Te homologeren prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m rug 00:50.65 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:41.37 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 00:51.70 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m wissel 01:48.88 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m school 01:57.54 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 400m vrij 07:43.73 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 200m rug 03:37.36 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Naomi ZCT/21089/09 50m vrij 00:42.65 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m rug 04:12.42 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 50m vrij 00:41.97 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m rug 03:30.92 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 50m vrij 00:38.22 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 100m wissel 01:44.78 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 50m vlinder 00:46.16 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vrij 00:37.37 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m rug 03:31.67 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 50m vrij 00:38.03 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m vrij 00:36.06 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 200m rug 03:37.03 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 50m vrij 00:40.66 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 200m rug 03:36.44 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 100m wissel 01:37.22 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 50m vrij 00:36.44 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 50m vrij 00:40.59 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 400m vrij 06:35.66 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Kentin Shane STZ/11001/09 200m vrij 03:05.03 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Kentin Shane STZ/11001/09 100m wissel 01:34.24 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m wissel 01:47.78 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 400m vrij 07:03.05 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 50m school 00:51.66 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vlinder 01:58.59 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 200m rug 03:22.28 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Leliévre Yasmine Lsvz/21071/09 50m vrij 00:48.28 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m rug 00:43.76 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 50m vrij 00:38.03 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 200m rug 03:23.08 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m school 01:44.75 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m wissel 01:32.82 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m vrij 03:06.45 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m school 01:45.76 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m rug 00:51.29 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m school 00:53.99 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m vrij 00:42.11 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Robyn Renske AART/21103/09 200m vrij 03:50.07 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Robyn Renske AART/21103/09 100m school 02:06.91 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 50m vrij 00:48.68 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 50m rug 00:47.22 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 50m vrij 00:40.56 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 100m wissel 01:34.78 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 200m vrij 03:00.48 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 50m vrij 00:43.68 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 200m rug 03:35.15 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van Roy Yana AART/21085/09 200m vrij 04:16.61 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van Roy Yana AART/21085/09 100m school 02:18.23 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m wissel 01:55.41 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m school 01:48.65 17/03/2019 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 200m rug 03:36.98 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 50m vrij 00:43.22 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m school 01:07.40 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 50m vrij 00:54.56 10/03/2019 10 Landen (25 m)
EEND10 Wegener Luca SCZ/11048/09 400m vrij 08:05.99 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Zarouali Maïssa KVZP/21058/09 400m vrij 07:30.68 17/03/2019 10 Zaventem (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 400m vrij 08:13.01 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 07:35.69 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 50m vrij 00:44.23 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 400m vrij 07:26.02 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:48.99 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m vrij 00:41.33 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 50m school 00:58.12 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 200m rug 04:01.78 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m vrij 00:54.08 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m rug 00:59.96 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 50m school 01:01.16 10/03/2019 9 Landen (25 m)
EEND9 Vanbellingen Erlend AART/11083/10 200m vrij 04:06.82 17/03/2019 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 200m rug 03:30.73 17/03/2019 9 Zaventem (25 m)
JH Camps Roeland STT/10189/01 50m vlinder 00:26.47 03/03/2019 18 Antwerpen (50 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m vrij 03:56.62 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
JH Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:35.80 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
JH Maes Rosanne AART/21048/01 50m vlinder 00:28.86 03/03/2019 18 Antwerpen (50 m)
JH Meere Jarno DDAT/11034/03 50m vrij 00:25.41 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
JH Pardon Lennert TZ/11017/06 50m rug 00:34.71 10/03/2019 13 Landen (25 m)
JH Sempels Aurélie STT/21042/05 100m wissel 01:11.39 10/03/2019 14 Landen (25 m)
JH Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:24.28 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
JH Swillen Timon TZ/10177/00 100m wissel 00:58.22 10/03/2019 19 Landen (25 m)
JH Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m school 02:43.51 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m school 01:11.52 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:00.14 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m rug 01:11.45 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 02:16.96 17/03/2019 15 Zaventem (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 200m vrij 01:53.53 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:52.81 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:04.60 17/03/2019 11 Sinbad (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 02:49.95 17/03/2019 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 400m vrij 04:19.98 03/03/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m vrij 02:45.30 17/03/2019 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m wissel 02:14.85 17/03/2019 17 Sinbad (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m vrij 02:01.68 17/03/2019 17 Sinbad (25 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 200m rug 02:32.37 17/03/2019 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 100m rug 01:10.33 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m wissel 02:15.67 17/03/2019 18 Sinbad (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m vrij 00:54.36 17/03/2019 18 Sinbad (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m rug 02:14.77 17/03/2019 18 Sinbad (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:10.52 17/03/2019 13 Sinbad (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 100m vrij 01:01.91 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vrij 00:53.68 03/03/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m vrij 01:55.51 03/03/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m rug 01:18.28 17/03/2019 12 Zaventem (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m wissel 02:11.05 17/03/2019 17 Sinbad (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m rug 02:13.98 17/03/2019 17 Sinbad (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:06.67 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m vrij 03:56.62 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m vrij 01:53.82 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 100m rug 01:11.25 17/03/2019 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 400m vrij 04:00.32 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m vrij 02:26.22 17/03/2019 13 Sinbad (25 m)
A-tijd Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 100m rug 01:08.92 17/03/2019 17 Zaventem (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m wissel 02:20.90 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 400m wissel 04:52.87 17/03/2019 16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m rug 01:02.00 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m wissel 02:18.41 17/03/2019 16 Sinbad (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:17.48 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 400m wissel 05:18.70 17/03/2019 14 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m wissel 05:26.81 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m vrij 04:49.64 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Roskin Lotte STT/21103/02 100m vrij 01:01.76 03/03/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 100m rug 01:02.02 03/03/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:31.19 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:24.28 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 400m vrij 04:12.40 03/03/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Stallaert Tessa ZCK/22015/05 200m school 02:58.59 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 800m vrij 09:06.02 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 1500m vrij 17:29.21 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m wissel 02:24.32 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m wissel 04:52.87 17/03/2019 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m school 03:19.23 17/03/2019 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m wissel 02:31.09 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m vrij 02:00.02 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 400m vrij 04:20.64 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m rug 02:36.43 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m wissel 02:31.25 17/03/2019 15 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m vrij 01:02.63 03/03/2019 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m school 02:50.91 17/03/2019 15 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m rug 02:27.02 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 200m wissel 02:38.67 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Vanderhulst Midas STT/10237/01 100m school 01:08.74 03/03/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m school 03:19.38 17/03/2019 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m vrij 01:00.12 03/03/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m rug 02:35.81 17/03/2019 14 Sinbad (25 m)







Pagina berekend in 0.0245 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 23 Mar 2019.

Filteropties: Gehomologeerd= N - Jaar= * - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *