Te homologeren prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Bahloula Nael KVZP/11061/09 200m wissel 03:38.72 29/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND10 Bahloula Nael KVZP/11061/09 400m vrij 06:07.30 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Brugman Naomi KAZS/21087/09 200m wissel 03:24.46 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Naomi KAZS/21087/09 400m vrij 06:12.66 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m wissel 03:33.34 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m vrij 01:29.95 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m wissel 03:20.02 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m vrij 01:18.28 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 400m vrij 06:58.02 22/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m vlinder 01:39.70 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 400m vrij 06:07.77 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m wissel 03:17.75 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m vrij 01:17.32 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:22.06 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 200m wissel 03:20.66 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Delcommune Lonneke KAZS/21081/09 400m vrij 06:27.43 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Follon Lore KAZS/21084/09 100m rug 01:44.38 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Follon Lore KAZS/21084/09 100m vrij 01:27.92 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geens Dré ZCT/11117/09 100m vrij 01:23.34 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Grimmiaux Martin ZORO/11116/09 400m vrij 07:02.67 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 100m vrij 01:24.56 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 200m wissel 03:22.32 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:21.18 22/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vlinder 01:55.12 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m wissel 03:14.37 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Meert Vince DiZV/11087/09 100m vlinder 02:18.25 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Robyn Renske ALZV/21103/09 200m wissel 03:56.26 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Robyn Renske ALZV/21103/09 100m vrij 01:35.85 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Roovers Lucas KAZS/11085/09 100m vrij 01:30.91 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Roucourt Nora LAQUA/21401/09 100m vrij 01:44.02 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Roucourt Nora LAQUA/21401/09 100m school 01:56.34 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m vrij 01:26.16 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 200m wissel 03:23.56 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Struyf Arthur TRUST/11162/09 400m vrij 07:00.90 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Triangle Lars ZORO/10117/09 400m vrij 07:05.75 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 100m vlinder 01:40.33 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Lisa KVZP/21060/09 200m wissel 03:37.52 29/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 200m wissel 03:36.69 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 100m vrij 01:30.98 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Grunderbeeck Bas ZCT/11110/09 200m wissel 03:26.42 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Grunderbeeck Bas ZCT/11110/09 100m vrij 01:27.02 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Roy Yana ALZV/21085/09 200m wissel 03:46.61 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Roy Yana ALZV/21085/09 100m vrij 01:32.85 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vlinder 01:22.21 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m vrij 01:24.00 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m school 01:42.59 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Zarouali Maïssa KVZP/21058/09 200m wissel 03:34.42 29/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m vrij 01:33.49 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m school 01:49.45 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Andrews William LAQUA/11397/10 200m wissel 03:49.05 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m school 02:11.91 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m vrij 01:53.31 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 200m wissel 03:34.80 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 200m wissel 04:17.06 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gypen Thomas ZCT/11115/10 200m wissel 03:47.17 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m vrij 01:35.34 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m rug 01:59.56 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m school 02:17.01 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m vrij 01:58.89 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 100m vrij 01:32.78 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 100m school 01:48.30 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m wissel 03:50.48 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 100m school 01:48.47 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 100m vrij 01:40.87 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m vrij 01:48.36 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m school 00:55.17 21/12/2019 9 Mons (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m rug 00:47.48 21/12/2019 9 Mons (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m vrij 00:40.76 21/12/2019 9 Mons (25 m)
EEND9 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 200m wissel 03:47.16 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 van Tilburg Danse ZCK/22093/10 100m rug 01:55.03 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 van Tilburg Danse ZCK/22093/10 100m vrij 01:38.65 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 200m wissel 03:48.70 29/12/2019 9 Sinbad (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 200m wissel 03:13.51 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Wouters Stien ZCT/21106/10 200m wissel 03:53.25 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
JH Bosmans Emma BEST/21080/06 50m school 00:37.55 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
JH Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 50m school 00:37.77 28/12/2019 13 Leuven (25 m)
JH De Kock Silke ZCK/22023/07 100m wissel 01:16.10 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
JH Hendrickx Victor LAQUA/11413/03 400m vrij 04:12.06 28/12/2019 16 Leuven (25 m)
JH Juwe Arne KLSVZ/11041/04 50m vrij 00:26.43 28/12/2019 15 Leuven (25 m)
JH Maessen Finn KVZP/11048/05 50m rug 00:31.26 21/12/2019 14 Mons (25 m)
JH Mulkens Bavo TRUST/11155/04 100m vrij 00:57.00 26/12/2019 15 De Blyckaert (25 m)
JH Van Den Bergh Jonas DDAT/11091/05 50m vrij 00:26.52 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
JH Van den Broeck Zita ZCT/21033/05 50m vrij 00:27.96 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
JH Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m rug 02:29.90 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
A-tijd Baeten Lukas LAQUA/11292/07 200m wissel 02:47.01 22/12/2019 12 Tremelo (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 100m vrij 00:56.37 21/12/2019 17 Mons (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 100m school 01:10.07 21/12/2019 17 Mons (25 m)
A-tijd Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 05:41.06 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd Brugman Ricky KAZS/11089/06 100m vlinder 01:07.74 28/12/2019 13 Leuven (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m vrij 02:26.67 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 200m wissel 02:49.76 22/12/2019 12 Tremelo (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 400m vrij 05:14.61 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 200m rug 03:01.39 26/12/2019 11 De Blyckaert (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m school 01:24.26 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m rug 01:25.13 22/12/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd De Wilde Daan DDAT/11054/08 200m wissel 02:59.82 22/12/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 200m vrij 01:56.26 28/12/2019 19 Leuven (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m rug 01:00.19 28/12/2019 19 Leuven (25 m)
A-tijd Demey Tindra KAZS/21062/08 400m vrij 05:46.62 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd Detobel Dreas STZ/11080/07 100m vrij 01:08.43 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m school 01:25.07 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Gijsens Cato DDAT/21018/05 100m vlinder 01:10.66 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
A-tijd Gijsens Cato DDAT/21018/05 100m vrij 01:04.80 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
A-tijd Hendrickx Dieter LAQUA/11412/01 400m vrij 04:19.69 28/12/2019 18 Leuven (25 m)
A-tijd Hendrickx Victor LAQUA/11413/03 200m vrij 02:02.39 28/12/2019 16 Leuven (25 m)
A-tijd Hendrickx Victor LAQUA/11413/03 400m vrij 04:12.06 28/12/2019 16 Leuven (25 m)
A-tijd Henot Isabelle TRUST/21067/06 100m rug 01:15.50 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Hermans Emilia KAZS/21058/07 200m vrij 02:29.87 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m vrij 02:14.84 26/12/2019 14 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Pauwels Sander TRUST/11058/07 200m wissel 02:44.78 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Pauwels Sander TRUST/11058/07 100m school 01:27.53 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m vrij 01:13.32 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 02:37.72 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m rug 02:27.54 26/12/2019 14 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 400m vrij 04:58.60 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 200m wissel 02:37.62 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 100m school 01:20.69 21/12/2019 13 Mons (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 100m vrij 01:02.77 28/12/2019 15 Leuven (25 m)
A-tijd Roobaert Jurre KVZP/11024/06 400m vrij 04:52.84 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Tebelakis Melina ZCK/22088/06 100m rug 01:15.93 28/12/2019 13 Leuven (25 m)
A-tijd Tebelakis Melina ZCK/22088/06 200m rug 02:43.03 28/12/2019 13 Leuven (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m rug 01:07.19 26/12/2019 15 De Blyckaert (25 m)
A-tijd van der Poel Lara SCZ/21051/08 400m vrij 05:49.79 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:15.68 22/12/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Lena KLSVZ/21029/06 200m rug 02:43.97 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 200m vrij 02:30.34 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 100m vlinder 01:16.31 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Vanlaere Lena KLSVZ/21053/08 100m vrij 01:15.33 26/12/2019 11 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 200m wissel 03:01.44 22/12/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Verlinden Wouter KAZS/11066/07 200m vrij 02:26.26 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
PR MEEUS ELIAS LAQUA/11134/03 50m vrij 0.23.27 10/11/2019 16 Gent (25 m)
     MEEUS ELIAS LAQUA/11134/03   0.23.28 23/11/2019   Bonn (25 m)
PR HENDRICKX LANDER LAQUA/11115/94 200m rug 1.53.75 10/11/2019 19 Gent (25 m)
     Hendrickx Lander LAQUA/11115/94   1.55.39 13/11/2016   Brugge (25 m)
PR HENDRICKX LANDER LAQUA/11115/94 200m rug 1.53.75 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     Hendrickx Lander LAQUA/11115/94   1.55.39 13/11/2016   Brugge (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 50m vlinder 0.27.28 23/11/2019 16 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   0.27.62 10/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 50m vlinder 0.27.28 23/11/2019 99 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   0.27.62 10/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 100m vlinder 1.00.23 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   1.00.70 09/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 100m vlinder 1.00.23 24/11/2019 99 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   1.00.70 09/11/2019   Gent (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     BEST BEST   1.59.97 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     BEST BEST   1.59.97 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)







Pagina berekend in 0.0162 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 20 Jan 2020.

Filteropties: Gehomologeerd= N - Jaar= * - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *