Te homologeren prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m school 02:29.81 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m vrij 01:53.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:43.63 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:30.32 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m wissel 03:35.20 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:48.44 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m wissel 01:41.09 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vlinder 01:44.56 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:29.62 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:49.29 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:11.28 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m rug 02:16.87 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:17.72 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:19.57 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:30.73 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:50.63 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m school 01:50.09 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:25.06 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m rug 01:36.80 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:28.59 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 100m vrij 01:38.56 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 100m school 02:14.10 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m vrij 01:31.22 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m wissel 01:43.16 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m school 01:59.45 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:33.82 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m vrij 01:44.60 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:40.14 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:49.88 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:28.23 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:43.42 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m rug 01:36.12 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m wissel 03:27.18 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m wissel 01:40.86 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:25.36 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m school 01:49.50 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m school 01:49.06 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m vrij 01:49.03 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m rug 02:06.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:31.69 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m rug 01:47.43 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:29.44 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:55.76 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 02:00.35 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m rug 00:45.81 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m rug 01:41.32 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m vrij 00:40.11 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dewyn Axel ZCT/11098/08 100m vrij 01:46.17 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m rug 01:46.92 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m vrij 00:43.71 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m rug 00:52.51 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m school 01:53.33 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m vrij 01:36.48 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m school 00:51.66 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dresselaers Roan LAQUA/11339/08 100m school 02:25.54 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m school 02:05.88 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:48.66 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m rug 01:48.95 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m vrij 01:31.63 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m rug 01:51.03 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m vrij 01:34.99 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m school 02:03.28 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m vrij 01:34.36 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:06.70 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:50.54 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m school 02:10.09 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m vrij 01:37.54 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:51.37 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m school 02:00.34 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m vrij 01:35.06 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m school 01:56.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m wissel 01:48.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m wissel 03:30.56 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m school 01:46.35 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m vrij 01:23.55 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m rug 01:42.50 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:37.52 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 03:01.37 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m school 01:58.00 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:24.21 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m vrij 03:34.34 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m wissel 01:55.62 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m rug 00:49.93 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m vrij 01:37.65 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 200m wissel 03:55.83 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m rug 01:51.11 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m vrij 01:32.68 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 200m wissel 03:14.31 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:08.84 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m vrij 01:19.78 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m rug 01:31.07 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m wissel 01:32.53 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:55.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m rug 01:30.34 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:16.77 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:52.98 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vlinder 01:27.42 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:08.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:19.99 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m rug 01:33.03 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 01:53.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m school 02:18.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m vrij 01:38.72 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 05:46.00 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Teugels Daan ZCK/12055/08 100m school 01:57.45 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:51.10 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 400m vrij 06:34.59 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m rug 01:33.21 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:24.68 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m vrij 01:36.91 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m rug 01:48.12 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m vrij 01:41.13 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m vrij 03:32.41 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m wissel 01:54.34 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 50m rug 00:52.13 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:26.23 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:32.92 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m rug 01:36.34 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m vrij 01:24.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:49.58 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m school 02:04.39 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:26.80 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m school 01:47.76 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m rug 01:39.34 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m school 01:53.97 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 200m wissel 03:33.18 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m rug 01:40.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 06:37.05 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m vrij 01:30.13 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:09.77 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m wissel 02:02.95 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m rug 02:03.48 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:45.16 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m rug 01:59.23 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:49.70 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:54.87 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m wissel 01:46.01 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m rug 01:46.18 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:39.71 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m school 02:12.15 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:40.10 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 01:58.51 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m wissel 01:45.35 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:32.03 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:37.31 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:54.42 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 01:57.80 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.12 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m rug 01:51.75 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vrij 00:43.42 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m rug 01:37.71 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m vrij 01:32.90 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:20.36 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:18.55 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m rug 01:29.11 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m wissel 03:30.48 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m rug 01:28.85 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:40.33 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:41.56 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:19.49 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m rug 02:05.55 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m vrij 01:48.70 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m rug 01:48.45 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m vrij 01:32.98 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:28.84 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m wissel 01:58.80 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m vrij 01:45.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m school 02:08.12 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:54.08 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 02:02.22 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:32.30 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m vrij 00:43.47 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m rug 01:45.65 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:32.53 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m rug 00:46.87 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m rug 01:38.67 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Wouters Hannes ZCT/11095/08 100m vrij 01:44.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m vrij 01:45.21 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m vrij 01:45.45 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m rug 01:59.05 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:43.97 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m rug 01:50.29 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m vrij 01:29.88 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Faber Ryana LOR/21084/09 100m rug 02:15.98 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Faber Ryana LOR/21084/09 100m vrij 01:55.79 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 100m school 01:50.30 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m school 02:06.59 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:44.00 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m rug 01:48.73 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vrij 01:41.58 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vlinder 03:00.83 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m school 01:56.75 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:31.71 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m wissel 01:54.59 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m school 02:11.19 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m vrij 01:43.28 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m vrij 01:36.80 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m rug 01:51.15 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m vrij 01:54.92 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m school 01:55.27 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:23.37 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m wissel 01:39.96 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m rug 01:36.11 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m vrij 01:48.89 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m school 01:57.88 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m wissel 01:48.25 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m rug 01:52.10 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m vrij 01:36.20 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
JH Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:01.74 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Cloes Nick BEST/10611/00 50m vlinder 00:26.47 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:21.50 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
JH Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vlinder 00:30.11 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH De Bruyn Senne ZCK/12040/03 50m school 00:33.48 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 100m wissel 01:16.55 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:22.59 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
JH Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:03.48 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:11.02 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Joris Luca DDAT/10292/03 1500m vrij 17:44.70 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
JH Marescau Quinten ZCK/10323/03 50m school 00:33.24 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
JH Matroule Thomas STT/11087/00 400m wissel 04:43.93 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Monsieur Quentin WLW/11000/02 50m vlinder 00:27.66 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:22.87 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:39.49 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
JH Pollet Rohan DDAT/11019/05 50m rug 00:34.22 15/04/2018 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:21.00 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Stallaert Tessa ZCK/21015/05 50m school 00:37.40 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
JH Torfs Max DDAT/11001/04 100m wissel 01:07.86 22/04/2018 14 Ettelbruck (25 m)
JH Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m vrij 02:07.90 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
JH Vanbelle Marie STT/20179/00 50m vlinder 00:28.98 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Vanderhulst Midas STT/10237/01 50m school 00:31.48 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
JH Vandevelde Raf STT/10089/93 100m wissel 00:58.84 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m school 02:29.90 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m wissel 02:17.26 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m wissel 04:53.20 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m vrij 04:17.50 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m wissel 02:35.84 15/04/2018 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 100m school 01:12.30 06/05/2018 16 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m vrij 00:55.63 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m vrij 01:58.06 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m rug 01:00.96 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:12.72 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m wissel 02:22.54 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:01.74 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 400m vrij 04:26.34 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 200m vrij 01:53.06 22/04/2018 19 Charleroi (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:19.88 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m rug 01:04.13 02/04/2018 16 Waregem (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m vrij 00:57.04 02/04/2018 16 Waregem (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 1500m vrij 17:42.25 08/04/2018 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Brynaert Jonas WLW/11040/07 200m vrij 02:44.23 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Busaan Anton SCSG/11133/00 100m vrij 00:55.78 22/04/2018 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 05:50.09 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m wissel 02:16.90 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vlinder 00:59.09 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 400m vrij 04:20.96 25/02/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m rug 01:00.59 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 100m school 01:35.09 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 100m rug 01:25.12 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 200m vrij 02:07.71 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 200m rug 02:21.29 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 400m vrij 04:33.56 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m wissel 02:32.27 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m rug 01:10.93 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m vrij 01:03.49 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:31.06 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 400m vrij 04:47.57 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 200m vrij 02:15.92 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 800m vrij 10:00.50 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 200m rug 02:17.38 29/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 100m rug 01:03.37 29/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:46.31 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 100m vlinder 01:01.49 22/04/2018 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 400m vrij 04:18.68 22/04/2018 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 400m vrij 05:01.05 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vlinder 01:08.19 01/05/2018 15 Liedekerke (25 m)
A-tijd Darquennes Leena TZ/21027/06 200m rug 02:53.46 29/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 100m vrij 01:01.41 06/05/2018 18 Redange-Attert (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m rug 03:03.56 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m wissel 02:21.73 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:11.29 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:39.96 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m school 03:25.41 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m rug 02:50.05 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m school 02:59.06 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:15.48 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m rug 01:03.08 25/02/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 400m vrij 04:19.30 22/04/2018 17 Aarschot (25 m)
A-tijd De Munck Milan STT/10125/95 100m vrij 00:54.12 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 02:40.86 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:14.01 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m vrij 02:19.55 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:15.37 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m school 01:18.08 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m rug 01:11.10 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vlinder 01:09.34 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m wissel 02:27.43 15/04/2018 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 01:00.29 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 800m vrij 12:00.92 08/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 05:49.55 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m vrij 01:56.22 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m wissel 02:07.15 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m rug 01:16.60 22/04/2018 12 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m vrij 02:29.08 22/04/2018 12 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 800m vrij 11:15.69 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m wissel 02:51.45 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vlinder 01:12.28 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m wissel 02:31.06 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m school 01:23.75 06/05/2018 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m vrij 02:19.43 06/05/2018 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 100m rug 01:00.50 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 200m wissel 02:14.34 15/04/2018 19 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m rug 01:15.66 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m vrij 01:06.86 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m wissel 02:49.73 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m vrij 01:08.16 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 100m school 01:21.45 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m wissel 03:03.36 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m vrij 02:43.90 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 400m vrij 04:11.91 15/04/2018 18 La Louvière (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 100m vrij 00:54.54 15/04/2018 18 La Louvière (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 400m vrij 04:11.07 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vlinder 00:59.63 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m rug 02:12.30 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vrij 00:53.67 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m vrij 01:56.70 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m school 03:23.16 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 100m vrij 01:06.75 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vrij 01:00.30 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m vlinder 01:01.86 22/04/2018 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m school 02:28.77 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 400m vrij 04:43.13 25/02/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m vlinder 01:06.88 22/04/2018 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m vrij 03:57.57 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:11.02 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 1500m vrij 15:38.74 22/04/2018 19 Charleroi (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:04.98 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hermans Janou STT/10108/98 100m vrij 00:54.64 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Huysmans Hanne ZCK/20333/04 100m school 01:21.26 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m wissel 02:27.23 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m vrij 02:09.17 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m vrij 00:57.28 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m rug 02:22.86 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m rug 01:06.39 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 1500m vrij 17:44.70 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Kennes Naomi LOR/21026/06 100m vrij 01:11.39 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Klaassen Katelijne LAQUA/21120/00 400m vrij 04:41.16 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m rug 02:36.12 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m vlinder 02:38.09 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m school 02:56.64 29/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 200m rug 02:55.08 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 400m vrij 05:48.03 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m rug 01:22.89 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Loncke Febe LOR/21008/05 200m vrij 02:26.76 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 400m vrij 03:57.83 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m vrij 00:50.77 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m vlinder 00:55.30 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m vrij 01:51.52 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m rug 02:06.42 08/04/2018 19 Den Haag (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m rug 00:56.83 08/04/2018 19 Den Haag (50 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 400m vrij 05:16.74 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m vrij 02:33.50 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m vrij 01:11.39 06/05/2018 12 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 800m vrij 10:54.08 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 100m school 01:08.27 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 100m vrij 00:54.89 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 200m school 02:26.48 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 200m vlinder 02:13.77 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 200m wissel 02:38.61 15/04/2018 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m school 01:13.52 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m vlinder 01:02.59 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m vrij 00:56.84 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 1500m vrij 17:39.81 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Meert Jessy SCSG/21041/99 200m wissel 02:28.11 15/04/2018 19 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 1500m vrij 17:04.42 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m wissel 04:59.59 22/04/2018 15 Charleroi (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m vrij 04:15.52 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vlinder 01:02.38 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Morren Maaike BEST/20609/03 200m rug 02:32.25 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Noels Louise ZCT/21012/05 400m vrij 05:06.29 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m rug 01:05.80 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 400m wissel 05:06.81 06/05/2018 15 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vrij 02:05.98 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:22.87 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m wissel 02:25.81 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 200m wissel 02:52.41 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 800m vrij 11:20.56 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 200m rug 02:45.34 29/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vrij 01:09.50 06/05/2018 12 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 800m vrij 10:07.47 08/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m rug 02:36.01 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Pauwels Sander STT/11082/07 200m wissel 03:02.93 15/04/2018 11 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:39.49 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vrij 01:02.49 22/04/2018 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m rug 01:12.76 22/04/2018 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m vrij 02:18.33 22/04/2018 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Roskin Lotte STT/21103/02 100m vrij 01:01.64 29/04/2018 16 Bastogne (25 m)
A-tijd Schoovaerts Thomas ZCK/11053/06 200m wissel 02:51.05 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 200m vrij 02:02.71 29/04/2018 16 Bastogne (25 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 100m vrij 00:56.43 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 100m rug 01:03.42 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:18.80 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 800m vrij 10:03.19 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:31.95 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m rug 01:11.78 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 800m vrij 09:59.62 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m vrij 01:03.58 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:21.00 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 400m vrij 04:11.41 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Stallaert Tessa ZCK/21015/05 100m school 01:23.61 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Stavart Corentin STT/11047/99 100m rug 01:00.52 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m vrij 01:54.78 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 100m rug 00:58.68 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m rug 02:10.95 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m school 02:20.62 29/04/2018 18 Hasselt (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 800m vrij 10:02.06 08/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 200m vrij 02:20.20 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 200m school 02:57.61 29/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m vrij 01:02.22 29/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m vlinder 01:10.31 29/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 200m vrij 02:09.97 22/04/2018 14 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 100m rug 01:09.08 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Van Den Bempt Michiel TZ/10196/01 200m vrij 02:03.77 29/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 100m vrij 01:00.55 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 100m rug 01:07.57 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 1500m vrij 17:11.84 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m vrij 02:03.66 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 200m vrij 02:00.73 22/04/2018 18 Aarschot (25 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 200m wissel 02:17.05 22/04/2018 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Steen Ayko TZ/20209/01 800m vrij 09:33.96 08/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 100m rug 01:10.65 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 800m vrij 09:33.50 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m vrij 02:12.81 29/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 400m wissel 05:28.00 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 200m vrij 02:11.56 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 100m vrij 00:59.67 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 100m vlinder 01:06.30 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 200m wissel 02:30.98 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 200m wissel 02:42.77 15/04/2018 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m rug 01:13.08 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Vandevelde Raf STT/10089/93 100m school 01:06.59 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Vandevelde Raf STT/10089/93 100m vlinder 00:58.63 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 200m wissel 02:28.00 15/04/2018 19 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Vercammen Johanna ZCT/20262/96 200m vrij 02:09.88 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Vercammen Johanna ZCT/20262/96 400m vrij 04:33.56 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Vercammen Johanna ZCT/20262/96 800m vrij 09:19.73 08/04/2018 19 Hasselt (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 200m wissel 03:05.46 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m vrij 01:15.36 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 200m school 03:28.85 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Volders Aiken BEST/10612/02 1500m vrij 17:37.66 08/04/2018 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m vrij 00:59.31 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 400m vrij 04:37.82 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wevers Emma STT/20200/01 100m rug 01:06.32 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m vrij 02:20.98 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)







Pagina berekend in 0.0422 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 26 May 2018.

Filteropties: Gehomologeerd= N - Jaar= * - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *