Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Amor Malaak ZIOS/21063/08 200m rug 04:18.07 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Amor Malaak ZIOS/21063/08 50m school 00:48.98 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 50m rug 00:55.57 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 400m vrij 08:57.47 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m wissel 02:15.51 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m vrij 01:53.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m vrij 01:48.50 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m school 02:29.81 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m school 02:16.91 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 50m rug 00:57.48 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 50m school 01:01.40 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 200m vrij 04:03.70 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m rug 00:46.10 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m vlinder 00:49.23 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:39.57 18/11/2018 10 NIJLEN (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m rug 01:34.83 18/11/2018 10 NIJLEN (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:48.44 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:43.20 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m school 03:39.05 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m wissel 01:33.74 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m wissel 03:35.20 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:43.86 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:24.34 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:25.29 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m rug 00:47.89 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:51.56 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:45.27 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:16.09 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:49.41 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:47.40 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:50.07 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m wissel 01:41.35 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:30.32 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:51.56 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:43.63 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:50.07 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:47.40 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:18.19 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:29.62 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 03:30.55 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m wissel 01:41.09 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m school 01:48.44 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 06:46.14 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 03:30.55 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 06:46.14 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m rug 01:38.77 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:23.37 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vlinder 01:44.56 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:49.18 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m rug 04:40.43 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m wissel 01:59.21 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:16.19 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:01.23 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 50m vrij 00:48.22 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:43.30 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:11.28 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:38.74 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m vrij 04:01.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:42.81 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:16.43 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m vrij 04:01.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 02:07.16 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m rug 02:16.87 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:49.29 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 50m rug 00:57.12 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:05.41 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m wissel 01:42.30 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m rug 01:42.94 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 200m vrij 03:43.76 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m rug 01:43.55 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m vrij 01:31.06 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m school 01:54.89 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m vrij 01:32.21 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 400m vrij 07:06.57 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 50m vrij 00:38.88 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:55.20 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:28.46 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m school 01:40.73 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:21.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:17.72 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:30.73 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:19.57 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:16.16 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:21.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m rug 03:13.63 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 50m school 00:47.12 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:03.92 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:03.92 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:14.72 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:50.63 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Budnak Carolina SCWR/21042/08 100m vrij 01:28.86 18/11/2018 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Budnak Carolina SCWR/21042/08 100m school 01:44.32 18/11/2018 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:25.06 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m school 03:59.91 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m school 01:50.09 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:42.96 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 400m vrij 06:32.47 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:43.03 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m vrij 00:34.90 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 400m vrij 06:58.38 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m school 00:48.08 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m wissel 01:35.49 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m school 01:51.19 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:26.35 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m rug 01:36.80 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:28.59 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m school 03:59.91 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:45.93 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:45.93 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 100m school 02:14.10 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 50m vrij 00:52.13 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 100m vrij 01:38.56 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m school 01:52.74 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m vrij 01:31.22 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m wissel 01:43.16 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m wissel 01:36.68 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m rug 00:51.41 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m vrij 00:39.06 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m school 01:49.01 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:29.88 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m school 00:50.32 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m school 01:48.08 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:33.93 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 400m vrij 07:10.16 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m school 01:59.45 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:33.82 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m wissel 01:54.10 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m school 01:51.31 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m vrij 01:44.60 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m vrij 01:40.13 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m school 02:02.69 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m wissel 01:36.22 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m rug 00:45.79 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:32.27 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m vrij 02:54.43 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:23.97 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:37.17 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:51.03 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:52.36 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:51.34 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 400m vrij 06:05.65 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vlinder 00:50.45 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m vrij 03:07.59 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m wissel 01:41.72 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:22.60 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m school 03:58.77 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:08.11 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 02:06.04 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:33.17 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 01:49.60 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 02:06.04 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:40.14 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:03.33 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:39.30 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:08.11 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:37.79 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:49.88 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:18.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:43.42 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m rug 01:36.12 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m wissel 03:27.18 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:26.95 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:22.36 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:46.99 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:40.72 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:18.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:28.23 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:37.79 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 06:33.05 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m school 01:50.84 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 07:01.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m rug 01:41.88 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:29.09 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vlinder 02:04.98 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m rug 01:35.85 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m wissel 01:40.86 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:25.36 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m school 01:49.50 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:24.08 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 07:01.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m wissel 01:34.44 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 06:43.19 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 50m school 00:50.91 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m school 01:49.06 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m wissel 01:53.90 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m vrij 01:49.03 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m vrij 01:42.12 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m rug 02:06.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m school 01:50.76 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 200m vrij 03:42.91 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 50m rug 00:56.29 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 08:35.52 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 08:35.52 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 50m school 00:50.72 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m wissel 01:52.23 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 02:05.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m rug 01:48.16 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 200m wissel 03:43.88 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:36.30 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m wissel 01:52.23 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 07:43.84 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 02:05.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 06:57.73 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 01:53.72 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m rug 01:47.43 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:31.69 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m vrij 01:34.91 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m rug 01:44.02 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:55.76 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 01:57.32 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 02:00.35 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:53.56 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m rug 00:45.81 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 400m vrij 06:26.26 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m rug 00:46.39 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m rug 01:41.32 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m wissel 01:38.74 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 200m vrij 02:54.18 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:55.25 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 200m rug 03:30.10 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:24.17 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m vrij 00:40.11 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:23.47 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 02:03.22 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m wissel 01:35.27 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:29.44 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m vrij 01:24.69 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Wilde Daan DDAT/11054/08 50m rug 00:44.94 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m wissel 01:38.56 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 De Winter Hasse ZCK/22071/08 200m vrij 04:18.76 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 50m rug 00:48.24 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:34.61 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:37.84 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m school 02:04.13 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 200m vrij 03:20.81 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m wissel 01:46.47 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:34.17 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m rug 01:46.09 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:36.11 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 50m rug 00:47.88 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:37.51 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 400m vrij 06:22.68 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m vrij 00:39.68 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m rug 00:48.46 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:32.15 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 400m vrij 05:59.95 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m vrij 00:39.68 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m school 01:48.00 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m rug 00:48.46 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 200m vrij 03:03.66 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m school 01:48.00 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:32.15 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Demey Tindra KAZS/21062/08 100m vrij 01:32.10 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Demey Tindra KAZS/21062/08 100m wissel 01:44.55 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dewyn Axel ZCT/11098/08 100m vrij 01:46.17 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewyn Axel ZCT/11098/08 100m vrij 01:40.60 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Dewyn Axel ZCT/11098/08 100m rug 01:51.43 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m school 00:51.66 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 400m vrij 07:19.22 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m school 00:52.53 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m vrij 00:43.71 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m rug 00:48.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m rug 01:46.92 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m school 01:53.33 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m vrij 01:36.48 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m school 01:52.77 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m vrij 01:30.93 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m school 01:52.33 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m rug 00:52.51 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m rug 00:51.00 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Dresselaers Roan LAQUA/11339/08 100m school 02:25.54 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dresselaers Roan LAQUA/11339/08 100m wissel 01:44.09 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dresselaers Roan LAQUA/11339/08 100m vrij 01:27.52 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dubin Daud ZCK/12070/08 200m vrij 03:26.37 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Dubin Daud ZCK/12070/08 100m school 01:52.14 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m school 01:57.83 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 400m vrij 07:03.49 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m vrij 01:27.68 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 400m vrij 06:58.18 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:48.66 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 200m vrij 03:22.70 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m school 02:05.88 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 400m vrij 06:56.05 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 200m vrij 03:22.70 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:45.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:45.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m rug 01:48.95 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m vrij 01:31.63 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 50m school 00:55.21 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m school 01:59.38 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m vrij 01:33.21 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m school 02:03.28 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m rug 01:51.03 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 50m vrij 00:40.55 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m vrij 01:34.99 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 50m rug 00:51.05 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 200m school 04:28.24 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Fath Chrafih Lina WLW/21069/08 100m school 01:59.88 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Fath Chrafih Lina WLW/21069/08 200m wissel 03:48.92 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 Fath Chrafih Lina WLW/21069/08 100m vrij 01:35.26 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Fernane Walid WLW/11085/08 100m vrij 01:32.42 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Fernane Walid WLW/11085/08 100m school 02:04.01 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Fernane Walid WLW/11085/08 100m vrij 01:36.36 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 50m school 00:52.66 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 200m rug 03:41.18 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 50m rug 00:43.58 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 100m vrij 01:27.70 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 50m vlinder 00:49.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 400m vrij 07:08.03 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 400m vrij 07:08.03 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m vrij 01:34.36 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m school 01:55.82 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 200m vrij 03:36.64 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 400m vrij 06:48.18 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 50m vrij 00:43.60 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 200m vrij 03:36.64 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m school 01:55.82 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m rug 01:56.23 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vlinder 02:25.16 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:54.81 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 400m vrij 08:14.00 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 400m vrij 08:14.00 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 50m school 00:55.46 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m rug 02:04.06 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:50.54 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:06.70 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:07.40 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:05.42 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 50m school 00:57.25 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:05.42 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 200m rug 04:08.27 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:54.00 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:54.00 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:45.96 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m vrij 03:52.08 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m vrij 03:52.08 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 100m vrij 01:39.24 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 100m wissel 01:49.87 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 100m vrij 01:40.81 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 50m vrij 00:45.37 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m rug 04:11.41 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 100m vrij 01:35.96 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m vrij 03:37.44 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m vrij 00:42.34 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m rug 01:44.65 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m school 01:55.43 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:45.66 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:54.76 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m rug 03:47.71 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m vrij 00:41.25 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m school 02:10.09 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m vrij 01:37.54 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m vrij 03:37.44 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:51.37 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:54.76 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m vrij 00:39.24 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Kho Justin SCSG/11156/08 100m vrij 01:43.60 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Kho Justin SCSG/11156/08 400m vrij 07:53.82 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Lauwens Ruben ZCK/12062/08 200m vrij 03:23.45 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Machiels Lena STT/21120/08 400m vrij 07:40.83 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 200m vrij 03:20.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 400m vrij 06:49.78 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m school 02:00.34 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 50m vrij 00:38.82 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m wissel 01:46.68 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m wissel 01:43.20 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m rug 01:39.61 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 50m vrij 00:37.28 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m school 01:59.62 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 200m vrij 03:20.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m wissel 01:46.68 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 200m vrij 03:56.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 100m school 01:56.18 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m school 00:50.89 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 100m rug 01:55.05 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 100m rug 01:52.62 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 100m rug 01:58.89 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:49.60 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m rug 00:57.56 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m school 00:52.46 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m rug 00:57.56 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 100m vrij 01:34.60 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 200m vrij 03:56.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 400m vrij 08:03.45 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:47.30 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m school 00:54.95 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:47.91 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 100m wissel 01:48.56 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:49.60 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Malbecq Amandine SCWR/20140/08 100m school 02:08.18 18/11/2018 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Malbecq Amandine SCWR/20140/08 100m vrij 01:37.34 18/11/2018 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:54.71 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 50m vrij 00:53.67 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 50m rug 00:55.43 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m school 02:17.45 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:53.26 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 50m rug 00:54.57 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 200m school 04:34.24 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:45.66 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m vrij 01:29.29 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 50m vrij 00:38.86 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 50m vrij 00:39.09 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m school 02:00.03 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m wissel 01:48.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m vrij 01:35.06 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m wissel 01:47.21 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m rug 01:42.07 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m school 01:56.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m school 01:54.40 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Mikolajuk Adrian SCSG/11162/08 100m vrij 01:30.66 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Mikolajuk Adrian SCSG/11162/08 50m rug 00:43.10 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Mikolajuk Adrian SCSG/11162/08 400m vrij 06:58.67 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m vrij 01:24.85 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m school 01:45.66 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m vrij 01:23.55 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 400m vrij 06:35.67 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m wissel 01:46.56 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 400m vrij 06:42.90 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m vrij 03:14.84 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m vrij 03:14.84 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m wissel 01:46.56 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m school 01:46.35 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m wissel 03:30.56 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m rug 01:42.50 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 02:54.22 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:11.61 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:24.21 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m wissel 01:35.75 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:38.51 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:37.52 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 03:01.37 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:21.71 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:11.61 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m school 01:58.00 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:24.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vlinder 01:46.25 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:13.47 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:21.71 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 02:52.03 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m school 01:59.80 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:25.55 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m rug 00:44.49 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 02:53.86 18/11/2018 10 Dudelange (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m school 00:52.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:38.51 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m rug 01:31.38 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:23.16 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:24.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:15.94 18/11/2018 10 Dudelange (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m school 00:52.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:21.75 18/11/2018 10 Dudelange (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m vrij 01:58.15 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m school 01:44.13 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m school 01:46.20 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m vrij 01:55.45 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m school 01:49.18 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m vrij 01:52.08 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m rug 00:49.93 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m vrij 03:34.34 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m vrij 01:37.65 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m rug 01:48.09 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m school 02:02.62 28/10/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m wissel 01:55.62 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m wissel 01:50.76 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m vrij 00:45.37 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m vrij 00:41.77 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m vrij 01:34.87 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 400m vrij 07:31.23 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m rug 01:48.05 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 400m vrij 06:49.66 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m school 02:07.83 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:06.57 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m vrij 03:22.72 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m rug 01:47.41 28/10/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 400m vrij 07:31.23 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m vrij 01:39.66 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:06.57 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:04.60 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m vrij 03:37.87 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m school 01:03.74 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m vrij 00:45.37 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 200m wissel 03:55.83 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 400m vrij 07:51.21 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 400m vrij 07:00.19 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m rug 01:50.47 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m vrij 01:32.06 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 200m wissel 03:49.89 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m vrij 01:32.68 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m school 01:55.57 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m rug 01:51.11 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m rug 01:31.07 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 200m wissel 03:14.31 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:02.90 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:00.38 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 200m wissel 03:10.68 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 50m school 00:51.82 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:02.90 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m school 01:46.75 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:08.84 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m vrij 01:19.78 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:55.45 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m wissel 01:29.84 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:16.66 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:16.22 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:52.98 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 02:46.72 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vlinder 01:27.42 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vlinder 00:41.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m rug 01:30.34 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vrij 00:36.57 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m school 04:00.95 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m rug 01:30.12 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:16.77 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m rug 00:41.91 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vlinder 00:41.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m wissel 01:32.53 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:19.12 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 02:46.72 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:17.04 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:55.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m school 04:00.95 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vrij 00:36.57 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m rug 00:42.21 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m rug 02:00.19 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m vrij 01:48.94 29/09/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m wissel 02:01.66 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 400m vrij 08:25.92 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 50m school 00:58.09 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m vrij 01:47.72 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m wissel 01:50.49 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 50m vlinder 00:59.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m school 02:08.18 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m vrij 01:52.65 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Robyns Eveline SCSG/21155/08 50m rug 00:55.67 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Robyns Eveline SCSG/21155/08 100m vrij 01:47.53 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 06:19.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 06:15.53 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m rug 01:33.03 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:08.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:18.30 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:16.06 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:05.13 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m school 01:38.83 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 06:19.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:19.99 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 50m school 00:50.96 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m rug 03:26.17 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:18.30 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Sergooris Lise WLW/21080/08 100m vrij 01:39.05 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Sergooris Lise WLW/21080/08 100m vrij 01:34.44 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 100m vrij 01:27.65 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 100m school 01:52.43 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m school 00:49.09 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 100m school 01:50.73 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 100m vrij 01:26.40 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m school 00:49.71 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 200m school 03:54.82 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m vrij 00:36.60 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m school 00:49.09 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 100m vrij 01:24.02 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m rug 00:47.35 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 200m wissel 03:36.33 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 400m vrij 07:19.49 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m vrij 00:47.17 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m vrij 01:42.73 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m rug 00:53.31 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m school 02:02.87 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m vrij 00:47.17 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m vrij 01:35.73 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m rug 01:45.79 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m rug 00:53.31 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m wissel 01:44.54 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 200m vrij 03:43.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m school 00:51.38 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m wissel 01:46.14 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 200m vrij 03:43.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m rug 01:40.66 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m school 01:56.10 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m vrij 01:34.48 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m vrij 01:30.03 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m rug 00:48.90 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 200m vrij 03:38.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 50m vrij 00:44.89 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 01:50.01 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m rug 01:39.37 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m rug 01:47.20 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 200m school 04:42.44 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 200m vrij 03:38.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 02:04.48 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 02:04.48 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m vrij 01:38.72 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m school 02:18.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 01:53.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 05:32.59 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:45.02 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vlinder 01:35.61 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m wissel 01:33.53 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 05:46.00 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:45.02 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m wissel 01:33.53 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Sterckx Daan STT/11115/08 400m vrij 07:22.03 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Sterckx Daan STT/11115/08 200m vrij 03:25.11 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Sterckx Daan STT/11115/08 100m wissel 01:49.34 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Teugels Daan ZCK/12055/08 100m school 01:57.45 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Thiébaut Noah WLW/11079/08 100m vrij 01:24.00 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 Thiébaut Noah WLW/11079/08 100m vrij 01:25.20 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Thiébaut Noah WLW/11079/08 100m school 02:08.47 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Thiébaut Noah WLW/11079/08 100m school 02:06.56 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Thiébaut Noah WLW/11079/08 100m vrij 01:21.76 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Thompson Laura ZCT/21099/08 100m vrij 01:56.91 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Thompson Laura ZCT/21099/08 100m rug 02:01.07 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Thompson Laura ZCT/21099/08 100m rug 01:58.72 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:46.08 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:51.10 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 400m vrij 06:41.58 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m wissel 01:38.34 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m vrij 03:10.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:24.68 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m rug 01:33.21 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 400m vrij 06:19.68 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:25.89 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 400m vrij 06:34.59 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m wissel 01:38.34 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m vrij 03:10.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Timmermans Noor ZIOS/21059/08 100m vrij 01:39.10 30/09/2018 10 Aalst (50 m)
EEND10 Timmermans Noor ZIOS/21059/08 50m school 00:52.25 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Timmermans Noor ZIOS/21059/08 100m school 02:02.95 30/09/2018 10 Aalst (50 m)
EEND10 Timmermans Noor ZIOS/21059/08 100m vlinder 01:48.30 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 50m rug 00:50.03 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 50m school 00:52.57 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m vrij 01:35.01 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 400m vrij 07:32.89 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 200m vrij 03:25.38 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m vrij 01:36.91 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m rug 01:48.12 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m school 01:52.53 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m wissel 01:44.32 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 400m vrij 07:47.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m rug 01:43.65 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m vrij 03:38.86 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m wissel 01:57.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 04:01.75 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 04:01.75 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 400m vrij 06:50.68 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 400m vrij 07:47.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m school 01:57.08 28/10/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m vlinder 02:34.23 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m school 02:03.09 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m wissel 01:54.34 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m vrij 03:32.41 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 03:59.28 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 50m rug 00:52.13 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m vrij 03:33.09 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m vrij 01:41.13 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m rug 01:41.77 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 03:51.60 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m vrij 01:41.05 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m rug 01:40.58 28/10/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 50m vrij 00:41.77 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m rug 01:40.11 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:50.72 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:26.23 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:34.95 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m vrij 01:25.71 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:23.72 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m rug 01:36.34 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m rug 03:33.09 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 50m school 00:56.89 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m vrij 01:24.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:34.95 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:50.72 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:24.07 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m school 01:53.28 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:32.92 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m school 00:52.26 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m vrij 00:38.54 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m school 00:55.06 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m school 00:55.06 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 100m wissel 01:40.57 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 200m vrij 03:10.46 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m rug 00:44.25 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 200m school 04:13.50 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:40.23 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m wissel 01:55.90 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 50m school 00:55.06 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 50m rug 00:51.44 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 50m vrij 00:42.47 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 200m vrij 04:02.95 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:49.58 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 50m rug 00:51.55 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m school 02:04.39 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m school 02:02.07 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:40.46 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:36.12 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 400m vrij 08:35.91 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m school 01:47.76 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m rug 01:39.34 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 400m vrij 06:41.08 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m school 00:47.80 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m school 00:47.80 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m school 01:40.25 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:21.36 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 200m wissel 03:26.18 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:26.80 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:23.46 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m school 01:42.26 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m rug 00:46.79 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 200m school 03:44.66 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m vrij 00:37.30 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 06:37.05 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 06:29.38 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m school 01:55.52 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m vrij 01:29.59 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m vrij 01:30.13 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m rug 01:40.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 06:48.52 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 200m wissel 03:33.18 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m school 01:53.97 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van San Sonia SCZ/21050/08 100m school 01:56.87 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Van San Sonia SCZ/21050/08 50m vrij 00:47.90 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van San Sonia SCZ/21050/08 100m vrij 01:47.27 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Van San Sonia SCZ/21050/08 100m rug 02:04.83 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van San Sonia SCZ/21050/08 200m vrij 04:12.87 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:09.77 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m rug 01:59.23 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m rug 01:58.41 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:49.70 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:45.16 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:47.34 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:04.97 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 50m rug 00:52.16 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:43.90 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:44.94 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m rug 02:03.48 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m wissel 02:02.95 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:05.35 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 200m school 04:28.01 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:50.40 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:22.53 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 200m school 04:54.11 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 50m vrij 00:50.97 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m school 04:08.30 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m vrij 01:30.92 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m vrij 01:36.58 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:49.69 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m rug 00:48.60 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:47.38 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:47.38 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m school 04:08.30 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:47.41 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m rug 00:49.53 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m wissel 01:46.01 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:54.87 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:45.69 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:48.37 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m vrij 03:33.19 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m rug 03:43.10 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:57.78 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m wissel 01:40.89 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m rug 01:46.18 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:39.71 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 200m school 04:09.29 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m school 00:57.42 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m rug 00:46.55 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m wissel 01:48.23 24/07/2018 10 Embourg (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:38.78 24/07/2018 10 Embourg (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m school 00:54.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m rug 00:48.66 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m school 02:04.40 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m school 02:01.41 25/07/2018 10 Embourg (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 200m school 04:09.29 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m school 02:12.15 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m rug 00:47.65 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:40.10 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m rug 00:48.66 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m rug 01:42.69 25/07/2018 10 Embourg (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m school 02:11.01 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:39.92 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandooren Art LAQUA/11345/08 100m vrij 01:47.70 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:48.19 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m rug 01:59.80 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m vrij 01:44.97 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:59.40 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m vrij 01:35.35 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 200m vrij 03:45.10 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:57.31 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:54.62 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m school 02:05.78 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m wissel 02:01.03 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m vrij 01:46.16 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:43.79 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:56.96 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:49.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m rug 01:53.53 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:49.73 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 200m vrij 03:45.10 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:51.24 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:54.85 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m rug 02:07.37 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:54.85 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:51.24 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m school 02:00.93 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:48.08 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:49.34 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:49.34 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:44.22 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m school 00:49.81 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m vrij 01:32.86 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m rug 01:42.90 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m school 00:54.59 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:47.09 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:42.49 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m vrij 03:35.19 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:44.22 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m rug 03:52.85 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m school 00:50.93 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m wissel 04:11.37 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m school 00:59.57 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m rug 01:50.89 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:52.00 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m rug 01:40.24 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m vrij 03:28.26 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m rug 01:43.00 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m vrij 01:38.75 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:47.40 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m vrij 01:31.72 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m wissel 01:43.11 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m wissel 01:43.87 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m school 01:51.65 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m vrij 03:35.19 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m rug 01:44.74 30/09/2018 10 Overpelt (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m vrij 01:27.53 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vanolande Vincent WLW/11083/08 100m rug 01:44.95 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 Vanolande Vincent WLW/11083/08 100m vrij 01:21.90 28/10/2018 10 Gent (25 m)
EEND10 Vanolande Vincent WLW/11083/08 100m vrij 01:25.05 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vanolande Vincent WLW/11083/08 100m school 01:48.59 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:02.75 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:40.01 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:33.40 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 400m vrij 07:40.17 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:02.73 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:37.31 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:54.42 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:40.01 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:02.73 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vlinder 02:07.08 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 200m rug 03:47.53 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 400m vrij 06:45.36 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m rug 01:52.45 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 400m vrij 07:40.17 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vrij 00:40.88 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 200m rug 03:55.83 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:33.69 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 01:58.51 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:32.03 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vrij 00:43.42 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m rug 01:51.75 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.12 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m wissel 01:45.35 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 01:57.80 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 200m wissel 03:40.35 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m school 01:55.65 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m wissel 01:55.28 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 400m vrij 08:19.79 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m rug 01:36.61 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m vrij 01:32.90 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m vrij 01:29.31 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m rug 01:37.71 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m wissel 01:55.28 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 400m vrij 07:19.02 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m school 03:36.99 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m rug 00:41.83 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m school 00:48.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 05:43.98 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 03:21.41 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m wissel 01:24.78 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m wissel 01:35.30 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m vrij 02:56.73 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 06:15.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:35.89 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:17.27 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m school 00:44.00 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:34.34 25/11/2018 10 Zemst (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:19.49 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m rug 01:29.11 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m rug 01:28.85 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:41.56 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m wissel 03:30.48 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:20.36 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m rug 00:40.07 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:40.33 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:18.55 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:34.10 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m school 00:48.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m vlinder 00:43.83 07/10/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 03:21.41 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 06:15.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 200m vrij 03:43.54 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:41.76 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 00:55.72 07/10/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:51.00 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 200m rug 03:59.96 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m rug 01:48.93 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:38.42 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m vrij 00:43.16 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 00:54.90 11/11/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m vrij 01:35.79 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m vrij 01:43.93 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m wissel 02:00.81 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m wissel 01:55.21 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m rug 02:05.55 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m vrij 01:48.70 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m wissel 02:00.81 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m school 02:04.97 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m school 02:04.97 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 400m vrij 07:04.46 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m vrij 01:32.98 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m rug 01:48.45 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m wissel 01:55.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m wissel 01:55.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m school 02:06.61 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m school 02:06.61 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m school 01:54.16 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 200m wissel 03:47.48 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m vrij 01:33.89 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m rug 01:41.69 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 200m rug 03:31.44 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:22.73 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 VERZELE Marie SCZ/21037/08 50m rug 00:46.80 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 VERZELE Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:28.96 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m rug 01:34.87 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 50m vrij 00:36.73 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m school 01:55.85 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 50m rug 00:44.31 30/09/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:23.31 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:28.84 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 02:05.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 200m vrij 03:41.59 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 200m vrij 03:41.59 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 02:05.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m vrij 01:34.70 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 01:56.85 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m wissel 01:58.80 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 400m vrij 07:04.04 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m vrij 01:46.86 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 02:11.67 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vrancken Laure BEST/21104/08 100m vrij 01:39.22 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vrancken Laure BEST/21104/08 100m school 01:56.49 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vrindts Yte BEST/21108/08 100m vrij 01:43.48 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vrindts Yte BEST/21108/08 100m school 01:56.31 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Vrindts Yte BEST/21108/08 100m vrij 01:43.74 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Vrindts Yte BEST/21108/08 100m school 01:57.57 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m school 02:08.12 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m vrij 01:45.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m vrij 01:42.75 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m wissel 01:57.47 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m school 02:11.71 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m vrij 01:38.17 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 400m vrij 07:05.15 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m rug 01:45.65 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:53.56 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m wissel 01:42.70 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m rug 00:44.78 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 01:52.61 04/11/2018 10 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m rug 01:38.67 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 01:55.87 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:35.80 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m vrij 00:43.47 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m rug 00:46.87 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 02:02.22 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:54.08 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:32.53 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:28.73 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 01:50.38 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:32.30 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m rug 00:45.93 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:51.24 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 200m vrij 03:03.17 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m wissel 01:30.15 25/11/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 200m rug 03:29.71 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Wouters Hannes KAZS/11077/08 100m vrij 01:38.83 18/11/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wouters Hannes ZCT/11095/08 100m vrij 01:44.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Wouters Hannes ZCT/11095/08 100m rug 02:02.01 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wouters Hannes ZCT/11095/08 100m school 02:06.55 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wouters Hannes KAZS/11077/08 100m vrij 01:47.54 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND10 Wouters Hannes KAZS/11077/08 100m school 02:02.53 14/10/2018 10 Tienen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:51.38 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 100m rug 02:11.24 25/11/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 100m vrij 01:58.23 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 00:54.17 25/11/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m rug 00:58.12 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 01:01.16 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 50m vrij 00:51.01 14/01/2018 9 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 200m vrij 04:20.53 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 50m vrij 00:51.01 14/01/2018 9 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 100m vrij 01:59.30 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 100m school 02:26.13 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 200m vrij 04:20.53 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m vrij 00:45.13 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 400m vrij 08:12.85 11/11/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m vrij 01:42.58 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m school 02:02.58 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 100m vrij 01:47.57 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 50m rug 00:56.20 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 100m wissel 01:57.65 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 100m vrij 01:50.23 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 100m school 02:20.36 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 400m vrij 08:09.66 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 50m school 01:01.02 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 50m vrij 00:46.30 25/11/2018 9 Zemst (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m vrij 01:45.21 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 200m vrij 03:42.13 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 50m rug 00:53.16 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m school 02:03.71 25/11/2018 9 Zemst (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m vrij 01:51.73 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m rug 01:53.48 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m school 02:16.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 07:50.55 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m vrij 01:45.45 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m wissel 04:00.93 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m rug 01:58.03 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m school 02:10.49 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m rug 01:59.05 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m school 02:16.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m vrij 01:41.99 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m school 02:04.05 25/11/2018 9 Zemst (25 m)
EEND9 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m vrij 03:53.34 07/10/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m vrij 03:28.07 07/10/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m wissel 01:43.28 25/11/2018 9 Zemst (25 m)
EEND9 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m vrij 03:25.16 07/10/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m wissel 01:49.37 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:43.97 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:37.26 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:43.14 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:43.84 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m school 02:04.44 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 200m vrij 03:22.75 07/10/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m rug 01:50.29 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m vrij 01:29.88 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m school 02:19.59 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m rug 00:47.66 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 400m vrij 07:31.84 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m vrij 01:34.95 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m rug 00:48.56 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 400m vrij 07:31.84 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m school 01:07.23 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m vrij 00:40.39 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Faber Ryana LOR/21084/09 100m vrij 01:55.79 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Faber Ryana LOR/21084/09 100m rug 02:15.98 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Faber Ryana LOR/21084/09 200m rug 04:20.23 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Gypen Kaat ZCT/21100/09 100m school 01:55.07 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Gypen Kaat ZCT/21100/09 100m vrij 01:40.10 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Gypen Kaat ZCT/21100/09 100m vrij 01:48.47 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Hourcau Mattia LAQUA/11340/09 100m school 02:04.07 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 50m school 00:51.06 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 50m vrij 00:41.06 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 400m vrij 08:18.63 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 50m vrij 00:40.81 25/11/2018 9 Zemst (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 100m school 01:49.14 25/11/2018 9 Zemst (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 200m school 04:00.39 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 100m school 01:50.30 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 50m school 00:49.70 11/11/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kentin Shane WLW/11071/09 100m school 01:50.97 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Kentin Shane WLW/11071/09 100m vrij 01:36.11 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Kentin Shane WLW/11071/09 100m vrij 01:35.86 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Kentin Shane WLW/11071/09 100m school 01:57.86 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m rug 02:00.29 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:39.29 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m school 02:06.59 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:44.00 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:41.88 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 50m vrij 00:41.46 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 400m vrij 07:35.29 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 400m vrij 07:17.48 11/11/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 50m rug 00:53.63 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 200m vrij 03:50.55 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vlinder 03:00.83 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vrij 01:41.58 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m school 02:18.83 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m rug 01:48.73 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m school 01:06.10 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vrij 01:43.49 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m rug 00:50.03 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vrij 01:37.70 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m vrij 00:45.03 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 400m vrij 08:12.38 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m rug 00:50.68 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m wissel 02:07.92 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 200m rug 03:52.43 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m wissel 01:55.29 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 400m vrij 08:12.38 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vrij 01:42.41 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m rug 00:47.80 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m vrij 01:36.24 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m school 01:54.12 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m vrij 00:41.06 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m wissel 01:43.52 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m vrij 01:34.32 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m school 01:49.20 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m rug 00:51.99 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Leuyckx Robbe WLW/11073/09 100m vrij 01:41.89 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Leuyckx Robbe WLW/11073/09 100m vrij 01:42.09 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Leuyckx Robbe WLW/11073/09 100m school 02:16.51 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m rug 00:47.34 04/03/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m vrij 00:44.49 04/03/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:31.71 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 400m vrij 06:49.69 11/11/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:30.66 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m school 01:56.75 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m wissel 02:02.70 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m rug 00:48.68 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m vrij 00:37.96 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Nazaruk Nicole WLW/21072/09 100m school 01:54.58 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Nazaruk Nicole WLW/21072/09 100m vrij 01:30.42 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Nazaruk Nicole WLW/21072/09 100m school 02:00.43 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m school 02:02.41 18/11/2018 9 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND9 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m vrij 01:40.92 18/11/2018 9 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m wissel 01:54.59 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m vrij 01:40.65 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m school 02:11.19 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m rug 01:46.46 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m vrij 01:43.28 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Schepens Lune ZCT/21101/09 100m wissel 02:07.08 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Schepens Lune ZCT/21101/09 100m school 02:15.53 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Schepens Lune ZCT/21101/09 100m vrij 01:52.99 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Schepens Lune ZCT/21101/09 100m vrij 01:56.52 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 200m wissel 03:56.97 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m rug 01:53.85 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m vrij 01:41.47 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m vrij 01:36.80 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 400m vrij 07:47.60 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m school 02:00.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m rug 01:51.15 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m school 02:00.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Spittaels Marie SCSG/21157/09 100m school 02:15.91 29/09/2018 9 Overijse (25 m)
EEND9 Spittaels Marie SCSG/21157/09 50m vrij 00:47.87 25/11/2018 9 Zemst (25 m)
EEND9 Spittaels Marie SCSG/21157/09 100m vrij 01:51.93 29/09/2018 9 Overijse (25 m)
EEND9 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m school 01:59.41 18/11/2018 9 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND9 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m vrij 01:38.04 18/11/2018 9 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND9 Tubbe Xander WLW/11076/09 100m vrij 01:29.97 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Tubbe Xander WLW/11076/09 100m school 01:50.87 07/10/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Tubbe Xander WLW/11076/09 100m vrij 01:30.89 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Tubbe Xander WLW/11076/09 100m school 01:59.84 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 200m vrij 03:35.38 07/10/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 100m school 02:02.99 25/11/2018 9 Zemst (25 m)
EEND9 Van Wemmel Mare LOR/21085/09 200m rug 04:03.21 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 50m rug 00:55.94 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 50m vrij 00:48.31 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m vrij 01:54.92 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 400m vrij 07:32.46 11/11/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m school 01:55.27 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 200m rug 04:22.27 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 03:08.38 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:23.37 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 400m vrij 06:32.63 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m rug 01:36.11 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 400m vrij 06:42.90 03/03/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 03:08.38 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 400m vrij 06:01.39 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:22.49 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m school 01:51.67 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m wissel 01:39.96 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m vrij 01:48.89 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m vrij 01:46.03 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m school 01:59.96 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m wissel 01:46.26 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m school 01:55.18 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m vrij 01:38.74 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m vrij 01:45.39 14/10/2018 9 Tienen (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m vrij 01:29.85 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m school 01:56.41 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 400m vrij 07:30.28 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m wissel 01:39.70 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m rug 01:52.10 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m wissel 01:48.25 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m school 01:57.88 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m vrij 01:36.20 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m vrij 01:31.55 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 50m rug 00:52.40 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 400m vrij 08:59.54 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 100m vrij 01:56.17 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 100m vrij 01:59.82 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 400m vrij 08:59.54 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 50m rug 00:57.19 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 200m vrij 04:25.81 07/10/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Winnen Fien TZ/21052/09 100m wissel 01:43.57 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Winnen Fien TZ/21052/09 100m vrij 01:31.64 18/11/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Winnen Fien TZ/21052/09 100m school 02:00.94 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
EEND9 Winnen Fien TZ/21052/09 50m rug 00:49.12 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Winnen Fien TZ/21052/09 50m vrij 00:40.61 30/09/2018 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Winnen Fien TZ/21052/09 50m rug 00:48.99 04/11/2018 9 Sint Pieters Woluwe (50 m)
JH Anderson Max ZORO/11108/02 50m vlinder 00:27.65 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m school 00:33.32 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
JH Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m rug 00:32.55 11/03/2018 14 Landen (25 m)
JH Berx Jonas STT/10177/00 200m rug 02:10.50 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
JH Berx Marit STT/21040/05 50m rug 00:34.42 11/03/2018 13 Landen (25 m)
JH Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:01.74 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:09.52 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.89 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.00 04/03/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Borremans Lotte DDAT/21006/03 50m school 00:35.50 11/11/2018 15 Gent (25 m)
JH Boulez Edouard DDAT/10281/02 1500m vrij 17:22.24 11/11/2018 16 Gent (25 m)
JH Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:42.89 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
JH Camps Roeland STT/10189/01 100m wissel 01:02.01 11/03/2018 17 Landen (25 m)
JH Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:29.88 18/02/2018 15 Geel (25 m)
JH Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:30.68 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
JH Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m rug 00:31.25 18/02/2018 15 Geel (25 m)
JH Cleymans Karsten WLW/10227/02 50m school 00:31.90 21/10/2018 16 Leuven (25 m)
JH Cloes Nick BEST/10611/00 50m vlinder 00:26.47 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Colson Niels SCSG/10503/02 400m wissel 04:45.92 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
JH Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:53.45 18/02/2018 17 Geel (25 m)
JH Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:21.50 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
JH Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vlinder 00:30.11 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH De Backer Nele KVZP/20151/00 50m rug 00:29.97 28/10/2018 18 Mons (25 m)
JH De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 05:16.16 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
JH De Bruyn Senne ZCK/12040/03 50m school 00:33.48 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m rug 01:18.24 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
JH De Craen Imke DDAT/21012/04 50m school 00:36.76 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
JH De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 100m rug 01:09.54 30/09/2018 14 Dilbeek (25 m)
JH De Kock Silke ZCK/22023/07 100m rug 01:20.99 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
JH De Mey Largo SCSG/11134/01 50m rug 00:27.96 11/11/2018 17 Gent (25 m)
JH De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vlinder 00:57.90 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 100m wissel 01:16.55 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m wissel 05:32.81 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:21.69 18/11/2018 11 Leuven (25 m)
JH De Wilde Noor DDAT/21003/05 50m school 00:37.08 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
JH De Wulf Pablo SCSG/10526/03 50m vlinder 00:28.48 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
JH Decossaux Valentin STT/10190/95 50m school 00:29.58 18/02/2018 19 Geel (25 m)
JH Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m school 00:29.26 11/11/2018 19 Gent (25 m)
JH Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m wissel 01:16.85 07/10/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
JH Dekimpe Bregt STT/10180/01 50m school 00:31.19 11/11/2018 17 Gent (25 m)
JH Dekoninck Maxim WLW/11014/05 50m vrij 00:28.42 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
JH Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 50m school 00:35.54 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:13.41 14/10/2018 13 Tienen (25 m)
JH Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vrij 01:01.58 18/02/2018 13 Geel (25 m)
JH Delhoute Yana TZ/21002/05 50m rug 00:34.23 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
JH Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:22.59 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
JH Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:20.84 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
JH Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 400m vrij 04:01.43 18/11/2018 18 Louvain-la-Neuve (25 m)
JH Diddens Senne ZCK/10321/04 50m rug 00:31.86 07/10/2018 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Eekhof Maxime ZCT/10258/97 50m school 00:29.36 12/05/2018 19 GENT (50 m)
JH Feyaerts Floris TZ/11025/05 50m vrij 00:28.85 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
JH Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:59.52 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vlinder 01:20.39 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
JH Geyskens Sophie LOR/21006/05 50m rug 00:34.17 28/01/2018 13 Boom (25 m)
JH Gijsens Cato DDAT/21018/05 50m vlinder 00:32.73 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
JH Gillis Xander LOR/10262/04 200m vrij 02:07.89 25/11/2018 14 Bonn (25 m)
JH Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:03.48 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.90 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:21.80 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:11.02 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:36.75 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m rug 02:26.82 25/03/2018 19 STROMBEEK-BEVER (25 m)
JH Joris Dante DDAT/10313/03 50m vrij 00:26.23 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
JH Joris Luca DDAT/10292/03 1500m vrij 17:44.70 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
JH Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vlinder 01:09.72 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Lecoutere Jeroen LAQUA/11131/87 100m rug 00:56.38 21/10/2018 19 Leuven (25 m)
JH Lejeune Indira TZ/21031/05 100m wissel 01:13.43 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
JH Lindeboom Charlie DDAT/11094/05 50m rug 00:34.50 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
JH Maes Rosanne AART/21048/01 50m vlinder 00:29.13 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
JH Maessen Finn KVZP/11048/05 50m rug 00:33.89 28/10/2018 13 Mons (25 m)
JH Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m wissel 02:09.12 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Marescau Quinten ZCK/10323/03 50m school 00:33.24 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
JH Matroule Thomas STT/11087/00 400m wissel 04:43.93 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Meere Jarno DDAT/11034/03 400m wissel 04:59.24 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
JH Meert Jessy SCSG/21041/99 200m school 02:42.15 31/07/2018 19 Leuven (25 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vrij 00:26.06 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Meskens Tom SCWR/10153/02 400m wissel 04:49.18 20/05/2018 16 4053 - Embourg (25 m)
JH Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 200m school 03:15.49 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
JH Monsieur Quentin WLW/11000/02 50m vlinder 00:27.66 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Moreau Dylan AART/11034/04 50m vlinder 00:29.05 31/07/2018 14 Leuven (25 m)
JH Morren Maaike BEST/20609/03 200m rug 02:30.16 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
JH Myard Artaud LAQUA/11136/04 100m school 01:14.58 25/11/2018 14 Bonn (25 m)
JH Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:22.87 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vrij 01:05.35 24/07/2018 12 Berchem (25 m)
JH Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:35.19 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH Pas Inte ZORO/20055/03 50m school 00:35.34 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:39.49 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
JH Pigeon Kelly KVZP/20191/03 50m school 00:36.00 28/10/2018 15 Mons (25 m)
JH Pollet Rohan DDAT/11019/05 50m rug 00:34.22 15/04/2018 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Puttaert Elien DDAT/20318/04 50m school 00:36.34 07/01/2018 14 Dilbeek (25 m)
JH Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m school 01:27.43 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
JH Sempels Aurélie STT/21042/05 100m wissel 01:12.24 11/03/2018 13 Landen (25 m)
JH Sempels Gilles STT/11008/02 50m vrij 00:25.36 11/03/2018 16 Landen (25 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:43.32 07/01/2018 12 Antwerpen (50 m)
JH Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:26.22 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
JH Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:21.00 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Stallaert Tessa ZCK/21015/05 50m school 00:37.40 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
JH Swillen Timon TZ/10177/00 100m vrij 00:51.24 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
JH Swinnen Marie-Lien LAQUA/21312/00 100m rug 01:04.95 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
JH Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m wissel 01:09.50 11/03/2018 14 Landen (25 m)
JH Torfs Max DDAT/11001/04 100m wissel 01:07.86 22/04/2018 14 Ettelbruck (25 m)
JH Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m school 01:27.03 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
JH Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 50m rug 00:31.63 18/02/2018 14 Geel (25 m)
JH Van Den Berghe Sebbe WLW/10222/03 50m school 00:32.59 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
JH Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 100m vrij 00:53.94 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
JH Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 50m vrij 00:26.07 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m vrij 04:28.90 07/10/2018 14 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
JH Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m vrij 02:07.90 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
JH Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 200m wissel 02:34.04 25/11/2018 13 Bonn (25 m)
JH Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 200m school 02:47.25 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
JH Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:33.27 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
JH Van Nieuwenhoven Joran LAQUA/11165/03 50m vrij 00:26.11 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
JH Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m school 01:19.18 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
JH Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m rug 02:30.25 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Vanbelle Marie STT/20179/00 50m vlinder 00:28.98 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:31.30 07/01/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vlinder 01:23.11 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
JH Vanderhulst Midas STT/10237/01 50m school 00:31.48 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
JH Vandevelde Raf STT/10089/93 100m wissel 00:58.84 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
JH Verbruggen Laura SCSG/21135/99 100m school 01:11.96 31/07/2018 19 Leuven (25 m)
JH Vermeylen Jolien BEST/21100/94 100m school 01:13.30 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:41.06 04/03/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
JH Volders Aiken BEST/10612/02 1500m vrij 17:22.56 11/11/2018 16 Gent (25 m)
JH Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m rug 02:29.23 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
JH Wauters Laura STT/21024/03 50m vlinder 00:28.58 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Wauters Stef STT/11072/07 100m vlinder 01:17.96 24/07/2018 11 Berchem (25 m)
JH Wevers Emma STT/20200/01 50m rug 00:30.41 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
JH Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m school 01:17.37 18/02/2018 13 Geel (25 m)
JH Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:15.48 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Anderson Max ZORO/11108/02 100m vrij 00:56.59 17/07/2018 16 Zaventem (25 m)
A-tijd Anderson Max ZORO/11108/02 200m vrij 02:04.35 20/05/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 200m rug 02:37.13 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:05.26 18/02/2018 14 Geel (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 400m vrij 04:57.57 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m rug 01:13.25 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m school 01:14.62 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:56.69 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 02:01.12 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m vrij 04:17.50 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m wissel 04:53.20 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 1500m vrij 18:27.42 24/03/2018 15 Gent (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m school 02:29.90 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m wissel 02:17.26 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m wissel 02:35.84 15/04/2018 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m vrij 01:02.88 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m rug 01:12.74 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m wissel 05:38.94 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m vrij 02:18.81 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m vrij 04:49.82 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m rug 02:38.06 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m school 01:36.89 15/07/2018 11 Izegem (50 m)
A-tijd Baeten Lukas LAQUA/11292/07 200m school 03:30.21 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 400m vrij 04:25.57 04/02/2018 16 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 100m school 01:12.30 06/05/2018 16 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 400m wissel 05:01.34 21/10/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 400m vrij 04:11.26 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m rug 02:10.50 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m vrij 00:55.63 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m vrij 01:58.06 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 1500m vrij 16:53.97 29/07/2018 18 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m rug 01:00.96 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m wissel 02:17.16 25/03/2018 18 Gent (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m rug 02:43.10 25/03/2018 13 Gent (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:12.72 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m wissel 02:45.56 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:06.49 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 400m vrij 05:07.92 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m vrij 02:24.15 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m vrij 02:08.48 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vrij 00:57.87 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m rug 02:17.18 25/11/2018 15 Bonn (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 400m vrij 04:26.34 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m rug 01:03.99 25/11/2018 15 Bonn (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m wissel 02:22.54 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m vlinder 02:18.71 14/10/2018 15 Tienen (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:01.74 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Biggs Kalvin ZORO/11091/05 100m school 01:20.58 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Biggs Kalvin ZORO/11091/05 200m school 02:57.30 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 800m vrij 10:13.62 04/11/2018 14 Sint Pieters Woluwe (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vrij 01:02.55 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m wissel 02:36.48 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 02:17.14 28/01/2018 14 Aalst (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m rug 02:37.33 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 400m vrij 04:41.83 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m rug 01:12.86 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:09.52 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bohmer Tobias ZCT/11070/07 400m vrij 05:48.65 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Bollen Vincent LAQUA/11190/04 400m vrij 04:43.54 25/11/2018 14 Bonn (25 m)
A-tijd Bollen Vincent LAQUA/11190/04 100m vrij 01:01.49 18/11/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Boon Birte LAQUA/21230/07 400m vrij 05:48.45 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vlinder 00:55.53 21/10/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.89 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 200m vrij 01:53.06 22/04/2018 19 Charleroi (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.00 04/03/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:52.80 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 200m school 02:51.96 25/03/2018 15 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:19.88 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m vrij 00:57.04 02/04/2018 16 Waregem (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 200m vrij 02:04.63 21/10/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m rug 01:04.13 02/04/2018 16 Waregem (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 400m vrij 04:20.90 21/10/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 200m vrij 02:03.93 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 100m vrij 00:57.68 21/10/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 1500m vrij 17:42.25 08/04/2018 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Brynaert Jasper WLW/11041/07 200m vrij 02:39.69 28/10/2018 11 Gent (25 m)
A-tijd Brynaert Jasper WLW/11041/07 400m vrij 05:37.95 28/10/2018 11 Gent (25 m)
A-tijd Brynaert Jonas WLW/11040/07 200m school 03:29.79 28/10/2018 11 Gent (25 m)
A-tijd Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m vrij 01:13.54 30/09/2018 11 Dilbeek (25 m)
A-tijd Brynaert Jonas WLW/11040/07 200m wissel 03:04.69 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Brynaert Jonas WLW/11040/07 100m school 01:37.30 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Brynaert Jonas WLW/11040/07 200m vrij 02:44.23 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Brynaert Jonas WLW/11040/07 400m vrij 05:38.13 07/10/2018 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Busaan Anton SCSG/11133/00 100m vrij 00:55.78 22/04/2018 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m wissel 03:05.38 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m school 03:24.00 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 05:50.09 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 100m vrij 01:15.60 18/11/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 100m school 01:32.51 18/11/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 400m wissel 05:18.32 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:16.45 24/03/2018 14 Mons (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:45.27 25/07/2018 14 Embourg (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m wissel 02:31.04 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vrij 00:56.96 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 400m vrij 04:20.96 25/02/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m vlinder 02:15.43 14/10/2018 17 Tienen (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m vrij 02:01.70 04/03/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vlinder 00:59.09 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m rug 01:00.59 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 1500m vrij 17:19.22 24/03/2018 17 Gent (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m wissel 02:16.90 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m rug 02:16.52 29/07/2018 17 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 100m rug 01:25.12 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 200m school 03:19.40 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 200m wissel 03:04.38 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 200m rug 02:59.13 14/10/2018 11 Tienen (25 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 100m school 01:35.09 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 400m vrij 04:33.56 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 01:04.50 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 200m rug 02:21.29 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vrij 00:58.02 14/01/2018 15 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 200m vrij 02:07.71 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:31.06 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m vrij 02:17.07 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m vrij 01:03.49 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m rug 01:10.93 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m wissel 02:32.27 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m school 03:23.19 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 100m vrij 01:15.34 18/11/2018 11 NIJLEN (25 m)
A-tijd Carmeliet Anne-Loes DIZV/21039/07 200m rug 03:04.07 14/10/2018 11 Tienen (25 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 200m vrij 01:59.68 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vlinder 00:58.02 07/01/2018 19 Dilbeek (25 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vrij 00:53.78 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m school 01:27.76 15/07/2018 12 Izegem (50 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m rug 01:18.89 18/11/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m school 03:11.81 21/10/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m vrij 01:10.83 18/11/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m rug 02:51.78 14/10/2018 12 Tienen (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 400m vrij 04:47.57 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.30 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 200m vrij 02:15.92 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m vrij 01:03.37 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 800m vrij 10:00.50 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 200m rug 02:31.32 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 200m rug 02:17.38 29/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 100m vrij 00:56.68 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 100m rug 01:03.37 29/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Cleymans Karsten WLW/10227/02 100m school 01:11.87 21/10/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 400m vrij 05:21.62 18/11/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:19.38 21/10/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:46.31 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Cloes Nick BEST/10611/00 100m vlinder 01:00.43 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Nick BEST/10611/00 100m rug 01:02.34 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m vrij 02:03.78 20/05/2018 16 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 100m vlinder 01:01.49 22/04/2018 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m wissel 02:15.16 21/10/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m rug 02:17.14 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 400m wissel 04:45.92 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m vrij 01:04.79 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 200m school 02:58.38 25/11/2018 14 Bonn (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m school 01:20.89 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m rug 01:02.59 18/02/2018 17 Geel (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 400m vrij 04:18.68 22/04/2018 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:55.11 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 200m vrij 02:03.24 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m wissel 02:46.94 29/09/2018 12 Overijse (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m rug 02:32.30 21/10/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m vrij 01:09.23 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 800m vrij 10:42.81 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:29.70 28/01/2018 12 Aalst (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 1500m vrij 19:30.39 04/11/2018 12 Sint Pieters Woluwe (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 400m vrij 05:01.05 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m rug 01:11.31 18/11/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vrij 01:02.84 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vlinder 01:08.19 01/05/2018 15 Liedekerke (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 200m vrij 02:17.75 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Darquennes Leena TZ/21027/06 200m rug 02:53.46 29/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd David Idris LAQUA/11144/03 100m school 01:14.58 18/11/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 400m vrij 05:48.65 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 100m rug 01:25.04 11/11/2018 11 Liedekerke (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 200m school 03:25.42 31/07/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 100m school 01:35.97 07/10/2018 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 100m vrij 01:12.33 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 200m wissel 03:01.96 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 100m vrij 01:01.41 06/05/2018 18 Redange-Attert (25 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 100m rug 01:07.81 24/03/2018 18 Mons (25 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 100m vlinder 01:06.63 28/10/2018 18 Mons (25 m)
A-tijd De Backer Ruben KVZP/10174/01 400m vrij 04:21.46 21/10/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Ruben KVZP/10174/01 100m vrij 00:55.69 28/10/2018 17 Mons (25 m)
A-tijd De Backer Ruben KVZP/10174/01 200m vrij 02:03.47 30/09/2018 17 Overpelt (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 02:59.71 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:15.26 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m school 01:35.76 18/11/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 1500m vrij 21:09.20 04/11/2018 11 Sint Pieters Woluwe (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:41.76 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m rug 03:03.56 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 05:45.22 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m rug 01:22.47 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Bleecker Thomas ZCK/12038/01 100m vrij 00:56.92 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m school 03:10.99 20/05/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:11.29 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 400m vrij 04:37.30 18/11/2018 15 Dudelange (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m wissel 02:21.73 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m vrij 00:59.20 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 400m wissel 05:02.41 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:39.96 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m rug 02:50.05 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 400m vrij 05:45.60 14/01/2018 11 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m school 03:25.41 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m vrij 01:14.98 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m rug 01:25.17 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m wissel 03:03.09 24/07/2018 11 Berchem (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m school 01:38.38 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m vrij 02:40.29 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m rug 02:34.85 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 400m wissel 05:31.45 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 100m rug 01:12.77 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 100m school 01:21.63 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m wissel 02:35.38 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m school 02:59.06 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 200m rug 02:36.25 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 100m rug 01:11.89 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 400m vrij 05:49.63 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 100m rug 01:22.72 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 100m school 01:34.09 18/11/2018 11 Dudelange (25 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:14.93 15/07/2018 11 Izegem (50 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:15.48 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m rug 01:23.73 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m wissel 03:00.93 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 400m vrij 04:19.30 22/04/2018 17 Aarschot (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m vrij 02:02.40 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m vrij 00:55.57 20/05/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 400m wissel 04:56.20 25/03/2018 17 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m rug 02:13.68 25/03/2018 17 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m rug 01:03.08 25/02/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Munck Milan STT/10125/95 100m vrij 00:54.12 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 200m vrij 01:55.99 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 200m wissel 02:11.00 12/05/2018 18 GENT (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vlinder 00:57.90 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vrij 00:52.95 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 100m school 01:33.53 25/11/2018 11 Landen (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 100m vrij 01:11.06 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 200m vrij 02:39.07 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 400m vrij 05:32.34 14/10/2018 11 Tienen (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 200m wissel 02:56.75 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 200m rug 02:50.11 14/10/2018 11 Tienen (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 100m rug 01:20.64 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m school 01:27.05 07/10/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 1500m vrij 20:13.60 04/11/2018 12 Sint Pieters Woluwe (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m vlinder 02:49.59 18/11/2018 12 Dudelange (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 02:40.86 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m rug 02:36.20 21/10/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:14.01 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 01:07.17 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m vrij 02:19.55 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:15.37 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 400m vrij 05:18.25 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m vrij 04:39.03 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m rug 02:29.98 18/11/2018 13 Dudelange (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m vrij 02:17.99 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 01:00.29 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m rug 01:11.10 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 1500m vrij 19:25.10 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m school 01:18.08 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vlinder 01:09.34 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m wissel 05:32.81 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m wissel 02:27.43 15/04/2018 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:22.70 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 800m vrij 12:00.92 08/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m vrij 02:37.00 21/10/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 05:49.55 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:13.08 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd De Westelinck Kalyon DIZV/11024/05 100m vrij 01:04.70 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 100m school 01:23.21 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 200m wissel 02:45.43 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 200m school 03:00.62 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Wulf Pablo SCSG/10526/03 100m vrij 00:58.83 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m vrij 01:56.22 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m vrij 00:53.68 18/02/2018 19 Geel (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m vlinder 00:57.90 18/11/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m wissel 02:07.15 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m school 01:04.44 11/11/2018 19 Gent (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m school 01:05.57 18/02/2018 19 Geel (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 200m wissel 02:07.86 11/11/2018 19 Gent (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m vlinder 00:57.24 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m vrij 01:11.11 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m wissel 02:51.45 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m rug 02:48.16 25/03/2018 12 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 800m vrij 11:15.69 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m vrij 02:29.08 22/04/2018 12 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m rug 01:16.60 22/04/2018 12 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 400m vrij 05:25.59 04/03/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m school 01:29.37 30/09/2018 12 Dilbeek (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 400m wissel 05:50.80 25/11/2018 12 Zemst (25 m)
A-tijd Dekimpe Bregt STT/10180/01 100m vrij 00:56.48 21/10/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Dekimpe Bregt STT/10180/01 100m school 01:10.68 21/10/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 400m vrij 04:47.57 14/10/2018 14 Tienen (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 100m rug 01:07.94 25/11/2018 14 Bonn (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 100m vrij 01:01.15 17/07/2018 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 200m vrij 02:12.64 25/11/2018 14 Bonn (25 m)
A-tijd Dekoninck Maxim WLW/11014/05 100m vrij 01:04.20 30/09/2018 13 Dilbeek (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m vrij 01:01.65 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m school 01:19.44 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m rug 01:10.76 21/10/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 400m vrij 04:38.76 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m rug 01:08.51 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m wissel 02:30.42 14/10/2018 13 Tienen (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 400m vrij 04:48.88 14/01/2018 13 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:13.41 14/10/2018 13 Tienen (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m rug 02:24.92 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 800m vrij 09:55.70 04/11/2018 13 Sint Pieters Woluwe (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m wissel 02:31.06 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vrij 01:01.58 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vlinder 01:12.28 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m rug 02:32.48 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m vrij 02:19.43 06/05/2018 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m school 01:20.60 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m rug 01:06.35 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 01:00.49 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m school 01:23.75 06/05/2018 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 200m wissel 02:14.34 15/04/2018 19 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 100m rug 01:00.50 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 400m vrij 04:55.66 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m rug 02:43.49 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m rug 01:15.66 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m vrij 01:06.86 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m vrij 02:24.27 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m wissel 02:44.24 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 400m vrij 05:07.94 22/07/2018 12 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m school 03:09.68 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:27.56 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m vrij 01:08.16 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m wissel 02:49.73 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m vrij 02:24.18 21/10/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 100m vrij 01:04.56 04/02/2018 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 100m school 01:21.45 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 200m school 02:56.20 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:20.84 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m rug 03:00.99 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m school 03:26.01 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vlinder 01:22.78 30/09/2018 11 Dilbeek (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vrij 01:15.78 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 400m vrij 05:50.88 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m wissel 03:03.36 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m vrij 02:43.90 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd DI BATTISTA Alessandro SCWR/10145/00 200m wissel 02:14.38 20/05/2018 18 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd DI BATTISTA Alessandro SCWR/10145/00 100m vrij 00:54.42 20/05/2018 18 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd DI BATTISTA Alessandro SCWR/10145/00 200m vrij 01:57.23 20/05/2018 18 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 200m vrij 01:57.89 29/04/2018 18 Ciney (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 200m rug 02:14.14 29/04/2018 18 Ciney (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 400m wissel 04:49.06 29/04/2018 18 Ciney (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 400m vrij 04:11.91 15/04/2018 18 La Louvière (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 100m vrij 00:54.54 15/04/2018 18 La Louvière (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 200m wissel 02:14.58 30/09/2018 18 Dilbeek (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 800m vrij 09:02.73 12/05/2018 18 GENT (50 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 100m vrij 00:56.15 20/05/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 200m vrij 02:04.46 21/10/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Eekhof Maxime ZCT/10258/97 200m school 02:25.69 12/05/2018 19 GENT (50 m)
A-tijd Eekhof Maxime ZCT/10258/97 100m vrij 00:53.87 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Eekhof Maxime ZCT/10258/97 100m school 01:06.53 12/05/2018 19 GENT (50 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 100m vrij 01:00.47 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 200m wissel 02:32.28 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 200m vrij 02:14.74 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 400m wissel 05:18.82 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 400m vrij 04:44.16 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Fath Chrafih Ilias WLW/11005/04 100m vrij 01:01.33 21/10/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Felis Maxence SCWR/11029/05 800m vrij 10:35.67 20/05/2018 13 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Felis Maxence SCWR/11029/05 400m vrij 04:57.71 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Feyaerts Floris TZ/11025/05 200m vrij 02:21.53 25/07/2018 13 Embourg (25 m)
A-tijd Feyaerts Floris TZ/11025/05 100m vrij 01:03.18 21/10/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m rug 02:12.30 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m vrij 01:56.70 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:59.52 21/01/2018