Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 400m vrij 08:57.47 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m wissel 01:41.35 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:50.07 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:47.40 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m vlinder 00:49.23 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:45.27 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m school 03:39.05 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:51.56 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:51.56 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:47.40 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:50.07 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 06:46.14 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 03:30.55 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 06:46.14 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 03:30.55 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m vrij 04:01.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m rug 04:40.43 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 50m vrij 00:48.22 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m vrij 04:01.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:21.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:21.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:03.92 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:03.92 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m rug 03:13.63 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 50m school 00:47.12 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m school 03:59.91 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:45.93 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m wissel 01:35.49 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m school 00:48.08 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:45.93 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m school 03:59.91 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 50m vrij 00:52.13 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m rug 00:51.41 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m wissel 01:41.72 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:32.27 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:37.17 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m vrij 03:07.59 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:51.03 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 02:06.04 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:08.11 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:08.11 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 02:06.04 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:18.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:18.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:37.79 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:37.79 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:46.99 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 07:01.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 07:01.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vlinder 02:04.98 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 08:35.52 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 50m school 00:50.91 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 08:35.52 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m wissel 01:52.23 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 02:05.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m wissel 01:52.23 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 07:43.84 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 02:05.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 200m rug 03:30.10 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:55.25 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m wissel 01:38.74 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:53.56 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m rug 00:46.39 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 02:03.22 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:23.47 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m wissel 01:38.56 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:34.61 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 50m rug 00:48.24 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m vrij 00:39.68 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m rug 00:48.46 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:32.15 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m school 01:48.00 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 200m vrij 03:03.66 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 400m vrij 06:22.68 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m school 01:48.00 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m rug 00:48.46 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m vrij 00:39.68 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:32.15 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:37.51 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m school 00:52.53 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m rug 00:48.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 400m vrij 06:58.18 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 200m vrij 03:22.70 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:45.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:45.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 200m vrij 03:22.70 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 200m school 04:28.24 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 50m rug 00:51.05 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 200m rug 03:41.18 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 50m school 00:52.66 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 400m vrij 07:08.03 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 50m vlinder 00:49.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 400m vrij 07:08.03 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m school 01:55.82 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 200m vrij 03:36.64 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 50m vrij 00:43.60 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 200m vrij 03:36.64 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m school 01:55.82 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 400m vrij 08:14.00 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:05.42 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 400m vrij 08:14.00 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:05.42 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:54.00 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 200m rug 04:08.27 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vlinder 02:25.16 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:54.00 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m rug 04:11.41 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m vrij 03:52.08 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m vrij 03:52.08 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 50m vrij 00:45.37 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:54.76 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:54.76 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m vrij 00:42.34 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m vrij 03:37.44 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m vrij 03:37.44 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m wissel 01:46.68 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 200m vrij 03:20.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 200m vrij 03:20.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 50m vrij 00:38.82 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m wissel 01:46.68 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 200m vrij 03:56.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:49.60 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m school 00:54.95 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m rug 00:57.56 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:49.60 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m rug 00:57.56 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 200m vrij 03:56.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:47.30 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:47.91 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 400m vrij 08:03.45 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:54.71 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 50m vrij 00:53.67 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m school 02:17.45 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:53.26 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 50m rug 00:55.43 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m vrij 03:14.84 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m wissel 01:46.56 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m wissel 01:46.56 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 400m vrij 06:42.90 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m vrij 03:14.84 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:21.71 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:38.51 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:38.51 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m school 00:52.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:21.71 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m wissel 01:35.75 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 02:54.22 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:24.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:13.47 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:11.61 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m school 00:52.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:11.61 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:24.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m vrij 01:58.15 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m school 01:49.18 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:06.57 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m vrij 00:45.37 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 400m vrij 07:31.23 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m vrij 00:45.37 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 400m vrij 07:31.23 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m vrij 03:37.87 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:06.57 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m school 01:03.74 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:04.60 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 400m vrij 07:51.21 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:02.90 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 50m school 00:51.82 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:02.90 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vrij 00:36.57 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vlinder 00:41.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m school 04:00.95 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 02:46.72 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vlinder 00:41.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vrij 00:36.57 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 02:46.72 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m school 04:00.95 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 50m school 00:58.09 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m wissel 02:01.66 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 50m vlinder 00:59.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 06:19.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:18.30 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 50m school 00:50.96 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:18.30 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 06:19.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m rug 03:26.17 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 200m school 03:54.82 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m school 00:49.09 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m rug 00:47.35 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m school 00:49.09 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m rug 00:53.31 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m vrij 00:47.17 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m rug 00:53.31 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 200m vrij 03:43.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m vrij 01:42.73 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m school 02:02.87 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 200m vrij 03:43.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m vrij 00:47.17 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 02:04.48 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 50m vrij 00:44.89 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 200m vrij 03:38.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 02:04.48 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 200m vrij 03:38.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m wissel 01:33.53 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:45.02 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vlinder 01:35.61 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:45.02 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m wissel 01:33.53 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m wissel 01:38.34 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m wissel 01:38.34 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 400m vrij 06:41.58 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m vrij 03:10.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m vrij 03:10.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 50m school 00:52.57 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 50m rug 00:50.03 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m wissel 01:57.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 03:59.28 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m vrij 03:38.86 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 400m vrij 07:47.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 04:01.75 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 400m vrij 07:47.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 04:01.75 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:34.95 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:50.72 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:50.72 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 50m school 00:56.89 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:34.95 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m rug 03:33.09 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m school 00:55.06 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m school 00:55.06 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m rug 00:44.25 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 200m school 04:13.50 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 200m vrij 03:10.46 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 100m wissel 01:40.57 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 400m vrij 08:35.91 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m rug 00:46.79 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m school 00:47.80 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m school 00:47.80 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 200m school 03:44.66 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 06:48.52 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:50.40 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 50m vrij 00:50.97 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:22.53 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 200m school 04:54.11 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:47.38 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m school 04:08.30 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:45.69 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m rug 03:43.10 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:57.78 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m vrij 03:33.19 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m school 04:08.30 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:47.38 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 200m school 04:09.29 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 200m school 04:09.29 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m rug 00:48.66 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m rug 00:48.66 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m school 00:54.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:51.24 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:49.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 200m vrij 03:45.10 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:43.79 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:54.85 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:57.31 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:56.96 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 200m vrij 03:45.10 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:54.85 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:51.24 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:49.34 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:44.22 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:49.34 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:44.22 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:42.49 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m school 00:54.59 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m rug 03:52.85 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m vrij 03:35.19 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m vrij 03:35.19 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 400m vrij 07:40.17 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:40.01 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:02.73 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 400m vrij 07:40.17 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 200m rug 03:47.53 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vlinder 02:07.08 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:40.01 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:02.73 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m wissel 01:55.28 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m wissel 01:55.28 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 400m vrij 08:19.79 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m rug 00:41.83 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m school 03:36.99 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m wissel 01:35.30 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 03:21.41 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 03:21.41 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m school 00:48.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m school 00:48.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m vrij 02:56.73 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 06:15.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 06:15.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m school 02:04.97 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m wissel 02:00.81 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m school 02:04.97 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m wissel 02:00.81 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m school 02:06.61 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m wissel 01:55.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m wissel 01:55.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m school 02:06.61 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 200m rug 03:31.44 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 02:05.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 200m vrij 03:41.59 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 02:05.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 200m vrij 03:41.59 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m rug 00:45.93 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:53.56 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m wissel 01:42.70 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 200m rug 03:29.71 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:51.24 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:35.80 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 01:55.87 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:51.38 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 100m vrij 01:58.23 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 01:01.16 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m rug 00:58.12 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 50m vrij 00:51.01 14/01/2018 9 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 100m school 02:26.13 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 200m vrij 04:20.53 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 50m vrij 00:51.01 14/01/2018 9 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 200m vrij 04:20.53 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 100m vrij 01:59.30 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 200m vrij 03:42.13 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m school 02:16.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 07:50.55 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m school 02:16.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 400m vrij 07:31.84 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m school 01:07.23 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 400m vrij 07:31.84 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m vrij 00:40.39 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 200m vrij 03:50.55 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m wissel 02:07.92 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 400m vrij 08:12.38 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 400m vrij 08:12.38 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 200m rug 03:52.43 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m school 01:06.10 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m wissel 02:02.70 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m rug 00:47.34 04/03/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m vrij 00:44.49 04/03/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m school 02:00.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m school 02:00.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 03:08.38 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 03:08.38 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 400m vrij 06:42.90 03/03/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 400m vrij 08:59.54 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 400m vrij 08:59.54 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m school 00:33.32 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
JH Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m rug 00:32.55 11/03/2018 14 Landen (25 m)
JH Berx Marit STT/21040/05 50m rug 00:34.42 11/03/2018 13 Landen (25 m)
JH Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:09.52 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.89 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.00 04/03/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Camps Roeland STT/10189/01 100m wissel 01:02.01 11/03/2018 17 Landen (25 m)
JH Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:29.88 18/02/2018 15 Geel (25 m)
JH Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m rug 00:31.25 18/02/2018 15 Geel (25 m)
JH Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:53.45 18/02/2018 17 Geel (25 m)
JH De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vlinder 00:57.90 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m wissel 05:32.81 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH Decossaux Valentin STT/10190/95 50m school 00:29.58 18/02/2018 19 Geel (25 m)
JH Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vrij 01:01.58 18/02/2018 13 Geel (25 m)
JH Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:59.52 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Geyskens Sophie LOR/21006/05 50m rug 00:34.17 28/01/2018 13 Boom (25 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.90 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:21.80 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
JH Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:36.75 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m rug 02:26.82 25/03/2018 19 STROMBEEK-BEVER (25 m)
JH Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vlinder 01:09.72 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Maes Rosanne AART/21048/01 50m vlinder 00:29.13 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
JH Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m wissel 02:09.12 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Meere Jarno DDAT/11034/03 400m wissel 04:59.24 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vrij 00:26.06 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:35.19 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH Pas Inte ZORO/20055/03 50m school 00:35.34 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Puttaert Elien DDAT/20318/04 50m school 00:36.34 07/01/2018 14 Dilbeek (25 m)
JH Sempels Aurélie STT/21042/05 100m wissel 01:12.24 11/03/2018 13 Landen (25 m)
JH Sempels Gilles STT/11008/02 50m vrij 00:25.36 11/03/2018 16 Landen (25 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:43.32 07/01/2018 12 Antwerpen (50 m)
JH Swillen Timon TZ/10177/00 100m vrij 00:51.24 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
JH Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m wissel 01:09.50 11/03/2018 14 Landen (25 m)
JH Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 50m rug 00:31.63 18/02/2018 14 Geel (25 m)
JH Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:33.27 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
JH Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m rug 02:30.25 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:31.30 07/01/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH Vermeylen Jolien BEST/21100/94 100m school 01:13.30 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:41.06 04/03/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
JH Wauters Laura STT/21024/03 50m vlinder 00:28.58 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m school 01:17.37 18/02/2018 13 Geel (25 m)
JH Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:15.48 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:05.26 18/02/2018 14 Geel (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 02:01.12 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 1500m vrij 18:27.42 24/03/2018 15 Gent (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m school 01:14.62 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:56.69 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m vrij 01:02.88 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m rug 02:38.06 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m vrij 02:18.81 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m vrij 04:49.82 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 400m vrij 04:25.57 04/02/2018 16 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m wissel 02:17.16 25/03/2018 18 Gent (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m vrij 02:24.15 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m rug 02:43.10 25/03/2018 13 Gent (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m wissel 02:45.56 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:06.49 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 400m vrij 05:07.92 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m vrij 02:08.48 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vrij 00:57.87 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 02:17.14 28/01/2018 14 Aalst (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:09.52 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m rug 02:37.33 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 400m vrij 04:41.83 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m wissel 02:36.48 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vrij 01:02.55 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m rug 01:12.86 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.89 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:52.80 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.00 04/03/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 200m school 02:51.96 25/03/2018 15 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:16.45 24/03/2018 14 Mons (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 1500m vrij 17:19.22 24/03/2018 17 Gent (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m vrij 02:01.70 04/03/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vrij 00:56.96 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vrij 00:58.02 14/01/2018 15 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 01:04.50 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m vrij 02:17.07 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 200m vrij 01:59.68 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vrij 00:53.78 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vlinder 00:58.02 07/01/2018 19 Dilbeek (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m vrij 01:03.37 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.30 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m rug 01:02.59 18/02/2018 17 Geel (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:55.11 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 200m vrij 02:03.24 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 800m vrij 10:42.81 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:29.70 28/01/2018 12 Aalst (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m vrij 01:09.23 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vrij 01:02.84 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 100m rug 01:07.81 24/03/2018 18 Mons (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:41.76 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:15.26 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 05:45.22 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bleecker Thomas ZCK/12038/01 100m vrij 00:56.92 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 400m vrij 05:45.60 14/01/2018 11 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m vrij 01:14.98 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m rug 01:25.17 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m vrij 02:40.29 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 400m wissel 04:56.20 25/03/2018 17 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m rug 02:13.68 25/03/2018 17 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vrij 00:52.95 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 200m vrij 01:55.99 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vlinder 00:57.90 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 01:07.17 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 400m vrij 05:18.25 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m vrij 02:17.99 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m wissel 05:32.81 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 1500m vrij 19:25.10 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m vrij 00:53.68 18/02/2018 19 Geel (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m school 01:05.57 18/02/2018 19 Geel (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m vrij 01:11.11 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 400m vrij 05:25.59 04/03/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m rug 02:48.16 25/03/2018 12 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m rug 02:32.48 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 400m vrij 04:48.88 14/01/2018 13 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m rug 01:08.51 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vrij 01:01.58 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m school 03:09.68 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:27.56 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 100m vrij 01:04.56 04/02/2018 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vrij 01:15.78 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 400m vrij 05:50.88 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m rug 03:00.99 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:59.52 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 400m wissel 04:45.22 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m wissel 02:16.57 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m rug 03:02.94 28/01/2018 11 Aalst (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m wissel 03:02.90 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 400m vrij 05:48.08 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:15.34 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Germonpré Maxime DDAT/11056/07 200m rug 03:01.38 25/03/2018 11 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Germonpré Maxime DDAT/11056/07 400m vrij 05:49.32 04/03/2018 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 200m rug 02:42.11 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 100m rug 01:15.43 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:05.63 25/03/2018 19 Gent (50 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vlinder 01:04.52 25/03/2018 19 Gent (50 m)
A-tijd Govaert Kwinten DIZV/11040/07 400m vrij 05:47.36 04/03/2018 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m vrij 02:04.06 04/02/2018 16 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.90 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 400m wissel 04:55.59 25/03/2018 16 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m rug 01:06.42 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m vrij 01:02.11 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:21.80 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Janssen Tom WLW/11011/03 100m vrij 00:59.18 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 400m wissel 05:16.37 04/02/2018 19 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 400m wissel 05:05.44 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m school 01:14.83 04/03/2018 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m vrij 00:57.91 04/03/2018 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m vrij 02:07.50 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m wissel 02:22.15 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 400m vrij 04:30.31 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Juvyns Leila ZCT/20340/01 100m vrij 01:02.23 18/02/2018 17 Geel (25 m)
A-tijd Kennes Naomi LOR/21026/06 200m vrij 02:35.36 04/03/2018 12 Zaventem (25 m)
A-tijd Klaassen Katelijne LAQUA/21120/00 200m vrij 02:10.97 03/03/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m wissel 02:36.16 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m rug 01:12.19 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m vrij 02:20.46 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vlinder 01:09.72 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vrij 01:04.74 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 200m vrij 02:46.18 03/03/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Maes Rosanne AART/21048/01 100m vlinder 01:05.57 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m wissel 02:09.12 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 400m wissel 04:49.41 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 200m wissel 02:15.85 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 400m vrij 04:43.40 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 1500m vrij 18:53.24 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 100m school 01:22.78 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 100m vrij 01:05.05 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m vrij 02:06.57 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m wissel 02:17.68 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m school 02:40.39 25/03/2018 15 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m rug 02:19.99 25/03/2018 15 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 400m vrij 04:25.75 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 400m wissel 04:59.24 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m rug 01:03.52 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m rug 02:18.35 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 02:01.06 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m wissel 02:17.84 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:55.54 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 400m vrij 04:21.67 04/03/2018 16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 200m wissel 02:16.97 04/03/2018 16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Morren Maaike BEST/20609/03 100m vrij 01:03.73 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vrij 00:58.14 07/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vlinder 01:03.66 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 200m wissel 02:49.75 14/01/2018 12 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vlinder 01:16.25 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 400m vrij 04:59.43 14/01/2018 13 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:35.19 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m vrij 02:21.86 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m rug 01:15.55 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m vrij 01:05.60 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 400m wissel 05:30.31 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m school 01:23.51 14/01/2018 13 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 200m school 02:50.72 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 100m school 01:18.15 07/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pauwels Sander STT/11082/07 100m school 01:38.31 14/01/2018 11 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 200m school 02:52.27 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 400m wissel 05:28.94 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 100m school 01:19.13 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 100m vrij 01:05.09 04/03/2018 14 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m wissel 05:29.39 07/01/2018 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m wissel 02:38.39 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m vrij 04:55.06 04/03/2018 14 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m school 02:49.85 28/01/2018 14 Seraing (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 100m school 01:19.26 28/01/2018 14 Seraing (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m vrij 02:20.25 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 100m school 01:20.02 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m vrij 02:23.09 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 400m vrij 05:04.76 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m school 02:55.65 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m wissel 02:41.77 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 100m vrij 01:06.08 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:43.32 07/01/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vlinder 01:18.34 03/03/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m rug 01:14.88 03/03/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m rug 02:41.60 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 400m vrij 04:58.31 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:05.64 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 400m wissel 05:22.76 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m vrij 02:15.43 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 400m vrij 04:41.92 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m wissel 02:09.31 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 100m vlinder 00:57.01 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 100m vrij 00:51.24 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m vlinder 02:04.95 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 400m vrij 04:01.40 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 400m vrij 04:50.51 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 200m wissel 02:37.73 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 400m wissel 05:36.81 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m school 01:20.80 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 200m wissel 02:30.94 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 100m rug 01:07.71 07/01/2018 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 100m vrij 01:01.54 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m vrij 01:15.55 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m school 01:34.83 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Den Bempt Michiel TZ/10196/01 400m vrij 04:23.85 14/01/2018 17 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 100m vrij 00:57.41 04/02/2018 16 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 400m wissel 05:20.45 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m vrij 02:10.12 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 400m vrij 04:37.38 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 1500m vrij 18:22.37 24/03/2018 14 Gent (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 800m vrij 09:47.76 04/02/2018 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m wissel 02:31.28 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m vrij 00:57.27 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m vlinder 01:03.09 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m school 02:35.88 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m school 01:11.96 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 100m rug 01:15.26 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 100m rug 01:02.45 18/02/2018 18 Geel (25 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 100m vrij 00:54.73 18/02/2018 18 Geel (25 m)
A-tijd Van Steen Ayko TZ/20209/01 400m vrij 04:43.29 14/01/2018 17 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 400m vrij 04:41.64 14/01/2018 15 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 100m vrij 01:03.12 14/01/2018 15 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m rug 02:30.25 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m vrij 01:05.40 07/01/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m vlinder 01:11.73 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 200m vrij 02:26.14 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:15.41 14/01/2018 11 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m rug 03:02.91 04/02/2018 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m rug 01:25.48 04/02/2018 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Vanderhulst Midas STT/10237/01 100m school 01:11.32 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vermeersch Lorenz LAQUA/11216/91 100m rug 01:00.41 18/02/2018 19 Geel (25 m)
A-tijd Vermeylen Jolien BEST/21100/94 100m vrij 00:59.56 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vermeylen Jolien BEST/21100/94 100m school 01:13.30 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vermeylen Jolien BEST/21100/94 200m wissel 02:25.08 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:44.19 25/03/2018 12 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m wissel 06:01.01 04/02/2018 12 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m rug 01:18.33 07/01/2018 12 Dilbeek (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:41.06 04/03/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m vrij 02:32.80 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m school 01:29.79 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m school 03:09.10 25/03/2018 12 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m vrij 01:10.47 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 400m vrij 05:46.71 25/03/2018 11 Gent (50 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 200m vrij 02:43.59 03/03/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m vrij 02:17.07 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 400m wissel 05:20.21 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m vrij 02:10.78 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m vlinder 01:04.02 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m rug 01:10.37 25/03/2018 15 Gent (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m vlinder 02:25.31 04/03/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m rug 02:29.50 25/03/2018 15 Gent (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m wissel 02:29.42 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 100m vrij 01:07.34 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 100m vlinder 01:14.04 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 100m vrij 01:11.85 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 200m wissel 03:05.87 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 400m vrij 05:39.44 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 200m vrij 02:40.54 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 400m vrij 04:54.30 14/01/2018 13 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vrij 01:02.95 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vlinder 01:08.26 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m school 02:57.15 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m wissel 02:38.23 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m school 01:17.37 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:17.75 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m vrij 01:02.41 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 200m school 02:51.06 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
PR WITTEMANS MIT ZCT/21008/05 100m wissel 1.09.82 18/02/2018 13 Geel (25 m)
     DELCOMMUNE ZINKE ZCT/21010/05   1.09.99 30/12/2017   Leuven (25 m)







Pagina berekend in 0.2881 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 23 Apr 2018.

Filteropties: Gehomologeerd= J - Jaar= 2018 - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *