Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 50m vlinder 00:45.87 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 200m school 03:52.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Adriaenssens May ZCT/21129/10 100m vrij 01:44.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Andrews William LAQUA/11397/10 50m vlinder 00:54.34 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Andrews William LAQUA/11397/10 100m vrij 01:33.00 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Behaeghel Jonas ZCT/11131/10 100m vrij 01:36.91 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m vrij 01:44.16 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m rug 01:53.31 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Janne ZCT/21108/10 400m vrij 06:17.91 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Budovinsky Zsofia ALZV/21108/10 100m rug 02:20.25 26/01/2020 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Budovinsky Zsofia ALZV/21108/10 100m vrij 01:58.46 26/01/2020 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 100m vrij 01:42.77 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 100m rug 01:53.56 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 50m school 00:56.82 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 50m school 00:56.82 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 200m school 04:05.83 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 100m rug 01:57.77 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gypen Thomas ZCT/11115/10 400m vrij 07:15.81 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 06:50.27 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 06:50.27 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m vrij 02:01.28 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m rug 02:12.83 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Liang William LAQUA/11389/10 100m vrij 01:36.39 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 50m vlinder 00:58.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m vrij 01:28.92 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Massez Wolf TRUST/11176/10 50m school 00:57.69 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Massez Wolf TRUST/11176/10 50m school 00:57.69 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 50m vlinder 00:52.73 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 200m school 03:39.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m vrij 01:38.23 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m rug 01:48.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Mertens Sibbe ZCT/11133/10 100m vrij 01:36.70 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Popescu Eva STZ/21093/10 50m vrij 00:44.39 26/01/2020 10 Aalst (50 m)
EEND10 Popescu Eva STZ/21093/10 50m school 00:51.71 26/01/2020 10 Aalst (50 m)
EEND10 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 100m vrij 01:38.50 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Stiens Enya STZ/21089/10 50m school 00:56.68 26/01/2020 10 Aalst (50 m)
EEND10 Stiens Enya STZ/21089/10 50m vrij 00:44.36 26/01/2020 10 Aalst (50 m)
EEND10 Stumm Charles LAQUA/11399/10 100m vrij 01:45.45 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 100m vrij 01:23.31 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Texier Cléo TRUST/21160/10 200m rug 03:50.09 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Texier Cléo TRUST/21160/10 200m rug 03:50.09 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Thijs Maaike ZCT/21132/10 100m vrij 01:36.78 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 400m vrij 06:44.87 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vanbellingen Erlend ALZV/11083/10 50m vrij 00:46.84 05/01/2020 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vanbellingen Erlend ALZV/11083/10 50m rug 00:53.92 05/01/2020 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verelst Laura ZCT/21114/10 400m vrij 07:04.43 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 400m vrij 05:52.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wouters Stien ZCT/21106/10 400m vrij 07:08.16 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND9 Bogaerts Xena SCZ/21084/11 100m rug 02:11.65 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bogaerts Xena SCZ/21084/11 100m vrij 01:53.41 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Decaluwé Helena ZCT/21130/11 400m vrij 08:04.05 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Michiels Linde SCZ/21082/11 100m vrij 02:30.25 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Petkova Dalia SCZ/21080/11 100m vrij 01:56.41 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Petkova Dalia SCZ/21080/11 100m rug 02:11.28 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Sahin Mehmet SCZ/11083/11 100m vrij 02:21.15 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 50m school 00:58.15 12/01/2020 9 Tienen (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 50m school 00:58.15 12/01/2020 9 Tienen (25 m)
EEND9 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 100m rug 01:51.83 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 100m vrij 01:56.87 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vanderlinden Roald LAQUA/11441/11 100m vrij 01:47.00 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
JH Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.38 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
JH Cleymans Karsten STZ/11058/02 50m school 00:30.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
JH Custers Ella LAQUA/21142/04 50m school 00:35.27 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
JH Danhieux Tibe SCSG/11182/06 800m vrij 09:19.80 19/01/2020 14 Charleroi (50 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m rug 00:30.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
JH Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vlinder 01:10.64 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 100m rug 00:57.39 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.44 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:06.33 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
JH Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vrij 00:51.06 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:51.39 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Pas Inte SCSG/21181/03 100m school 01:14.32 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:01.49 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vlinder 02:20.68 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 50m school 00:33.40 26/01/2020 15 Aalst (50 m)
JH Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:30.97 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m rug 02:28.36 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:28.93 05/01/2020 14 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vlinder 02:17.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m vrij 00:25.09 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:54.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m school 00:31.63 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 01:59.60 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 100m vrij 01:02.06 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 50m vrij 00:28.37 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 200m rug 02:32.48 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 100m rug 01:10.53 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 100m vrij 01:01.84 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 50m vlinder 00:27.14 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 100m vrij 00:54.28 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 200m vrij 01:56.80 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 400m vrij 04:09.10 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 50m rug 00:33.08 26/01/2020 16 Aalst (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:55.13 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.38 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 50m vrij 00:24.03 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 200m school 02:50.25 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:16.80 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 50m vrij 00:25.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 200m vrij 02:02.80 05/01/2020 18 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Brugman Ricky KAZS/11089/06 100m rug 01:10.41 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 05:09.58 12/01/2020 13 Sinbad (25 m)
A-tijd Camps Rozanne TRUST/21057/07 100m rug 01:16.15 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vrij 00:56.91 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:29.05 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m vrij 00:25.50 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 01:02.54 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 100m wissel 01:19.48 12/01/2020 12 Tienen (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m rug 00:31.81 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m vrij 01:01.78 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.24 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Cleymans Karsten STZ/11058/02 50m school 00:30.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 50m school 00:35.27 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m school 01:18.25 26/01/2020 16 Molenbeek (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 50m rug 00:32.66 26/01/2020 16 Molenbeek (50 m)
A-tijd Dalemans Lyn ZCK/22065/09 50m rug 00:39.41 05/01/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m wissel 02:30.56 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 100m vlinder 01:07.88 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 100m vrij 00:58.77 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 800m vrij 09:19.80 19/01/2020 14 Charleroi (50 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vlinder 00:29.81 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:21.07 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:03.45 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 50m school 00:32.87 26/01/2020 17 Aalst (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:32.58 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:10.58 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TRUST/11068/07 100m rug 01:14.09 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m school 02:50.77 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:07.29 26/01/2020 13 Aalst (50 m)
A-tijd De Munck Milan TRUST/11003/95 100m vrij 00:55.03 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd De Munck Milan TRUST/11003/95 50m vrij 00:25.05 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 400m vrij 05:24.81 12/01/2020 12 Tienen (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m rug 01:12.49 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m wissel 02:40.99 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 400m vrij 04:58.05 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 50m vrij 00:29.87 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m vrij 00:25.23 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m vlinder 00:26.75 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m vlinder 00:58.78 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 50m school 00:35.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 00:58.34 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vlinder 00:29.04 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vrij 00:26.98 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m wissel 02:25.44 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m rug 01:05.99 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m rug 00:30.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 50m vrij 00:29.65 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 400m vrij 05:03.13 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m wissel 02:37.47 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m rug 01:12.48 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vlinder 01:10.64 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 50m rug 00:26.60 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m rug 02:04.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 100m rug 00:57.39 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m wissel 02:12.25 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:06.97 05/01/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 200m rug 03:05.47 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 100m wissel 01:24.67 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 400m vrij 05:33.97 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 400m vrij 04:30.13 19/01/2020 16 Charleroi (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 50m school 00:30.29 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m vrij 00:55.54 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.44 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m wissel 02:15.31 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m vrij 01:55.80 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 100m rug 00:58.97 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:06.33 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
A-tijd Hermans Janou TRUST/11005/98 100m vrij 00:55.08 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:36.16 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m vrij 02:05.44 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m rug 00:32.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m vrij 00:29.20 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m vlinder 00:30.88 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m wissel 01:28.07 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 400m vrij 05:51.42 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vlinder 00:56.43 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 200m vrij 01:48.85 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m rug 00:58.01 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vrij 00:51.06 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 200m wissel 02:11.74 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 200m wissel 02:13.30 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 1500m vrij 17:00.43 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 200m vrij 01:59.24 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marteau Julie ZCT/21049/06 400m vrij 04:54.69 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 400m vrij 04:51.25 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m rug 01:13.35 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m wissel 02:21.30 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 50m vrij 00:25.48 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m vrij 00:55.60 26/01/2020 17 Molenbeek (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 50m vlinder 00:27.83 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m rug 02:17.79 05/01/2020 17 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m vrij 02:03.12 26/01/2020 17 Molenbeek (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 01:56.45 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:51.39 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vlinder 00:25.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m vrij 04:09.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 400m vrij 04:22.52 12/01/2020 18 Tremelo (25 m)
A-tijd Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:14.22 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m rug 00:39.60 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m vrij 00:33.97 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 50m vrij 00:33.44 26/01/2020 11 Aalst (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vrij 00:56.09 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vrij 02:02.91 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:20.11 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m vlinder 01:07.26 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m rug 01:08.62 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 100m rug 01:10.89 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 400m vrij 04:47.71 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m wissel 02:32.73 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m vrij 00:28.89 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m vlinder 00:30.92 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 100m vrij 01:03.21 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m rug 00:32.96 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 100m school 01:16.42 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 50m school 00:34.82 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 200m school 02:42.25 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 05:19.47 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 100m vlinder 01:04.03 26/01/2020 15 Molenbeek (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m wissel 05:24.46 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 02:54.59 05/01/2020 13 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 05:11.58 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:09.33 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 100m school 01:18.12 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 50m vlinder 00:31.53 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 200m vrij 02:16.34 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 50m school 00:36.22 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 50m rug 00:28.82 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 50m vrij 00:24.94 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m rug 01:11.93 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m rug 02:35.95 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:35.68 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 400m vrij 04:39.29 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:15.11 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 50m vlinder 00:32.40 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:01.49 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m vrij 01:02.09 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m vrij 02:14.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:32.53 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vlinder 01:19.37 26/01/2020 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:07.58 26/01/2020 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Thiébaut Noah STZ/11028/08 100m vrij 01:10.20 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd Thiébaut Noah STZ/11028/08 50m vrij 00:31.34 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 50m vlinder 00:30.19 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m vrij 01:01.98 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m vlinder 01:07.82 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 50m rug 00:32.75 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m wissel 02:32.17 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 100m vrij 01:02.48 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 50m vrij 00:28.50 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Den Berghe Sebbe STZ/11041/03 50m school 00:32.87 26/01/2020 17 Aalst (50 m)
A-tijd Van Den Eynde Britt ZCT/21004/04 50m vrij 00:28.61 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 50m vrij 00:25.67 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 100m vrij 00:56.48 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 50m vrij 00:25.89 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 100m vrij 00:57.20 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vlinder 02:20.68 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m vrij 04:14.72 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 100m vrij 00:55.62 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m school 02:40.21 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vrij 01:57.99 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 50m school 00:34.23 26/01/2020 15 Molenbeek (50 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 50m school 00:39.25 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 100m school 01:24.86 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 50m school 00:33.64 26/01/2020 15 Aalst (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 100m school 01:14.34 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m school 02:42.83 19/01/2020 15 Charleroi (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:30.97 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m school 02:32.32 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m school 01:09.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m vrij 02:03.11 26/01/2020 17 Molenbeek (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 100m rug 01:10.37 12/01/2020 15 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m wissel 02:32.53 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 100m rug 01:09.74 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m rug 02:28.36 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:31.44 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderhulst Kasper TRUST/11006/00 50m vlinder 00:26.79 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 50m vrij 00:32.17 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 02:38.66 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Vanolande Vincent STZ/11079/08 50m vrij 00:31.38 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m vrij 02:27.93 05/01/2020 12 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:29.35 26/01/2020 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:10.09 26/01/2020 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 02:44.39 05/01/2020 12 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 50m school 00:37.47 26/01/2020 14 Molenbeek (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m vrij 01:02.95 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:28.93 05/01/2020 14 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m vrij 02:15.83 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:35.61 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m wissel 05:29.08 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 100m rug 01:05.21 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 50m rug 00:30.29 26/01/2020 16 Aalst (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 100m vrij 01:01.43 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 50m vrij 00:28.71 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vrij 02:11.95 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 100m vrij 00:58.98 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vlinder 02:17.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 100m vlinder 01:01.04 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)







Pagina berekend in 0.0249 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 19 Feb 2020.

Filteropties: Gehomologeerd= J - Jaar= 2020 - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *