Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m rug 00:50.65 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 00:51.70 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m rug 00:50.65 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:41.37 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:44.17 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:41.37 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 00:51.70 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:44.17 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:44.17 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m vrij 01:38.94 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m school 01:57.54 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m rug 00:50.57 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m wissel 01:48.88 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m rug 00:50.57 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m vrij 00:47.64 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 50m vrij 00:47.64 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m vrij 01:38.94 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 100m rug 01:44.39 17/02/2019 10 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 100m rug 01:44.39 17/02/2019 10 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 200m vrij 03:18.15 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 400m vrij 07:08.85 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 400m vrij 07:08.85 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Beyens Thaïsa BEST/21107/09 400m vrij 07:08.85 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 200m vrij 03:45.15 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m school 02:08.30 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m school 02:08.30 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 200m vrij 03:45.15 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 400m vrij 07:43.73 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 07:00.94 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m wissel 01:48.37 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 07:00.94 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m rug 03:37.36 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m wissel 01:48.37 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m vrij 03:19.85 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 50m vrij 00:42.65 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m vrij 03:19.85 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m rug 04:12.42 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m vrij 03:30.56 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m wissel 01:49.75 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m wissel 01:49.75 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 50m vrij 00:41.97 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m vrij 03:30.56 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 50m vrij 00:54.31 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 50m school 00:56.75 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 50m school 00:56.75 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 50m vrij 00:54.31 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m rug 03:30.92 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m wissel 01:45.58 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m vrij 03:12.17 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m vrij 03:12.17 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m wissel 01:45.58 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 50m vrij 00:38.22 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 200m vrij 03:14.08 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 100m wissel 01:44.78 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 50m vlinder 00:46.16 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Greef Janelle ZCT/21109/09 100m vrij 01:57.24 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Greef Janelle ZCT/21109/09 100m vrij 01:57.24 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vrij 00:37.37 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vlinder 00:45.81 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m rug 03:31.67 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m vrij 03:18.34 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vlinder 00:45.81 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m vrij 03:18.34 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 400m vrij 07:04.91 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 200m vrij 03:10.92 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 400m vrij 07:04.91 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 50m vrij 00:38.03 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 200m vrij 03:10.92 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m vrij 00:36.06 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 200m rug 03:37.03 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m school 02:09.64 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m rug 00:45.44 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m school 02:09.64 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m vrij 01:26.87 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m rug 00:45.44 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m school 00:56.51 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m vrij 01:26.87 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Delcommune Lonneke KAZS/21081/09 100m wissel 01:45.48 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delcommune Lonneke KAZS/21081/09 100m wissel 01:45.48 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delcommune Lonneke KAZS/21081/09 50m vlinder 00:51.38 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delcommune Lonneke KAZS/21081/09 50m vlinder 00:51.38 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Follon Lore KAZS/21084/09 50m vlinder 00:54.47 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Follon Lore KAZS/21084/09 100m school 01:59.08 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Follon Lore KAZS/21084/09 50m vlinder 00:54.47 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Follon Lore KAZS/21084/09 100m school 01:59.08 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 200m rug 03:36.44 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 50m vrij 00:40.66 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 200m vrij 03:09.82 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 100m wissel 01:37.22 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 200m vrij 03:09.82 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 50m vrij 00:36.44 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 100m wissel 01:37.22 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 50m vrij 00:36.44 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 100m wissel 01:46.03 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 400m vrij 07:31.85 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 100m wissel 01:46.03 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 200m vrij 03:28.13 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 200m vrij 03:28.13 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 50m vrij 00:40.59 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 400m vrij 07:31.85 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Harfi Younes DIZV/11082/09 50m rug 00:56.90 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Harfi Younes DIZV/11082/09 50m rug 00:56.90 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Harfi Younes DIZV/11082/09 100m vrij 01:53.03 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Harfi Younes DIZV/11082/09 100m vrij 01:53.03 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 100m wissel 01:40.00 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 200m vrij 03:11.31 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 100m vrij 01:31.78 27/01/2019 10 Aalst (50 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 50m rug 00:48.76 27/01/2019 10 Aalst (50 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 400m vrij 06:35.66 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Kentin Shane STZ/11001/09 50m rug 00:43.66 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Kentin Shane STZ/11001/09 50m rug 00:43.66 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Kentin Shane STZ/11001/09 100m vrij 01:28.16 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Kentin Shane STZ/11001/09 100m wissel 01:34.24 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Kentin Shane STZ/11001/09 200m vrij 03:05.03 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Kentin Shane STZ/11001/09 100m vrij 01:28.16 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 50m school 00:51.66 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 50m rug 00:48.92 27/01/2019 10 Aalst (50 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:36.64 27/01/2019 10 Aalst (50 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 400m vrij 07:03.05 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m wissel 01:47.78 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m wissel 01:47.78 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 200m vrij 03:17.78 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 50m school 00:51.66 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m rug 01:45.22 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 200m school 04:27.49 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m rug 00:47.23 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m vlinder 00:52.03 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vlinder 01:58.59 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m vlinder 00:52.03 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m rug 01:46.94 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m rug 01:46.94 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 200m rug 03:22.28 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m rug 00:47.23 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 200m school 04:27.49 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Leliévre Yasmine Lsvz/21071/09 50m vrij 00:48.28 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Leliévre Yasmine Lsvz/21071/09 50m vrij 00:46.28 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Leliévre Yasmine Lsvz/21071/09 50m vrij 00:48.28 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Leliévre Yasmine Lsvz/21071/09 50m vrij 00:46.28 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Leliévre Yasmine Lsvz/21071/09 50m vrij 00:46.28 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m rug 00:43.76 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m vrij 00:38.03 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m vlinder 00:50.66 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m wissel 01:38.34 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m rug 00:43.76 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 400m vrij 06:55.31 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m vrij 00:38.03 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 400m vrij 06:55.31 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 200m rug 03:23.08 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m vlinder 00:50.66 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m wissel 01:38.34 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 400m vrij 06:55.31 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m rug 00:46.23 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:24.92 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m vrij 00:38.93 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:24.92 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m school 01:44.75 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m wissel 01:32.82 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m vrij 00:38.93 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m rug 00:46.23 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m school 01:45.76 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Nazaruk Nicole STZ/21034/09 50m rug 00:43.78 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m vrij 01:25.72 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Nazaruk Nicole STZ/21034/09 50m rug 00:43.78 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m vrij 03:06.45 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m vrij 01:25.72 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m rug 01:44.29 17/03/2019 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m vrij 01:29.88 17/03/2019 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m vrij 00:42.11 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m vrij 01:32.13 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m vrij 01:36.31 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m school 00:53.99 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m school 01:59.16 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m rug 01:55.08 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m rug 00:51.29 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m vrij 01:36.31 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m school 00:53.99 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m school 01:59.16 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m rug 01:55.08 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m vrij 00:42.11 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m rug 00:51.29 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m vrij 01:32.13 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Robyn Renske AART/21103/09 100m school 02:06.91 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Robyn Renske AART/21103/09 200m vrij 03:50.07 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 100m school 02:04.16 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 100m school 02:04.16 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 100m wissel 02:02.88 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 100m wissel 02:02.88 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 400m vrij 08:35.78 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 50m vrij 00:48.68 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 400m vrij 08:35.78 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 400m vrij 06:42.68 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 200m vrij 03:08.75 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 400m vrij 06:42.68 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m wissel 01:38.15 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 200m vrij 03:08.75 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m wissel 01:38.15 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spittaels Marie SCSG/21157/09 100m vrij 01:40.95 27/01/2019 10 Aalst (50 m)
EEND10 Spittaels Marie SCSG/21157/09 200m vrij 03:29.62 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spittaels Marie SCSG/21157/09 50m school 01:00.93 27/01/2019 10 Aalst (50 m)
EEND10 Spittaels Marie SCSG/21157/09 200m vrij 03:29.62 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spittaels Marie SCSG/21157/09 200m school 04:46.41 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Spittaels Marie SCSG/21157/09 200m school 04:46.41 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m school 01:55.29 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m vrij 01:31.24 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 400m vrij 07:19.09 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m school 01:55.29 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m vrij 01:31.24 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m vrij 01:25.60 17/03/2019 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 50m rug 00:47.22 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 50m vrij 00:40.56 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 50m vrij 00:40.56 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m rug 01:39.18 17/03/2019 10 Louvain-la-Neuve (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 50m rug 00:47.22 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 400m vrij 07:19.09 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 50m rug 00:43.51 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 50m rug 00:43.51 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 100m vrij 01:24.45 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 200m vrij 03:00.48 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 100m wissel 01:34.78 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 100m vrij 01:24.45 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 200m vrij 03:32.60 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 200m vrij 03:32.60 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 50m vlinder 00:54.03 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 200m rug 03:35.15 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 50m vlinder 00:54.03 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 50m vrij 00:43.68 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van Den Broeck Yana ZCT/21103/09 100m wissel 01:53.72 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Den Broeck Yana ZCT/21103/09 100m wissel 01:53.72 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Den Broeck Yana ZCT/21103/09 100m vrij 01:40.67 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Den Broeck Yana ZCT/21103/09 100m school 02:16.35 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Den Broeck Yana ZCT/21103/09 100m school 02:16.35 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Den Broeck Yana ZCT/21103/09 100m vrij 01:40.67 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Grunderbeeck Bas ZCT/11110/09 100m school 02:07.88 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Grunderbeeck Bas ZCT/11110/09 100m school 02:07.88 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Kerckhoven Matis AART/11090/09 50m vrij 00:48.80 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Van Kerckhoven Matis AART/11090/09 50m vrij 00:48.80 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Van Roy Yana AART/21085/09 200m vrij 04:16.61 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van Roy Yana AART/21085/09 100m school 02:18.23 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 50m rug 00:48.41 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m vrij 01:37.44 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m school 01:48.65 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m vrij 01:37.44 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 50m rug 00:48.41 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m wissel 01:55.41 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 50m vrij 00:41.84 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 50m vlinder 00:54.95 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 50m vrij 00:41.84 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 50m vlinder 00:54.95 06/01/2019 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 50m rug 00:41.62 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:17.65 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:17.65 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m rug 01:25.66 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 02:38.77 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 50m rug 00:41.62 27/01/2019 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 200m rug 03:36.98 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 50m vrij 00:43.22 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 400m vrij 07:33.55 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 400m vrij 07:33.55 13/01/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 200m vrij 03:28.97 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m wissel 01:46.42 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 200m vrij 03:28.97 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m wissel 01:46.42 17/02/2019 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m school 01:07.40 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m school 01:07.40 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m vrij 00:53.68 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m vrij 00:54.56 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m vrij 00:53.68 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m vrij 00:54.56 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m vrij 00:53.68 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Wegener Luca SCZ/11048/09 100m rug 01:55.85 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wegener Luca SCZ/11048/09 400m vrij 08:05.99 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Wegener Luca SCZ/11048/09 50m school 00:56.24 24/02/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Winnen Fien TZ/21052/09 400m vrij 06:57.64 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Winnen Fien TZ/21052/09 400m vrij 06:57.64 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Winnen Fien TZ/21052/09 400m vrij 06:57.64 13/01/2019 10 Tienen (25 m)
EEND10 Zarouali Maïssa KVZP/21058/09 400m vrij 07:30.68 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 200m vrij 03:32.93 24/02/2019 9 Leuven (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m rug 01:50.09 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m vrij 01:41.06 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m vrij 01:41.06 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m rug 01:50.09 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 100m school 02:05.75 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 100m wissel 01:52.60 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 100m wissel 01:52.60 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 400m vrij 07:17.57 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 100m school 02:05.75 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 400m vrij 07:17.57 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 100m rug 02:08.15 24/02/2019 9 Leuven (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 100m vrij 01:53.23 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 100m rug 02:06.99 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 100m rug 02:06.99 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 50m school 00:56.24 24/02/2019 9 Leuven (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 100m vrij 01:53.23 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 400m vrij 08:13.01 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Goedertier Roos LAQUA/21381/10 100m vrij 01:45.87 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Goedertier Roos LAQUA/21381/10 200m vrij 03:35.75 24/02/2019 9 Leuven (25 m)
EEND9 Goedertier Roos LAQUA/21381/10 100m rug 01:55.75 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Goedertier Roos LAQUA/21381/10 100m rug 01:55.75 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Goedertier Roos LAQUA/21381/10 100m vrij 01:45.87 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m school 01:58.35 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m school 01:58.35 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 07:35.69 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 50m vrij 00:44.23 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 50m vrij 00:50.02 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 50m vrij 00:50.02 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 50m vrij 00:50.02 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 50m vrij 00:44.23 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 200m vrij 03:33.81 24/02/2019 9 Leuven (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 400m vrij 07:26.02 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 200m vrij 03:33.68 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m school 00:58.12 24/02/2019 9 Leuven (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 100m wissel 01:58.35 24/02/2019 9 Leuven (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 200m vrij 03:33.68 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:43.34 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:43.01 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m school 00:58.12 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:41.33 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:43.01 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:43.34 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:48.99 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m school 00:58.12 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:43.01 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:43.34 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:48.99 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:41.33 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 100m wissel 02:01.60 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 100m vrij 01:54.31 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 200m rug 04:01.78 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 100m school 01:57.56 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 100m wissel 02:01.60 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 100m school 01:57.56 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 100m vrij 01:54.31 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m vrij 00:52.38 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m vrij 00:52.38 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m vrij 00:54.08 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m vrij 00:52.38 13/01/2019 9 Tienen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m rug 00:59.96 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m school 01:01.16 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m vrij 00:54.08 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m school 01:01.16 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m rug 00:59.96 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Vanbellingen Erlend AART/11083/10 200m vrij 04:06.82 17/03/2019 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 100m school 01:48.30 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 200m rug 03:30.73 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 100m wissel 01:44.44 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 100m wissel 01:44.44 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 100m school 01:48.30 17/02/2019 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 400m vrij 07:08.42 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 400m vrij 07:08.42 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Wouters Stien ZCT/21106/10 100m vrij 01:52.79 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Wouters Stien ZCT/21106/10 100m vrij 01:52.79 13/01/2019 9 Tremelo (25 m)
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m school 00:31.76 27/01/2019 16 Seraing (50 m)
JH Berx Robbe STT/10224/03 400m vrij 04:13.37 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.37 20/01/2019 19 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:50.77 20/01/2019 19 Antwerpen (50 m)
JH Brugman Ricky ZCT/11052/06 50m rug 00:34.10 17/02/2019 13 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
JH Camps Roeland STT/10189/01 50m vlinder 00:26.47 03/03/2019 18 Antwerpen (50 m)
JH Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:29.01 17/02/2019 16 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
JH Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m rug 00:30.91 17/02/2019 16 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
JH Danhieux Tibe ZORO/11063/06 50m vrij 00:28.05 17/02/2019 13 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
JH De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:22.75 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
JH De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:32.51 27/01/2019 16 Seraing (50 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 50m vlinder 00:30.96 06/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
JH De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vlinder 00:29.37 06/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vrij 00:27.79 27/01/2019 14 Seraing (50 m)
JH Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:58.60 20/01/2019 17 Antwerpen (50 m)
JH Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m wissel 02:45.48 24/02/2019 12 Leuven (25 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:05.63 20/01/2019 17 Antwerpen (50 m)
JH Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:18.78 06/01/2019 18 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m vrij 03:56.62 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
JH Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:35.80 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
JH Maes Rosanne AART/21048/01 50m vlinder 00:28.86 03/03/2019 18 Antwerpen (50 m)
JH Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m vrij 00:50.52 20/01/2019 19 Antwerpen (50 m)
JH Meere Jarno DDAT/11034/03 50m vrij 00:25.41 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 01:54.91 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
JH Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:19.96 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
JH Pardon Lennert TZ/11017/06 50m rug 00:34.71 10/03/2019 13 Landen (25 m)
JH Pardon Maite TZ/21004/05 400m wissel 05:17.54 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
JH Pas Inte ZORO/20055/03 50m school 00:34.99 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
JH Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vlinder 01:22.67 27/01/2019 11 Seraing (50 m)
JH Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:28.22 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
JH Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m school 02:41.84 06/01/2019 15 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 03:04.81 06/01/2019 12 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH Sempels Aurélie STT/21042/05 100m wissel 01:11.39 10/03/2019 14 Landen (25 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:16.58 20/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
JH Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:24.28 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
JH Stallaert Tessa ZCK/22015/05 50m school 00:36.06 17/02/2019 14 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
JH Swillen Timon TZ/10177/00 100m wissel 00:58.22 10/03/2019 19 Landen (25 m)
JH Tomcsik Kira TZ/21005/04 400m wissel 05:13.38 13/01/2019 15 Tienen (25 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m vrij 04:20.97 20/01/2019 15 Antwerpen (50 m)
JH Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m school 02:43.51 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
JH Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 400m wissel 04:50.81 13/01/2019 16 Tienen (25 m)
JH Van Steen Yinthe TZ/20227/03 400m wissel 05:10.80 13/01/2019 16 Tienen (25 m)
JH Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:30.20 06/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
JH Volders Aiken BEST/10612/02 50m school 00:31.28 17/02/2019 17 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
JH Wauters Laura STT/21024/03 200m vlinder 02:24.91 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
JH Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vlinder 01:09.26 20/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
JH Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:14.21 17/02/2019 16 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 02:00.49 27/01/2019 16 Seraing (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:54.09 27/01/2019 16 Seraing (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m school 01:11.52 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m vrij 02:14.95 13/01/2019 15 Tienen (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m vrij 01:02.43 06/01/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m rug 01:11.51 06/01/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 400m wissel 05:37.65 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 400m vrij 04:56.05 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m rug 02:37.46 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 400m vrij 04:13.37 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m vrij 01:59.56 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:00.14 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vrij 00:55.86 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m rug 01:11.45 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 02:16.96 17/03/2019 15 Zaventem (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 200m vrij 01:53.53 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.37 20/01/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:52.81 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:50.77 20/01/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 200m school 02:47.62 06/01/2019 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:25.09 17/02/2019 13 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 200m vrij 02:02.56 06/01/2019 17 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:37.00 13/01/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Brugman Serena ZCT/21071/08 200m vrij 02:42.42 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:13.87 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:23.93 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:04.60 17/03/2019 11 Sinbad (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 100m school 01:29.56 17/02/2019 12 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 02:49.95 17/03/2019 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 400m vrij 04:19.98 03/03/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vrij 00:54.77 20/01/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m vrij 02:00.28 20/01/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vlinder 00:59.62 20/01/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vrij 00:57.21 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 01:02.40 17/02/2019 16 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m vrij 02:45.30 17/03/2019 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m vrij 01:00.99 17/02/2019 16 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.06 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m wissel 02:14.85 17/03/2019 17 Sinbad (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m vrij 02:01.68 17/03/2019 17 Sinbad (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:55.20 20/01/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m rug 01:12.09 17/02/2019 13 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m vrij 01:02.25 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:17.19 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:06.05 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 05:03.41 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:22.75 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 800m vrij 10:44.59 19/01/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:34.85 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:10.67 06/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m rug 02:43.79 17/02/2019 12 Aarschot (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m rug 01:17.88 27/01/2019 12 Aalst (50 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 200m rug 02:32.37 17/03/2019 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 100m rug 01:10.33 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 100m rug 01:19.13 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:10.96 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m rug 02:14.77 17/03/2019 18 Sinbad (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m vrij 00:54.36 17/03/2019 18 Sinbad (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m wissel 02:15.67 17/03/2019 18 Sinbad (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:10.65 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m rug 02:34.17 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 01:00.78 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:10.52 17/03/2019 13 Sinbad (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 1500m vrij 19:55.71 19/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 02:36.72 06/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m vrij 02:15.43 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m wissel 02:29.52 06/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 1500m vrij 18:58.33 19/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 00:59.29 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m vrij 02:11.68 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m rug 02:48.90 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:10.59 13/01/2019 12 Sinbad (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:18.46 17/02/2019 12 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 05:15.35 13/01/2019 12 Sinbad (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m vrij 02:32.35 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 100m school 01:22.30 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m vrij 02:24.63 06/01/2019 13 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m vrij 01:06.18 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 100m vrij 01:01.91 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:10.35 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 800m vrij 09:50.15 19/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 400m wissel 05:16.13 17/02/2019 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m rug 01:08.37 27/01/2019 14 Seraing (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m wissel 02:30.06 27/01/2019 14 Seraing (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 00:59.96 27/01/2019 14 Seraing (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 400m vrij 04:44.11 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m rug 02:27.78 27/01/2019 14 Seraing (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vlinder 01:07.61 24/03/2019 14 Seraing (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m school 02:43.78 17/02/2019 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Delesalle Louis BEST/11091/08 200m vrij 02:44.23 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m rug 01:12.82 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m vrij 02:20.31 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 800m vrij 10:06.13 17/02/2019 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m vrij 01:04.88 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m school 02:54.14 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vlinder 01:16.13 06/01/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m wissel 02:49.63 06/01/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:17.21 13/01/2019 12 Tienen (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vrij 01:07.18 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m rug 02:49.37 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m vrij 02:27.80 13/01/2019 12 Tienen (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 200m vrij 01:55.73 17/03/2019 19 Louvain-la-Neuve (25 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vrij 00:53.68 03/03/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:58.60 20/01/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m rug 02:08.78 20/01/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m vrij 01:55.51 03/03/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m wissel 02:13.87 20/01/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m wissel 02:52.39 06/01/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 800m vrij 11:09.67 19/01/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 400m vrij 05:24.04 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m rug 02:50.62 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m rug 01:18.28 17/03/2019 12 Zaventem (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m vrij 02:30.99 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Govaert Kwinten DIZV/11040/07 800m vrij 11:21.51 17/02/2019 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:05.63 20/01/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m rug 02:13.98 17/03/2019 17 Sinbad (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m wissel 02:11.05 17/03/2019 17 Sinbad (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m school 02:26.67 20/01/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 200m vrij 02:10.63 06/01/2019 18 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:18.78 06/01/2019 18 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m rug 01:07.64 20/01/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m vrij 03:56.62 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m vrij 01:53.82 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:06.67 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m rug 02:16.29 06/01/2019 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m vrij 02:17.32 13/01/2019 15 Tienen (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 100m vrij 01:03.38 06/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 200m vrij 02:21.10 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 100m rug 01:11.25 17/03/2019 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 400m wissel 05:36.61 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
A-tijd Lepers Robin LAQUA/11313/99 100m vrij 00:53.43 24/02/2019 19 Leuven (25 m)
A-tijd Maes Rosanne AART/21048/01 100m vlinder 01:05.60 20/01/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m vrij 01:50.21 20/01/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 400m vrij 04:00.32 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m vrij 00:50.52 20/01/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m vrij 01:06.93 13/01/2019 13 Sinbad (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m vrij 02:26.22 17/03/2019 13 Sinbad (25 m)
A-tijd Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 100m rug 01:08.92 17/03/2019 17 Zaventem (25 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 100m school 01:14.19 24/02/2019 15 Leuven (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m wissel 02:20.90 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m vrij 01:59.42 06/01/2019 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 400m wissel 04:52.87 17/03/2019 16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m vrij 00:56.22 27/01/2019 16 Seraing (50 m)
A-tijd Meerpoel Lore STZ/21005/07 100m vrij 01:09.92 27/01/2019 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 01:54.91 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vlinder 00:59.29 27/01/2019 16 Molenbeek (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:52.41 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m rug 01:02.00 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m vrij 04:08.08 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m wissel 02:15.84 27/01/2019 16 Molenbeek (50 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 200m vrij 02:01.80 17/03/2019 17 Louvain-la-Neuve (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m rug 01:03.69 17/02/2019 16 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m wissel 02:18.41 17/03/2019 16 Sinbad (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vrij 00:56.64 06/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vrij 02:05.01 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:17.48 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m vlinder 01:09.16 27/01/2019 14 Aalst (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 400m wissel 05:17.54 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:30.79 06/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m vrij 01:02.43 06/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m rug 01:07.37 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 200m school 02:48.56 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 100m vrij 01:01.84 17/02/2019 16 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 100m school 01:16.97 06/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 05:36.92 13/01/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 800m vrij 11:24.63 17/02/2019 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 400m vrij 05:42.57 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vlinder 01:22.67 27/01/2019 11 Seraing (50 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:28.22 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vrij 01:01.02 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 400m wissel 05:18.70 17/03/2019 14 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m school 02:41.84 06/01/2019 15 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m wissel 02:34.55 27/01/2019 15 Seraing (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m vrij 04:49.64 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 100m school 01:17.85 27/01/2019 15 Seraing (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m wissel 05:26.81 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 03:04.81 06/01/2019 12 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m school 01:29.94 27/01/2019 12 Seraing (50 m)
A-tijd Ricquier Joachim KAZS/10173/01 800m vrij 09:00.24 17/02/2019 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Roskin Lotte STT/21103/02 100m vrij 01:01.76 03/03/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m vrij 02:45.11 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m school 01:35.92 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 100m school 01:20.88 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m wissel 02:38.94 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 400m wissel 05:26.00 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 100m rug 01:02.02 03/03/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:16.58 20/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 800m vrij 09:52.36 19/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 400m vrij 04:46.93 20/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m rug 01:13.54 06/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:39.98 06/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:03.76 06/01/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m rug 02:33.45 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:31.19 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m vrij 02:14.02 27/01/2019 16 Seraing (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:24.28 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 400m vrij 04:12.40 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m rug 02:52.37 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m wissel 03:00.56 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 05:37.30 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:38.11 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:11.63 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Stallaert Tessa ZCK/22015/05 200m school 02:58.59 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m rug 03:00.20 27/01/2019 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m vrij 01:03.00 06/01/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 400m wissel 05:13.38 13/01/2019 15 Tienen (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m rug 01:09.60 13/01/2019 15 Tienen (25 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 200m vrij 02:34.35 13/01/2019 12 Tienen (25 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m vrij 01:09.57 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 200m school 03:11.95 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m school 01:27.86 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m vrij 02:45.53 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 100m vrij 00:55.65 20/01/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 100m vrij 00:56.76 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m vrij 04:20.97 20/01/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m wissel 02:24.32 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m wissel 04:52.87 17/03/2019 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vrij 02:02.21 06/01/2019 15 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 800m vrij 09:06.02 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 1500m vrij 17:29.21 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 200m wissel 02:29.37 24/02/2019 14 Leuven (25 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m school 03:19.23 17/03/2019 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m school 02:46.64 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 100m school 01:15.61 17/02/2019 14 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m wissel 02:31.09 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m school 01:08.74 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m vrij 02:00.02 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 400m vrij 04:20.64 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 400m wissel 04:50.81 13/01/2019 16 Tienen (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m school 02:33.10 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m wissel 02:21.15 27/01/2019 16 Molenbeek (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 100m rug 01:13.17 17/02/2019 14 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m rug 02:36.43 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m vrij 01:02.63 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m school 02:50.91 17/03/2019 15 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m wissel 02:31.25 17/03/2019 15 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m vrij 02:11.64 13/01/2019 16 Tienen (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 100m rug 01:09.48 06/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 400m wissel 05:10.80 13/01/2019 16 Tienen (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m rug 02:27.02 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m vrij 01:04.16 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m vlinder 01:10.15 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 200m wissel 02:38.67 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 400m wissel 06:03.04 13/01/2019 12 Tienen (25 m)
A-tijd Vanderhulst Midas STT/10237/01 100m school 01:08.74 03/03/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 05:38.70 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m school 03:19.38 17/03/2019 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:34.52 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 03:00.08 10/02/2019 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m vrij 02:39.38 06/01/2019 11 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:37.22 06/01/2019 13 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m wissel 05:49.24 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m school 02:59.64 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m vrij 05:07.63 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:39.17 10/02/2019 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Volders Aiken BEST/10612/02 100m school 01:09.18 17/02/2019 17 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 100m vrij 01:01.95 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m vrij 01:00.12 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m vrij 02:12.10 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m vlinder 02:24.91 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m vlinder 01:04.01 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 400m wissel 05:39.42 13/01/2019 14 Tienen (25 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 100m vlinder 01:15.87 10/02/2019 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 200m vrij 02:30.85 13/01/2019 12 Tienen (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 400m vrij 04:47.70 13/01/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m school 02:55.60 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m wissel 02:34.29 10/02/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vlinder 01:09.26 20/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m school 01:21.24 20/01/2019 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m rug 02:35.81 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vrij 01:02.68 13/01/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:17.76 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 200m school 02:47.07 20/01/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m vrij 01:02.29 17/02/2019 16 Stedelijk Zwembad Geel (25 m)
PR Zinke Delcommune KAZS/21073/05 50m vrij 0.26.69 17/02/2019 14 Aarschot (25 m)
     Laura Wauters STT /21024/03   0.27.14 25/11/2017   Bonn (25 m)







Pagina berekend in 0.0549 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 25 Apr 2019.

Filteropties: Gehomologeerd= J - Jaar= 2019 - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *