps Adelaïde STT/21098/07 50m school 00:56.51 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 50m rug 00:43.91 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 50m vrij 00:37.53 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 400m vrij 06:29.45 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m vrij 02:51.92 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vrij 01:21.56 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m rug 03:18.33 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 50m vrij 00:38.58 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:33.65 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m school 01:50.02 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:38.25 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 50m school 00:51.86 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m school 01:46.11 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m wissel 01:35.39 19/02/2017 10 Geel (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:33.73 19/02/2017 10 Geel (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vrij 01:21.50 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vrij 01:18.14 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Dewil Zita KAZS/21054/07 100m vrij 01:53.56 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewil Zita KAZS/21054/07 100m vrij 01:53.92 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dewil Zita KAZS/21054/07 100m vrij 01:53.56 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewil Zita KAZS/21054/07 100m school 02:08.58 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewil Zita KAZS/21054/07 100m school 02:08.58 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewil Zita KAZS/21054/07 100m school 02:10.31 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dewyn Chloé ZCT/21068/07 100m vrij 01:37.84 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Dewyn Chloé ZCT/21068/07 50m school 01:01.99 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dewyn Chloé ZCT/21068/07 100m wissel 01:48.73 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Dewyn Chloé ZCT/21068/07 100m school 02:13.95 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Dewyn Chloé ZCT/21068/07 400m vrij 07:34.22 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dewyn Chloé ZCT/21068/07 200m wissel 04:15.89 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewyn Chloé ZCT/21068/07 50m vrij 00:46.92 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewyn Chloé ZCT/21068/07 200m vrij 03:26.85 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m school 01:51.60 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m rug 01:45.77 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 200m school 03:44.53 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m vrij 01:31.87 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 400m vrij 07:01.86 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m wissel 01:50.52 19/02/2017 10 Geel (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m vrij 01:27.94 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 50m vrij 00:40.18 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 50m rug 00:48.23 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 50m school 00:50.72 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m school 01:46.83 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 200m rug 03:47.76 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m vrij 01:29.57 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m school 01:46.83 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m vrij 01:29.23 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m school 01:46.94 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Eggerickx Billy SCZ/11017/07 100m vrij 01:29.57 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 100m school 01:55.16 04/06/2017 10 Bree (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 50m rug 00:52.03 04/06/2017 10 Bree (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 100m school 01:51.25 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 50m vrij 00:50.99 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 200m school 04:10.32 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 100m vrij 01:37.41 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 50m rug 00:52.30 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 100m vrij 01:50.69 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 100m wissel 01:56.30 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 50m rug 00:49.99 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Endels Lise ZORO/21074/07 100m vrij 01:39.71 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Geens Thibaut ZCK/12035/07 50m rug 00:48.04 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geens Thibaut ZCK/12035/07 100m vrij 01:44.87 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geens Thibaut ZCK/12035/07 100m rug 01:47.66 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geens Thibaut ZCK/12035/07 100m rug 01:48.35 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geens Thibaut ZCK/12035/07 100m vrij 01:44.49 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geens Thibaut ZCK/12035/07 100m school 02:16.21 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geens Thibaut ZCK/12035/07 100m vrij 01:38.36 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geens Thibaut ZCK/12035/07 200m vrij 03:30.03 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m school 01:40.93 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m school 01:49.16 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:21.90 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:17.58 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m rug 01:25.99 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m school 01:44.70 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:18.99 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:17.41 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 50m school 00:49.74 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m school 01:40.93 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:17.41 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m rug 03:17.31 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 50m rug 00:43.49 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m wissel 01:33.06 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m school 03:43.19 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:21.56 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 50m vrij 00:36.02 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 50m school 00:49.56 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m school 01:46.65 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 400m vrij 06:20.00 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m wissel 03:17.06 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:20.47 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Germonpré Maxime DIZV/11043/07 200m school 03:49.60 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Germonpré Maxime DIZV/11043/07 50m vrij 00:39.02 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Germonpré Maxime DDAT/11056/07 100m vrij 01:28.76 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Germonpré Maxime DDAT/11056/07 50m rug 00:47.34 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Germonpré Maxime DDAT/11056/07 100m wissel 01:44.94 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Germonpré Maxime DDAT/11056/07 50m rug 00:47.66 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Germonpré Maxime DDAT/11056/07 400m vrij 06:37.94 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Germonpré Maxime DDAT/11056/07 50m rug 00:45.84 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Germonpré Maxime DDAT/11056/07 200m vrij 03:20.59 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Germonpré Maxime DDAT/11056/07 100m school 01:54.36 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 100m rug 02:01.53 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 200m school 04:07.15 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 100m rug 02:06.18 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 100m wissel 01:42.64 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 100m vrij 01:36.60 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 100m rug 02:03.94 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 100m school 01:54.27 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 100m vrij 01:49.87 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 100m wissel 01:53.91 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 50m school 00:52.19 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Geysen Evelien SCSG/21090/07 200m school 04:06.90 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Goossens Stephanie ZORO/21087/07 200m vrij 04:27.75 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Goossens Stephanie ZORO/21087/07 100m school 02:07.54 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Goossens Stephanie ZORO/21087/07 100m vrij 02:09.26 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Govaert Kwinten DIZV/11040/07 100m vrij 01:25.07 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Govaert Kwinten DIZV/11040/07 400m vrij 06:20.02 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Govaert Kwinten DIZV/11040/07 50m rug 00:44.56 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Govaert Kwinten DIZV/11040/07 100m vrij 01:29.15 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Govaert Kwinten DIZV/11040/07 100m vrij 01:29.02 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 100m rug 01:39.78 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 200m vrij 03:12.16 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 50m vrij 00:40.45 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 50m vrij 00:40.93 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 100m school 01:54.00 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 100m vrij 01:27.75 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 100m wissel 01:39.63 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 100m school 01:59.88 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 100m vrij 01:34.22 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 200m vrij 03:11.79 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 200m wissel 03:36.96 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 400m vrij 06:33.10 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 400m vrij 06:50.21 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Govaerts Kwinten DIZV/11040/07 200m school 04:02.29 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 100m vrij 01:52.81 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 200m school 04:19.72 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 100m rug 01:56.81 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 200m school 04:18.02 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 100m school 01:58.45 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 100m wissel 01:49.15 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 50m vlinder 00:58.44 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 100m wissel 01:54.81 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Grondel Pierre SCGS/11106/07 200m vrij 03:46.96 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Grypdonck Hanne DDAT/21043/07 100m school 01:47.13 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Grypdonck Hanne DDAT/21043/07 200m vrij 03:31.42 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Grypdonck Hanne DDAT/21043/07 50m vlinder 00:58.64 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Grypdonck Hanne DDAT/21043/07 200m wissel 03:33.92 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Grypdonck Hanne DDAT/21043/07 100m school 01:46.06 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Grypdonck Hanne DDAT/21043/07 50m rug 00:47.70 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 100m wissel 01:57.02 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 200m vrij 03:41.45 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 100m school 02:13.97 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 100m rug 01:54.74 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 200m vrij 03:56.22 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 100m rug 01:51.37 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 50m rug 00:51.51 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 100m vrij 01:49.31 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Heethem Victor SCSG/11122/07 50m vrij 00:45.56 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m school 01:57.83 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m vrij 01:49.45 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m rug 01:54.92 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m vrij 01:46.96 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 200m rug 04:16.39 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m school 02:03.06 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m school 02:02.23 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 200m vrij 03:56.93 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m school 02:02.13 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 50m school 00:57.92 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 50m rug 00:53.43 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 50m vrij 00:49.53 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 50m school 00:57.40 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m vrij 01:50.10 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 100m school 02:07.42 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 200m vrij 03:56.03 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Hermans Juta ZCK/22021/07 50m rug 00:53.26 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jebari Maïssa KVZP/21034/07 100m rug 01:42.59 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Jebari Maïssa KVZP/21034/07 100m school 01:49.54 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jebari Maïssa KVZP/21034/07 100m vrij 01:31.71 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jebari Maïssa KVZP/21034/07 200m vrij 03:10.53 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m vrij 01:35.60 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m school 02:13.69 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 50m rug 00:52.39 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 50m vlinder 01:03.65 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m vrij 01:30.19 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m school 02:04.43 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 50m rug 00:48.59 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 200m vrij 03:12.60 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m wissel 01:45.49 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m vrij 01:30.19 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 50m rug 00:48.93 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m rug 01:51.77 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 400m vrij 07:02.49 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 50m school 00:59.87 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 200m rug 03:48.50 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m vrij 01:37.30 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 50m rug 00:47.71 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m school 02:06.61 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 50m vrij 00:42.45 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m wissel 01:47.23 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Juwe Kato LSVZ/21040/07 100m school 02:04.43 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 400m vrij 06:40.72 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 200m vrij 02:52.33 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m rug 01:28.34 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 200m wissel 03:31.53 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m vrij 01:28.03 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m vrij 01:34.86 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 200m vrij 03:13.60 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m school 02:12.04 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m school 02:03.81 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 50m vlinder 00:52.13 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m vrij 01:32.45 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 200m wissel 03:31.53 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Lazou Jacob LAQUA/11213/07 400m vrij 06:22.83 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 100m wissel 01:48.27 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 100m wissel 01:44.84 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 100m vrij 01:34.04 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 50m vrij 00:40.32 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 100m school 02:01.61 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 100m rug 01:46.45 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 200m vrij 03:23.18 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 200m school 04:12.76 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 50m school 00:53.82 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 50m vrij 00:41.11 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 100m vrij 01:31.03 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 200m wissel 03:47.26 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 100m vrij 01:38.06 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 50m school 00:56.93 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 100m school 02:03.88 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Mertens Noor ZCK/21061/07 50m rug 00:50.16 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m vrij 01:35.54 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 200m vrij 03:31.44 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 200m vrij 03:15.34 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m vrij 01:44.64 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m school 01:57.18 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m rug 01:39.72 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m vrij 01:30.67 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m school 01:49.56 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 200m wissel 03:29.73 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m vrij 01:27.73 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 400m vrij 07:30.18 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 50m vrij 00:41.53 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 50m rug 00:48.98 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 100m vrij 01:33.45 29/01/2017 10 VWZ Bad Boom (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 100m school 01:54.72 29/01/2017 10 VWZ Bad Boom (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 100m vrij 01:36.52 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 100m wissel 01:45.73 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 100m rug 01:45.09 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 50m vrij 00:41.71 05/03/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 100m vrij 01:56.72 08/01/2017 10 Wezenberg (50 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 100m rug 01:44.70 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 100m vrij 01:30.13 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 50m vlinder 00:46.81 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Moortgat Wout LOR/11047/07 200m vrij 03:56.96 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Neefs Emma STT/21100/07 50m school 00:53.50 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Neefs Emma STT/21100/07 200m vrij 03:26.00 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Neefs Emma STT/21100/07 100m rug 01:50.81 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Noels Lars ZCT/11069/07 50m school 00:56.00 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Noels Lars ZCT/11069/07 100m vrij 01:37.33 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Noels Lars ZCT/11069/07 100m school 02:06.49 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 100m wissel 01:34.65 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 200m school 03:50.55 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 50m vlinder 00:47.45 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 100m school 01:49.31 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 100m rug 01:37.88 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 50m school 00:47.90 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 50m vrij 00:38.34 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 50m school 00:50.66 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 200m rug 03:25.56 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 100m rug 01:39.69 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 50m vlinder 00:52.00 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Paredis Jill SCSG/21086/07 100m school 01:51.46 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Pauwels Jan LOR/11052/07 100m rug 01:54.90 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Pauwels Jan LOR/11052/07 100m school 02:18.81 29/01/2017 10 VWZ Bad Boom (25 m)
EEND10 Pauwels Jan LOR/11052/07 100m vrij 01:46.99 29/01/2017 10 VWZ Bad Boom (25 m)
EEND10 Pauwels Jan LOR/11052/07 50m vrij 00:44.24 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 100m rug 01:35.77 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 200m vrij 03:06.10 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 100m school 01:44.48 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 200m rug 03:09.62 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 50m school 00:46.54 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 50m vrij 00:37.59 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 50m rug 00:44.84 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 200m school 03:44.37 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 100m vrij 01:43.66 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 50m vrij 00:36.56 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 100m rug 01:30.38 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 400m vrij 06:26.38 09/04/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 50m school 00:48.05 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 100m school 01:42.68 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 50m rug 00:42.76 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 100m wissel 01:31.02 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 50m school 00:45.64 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Sander STT/11082/07 200m vrij 02:54.23 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pesesse Rohan SCSG/11110/07 200m rug 03:40.74 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Pesesse Rohan SCSG/11110/07 50m school 00:50.14 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Pesesse Rohan SCSG/11110/07 200m school 03:51.47 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Pesesse Rohan SCSG/11110/07 50m vrij 00:40.84 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Pesesse Rohan SCSG/11110/07 400m vrij 07:37.41 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pesesse Rohan SCSG/11110/07 100m vrij 01:42.59 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Pesesse Rohan SCSG/11110/07 100m wissel 01:43.89 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 100m wissel 01:59.94 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 100m vrij 01:43.26 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 100m school 02:29.84 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 400m vrij 08:44.13 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 200m vrij 03:59.41 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 200m vrij 04:12.13 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 50m rug 00:55.22 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 200m vrij 03:59.19 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Philippin Margo SCSG/21088/07 100m wissel 02:05.81 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m wissel 03:43.10 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 50m rug 00:45.02 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 400m vrij 06:57.46 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m school 01:40.69 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m vrij 03:14.13 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 50m vrij 00:40.75 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 50m vlinder 00:51.52 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m wissel 03:30.33 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m vrij 01:28.06 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m school 01:41.23 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 03:42.85 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m vrij 01:27.68 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Puttaert Marie DDAT/21035/07 50m rug 00:51.32 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Raes Dries BEST/11089/07 100m vrij 01:29.64 24/09/2017 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 100m vrij 01:42.82 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 200m rug 04:28.10 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 100m vrij 01:40.45 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 200m vrij 04:06.94 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 100m vrij 01:44.49 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 50m rug 00:56.44 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 100m rug 02:01.25 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 50m rug 01:03.05 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 100m vrij 01:41.45 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 50m school 00:51.59 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Robberechts Robbe AART/11062/07 100m school 02:00.57 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 400m vrij 06:40.36 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m vrij 00:41.45 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m vrij 00:39.93 29/10/2017 10 Mons (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m vrij 01:33.22 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 400m vrij 07:01.45 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 200m wissel 03:41.20 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m wissel 01:42.64 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m vlinder 00:53.12 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 200m vrij 03:09.69 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m rug 00:50.86 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m rug 01:43.41 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m vrij 01:28.83 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m vrij 01:29.28 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m school 01:57.02 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m rug 01:44.71 16/04/2017 10 La Louviere (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m school 01:58.24 16/04/2017 10 La Louviere (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m wissel 01:44.94 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m vrij 01:36.17 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m vrij 01:32.11 16/04/2017 10 La Louviere (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m vrij 00:39.64 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 200m wissel 03:34.85 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m vlinder 00:45.88 16/04/2017 10 La Louviere (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m school 00:53.52 29/10/2017 10 Mons (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 100m vrij 01:32.72 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m rug 00:48.38 29/10/2017 10 Mons (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m vrij 00:41.48 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m vlinder 00:47.97 29/10/2017 10 Mons (25 m)
EEND10 Rombouts Leonard KVZP/11028/07 50m vlinder 00:47.55 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Saerens Fien LOR/21057/07 100m wissel 01:46.67 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Saerens Fien LOR/21057/07 100m vrij 01:37.58 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Saerens Fien LOR/21057/07 100m school 02:04.77 29/01/2017 10 VWZ Bad Boom (25 m)
EEND10 Saerens Fien LOR/21057/07 50m vrij 00:41.31 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Saerens Fien LOR/21057/07 100m rug 01:40.56 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Saerens Fien LOR/21057/07 100m vrij 01:36.72 29/01/2017 10 VWZ Bad Boom (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 200m vrij 03:25.94 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 400m vrij 07:22.01 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 100m wissel 01:50.32 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 400m vrij 07:12.36 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 100m vrij 01:40.63 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 100m vrij 01:41.35 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 100m rug 01:49.76 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 200m wissel 03:52.12 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 50m vrij 00:43.75 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Schepens Mette ZCT/21060/07 100m rug 01:50.31 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Smismans Kamil WLW/11056/07 100m school 01:52.51 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Smismans Kamil WLW/11056/07 100m vrij 01:40.14 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Smismans Kamil WLW/11056/07 50m vrij 00:44.24 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Smismans Kamil WLW/11056/07 100m vrij 01:47.38 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Smismans Kamil WLW/11056/07 100m vrij 01:42.34 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Smismans Kamil WLW/11056/07 50m rug 00:48.15 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Smismans Kamil WLW/11056/07 50m vrij 00:39.94 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Snyers Juul BEST/11094/07 100m vrij 01:39.14 24/09/2017 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Thijs Merel ZCT/21086/07 200m vrij 03:51.98 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m vrij 01:42.15 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m rug 01:54.61 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m vrij 01:42.15 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m rug 01:54.61 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m school 01:59.60 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m vrij 01:39.61 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m school 01:59.60 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m school 01:58.10 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m vrij 01:39.61 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Timmermans Ruben KAZS/11052/07 100m vrij 01:41.34 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Assche Elisa WLW/21053/07 50m rug 00:54.92 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van Assche Elisa WLW/21053/07 100m vrij 01:48.45 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van Assche Elisa WLW/21053/07 100m vrij 01:43.03 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Van Assche Elisa WLW/21053/07 100m school 02:03.54 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Van Assche Elisa WLW/21053/07 50m vrij 00:45.12 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m rug 01:34.40 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m school 01:40.75 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 50m rug 00:43.90 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 50m school 00:46.89 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m vrij 01:25.75 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 50m vrij 00:37.79 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 50m school 00:47.25 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 50m school 00:45.52 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m wissel 01:31.51 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 50m vrij 00:39.05 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 200m vrij 03:01.50 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Van Campenhout Lore STT/21097/07 50m school 00:44.18 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Jercko SCSG/11107/07 200m rug 04:10.87 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Jercko SCSG/11107/07 50m school 00:54.47 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Jercko SCSG/11107/07 100m school 01:56.69 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Jercko SCSG/11107/07 100m school 01:52.31 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Jercko SCSG/11107/07 100m vrij 01:49.86 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Jercko SCSG/11107/07 200m vrij 03:44.62 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Den Bossche Laure DIZV/21057/07 100m school 02:11.80 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van Den Bossche Laure DIZV/21057/07 400m vrij 07:38.75 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Van Den Bossche Laure DIZV/21057/07 50m vrij 00:45.53 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Den Bossche Laure DIZV/21057/07 200m school 04:35.71 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Den Bossche Laure DIZV/21057/07 100m school 02:08.06 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van Den Bossche Laure DIZV/21057/07 50m vrij 00:44.31 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Den Bossche Laure DIZV/21057/07 100m vrij 01:41.80 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m vrij 01:30.36 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m school 02:02.07 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m school 02:01.10 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m vrij 01:33.33 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m vrij 01:33.62 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m rug 01:49.48 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m wissel 01:51.57 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m school 02:04.96 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m vrij 01:33.62 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m rug 01:49.48 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 400m vrij 06:44.90 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m wissel 01:51.57 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 100m school 02:04.96 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Griensven Thomas LAQUA/11237/07 200m vrij 03:32.91 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Lierde Cathérine TZ/21038/07 200m rug 03:34.70 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Van Lierde Cathérine TZ/21038/07 50m rug 00:48.91 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Van Lierde Cathérine TZ/21038/07 50m school 00:56.03 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Van Lierde Cathérine TZ/21038/07 50m vrij 00:44.11 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Van Lint Jef SCSG/11127/07 50m school 00:57.84 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vanacker Daan ZIOS/11043/07 100m vrij 01:35.52 24/09/2017 10 Aalst (50 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrid AART/21055/07 400m vrij 07:54.68 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrid AART/21055/07 100m vrij 01:39.30 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrid AART/21055/07 50m rug 00:48.02 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrit AART/21055/07 50m school 00:52.64 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrit AART/21055/07 200m rug 03:45.10 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrit AART/21055/07 100m school 02:01.46 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrit AART/21055/07 200m vrij 03:52.02 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrit AART/21055/07 100m wissel 01:54.39 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vanbellingen Sigrit AART/21055/07 200m school 03:56.28 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Vandegard Oscar SCZ/11040/07 50m school 01:03.15 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m rug 01:24.93 24/09/2017 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m school 01:45.14 24/09/2017 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m wissel 01:29.86 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 50m vlinder 00:39.23 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vlinder 01:31.40 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m school 01:45.04 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 50m rug 00:39.84 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m wissel 01:29.13 24/09/2017 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m rug 03:06.28 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:21.69 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:16.25 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m school 03:41.31 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:20.41 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 50m rug 00:39.29 05/11/2017 10 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m school 01:48.15 02/04/2017 10 Gent (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m rug 01:24.88 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:18.20 18/07/2017 10 Zwembad "De Motte" (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 50m vrij 00:35.63 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m school 01:52.11 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 50m school 00:50.01 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 400m vrij 05:56.94 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m rug 01:29.80 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m school 01:50.66 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:19.45 24/09/2017 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m wissel 03:15.40 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m vrij 03:00.81 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m rug 01:23.79 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m wissel 03:13.42 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:18.75 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:20.43 17/04/2017 10 SPC Genk (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 50m vrij 00:36.38 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m vrij 02:49.76 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m school 01:45.04 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m school 01:54.06 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 50m rug 00:42.57 04/02/2017 10 Overijse (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:18.75 01/10/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:20.25 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m school 02:14.63 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m school 02:16.30 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m rug 01:51.24 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m rug 01:49.34 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m school 02:16.30 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 400m vrij 06:37.92 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m vrij 01:44.70 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 50m rug 00:50.00 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m rug 01:51.24 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 200m vrij 03:32.49 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 200m vrij 03:13.59 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m vrij 01:39.78 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m rug 01:41.60 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m vrij 01:39.94 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m school 02:15.91 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 100m vrij 01:39.78 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vankeerberghen Tessa LAQUA/21244/07 400m vrij 06:56.41 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 100m vrij 01:25.07 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 200m wissel 03:32.58 01/10/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 50m rug 00:44.51 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 100m vrij 01:26.16 24/09/2017 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 400m vrij 06:45.71 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 100m school 02:05.24 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 50m vrij 00:41.85 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 50m school 00:51.99 29/10/2017 10 Mons (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 100m vrij 01:31.06 18/03/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 100m rug 01:45.13 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 50m rug 00:43.21 29/10/2017 10 Mons (25 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 100m vrij 01:29.19 21/05/2017 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 100m vrij 01:25.96 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Verhavert Arno KVZP/11029/07 400m vrij 06:10.61 01/11/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Vermeulen Basiel WLW/11059/07 100m school 01:59.42 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vermeulen Basiel WLW/11059/07 100m vrij 01:32.38 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Vermeulen Basiel WLW/11059/07 100m vrij 01:37.87 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vermeulen Basiel WLW/11059/07 100m vrij 01:34.79 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vermeulen Basiel WLW/11059/07 100m vrij 01:38.07 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vermeulen Basiel WLW/11059/07 50m vrij 00:42.40 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Vermeulen Basiel WLW/11059/07 50m rug 00:49.79 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m wissel 01:40.67 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m school 01:44.76 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m vrij 01:25.00 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m rug 01:38.45 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m vrij 01:24.13 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 400m vrij 06:33.06 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m vrij 01:25.00 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m school 01:49.99 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m rug 01:38.45 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m wissel 01:40.67 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 400m vrij 06:31.05 25/06/2017 10 Meise (25 m)
EEND10 Vinckx Ellen SCSG/21121/07 50m vrij 00:41.47 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Vinckx Ellen SCSG/21121/07 200m school 03:38.04 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Vinckx Ellen SCSG/21121/07 400m vrij 08:06.82 05/02/2017 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vinckx Ellen SCSG/21121/07 100m school 01:43.13 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vinckx Ellen SCSG/21121/07 100m vlinder 02:03.75 16/04/2017 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vinckx Ellen SCSG/21121/07 100m school 01:47.85 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Vinckx Ellen SCSG/21121/07 200m vrij 03:26.69 01/05/2017 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Vondoli Ella ZCT/21061/07 50m vrij 00:45.19 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vondoli Ella ZCT/21061/07 50m school 01:08.20 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vondoli Ella ZCT/21061/07 100m vrij 01:40.40 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vondoli Ella ZCT/21061/07 100m rug 01:53.94 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vondoli Ella ZCT/21061/07 100m rug 01:50.71 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vondoli Ella ZCT/21061/07 200m wissel 04:09.02 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vondoli Ella ZCT/21061/07 400m vrij 07:42.64 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vosch Iris LAQUA/21262/07 100m vrij 02:09.86 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vosch Iris LAQUA/21262/07 100m rug 02:15.94 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vosch Iris LAQUA/21262/07 50m rug 01:05.23 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vosch Iris LAQUA/21262/07 100m vrij 02:00.88 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vosch Iris LAQUA/21262/07 100m school 02:06.60 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m school 01:54.60 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 200m school 04:10.05 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m vrij 01:19.46 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m vrij 01:15.41 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 400m vrij 05:56.78 09/04/2017 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m wissel 01:25.44 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m vlinder 01:28.75 21/05/2017 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 50m school 00:49.04 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 50m rug 00:41.48 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 50m rug 00:39.44 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m school 01:55.79 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m rug 01:25.15 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m wissel 01:30.79 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 100m school 01:48.51 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 50m school 00:47.18 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 200m vrij 02:54.25 18/02/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 200m vrij 02:41.37 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 50m vrij 00:33.36 30/04/2017 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Stef STT/11072/07 50m vrij 00:34.82 12/03/2017 10 Landen (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 400m vrij 07:40.68 28/05/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 50m vrij 00:45.59 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 50m school 01:00.12 15/01/2017 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 100m wissel 01:47.78 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 100m rug 02:15.55 05/03/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 200m vrij 03:24.78 22/10/2017 10 Tienen (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 100m vrij 01:42.65 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 100m school 01:59.70 30/04/2017 10 Leuven (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 200m wissel 04:11.71 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 100m vrij 01:43.70 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Witters Kaat ZCT/21064/07 100m school 02:02.07 25/06/2017 10 Mol (50 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 100m vrij 01:28.84 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 100m school 01:57.64 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 100m rug 01:39.07 07/05/2017 10 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 50m vlinder 00:49.21 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 100m rug 01:41.22 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 100m wissel 01:41.16 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 50m rug 00:46.12 08/10/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 50m vrij 00:39.07 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 200m school 04:06.28 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 50m vrij 00:38.00 21/05/2017 10 Boom (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 100m vrij 01:23.48 24/09/2017 10 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 100m vrij 01:26.16 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Wyns Zander WLW/11046/07 50m vrij 00:37.94 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m vrij 01:44.97 12/03/2017 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m school 02:08.00 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m rug 01:52.15 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m vrij 01:39.73 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m wissel 02:05.31 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m school 02:08.00 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m vrij 01:39.73 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m rug 01:52.15 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m wissel 02:05.31 23/04/2017 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Xu Haozun Howey LAQUA/11246/07 100m rug 02:03.07 08/01/2017 10 Dilbeek (25 m)
EEND9 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m school 04:11.00 08/01/2017 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:59.72 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:41.53 24/09/2017 9 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND9 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m vrij 03:47.27 01/05/2017 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 02:03.40 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m vrij 03:55.60 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:59.41 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 08:24.40 05/02/2017 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 50m vrij 00:42.53 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:50.00 02/04/2017 9 Gent (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m school 02:28.13 02/04/2017 9 Gent (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:40.27 19/02/2017 9 Geel (25 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:34.24 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m wissel 01:56.07 19/02/2017 9 Geel (25 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m school 01:57.95 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:40.13 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 07:39.35 05/02/2017 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m school 02:05.54 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 04:00.80 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 04:05.95 05/02/2017 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 07:52.25 15/01/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:41.49 21/05/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 50m rug 00:51.63 21/05/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m school 02:05.70 19/02/2017 9 Geel (25 m)
EEND9 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m rug 01:46.90 19/02/2017 9 Geel (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:33.54 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 50m school 00:55.74 15/01/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m rug 03:45.03 15/01/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:39.17 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m wissel 01:35.55 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 50m vrij 00:40.33 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 50m school 00:49.89 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:40.94 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:41.92 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:31.40 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:44.39 02/04/2017 9 Gent (50 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m school 02:02.49 02/04/2017 9 Gent (50 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m school 01:55.57 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 07:06.53 05/02/2017 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:39.12 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Castermans Siebe ZCK/12032/08 100m school 02:18.44 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Castermans Siebe ZCK/12032/08 50m rug 00:50.17 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Castermans Siebe ZCK/12032/08 200m vrij 03:58.50 01/05/2017 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Castermans Siebe ZCK/12032/08 100m vrij 01:48.76 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m vrij 00:52.60 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 02:01.69 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:44.09 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m rug 00:48.83 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:53.68 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:29.61 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:36.22 18/03/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:52.50 04/06/2017 9 Bree (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m rug 00:49.61 04/06/2017 9 Bree (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m rug 00:49.89 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:32.90 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:53.02 25/06/2017 9 Meise (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m rug 00:54.30 04/02/2017 9 Overijse (25 m)
EEND9 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:42.03 04/02/2017 9 Overijse (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:59.53 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:50.98 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:43.06 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 07:28.08 25/06/2017 9 Meise (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:51.79 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:54.54 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 50m rug 00:50.78 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:25.83 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:51.79 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m rug 01:50.13 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:54.59 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:44.42 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:44.42 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:49.78 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:45.70 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:54.59 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 De Preter Lien ZCT/21085/08 200m vrij 04:04.66 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 200m vrij 03:46.91 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m vrij 01:41.59 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m rug 01:50.94 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 50m vrij 00:44.81 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 50m rug 00:56.74 25/06/2017 9 Meise (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 50m rug 00:53.86 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 400m vrij 08:00.77 25/06/2017 9 Meise (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m vrij 01:36.08 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m school 02:23.26 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m school 02:20.08 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 De Wilde Daan DDAT/11054/08 50m rug 00:48.71 21/05/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m vrij 01:42.28 21/05/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 De Wilde Daan DDAT/11054/08 400m vrij 07:13.97 05/02/2017 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 De Wilde Daan DDAT/11054/08 200m vrij 03:33.34 01/05/2017 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m vrij 01:32.82 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m school 01:53.57 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Debaerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m rug 02:09.24 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Debaerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:05.16 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:44.58 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 50m rug 00:50.12 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m vrij 01:34.37 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m school 02:00.18 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m vrij 01:37.39 24/09/2017 9 Overpelt (25 m)
EEND9 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 50m school 00:56.78 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m rug 02:05.23 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m school 02:15.83 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m school 02:20.13 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m vrij 01:56.31 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 50m rug 00:59.77 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m vrij 01:46.04 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m vrij 01:59.37 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m vrij 01:49.46 24/09/2017 9 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND9 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 400m vrij 08:18.11 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 100m rug 02:04.36 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 50m vrij 00:48.35 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 50m school 01:01.68 15/01/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 100m vrij 01:35.84 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 100m wissel 01:43.24 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 100m rug 01:45.16 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 50m rug 00:49.88 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Heyvaert Gitta LOR/21067/08 100m rug 02:05.42 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 Heyvaert Gitta LOR/21067/08 100m school 01:59.71 01/05/2017 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Heyvaert Gitta LOR/21067/08 50m vrij 00:49.37 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 Holemans Lars KAZS/11056/08 200m vrij 03:49.01 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m school 02:16.45 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m vrij 04:06.81 01/05/2017 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m vrij 01:43.08 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m rug 01:59.46 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m rug 00:51.66 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m vrij 01:53.01 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m school 02:22.12 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m vrij 01:57.70 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m vrij 00:51.57 05/03/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m rug 00:57.11 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m vrij 01:47.10 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m vrij 01:42.24 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m school 02:06.88 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m vrij 01:32.96 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m vrij 01:37.95 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 50m rug 00:46.20 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 50m rug 00:49.80 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m rug 01:48.79 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m vrij 01:37.29 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m rug 01:45.30 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m school 02:14.38 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Maes Milan ZCK/12031/08 100m vrij 01:39.62 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:55.42 01/10/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:55.42 01/10/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Mathelot Matisse AART/11068/08 50m rug 00:58.56 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Medland Douwe LAQUA/11259/08 50m rug 00:55.30 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Medland Douwe LAQUA/11259/08 100m rug 01:58.10 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Medland Douwe LAQUA/11259/08 100m school 02:12.81 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Medland Douwe LAQUA/11259/08 100m vrij 01:52.01 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Medland Douwe LAQUA/11259/08 100m vrij 01:49.52 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Medland Douwe LAQUA/11259/08 100m school 02:08.08 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Moerenhout Gitte AART/21061/08 50m school 00:51.27 25/06/2017 9 Meise (25 m)
EEND9 Moerenhout Gitte AART/21061/08 100m vrij 01:41.70 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Moerenhout Gitte AART/21061/08 100m school 01:56.63 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Moerenhout Gitte AART/21061/08 200m rug 03:56.42 25/06/2017 9 Meise (25 m)
EEND9 Moerenhout Gitte AART/21061/08 50m rug 00:53.31 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Moerenhout Gitte AART/21061/08 100m wissel 01:53.51 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 04:05.72 05/02/2017 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m rug 01:50.32 08/01/2017 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:40.83 18/03/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:44.31 08/01/2017 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m wissel 01:51.12 24/09/2017 9 Overpelt (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:34.60 24/09/2017 9 Overpelt (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:32.42 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 50m rug 00:48.75 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m school 02:17.09 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 07:47.72 05/02/2017 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:38.48 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:35.65 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m school 02:13.44 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 03:10.56 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 50m rug 00:49.37 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 50m rug 00:48.69 21/05/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:42.74 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:39.62 21/05/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:42.11 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Pauwels Thor ZCT/11087/08 200m vrij 04:00.53 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m school 01:58.41 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m vrij 01:31.37 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 07:04.84 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m wissel 01:40.46 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 50m school 00:53.91 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 50m school 01:01.54 15/01/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 200m wissel 03:42.46 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m school 02:04.05 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 50m vrij 00:42.15 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m rug 01:44.07 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m vrij 01:35.26 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vlinder 00:43.95 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m wissel 03:20.88 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m rug 01:40.19 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:23.36 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vrij 00:37.41 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m wissel 01:36.93 12/03/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m rug 01:38.31 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:59.41 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m rug 00:45.09 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:19.90 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 02:02.16 02/04/2017 9 Gent (50 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 400m vrij 05:52.35 01/11/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:22.43 02/04/2017 9 Gent (50 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:21.43 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:21.43 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m rug 01:38.31 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m wissel 03:20.88 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m wissel 03:21.94 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m rug 01:34.38 24/09/2017 9 Overpelt (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:54.41 24/09/2017 9 Overpelt (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 03:01.59 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:20.03 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 02:00.79 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m vrij 01:57.56 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Robion Jisse SCSG/21137/08 50m school 00:58.50 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m wissel 01:37.95 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 07:40.48 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:28.98 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m school 01:51.02 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Scheers Pieter ZCT/11080/08 50m school 00:49.37 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m wissel 01:52.31 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m vrij 01:46.93 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m school 02:18.36 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m school 02:23.76 01/10/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m vrij 01:46.93 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m school 02:23.76 01/10/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m vrij 01:43.14 01/10/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m school 02:18.36 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m vrij 01:49.61 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m vrij 01:43.14 01/10/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Severens Linde KAZS/21053/08 100m rug 02:03.36 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Shulyk Nikita WLW/11058/08 100m school 01:56.53 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Shulyk Nikita WLW/11058/08 100m vrij 01:32.56 24/09/2017 9 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND9 Shulyk Nikita WLW/21058/08 50m rug 00:52.37 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Shulyk Nikita WLW/21058/08 100m vrij 01:35.25 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Shulyk Nikita WLW/11058/08 100m vrij 01:35.99 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m vrij 00:42.21 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 Soons Noor ZCK/22044/08 50m rug 00:52.10 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Soons Noor ZCK/22044/08 100m vrij 01:45.47 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Soons Noor LOR/21069/08 100m vrij 01:50.65 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Soons Noor ZCK/22044/08 100m vrij 01:43.34 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:34.96 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 50m rug 00:44.43 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:33.59 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 50m rug 00:43.28 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m school 02:02.97 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:34.96 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 06:58.05 25/06/2017 9 Meise (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 03:11.63 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m school 02:00.58 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m school 01:55.17 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m rug 01:41.07 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m school 02:02.97 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m rug 01:41.07 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:56.33 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:53.46 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m rug 01:43.37 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:46.86 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m wissel 01:50.77 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m vrij 03:24.29 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 50m rug 00:50.24 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 50m rug 00:46.11 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 02:00.77 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:58.76 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:58.76 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m wissel 01:50.77 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:44.87 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:43.58 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:44.87 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 50m school 01:07.31 15/01/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 100m vrij 01:43.92 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 100m school 02:22.57 25/06/2017 9 Mol (50 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 100m vrij 01:38.35 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 04:07.22 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 50m school 01:00.20 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 100m school 02:18.54 30/04/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m wissel 01:47.85 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 50m vrij 00:44.66 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 07:36.45 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Van Der Borght Floris ZCT/11072/08 100m rug 02:00.44 05/03/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:42.34 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m school 01:57.24 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m rug 00:51.14 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:35.58 24/09/2017 9 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND9 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m vrij 00:43.91 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:34.47 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m rug 01:54.13 07/05/2017 9 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND9 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:44.50 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m wissel 01:53.15 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m school 02:06.66 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 200m vrij 03:26.95 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m school 02:06.66 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m rug 02:00.45 08/01/2017 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m wissel 01:53.15 23/04/2017 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 200m vrij 03:35.78 18/02/2017 9 Leuven (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m vrij 01:43.06 12/03/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m school 02:01.71 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 07:23.97 25/06/2017 9 Meise (25 m)
EEND9 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 07:28.59 28/05/2017 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vandenwyngaert Nysa AART/21069/08 50m rug 00:58.58 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Vandenwyngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:57.38 08/10/2017 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Vandenwyngaert Nysa AART/21069/08 400m vrij 08:25.11 01/11/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 Vandenwyngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:54.69 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Vandenwyngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:25.36 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Vandenwyngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:21.78 24/09/2017 9 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND9 Vandenwyngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 02:03.89 24/09/2017 9 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
EEND9 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:57.64 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m vrij 01:48.34 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m school 00:54.84 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m school 02:35.21 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m school 02:30.00 07/05/2017 9 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND9 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:59.96 12/03/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:57.79 12/03/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m vrij 02:14.10 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m vrij 02:06.51 07/05/2017 9 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
EEND9 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m rug 02:12.85 17/04/2017 9 SPC Genk (50 m)
EEND9 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m vrij 02:05.91 04/02/2017 9 Overijse (25 m)
EEND9 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m school 00:58.63 12/03/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:52.22 12/03/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:51.13 12/03/2017 9 Landen (25 m)
EEND9 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vrij 00:49.76 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m rug 02:02.92 21/05/2017 9 Boom (25 m)
EEND9 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 01:06.83 01/05/2017 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:02.04 01/05/2017 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m rug 01:59.13 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:50.71 16/04/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:06.30 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:45.32 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 200m vrij 04:03.99 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:31.45 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:52.52 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Verstraeten Lucas LAQUA/11301:08 100m school 02:08.50 01/10/2017 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Verstraeten Lucas LAQUA/11301:08 100m rug 02:25.51 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Verstraeten Lucas LAQUA/11301:08 50m school 01:01.90 22/10/2017 9 Tienen (25 m)
EEND9 Verzele Marie SCZ/21035/08 50m rug 00:49.20 21/05/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Verzele Marie SCZ/21035/08 100m vrij 01:43.64 21/05/2017 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:30.34 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m school 02:05.55 05/11/2017 9 Sint-Pieters Woluwe (50 m)
JH Anderson Max LAQUA/11186/02 50m vrij 00:26.48 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m wissel 05:14.44 18/02/2017 14 Leuven (25 m)
JH Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m vrij 00:29.41 12/03/2017 13 Landen (25 m)
JH Berx Marit STT/21040/05 200m rug 02:42.46 15/10/2017 12 Leuven (25 m)
JH Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:03.42 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
JH Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 50m rug 00:34.28 19/02/2017 13 Geel (25 m)
JH Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.23 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
JH Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:17.99 25/07/2017 13 Piscine de Chaudfontaine (25 m)
JH Camps Roeland STT/10189/01 50m vlinder 00:27.77 22/01/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
JH Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:31.46 20/05/2017 14 Herentals (25 m)
JH Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:30.24 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
JH Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.08 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
JH Claes Tom ZCT/10317/01 50m rug 00:29.34 20/05/2017 16 Herentals (25 m)
JH Cleymans Karsten WLW/10227/02 50m school 00:33.24 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
JH Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:55.33 18/07/2017 11 Zwembad "De Motte" (25 m)
JH Colson Niels SCSG/10503/02 400m wissel 04:53.50 01/08/2017 15 Leuven (25 m)
JH Daems Etienne ZCT/10308/01 50m vrij 00:25.16 26/02/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
JH de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m school 03:16.62 18/07/2017 11 Zwembad "De Motte" (25 m)
JH De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:37.15 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
JH De Bruyn Senne LOR/10265/03 200m school 02:42.17 21/05/2017 14 Boom (25 m)
JH de Mey Largo DIZV/10353/01 50m vlinder 00:27.96 18/02/2017 16 Leuven (25 m)
JH De Mey Largo SCSG/11134/01 50m rug 00:28.87 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
JH De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 50m vlinder 00:26.12 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:15.33 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
JH De Valck Fausto ZCK/10307/03 50m vlinder 00:29.85 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
JH De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m school 03:04.32 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
JH De Wolf Silke DDAT/20231/98 200m rug 02:27.44 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
JH De Wulf Pablo SCSG/10526/03 50m vlinder 00:29.59 01/08/2017 14 Leuven (25 m)
JH Decossaux Valentin STT/10190/95 100m school 01:05.23 30/04/2017 19 Bastogne (25 m)
JH Dekerf Hanne WLW/21030/06 100m rug 01:19.91 24/09/2017 11 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
JH Dekimpe Bregt STT/10180/01 50m school 00:32.45 01/08/2017 16 Leuven (25 m)
JH Dekimpe Dries STT/11018/04 50m vrij 00:28.87 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
JH Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m wissel 01:10.54 25/07/2017 14 Berchem (25 m)
JH Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m rug 02:37.79 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
JH Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:28.17 30/04/2017 11 Bastogne (25 m)
JH Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 1500m vrij 16:44.24 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
JH Diddens Senne ZCK/10321/04 50m rug 00:34.04 19/02/2017 13 Geel (25 m)
JH Eekhof Maxime ZCT/10258/97 50m school 00:29.91 20/05/2017 19 Herentals (25 m)
JH Franckx Stan STT/11102/02 200m school 02:29.45 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
JH Franckx Stan TZ/10241/02 200m vrij 02:01.69 22/01/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
JH Geyskens Sophie LOR/21006/05 200m rug 02:43.11 01/05/2017 12 Liedekerke (25 m)
JH Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vlinder 01:03.13 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:10.42 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
JH Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:23.91 22/01/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:08.20 22/01/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
JH Heye Arko WLW/10199/00 50m vlinder 00:26.95 26/02/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
JH Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:37.93 19/02/2017 13 Geel (25 m)
JH Janssen Tom WLW/11011/03 200m school 02:44.82 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
JH Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m rug 02:28.25 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
JH Joris Luca DDAT/10292/03 100m wissel 01:07.17 16/04/2017 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Kone Cederic SCSG/10524/01 50m vlinder 00:27.64 26/02/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
JH Kosirnik Matic LAQUA/11130/00 50m school 00:29.66 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
JH Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m wissel 01:13.76 12/03/2017 13 Landen (25 m)
JH Lejeune Indira TZ/21031/05 200m wissel 02:44.12 24/09/2017 12 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
JH Leonard Julie STT/20097/95 50m school 00:34.00 30/04/2017 19 Bastogne (25 m)
JH Maes Rosanne AART/21048/01 50m vlinder 00:29.16 22/01/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
JH Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m vrij 01:51.61 22/01/2017 18 ANTWERPEN (50 m)
JH Marteleur Yelke ZCT/21034/06 800m vrij 11:44.43 09/04/2017 11 Hasselt (25 m)
JH Matroule Thomas STT/11087/00 200m school 02:27.45 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
JH Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 1500m vrij 19:17.08 23/07/2017 13 GENK (50 m)
JH Meere Jarno DDAT/10302/03 100m vrij 00:57.08 23/04/2017 14 Diekirch (25 m)
JH Meere Jarno DDAT/11034/03 100m wissel 01:06.23 08/01/2017 14 Dilbeek (25 m)
JH Meert Jessy SCSG/21041/99 100m vlinder 01:05.26 01/08/2017 18 Leuven (25 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m wissel 01:07.44 08/01/2017 14 Dilbeek (25 m)
JH Meskens Tom SCWR/10153/02 1500m vrij 17:40.28 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
JH Monsieur Quentin WLW/11000/02 50m vlinder 00:28.27 30/07/2017 15 Antwerpen (50 m)
JH Morren Maaike BEST/20609/03 800m vrij 09:39.38 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
JH Mulkens Bavo TZ/11033/04 400m wissel 05:36.69 25/07/2017 13 Berchem (25 m)
JH Okens Jari ZCK/10320/03 100m vlinder 01:05.35 08/01/2017 14 Wezenberg (50 m)
JH Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vlinder 01:22.83 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
JH Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:45.15 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
JH Pas Inte ZORO/20055/03 100m school 01:18.28 30/04/2017 14 Leuven (25 m)
JH Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 800m vrij 10:37.71 01/11/2017 12 Boom (25 m)
JH Pigeon Kelly KVZP/20191/03 100m school 01:19.19 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
JH Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m wissel 02:40.81 24/09/2017 12 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
JH Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m school 02:50.41 23/07/2017 13 GENK (50 m)
JH Ricquier Joachim KAZS/10173/01 1500m vrij 17:26.10 01/11/2017 16 Boom (25 m)
JH Robbeets Anke DIZV/20288/99 200m rug 02:28.60 01/10/2017 18 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Sempels Aurélie STT/21042/05 100m school 01:23.70 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
JH Sempels Gilles STT/11008/02 50m vrij 00:26.34 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
JH Severens Ferre KAZS/10218/04 50m vrij 00:27.94 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:33.71 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
JH Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:46.64 22/01/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
JH Stavart Corentin STT/11047/99 100m wissel 01:01.86 12/03/2017 18 Landen (25 m)
JH Swillen Timon TZ/10177/00 100m vrij 00:52.81 15/01/2017 17 Seraing (50 m)
JH Swinnen Marie-Lien LAQUA/21312/00 100m vlinder 01:05.10 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
JH Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m wissel 01:13.62 19/02/2017 13 Geel (25 m)
JH Torfs Max DDAT/11001/04 100m rug 01:11.81 23/04/2017 13 Diekirch (25 m)
JH Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 50m rug 00:34.76 08/01/2017 13 Wezenberg (50 m)
JH Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 50m vrij 00:26.32 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
JH Van Ermen Alexander LOR/10259/04 50m rug 00:34.40 29/01/2017 13 VWZ Bad Boom (25 m)
JH Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m school 01:11.38 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
JH Van Nieuwenhoven Joran LAQUA/11165/03 100m vrij 00:56.94 01/08/2017 14 Leuven (25 m)
JH Van Steen Yinthe TZ/20227/03 100m rug 01:08.93 25/07/2017 14 Berchem (25 m)
JH Vanbelle Marie STT/20179/00 50m vlinder 00:29.09 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
JH Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m wissel 01:16.43 16/04/2017 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Vanderhulst Midas STT/10237/01 100m school 01:10.09 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
JH Vanderkrieken Frauke BEST/21053/05 200m vrij 02:23.97 25/07/2017 12 Berchem (25 m)
JH Vandevelde Raf STT/10089/93 100m wissel 00:59.77 12/02/2017 19 Tournai (25 m)
JH Vangerven Pieterjan LAQUA/11160/89 200m school 02:26.98 14/05/2017 19 Antwerpen (50 m)
JH Verbruggen Laura SCSG/21135/99 200m school 02:43.16 15/10/2017 18 Leuven (25 m)
JH Verbruggen Laura DIZV/20289/99 50m school 00:34.21 16/04/2017 18 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Vercammen Johanna ZCT/20262/96 400m vrij 04:29.52 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
JH Vermeylen Jolien LAQUA/21156/94 50m school 00:32.98 26/02/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m vrij 01:10.32 24/09/2017 11 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
JH Vranckx Bjarne BEST/10513/99 50m school 00:30.95 19/02/2017 18 Geel (25 m)
JH Wauters Laura STT/21024/03 50m vlinder 00:29.50 08/01/2017 14 Wezenberg (50 m)
JH Wevers Emma STT/20200/01 50m vlinder 00:29.82 30/07/2017 16 Antwerpen (50 m)
JH Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vlinder 01:14.74 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
JH Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:18.90 19/02/2017 14 Geel (25 m)
A-tijd Anderson Max LAQUA/11186/02 100m vrij 00:58.09 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Anderson Max LAQUA/11186/02 100m school 01:14.80 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Angelier Liloue ZCT/20369/04 100m rug 01:13.49 23/04/2017 13 Diekirch (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:07.57 30/04/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m rug 01:14.63 30/04/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 200m rug 02:42.02 25/07/2017 13 Berchem (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 400m vrij 05:08.90 25/07/2017 13 Berchem (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 800m vrij 10:35.80 09/04/2017 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Arts Robbe DIZV/11053/03 200m wissel 03:29.21 05/02/2017 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m school 01:14.92 18/02/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m school 02:38.94 23/04/2017 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m wissel 02:27.57 23/07/2017 14 GENK (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 800m vrij 09:09.34 01/11/2017 14 Boom (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 02:12.39 02/04/2017 14 Gent (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 01:01.11 17/04/2017 14 SPC Genk (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m wissel 05:14.44 18/02/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m vrij 04:40.07 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 1500m vrij 17:31.36 01/11/2017 14 Boom (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m vrij 02:25.08 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m vrij 01:06.38 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m vrij 05:04.98 23/07/2017 13 GENK (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m wissel 02:44.89 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m rug 02:35.79 25/07/2017 13 Berchem (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m rug 01:11.32 21/05/2017 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m school 03:02.98 21/05/2017 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m wissel 05:49.85 23/07/2017 13 GENK (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m vlinder 01:13.70 28/05/2017 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 400m vrij 04:25.92 05/02/2017 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 100m vrij 00:58.99 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 200m vrij 02:06.30 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 400m wissel 04:52.59 30/07/2017 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m wissel 02:18.64 30/04/2017 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 400m vrij 04:19.90 30/07/2017 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m vrij 02:03.12 30/04/2017 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m rug 01:01.73 30/04/2017 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m vrij 00:55.08 30/04/2017 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m vlinder 01:01.05 30/07/2017 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:11.18 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m school 03:12.09 21/05/2017 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m wissel 02:51.55 30/04/2017 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 400m vrij 05:14.53 23/07/2017 12 GENK (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m rug 02:48.22 25/07/2017 12 Berchem (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:19.35 30/04/2017 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m vrij 02:33.09 30/04/2017 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m school 01:29.05 15/10/2017 12 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m rug 01:05.20 25/07/2017 14 Berchem (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m vlinder 02:23.96 25/07/2017 14 Berchem (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:03.42 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 400m vrij 04:26.41 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m vrij 02:06.34 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m wissel 02:24.82 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vrij 00:57.86 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Biermans Cas BEST/10581/00 200m rug 02:17.80 30/07/2017 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Biermans Cas BEST/10581/00 100m rug 01:01.46 19/02/2017 17 Geel (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m rug 02:38.38 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 400m vrij 04:57.43 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m rug 01:14.45 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m wissel 02:41.59 02/04/2017 13 Gent (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vrij 01:05.08 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 02:20.93 15/01/2017 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 400m wissel 05:43.19 05/02/2017 13 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:11.35 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Boghe Nomie TZ/20201/99 100m rug 01:08.94 01/08/2017 18 Leuven (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vlinder 00:56.43 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 200m vrij 01:52.92 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.23 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:55.31 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 400m wissel 05:39.44 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 200m school 02:55.30 23/07/2017 14 GENK (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:21.46 23/04/2017 14 Diekirch (25 m)
A-tijd Bosmans Fleur ZCK/20309/02 200m school 02:52.04 01/08/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m vrij 00:58.13 17/04/2017 15 Waregem (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 200m wissel 02:26.13 08/10/2017 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 200m vrij 02:05.68 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 400m vrij 04:36.04 30/07/2017 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 200m vrij 02:08.06 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Busaan Anton DIZV/10403/00 100m vrij 00:56.33 14/05/2017 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Busaan Anton SCSG/11133/00 100m vrij 00:54.99 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:17.99 25/07/2017 13 Piscine de Chaudfontaine (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 400m wissel 05:29.27 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m wissel 02:38.14 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:49.81 26/07/2017 13 Embourg (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 800m vrij 10:20.32 01/11/2017 13 Boom (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 400m vrij 04:59.83 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 1500m vrij 19:36.18 29/01/2017 13 Embourg (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m vrij 02:05.02 26/02/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vlinder 01:01.71 30/04/2017 16 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m rug 02:18.23 30/07/2017 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m rug 01:03.75 30/04/2017 16 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m school 01:12.12 30/04/2017 16 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 400m vrij 04:22.57 30/07/2017 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vrij 00:57.29 26/02/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m wissel 02:20.63 02/04/2017 16 Gent (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 1500m vrij 16:57.07 09/04/2017 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vrij 01:01.73 08/01/2017 14 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 200m vrij 02:13.41 23/04/2017 14 Diekirch (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 01:09.19 30/04/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 400m vrij 04:42.10 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m vrij 01:05.16 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m wissel 02:39.16 16/04/2017 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 400m vrij 04:56.82 01/10/2017 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m vrij 02:21.54 23/07/2017 14 GENK (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m rug 01:11.92 19/02/2017 14 Geel (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:34.04 23/07/2017 14 GENK (50 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 200m vrij 01:54.36 01/08/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vrij 00:53.70 22/01/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 400m vrij 04:13.32 12/03/2017 19 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vlinder 00:57.61 30/07/2017 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m school 01:34.82 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m school 03:20.42 30/04/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.08 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 200m rug 02:34.84 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 400m vrij 04:49.83 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m vrij 01:03.83 08/01/2017 14 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 200m vrij 02:20.88 12/03/2017 14 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Cloes Janek BEST/10591/99 100m vrij 00:55.57 01/08/2017 18 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 100m vrij 01:13.25 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 400m vrij 05:42.69 16/07/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m wissel 02:59.02 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 800m vrij 11:26.47 01/11/2017 11 Boom (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:24.89 19/02/2017 11 Geel (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:55.33 18/07/2017 11 Zwembad "De Motte" (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 400m vrij 04:29.91 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 100m school 01:14.67 08/10/2017 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 400m wissel 04:53.50 01/08/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m wissel 02:21.57 30/07/2017 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 200m vrij 02:01.23 30/04/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 400m vrij 04:20.87 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:55.48 08/01/2017 16 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m rug 01:01.32 19/02/2017 16 Geel (25 m)
A-tijd Daems Lotte ZCK/21007/05 200m rug 02:50.03 25/07/2017 12 Berchem (25 m)
A-tijd Daems Lotte ZCK/21007/05 100m vrij 01:09.36 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Daems Lotte ZCK/21007/05 100m rug 01:18.48 19/02/2017 12 Geel (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 1500m vrij 22:30.99 09/04/2017 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 400m vrij 05:46.75 23/04/2017 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:41.59 23/04/2017 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m rug 02:58.16 01/10/2017 11 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m wissel 03:03.63 04/06/2017 11 Bree (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m vrij 01:14.83 30/04/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vrij 01:05.02 02/04/2017 14 Gent (50 m)
A-tijd Darquennes Leena TZ/21027/06 200m rug 03:00.58 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Darquennes Leena TZ/21027/06 100m rug 01:25.74 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Das Joran KVZP/11027/06 200m rug 03:03.49 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd David Idris LAQUA/11144/03 200m wissel 02:47.50 05/02/2017 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 100m vrij 01:00.99 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Ruben KVZP/10174/01 200m rug 02:19.06 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd De Bleecker Thomas LOR/10242/01 100m rug 01:02.96 19/02/2017 16 Geel (25 m)
A-tijd De Bleecker Thomas LOR/10242/01 100m vrij 00:56.53 18/07/2017 16 Zwembad "De Motte" (25 m)
A-tijd De Bleecker Thomas ZCK/12038/01 100m rug 01:03.58 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd De Bleecker Thomas LOR/10242/01 200m rug 02:15.91 18/07/2017 16 Zwembad "De Motte" (25 m)
A-tijd de Bock Sanne LAQUA/21187/06 100m school 01:33.67 16/07/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m school 03:25.01 30/04/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m wissel 02:27.68 01/10/2017 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:13.54 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:37.15 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne LOR/10265/03 200m wissel 02:29.74 25/07/2017 14 Berchem (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne LOR/10265/03 200m school 02:42.17 21/05/2017 14 Boom (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m vrij 01:01.30 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne LOR/10265/03 100m school 01:16.33 21/05/2017 14 Boom (25 m)
A-tijd De Coninck Lukas ZORO/11005/00 100m vrij 00:56.53 18/07/2017 17 Zwembad "De Motte" (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m rug 02:42.16 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 100m rug 01:15.62 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 200m rug 02:43.23 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd de Mey Largo DIZV/10353/01 100m vrij 00:57.37 30/07/2017 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd de Mey Largo DIZV/10353/01 100m rug 01:02.85 30/07/2017 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd de Mey Largo DIZV/10353/01 200m wissel 02:20.12 16/04/2017 16 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd de Mey Largo DIZV/10353/01 400m vrij 04:25.12 05/02/2017 16 Vilvoorde (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m vrij 00:57.32 08/10/2017 16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m wissel 02:21.37 08/10/2017 16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m vrij 02:02.20 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 400m vrij 04:20.98 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m rug 02:14.55 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m rug 01:02.71 15/10/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd De Munck Milan STT/10125/95 100m vrij 00:54.67 30/04/2017 19 Bastogne (25 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m school 01:10.16 17/04/2017 17 Waregem (25 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m rug 01:00.60 17/04/2017 17 Waregem (25 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 200m wissel 02:12.63 14/05/2017 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vrij 00:54.42 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 200m vrij 02:00.63 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vlinder 00:58.32 26/02/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 400m vrij 04:15.33 08/10/2017 17 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 01:15.12 30/04/2017 11 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m rug 02:44.34 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:22.41 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m vrij 02:46.80 02/04/2017 11 Gent (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:24.34 05/03/2017 11 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 400m vrij 05:32.17 23/07/2017 11 GENK (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 03:06.84 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Valck Fausto ZCK/10307/03 100m vrij 01:00.68 05/03/2017 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Fausto ZCK/10307/03 200m wissel 02:38.44 08/01/2017 14 Wezenberg (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m vrij 05:16.01 02/04/2017 12 Gent (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m wissel 05:58.21 25/06/2017 12 Mol (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vlinder 01:16.53 30/04/2017 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m wissel 02:44.42 08/01/2017 12 Wezenberg (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m school 03:04.32 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m vrij 02:29.86 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m rug 01:15.97 30/04/2017 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m school 01:25.05 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 01:05.20 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Vroede Lisa LOR/20238/02 100m vrij 01:03.72 02/04/2017 15 Gent (50 m)
A-tijd De Westelinck Kalyon DIZV/11024/05 100m vrij 01:08.89 16/07/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 200m school 03:13.53 07/05/2017 12 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 200m wissel 02:50.26 15/10/2017 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 100m school 01:29.34 16/07/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd De Wolf Silke DDAT/20231/98 200m vrij 02:11.37 01/08/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd De Wolf Silke DDAT/20231/98 400m wissel 05:14.88 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m school 01:05.23 30/04/2017 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m vrij 01:57.40 30/04/2017 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m wissel 02:14.30 30/04/2017 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m vlinder 00:57.62 30/04/2017 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m vrij 00:53.55 22/10/2017 19 Tienen (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m school 02:25.48 30/07/2017 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne WLW/21030/06 200m wissel 03:01.24 23/04/2017 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne WLW/21030/06 100m vrij 01:12.50 12/03/2017 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne WLW/21030/06 400m vrij 05:38.27 08/10/2017 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne WLW/21030/06 100m rug 01:23.95 07/05/2017 11 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne WLW/21030/06 200m vrij 02:40.59 07/05/2017 11 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
A-tijd Dekimpe Bregt STT/10180/01 100m school 01:11.83 01/08/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 100m rug 01:12.09 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 400m vrij 05:01.18 22/10/2017 13 Tienen (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m rug 01:13.32 23/07/2017 14 GENK (50 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 200m rug 02:34.43 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m school 01:20.35 30/04/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m vrij 01:04.22 23/04/2017 14 Diekirch (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 200m wissel 02:34.43 25/07/2017 14 Berchem (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m rug 02:37.79 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m rug 01:12.91 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vrij 01:05.38 23/04/2017 12 Diekirch (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m wissel 02:37.92 12/03/2017 12 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m school 01:25.48 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m vrij 02:23.14 12/03/2017 12 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 800m vrij 10:28.26 09/04/2017 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 400m vrij 05:05.86 08/01/2017 12 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m school 03:03.84 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 200m rug 02:11.72 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 200m vrij 01:59.81 01/08/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 100m rug 00:59.70 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m vrij 01:10.23 24/09/2017 12 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m rug 01:19.30 21/05/2017 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m wissel 02:53.93 25/07/2017 12 Berchem (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 400m vrij 05:25.66 23/07/2017 12 GENK (50 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m rug 02:46.44 26/07/2017 12 Embourg (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m vrij 02:31.43 26/07/2017 12 Embourg (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m school 03:26.50 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m rug 02:57.46 18/02/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m vrij 01:14.63 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m wissel 02:57.34 30/04/2017 11 Bastogne (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:30.52 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 400m vrij 05:38.29 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 1500m vrij 22:34.18 09/04/2017 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m vrij 02:40.72 12/02/2017 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 100m vrij 01:07.94 15/01/2017 13 Seraing (50 m)
A-tijd Deschryver Rens LAQUA/11152/03 400m vrij 04:46.75 22/10/2017 14 Tienen (25 m)
A-tijd Dhaenens Emma DDAT/20308/99 100m vrij 01:01.46 15/10/2017 18 Leuven (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 800m vrij 08:32.67 14/05/2017 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 1500m vrij 16:44.24 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 100m vrij 00:55.15 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 400m vrij 04:18.29 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 200m vrij 02:02.68 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Diddens Senne ZCK/10321/04 200m rug 02:37.58 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 100m vrij 00:57.32 30/04/2017 16 Leuven (25 m)
A-tijd Duhamel Thibault AART/11044/01 1500m vrij 17:41.92 01/11/2017 16 Boom (25 m)
A-tijd Eekhof Maxime ZCT/10258/97 100m school 01:06.03 30/07/2017 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 200m vrij 02:21.79 23/07/2017 13 GENK (50 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 400m vrij 05:02.27 23/07/2017 13 GENK (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m school 01:11.69 22/10/2017 15 Tienen (25 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 200m vlinder 02:18.48 30/04/2017 15 Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 200m vrij 02:01.69 22/01/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 400m wissel 04:45.82 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 100m vlinder 01:00.38 30/04/2017 15 Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 400m vrij 04:10.96 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 200m wissel 02:15.52 30/04/2017 15 Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 400m wissel 04:53.73 22/01/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m wissel 02:11.43 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m vrij 01:55.60 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m school 02:29.45 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 100m rug 00:59.83 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 400m vrij 04:17.00 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 100m vrij 00:54.80 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vlinder 00:59.08 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan TZ/10241/02 200m rug 02:09.30 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vrij 00:58.50 15/10/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Geeroms Floor SCZ/21004/05 100m school 01:29.45 15/10/2017 12 Leuven (25 m)
A-tijd Geeroms Floor SCZ/21004/05 200m wissel 02:52.31 18/07/2017 12 Zwembad "De Motte" (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 100m rug 01:16.16 21/05/2017 12 Boom (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 400m wissel 06:02.03 01/05/2017 12 Liedekerke (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 400m vrij 05:17.44 23/07/2017 12 GENK (50 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 100m vrij 01:11.15 05/03/2017 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 200m vrij 02:28.20 15/10/2017 12 Leuven (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 200m wissel 02:48.05 16/04/2017 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 200m rug 02:43.11 01/05/2017 12 Liedekerke (25 m)
A-tijd Gijsens Cato DDAT/21018/05 100m vrij 01:11.26 23/04/2017 12 Diekirch (25 m)
A-tijd Gijsens Cato DDAT/21018/05 400m wissel 06:08.78 15/10/2017 12 Leuven (25 m)
A-tijd Gijsens Cato DDAT/21018/05 200m vrij 02:36.48 07/05/2017 12 S & R Rozebroeken Gent (50 m)
A-tijd Gijsens Cato DDAT/21018/05 200m wissel 02:51.57 23/07/2017 12 GENK (50 m)
A-tijd Gillis Xander LOR/10262/04 400m vrij 04:48.58 18/07/2017 13 Zwembad "De Motte" (25 m)
A-tijd Gillis Xander LOR/10262/04 200m vrij 02:19.04 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Godderis Neel STT/11027/03 100m rug 01:08.92 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Godderis Neel STT/11027/03 100m vrij 01:00.47 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Godderis Neel STT/11027/03 200m wissel 02:29.87 25/07/2017 14 Berchem (25 m)
A-tijd Godderis Neel STT/11027/03 400m vrij 04:44.94 22/10/2017 14 Tienen (25 m)
A-tijd Goiris Cato ZCK/22042/03 100m vrij 01:05.32 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:03.65 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vrij 01:00.67 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vlinder 01:03.13 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 200m vlinder 02:23.85 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m vlinder 01:03.34 01/08/2017 15 Leuven (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 400m wissel 05:11.16 05/03/2017 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:10.42 26/02/2017 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m school 02:39.55 02/04/2017 15 Gent (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m wissel 02:19.91 30/07/2017 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m rug 01:07.29 22/01/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:23.91 22/01/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 1500m vrij 18:27.77 21/05/2017 16 Embourg (25 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 400m vrij 04:34.28 23/04/2017 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 200m wissel 02:29.83 30/07/2017 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m vrij 01:02.50 26/02/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 200m vrij 02:09.18 23/04/2017 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 1500m vrij 15:28.00 26/02/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m wissel 04:33.01 22/01/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m wissel 02:10.82 02/04/2017 19 Gent (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m vrij 03:58.19 26/02/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m vrij 01:52.23 26/02/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:04.74 22/01/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:08.20 22/01/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 100m rug 00:58.40 22/01/2017 19 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Hendrickx Viktor AART/11045/00 100m rug 01:03.40 04/02/2017 17 Overijse (25 m)
A-tijd Hendrickx Viktor AART/11045/00 200m rug 02:17.52 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd Hermans Janou STT/10108/98 200m vrij 01:59.55 01/08/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Hermans Janou STT/10108/98 100m vrij 00:54.37 30/04/2017 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Heye Arko WLW/10199/00 200m vrij 02:01.53 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd Heye Arko WLW/10199/00 100m vrij 00:56.22 26/02/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Heye Arko WLW/10199/00 100m school 01:11.49 08/10/2017 17 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Heymans Quinten WLW/10242/03 100m vrij 01:00.30 01/08/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Huygh Elias WLW/10186/00 100m vrij 00:56.93 01/08/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd Huygh Yaro WLW/10220/03 200m rug 02:28.39 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Huysmans Hanne ZCK/20333/04 200m school 03:01.43 25/07/2017 13 Berchem (25 m)
A-tijd Huysmans Hanne ZCK/20333/04 100m school 01:22.91 25/07/2017 13 Berchem (25 m)
A-tijd Janssen Tom WLW/11011/03 100m vrij 01:00.63 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Janssen Tom WLW/11011/03 200m school 02:44.82 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Janssen Tom WLW/11011/03 400m wissel 05:18.88 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Janssen Tom WLW/11011/03 400m vrij 04:42.89 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Janssen Tom WLW/11011/03 100m school 01:16.01 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Janssen Tom WLW/11011/03 200m vrij 02:14.77 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m wissel 02:29.55 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 400m wissel 05:16.73 15/10/2017 19 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 400m vrij 04:45.21 05/02/2017 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m vrij 02:15.18 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m vrij 01:01.57 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m wissel 02:38.59 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m school 01:17.19 23/04/2017 14 Diekirch (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 400m wissel 05:18.13 15/10/2017 14 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m wissel 02:33.57 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m rug 02:30.33 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m vrij 01:01.10 12/02/2017 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 400m vrij 04:42.21 21/05/2017 14 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 400m wissel 05:10.91 01/05/2017 14 Liedekerke (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m rug 01:06.63 23/04/2017 14 Diekirch (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m vrij 02:09.45 23/04/2017 14 Diekirch (25 m)
A-tijd Juvyns Leila ZCT/20340/01 100m vrij 01:01.06 19/02/2017 16 Geel (25 m)
A-tijd Kennes Naomi LOR/21026/06 400m vrij 05:39.81 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Kennes Naomi LOR/21026/06 100m vrij 01:15.20 15/10/2017 11 Leuven (25 m)
A-tijd Klaassen Katelijne LAQUA/21120/00 400m vrij 04:38.65 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd Koens Rebecca LAQUA/21123/99 200m vrij 02:12.48 14/05/2017 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Koens Rebecca LAQUA/21123/99 100m vrij 01:01.42 22/01/2017 18 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Kone Cederic SCSG/10524/01 100m vlinder 01:02.00 26/02/2017 16 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Konijn Pieter-Jan LAQUA/11126/00 100m vlinder 01:00.90 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd Konijn Pieter-Jan LAQUA/11126/00 200m wissel 02:17.76 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd Konijn Pieter-Jan LAQUA/11126/00 200m rug 02:17.41 14/05/2017 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Konijn Pieter-Jan LAQUA/11126/00 100m rug 01:03.60 02/04/2017 17 Gent (50 m)
A-tijd Kosirnik Matic LAQUA/11130/00 100m school 01:08.49 22/01/2017 17 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Kosirnik Matic LAQUA/11130/00 100m vlinder 01:01.15 15/10/2017 17 Leuven (25 m)
A-tijd Lambeets Lina STT/21044/05 200m rug 02:49.65 15/10/2017 12 Leuven (25 m)
A-tijd Lambeets Lina STT/21044/05 200m wissel 02:53.92 18/07/2017 12 Zwembad "De Motte" (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m vlinder 02:38.75 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m wissel 02:45.91 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vlinder 01:13.23 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vrij 01:07.01 12/02/2017 13 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 400m vrij 04:55.85 15/10/2017 13 Leuven (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m rug 02:41.65 30/04/2017 13 Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 800m vrij 10:25.00 09/04/2017 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 400m wissel 05:41.64 23/07/2017 13 GENK (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m rug 01:12.90 19/02/2017 13 Geel (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m vrij 02:25.84 30/04/2017 13 Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen (50 m)
A-tijd Leemans Renske TZ/21024/04 200m school 03:01.47 21/05/2017 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 100m rug 01:16.75 21/05/2017 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 200m school 03:13.53 12/02/2017 12 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Lejeune Indira