Provinciale records

Parameters voor aanmaak van het rapport

Prestaties Van: 01/01/1900 - Prestaties Tot: 31/12/2199 - Clubs: * - Enkel de leeftijd(en): 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 jaar - Prestaties: O (Alle - Officiële) - Type rapport individueel: L (Leeftijd - Category - None) - Type rapport aflossing: C (Leeftijd - Category - None) - Rapport layout: O (Overzicht - Detail) - .

Ga met de muis over een vakje om de historiek met alle recordverbrekingen te raadplegen.

Heren - Individueel - Op leeftijd
Stijl/afstand
Heren
11 jaar 12 jaar 13 jaar 14 jaar 15 jaar 16 jaar 17 jaar 18 jaar 19+ jaar Open
50m vrij
00:26.05
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Cocqueraux Stijn SCWR/11028/05 20/11/16 Louvain-la-Neuve (25 m) 00:26.05
Joni Ceusters AZS 27/12/08 Leuven (25 m) 00:28.81
00:27.59
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Dario Jacobs KVZP 08/11/09 Laken (25 m) 00:27.59
00:26.02
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
SWILLEN TIMON TZ /177/00 16/11/13 Nijlen (25 m) 00:26.02
00:24.41
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 19/10/14 Leuven (25 m) 00:24.41
00:23.84
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 17/10/15 Leuven (25 m) 00:23.84
00:23.27
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Meeus Elias LAQUA/11134/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:23.27
Meeus Elias LAQUA/11134/03 30/07/19 Leuven (25 m) 00:23.31
Swillen Timon TZ/10177/00 20/11/16 Nijlen (25 m) 00:23.56
Swillen Timon TZ/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:23.68
Meert Ward ZIOS/10167/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:25.20
Berx Jonas STT/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:25.66
Heye Arko WLW/10199/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:25.73
Heye Arko WLW/10199/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:25.82
Biermans Cas BEST/10581/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:26.92
Van Der Vennet Mario WLW/10192/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:28.85
De Punder Ebe KLSVZ/10227/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:29.67
Muls Quinten KLSVZ/11001/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:29.96
00:23.02
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
VANGOETSENHOVEN DRIES STT/10213/97 09/11/14 Gent (25 m) 00:23.02
00:22.81
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Marcourt Alexandre STT/11039/99 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 00:22.81
Marcourt Alexandre STT/11039/99 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 00:23.02
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:23.06
Marcourt Alexandre STT/11039/99 30/07/17 Antwerpen (50 m) 00:23.95
Carremans Maarten WLW/10148/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:24.30
Verdoodt Alexis SCSG/10369/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:24.94
Hermans Janou STT/10108/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:25.04
Stoffe Lucas SCSG/11042/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:25.40
Tormans Jasper BEST/10408/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:25.86
De Block Killan SCZ/11030/98 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:26.32
Tormans Jasper BEST/10408/98 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:26.70
De Kunst Robbe ZCK/10243/98 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:29.24
00:22.21
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:22.21
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:22.27
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:22.60
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:22.67
Marcourt Alexandre STT/11039/99 18/11/18 NIJLEN (25 m) 00:22.83
Marcourt Alexandre STT/11039/99 18/11/18 NIJLEN (25 m) 00:23.02
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 11/11/18 Gent (25 m) 00:23.11
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 04/03/18 Antwerpen (50 m) 00:23.13
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 04/03/18 Antwerpen (50 m) 00:23.32
Vandevelde Raf STT/10089/93 16/10/16 Leuven (25 m) 00:23.84
Vandevelde Raf STT/10089/93 25/09/16 Bonn (25 m) 00:23.96
Vandevelde Raf STT/10089/93 25/09/16 Bonn (25 m) 00:24.13
Decossaux Valentin STT/10190/95 25/09/16 Bonn (25 m) 00:24.79
Decossaux Valentin STT/10190/95 25/09/16 Bonn (25 m) 00:24.83
El Yazidi Sofian WLW/10229/96 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:27.56
00:22.21
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:22.21
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:22.27
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:22.60
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:22.67
Marcourt Alexandre STT/11039/99 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 00:22.81
VANGOETSENHOVEN DRIES STT/10213/97 09/11/14 Gent (25 m) 00:23.02
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 19/10/14 Leuven (25 m) 00:24.41
SWILLEN TIMON TZ /177/00 16/11/13 Nijlen (25 m) 00:26.02
Dario Jacobs KVZP 08/11/09 Laken (25 m) 00:27.59
Joni Ceusters AZS 27/12/08 Leuven (25 m) 00:28.81
100m vrij
01:04.18
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Joni Ceusters AZS 23/11/08 Nijlen (25 m) 01:04.18
00:58.36
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Dario Jacobs KVZP 22/11/09 Nijlen (25 m) 00:58.36
00:55.51
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
FRANCKX STAN TZ/10241/02 22/11/15 Nijlen (25 m) 00:55.51
00:52.86
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Franckx Stan TZ/10241/02 27/12/16 Leuven (25 m) 00:52.86
Franckx Stan TZ/10241/02 20/11/16 Nijlen (25 m) 00:53.67
Franckx Stan TZ/10241/02 20/11/16 Nijlen (25 m) 00:54.63
Franckx Stan TZ/10241/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:54.83
Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:56.85
Sempels Gilles STT/11008/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:57.91
Volders Aiken BEST/10612/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:00.09
Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:00.41
Beauthier Killian KVZP/10207/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:01.53
Nieto Rodriguez Alexander DIZV/10387/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:01.73
Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 25/09/16 Aalst (50 m) 01:02.99
00:51.95
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 22/11/15 Nijlen (25 m) 00:51.95
00:50.36
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Meeus Elias LAQUA/11134/03 24/11/19 Bonn (25 m) 00:50.36
Meeus Elias LAQUA/11134/03 24/11/19 Bonn (25 m) 00:50.60
Meeus Elias LAQUA/11134/03 26/07/19 Baku (50 m) 00:50.84
Swillen Timon TZ/10177/00 13/11/16 Brugge (25 m) 00:50.99
Swillen Timon TZ/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:51.83
De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:54.34
Berx Jonas STT/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:55.40
Heye Arko WLW/10199/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:55.50
van Sas Stijn ZCT/10301/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:55.86
Meert Ward ZIOS/10167/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:55.88
Vincke Toon DDAT/10247/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:56.21
Quiriny Louis STT/11089/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:56.43
Huygh Elias WLW/10186/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:57.49
Hendrickx Viktor AART/11045/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:57.65
Meert Ward ZIOS/10167/00 25/09/16 Aalst (50 m) 00:57.91
Claes Benjamin KLSVZ/10238/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 01:00.87
00:49.10
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 12/11/16 Brugge (25 m) 00:49.10
Van Den Bergh Floriaan LOR/10201/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:53.48
Stouten Louka WLW/10230/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:54.45
Stavart Corentin STT/11047/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:55.07
Raes Lou LOR/10197/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:55.10
Vranckx Bjarne BEST/10513/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:56.23
Lemaire Arne AART/11047/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:56.50
Vanspringel Quentin SCSG/10519/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:59.16
Leemans Mats WLW/10182/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:59.28
Beauthier Ronan KVZP/10190/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:00.65
00:48.80
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 11/11/17 Gent (25 m) 00:48.80
Marcourt Alexandre STT/11039/99 14/05/17 Antwerpen (50 m) 00:51.17
Marcourt Alexandre STT/11039/99 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 00:51.20
Marcourt Alexandre STT/11039/99 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 00:51.39
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 00:51.69
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 00:51.81
Carremans Maarten WLW/10148/98 27/12/16 Leuven (25 m) 00:52.21
Carremans Maarten WLW/10148/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:53.26
Delferiere Alan SCSG/10457/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:53.74
Stoffe Lucas SCSG/11042/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:54.74
Verdoodt Alexis SCSG/10369/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:54.93
Tormans Jasper BEST/10408/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:57.13
De Block Killan SCZ/11030/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:58.04
Drijvers Seppe BEST/11071/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:59.40
Vander Bracht Brent ZIOS/11022/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:59.72
00:48.33
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:48.33
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:48.60
Marcourt Alexandre STT/11039/99 11/11/18 Gent (25 m) 00:49.10
Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 12/05/18 GENT (50 m) 00:49.63
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 25/02/18 Antwerpen (50 m) 00:50.17
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 25/02/18 Antwerpen (50 m) 00:50.35
Marcourt Alexandre STT/11039/99 25/02/18 Antwerpen (50 m) 00:50.77
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 21/01/18 Antwerpen (50 m) 00:50.81
Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 21/01/18 Antwerpen (50 m) 00:50.89
Vandevelde Raf STT/10089/93 16/10/16 Leuven (25 m) 00:52.23
Vandevelde Raf STT/10089/93 25/09/16 Bonn (25 m) 00:52.51
Decossaux Valentin STT/10190/95 25/09/16 Bonn (25 m) 00:54.39
00:48.33
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:48.33
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:48.60
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 11/11/17 Gent (25 m) 00:48.80
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 12/11/16 Brugge (25 m) 00:49.10
Swillen Timon TZ/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:51.83
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 22/11/15 Nijlen (25 m) 00:51.95
FRANCKX STAN TZ/10241/02 22/11/15 Nijlen (25 m) 00:55.51
Dario Jacobs KVZP 22/11/09 Nijlen (25 m) 00:58.36
Joni Ceusters AZS 23/11/08 Nijlen (25 m) 01:04.18
200m vrij
02:17.77
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Joni Ceusters BEST 27/12/08 Leuven (25 m) 02:17.77
02:09.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Dario Jacobs KVZP 18/10/09 Aarschot (25 m) 02:09.08
02:01.63
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Dario Jacobs SCSG 16/10/10 Leuven (25 m) 02:01.63
01:56.18
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Meeus Ellias LAQUA/11134/03 25/11/17 Bonn (25 m) 01:56.18
Franckx Stan TZ/10241/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:00.40
Nieto Rodriguez Alexander DIZV/10387/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:19.69
Croes Andreas KLSVZ/10265/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:26.12
Vanvlasselaer Ward BEST/11086/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:27.22
Croes Alexander KLSVZ/10267/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:29.23
Verschoren Tijs KLSVZ/10260/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:32.68
Winderix Wannes KLSVZ/10257/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:35.11
Wyndaele Jack AART/11016/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:37.72
Mirzoyan Erik KLSVZ/10259/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:46.65
Cahani Ryan SCZ/11021/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:53.02
01:52.11
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 22/12/15 Leuven (25 m) 01:52.11
01:49.97
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 10/11/13 Gent (25 m) 01:49.97
01:48.60
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 09/11/14 Gent (25 m) 01:48.60
01:46.40
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 08/12/17 Edinburgh (25 m) 01:46.40
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 01:48.04
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 01:48.11
Marcourt Alexandre STT/11039/99 14/05/17 Antwerpen (50 m) 01:49.88
Marcourt Alexandre STT/11039/99 14/05/17 Antwerpen (50 m) 01:50.90
Marcourt Alexandre STT/11039/99 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 01:51.05
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 01:51.10
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 01:51.61
Carremans Maarten WLW/10148/98 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 01:58.43
De Block Killan SCZ/11030/98 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:07.26
Drijvers Seppe BEST/11071/98 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:13.94
01:45.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:45.28
Marcourt Alexandre STT/11039/99 23/12/18 Tilburg (25 m) 01:45.95
Marcourt Alexandre STT/11039/99 20/05/18 Tielt (25 m) 01:46.46
Marcourt Alexandre STT/11039/99 25/02/18 Antwerpen (50 m) 01:48.37
Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 25/02/18 Antwerpen (50 m) 01:51.02
Marcourt Alexandre STT/11039/99 25/02/18 Antwerpen (50 m) 01:51.52
Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 25/02/18 Antwerpen (50 m) 01:51.75
Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 21/01/18 Antwerpen (50 m) 01:52.03
Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 21/01/18 Antwerpen (50 m) 01:52.80
Carremans Maarten WLW/10148/98 01/08/17 Leuven (25 m) 01:54.36
DECOSSAUX Valentin STT/10190/95 30/12/16 ARRAS (25 m) 01:56.97
Decossaux Valentin STT/10190/95 16/10/16 Leuven (25 m) 01:58.13
Woutermaertens Jarne SCSG/10205/92 16/10/16 Leuven (25 m) 01:58.63
Gysemberg Cedric STT/10052/91 16/10/16 Leuven (25 m) 02:01.13
Nigra Loic KVZP/10138/94 16/10/16 Leuven (25 m) 02:07.26
El Yazidi Sofian WLW/10229/96 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 02:10.35
Duchenne Cedric WLW/10211/97 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 02:22.70
01:45.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:45.28
Marcourt Alexandre STT/11039/99 23/12/18 Tilburg (25 m) 01:45.95
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 08/12/17 Edinburgh (25 m) 01:46.40
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 01:48.04
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 01:48.11
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 09/11/14 Gent (25 m) 01:48.60
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST /571/97 10/11/13 Gent (25 m) 01:49.97
Dario Jacobs SCSG 16/10/10 Leuven (25 m) 02:01.63
Dario Jacobs KVZP 18/10/09 Aarschot (25 m) 02:09.08
Joni Ceusters BEST 27/12/08 Leuven (25 m) 02:17.77
400m vrij
04:46.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
BERX ROBBE STT/10224/03 27/12/14 Leuven (25 m) 04:46.89
04:32.84
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Dario Jacobs KVZP 07/11/09 Laken (25 m) 04:32.84
04:15.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Dario Jacobs SCSG 06/11/10 Laken (25 m) 04:15.48
04:13.20
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Meeus Elias LAQUA/11134/03 11/11/17 Gent (25 m) 04:13.20
Franckx Stan TZ/10241/02 16/10/16 Leuven (25 m) 04:13.80
Beauthier Killian KVZP/10207/02 16/10/16 Leuven (25 m) 04:34.89
Volders Aiken BEST/10612/02 16/10/16 Leuven (25 m) 04:36.97
Sempels Gilles STT/11008/02 16/10/16 Leuven (25 m) 04:42.07
Boulez Edouard DDAT/10281/02 16/10/16 Leuven (25 m) 04:49.38
Creyf Tjörven LOR/10247/02 16/10/16 Leuven (25 m) 04:57.00
Creyf Tjörven LOR/10247/02 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 04:58.21
Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 25/09/16 Aalst (50 m) 05:03.99
Winderix Wannes KLSVZ/10257/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 05:23.78
Croes Alexander KLSVZ/10267/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 05:25.85
Verschoren Tijs KLSVZ/10260/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 05:31.69
De Smedt Joppe ZIOS/11023/02 25/09/16 Aalst (50 m) 05:34.26
Vanherck Senne KLSVZ/11022/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 05:47.52
Mirzoyan Erik KLSVZ/10259/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 05:52.54
Houtevelt Kyllian ZIOS/11004/02 25/09/16 Aalst (50 m) 05:52.94
De Mossenau Ruben ZIOS/11019/02 25/09/16 Aalst (50 m) 06:08.48
Commeine Maarten ZIOS/11011/02 25/09/16 Aalst (50 m) 06:17.74
03:58.23
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 14/11/15 Gent (25 m) 03:58.23
03:52.70
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Lander Hendrickx BEST 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 03:52.70
03:51.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Lander Hendrickx BEST 19/11/11 Wachtebeke (25 m) 03:51.91
03:50.07
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 08/12/17 Edinburgh (25 m) 03:50.07
Marcourt Alexandre STT/11039/99 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 04:01.54
Marcourt Alexandre STT/11039/99 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 04:02.60
Marcourt Alexandre STT/11039/99 19/02/17 Charleroi (50 m) 04:03.21
Stoffe Lucas SCSG/11042/98 16/10/16 Leuven (25 m) 04:20.58
De Block Killan SCZ/11030/98 16/10/16 Leuven (25 m) 04:25.87
03:42.99
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
HENDRICKX LANDER BEST/10241/94 12/12/14 Edinburgh (25 m) 03:42.99
03:42.99
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
HENDRICKX LANDER BEST/10241/94 12/12/14 Edinburgh (25 m) 03:42.99
Lander Hendrickx BEST 19/11/11 Wachtebeke (25 m) 03:51.91
Lander Hendrickx BEST 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 03:52.70
Dario Jacobs SCSG 06/11/10 Laken (25 m) 04:15.48
Dario Jacobs KVZP 07/11/09 Laken (25 m) 04:32.84
800m vrij
10:05.25
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Alexander Trap ZO 06/12/08 Mol (50 m) 10:05.25
09:29.66
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Alexander Trap ZO 05/12/09 Mol (25 m) 09:29.66
09:07.82
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Atse Mommens ZO 02/11/08 Londerzeel (25 m) 09:07.82
08:47.19
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Atse Mommens ZO 05/12/09 Mol (25 m) 08:47.19
08:22.51
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 31/10/15 Londerzeel (25 m) 08:22.51
08:22.51
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 31/10/15 Londerzeel (25 m) 08:22.51
08:22.51
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 31/10/15 Londerzeel (25 m) 08:22.51
08:19.16
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Ken Cortens STT 08/04/11 Eindhoven (NL) (50 m) 08:19.16
07:54.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
HENDRICKX LANDER BEST/10241/94 12/12/15 Edinburgh (25 m) 07:54.88
07:54.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
HENDRICKX LANDER BEST/10241/94 12/12/15 Edinburgh (25 m) 07:54.88
Ken Cortens STT 08/04/11 Eindhoven (NL) (50 m) 08:19.16
Atse Mommens ZO 05/12/09 Mol (25 m) 08:47.19
Atse Mommens ZO 02/11/08 Londerzeel (25 m) 09:07.82
1500m vrij
19:19.62
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
BERX ROBBE STT/10224/03 02/11/14 Londerzeel (25 m) 19:19.62
18:26.54
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Alexander Trap ZO 05/12/09 Mol (25 m) 18:26.54
17:27.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Alexander Trap ZO 11/12/10 Mol (25 m) 17:27.64
16:45.20
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Atse Mommens ZO 15/11/09 Wachtebeke (25 m) 16:45.20
16:31.53
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
BROUWER MATTHIJS BEST/10468/99 09/11/14 Gent (25 m) 16:31.53
16:16.07
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
TRAP ALEXANDER STT /235/97 03/11/13 Londerzeel (25 m) 16:16.07
16:04.14
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 14/05/17 Antwerpen (50 m) 16:04.14
TRAP ALEXANDER STT /235/97 03/11/13 Londerzeel (25 m) 16:16.07
15:56.61
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
LANDER HENDRICKX BEST /241/94 13/10/12 DZO (25 m) 15:56.61
14:44.76
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
HENDRICKX LANDER BEST/10241/94 12/12/15 Edinburgh (25 m) 14:44.76
14:44.76
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
HENDRICKX LANDER BEST/10241/94 12/12/15 Edinburgh (25 m) 14:44.76
LANDER HENDRICKX BEST /241/94 13/10/12 DZO (25 m) 15:56.61
Atse Mommens ZO 15/11/09 Wachtebeke (25 m) 16:45.20
50m school
00:37.26
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Timon Swillen TZ 16/10/11 Leuven (25 m) 00:37.26
00:35.16
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
TIMON SWILLEN TZ /177/00 29/12/12 Leuven (25 m) 00:35.16
00:32.62
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
SWILLEN TIMON TZ /177/00 19/10/13 Leuven (25 m) 00:32.62
00:30.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Grondel Charles SCSG/10495/02 27/12/16 Leuven (25 m) 00:30.89
Grondel Charles SCSG/10495/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:31.71
Volders Aiken BEST/10612/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:34.73
Franckx Stan TZ/10241/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.88
Cleymans Karsten WLW/10227/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.48
Nieto Rodriguez Alexander DIZV/10387/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.71
Stevens Floris WLW/10219/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.00
Langhendries Milan DDAT/10280/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:39.43
Winderix Wannes KLSVZ/10257/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:40.81
Wyndaele Jack AART/11016/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:40.98
Sambuco Tristan KLSVZ/10272/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:42.10
Vanherck Senne KLSVZ/11022/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:43.36
Mirzoyan Erik KLSVZ/10259/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:43.56
Stiens Wout WLW/11003/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:49.59
00:29.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
KOSIRNIK MATIC BEST/10543/00 22/11/15 Leuven (25 m) 00:29.89
00:28.54
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Kosirnik Matic LAQUA/11130/00 12/11/16 Brugge (25 m) 00:28.54
Heye Arko WLW/10199/00 23/10/16 Rozebroeken (25 m) 00:32.07
Vincke Toon DDAT/10247/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:32.60
De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:33.36
Meert Ward ZIOS/10167/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:33.91
Rauw Mathis DIZV/10381/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.93
Muls Quinten KLSVZ/11001/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:34.82
Busaan Anton DIZV/10403/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.66
Van Der Vennet Mario WLW/10192/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:36.54
De Punder Ebe KLSVZ/10227/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:40.29
00:28.54
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Kosirnik Matic LAQUA/11130/00 12/11/16 Brugge (25 m) 00:28.54
Stavart Corentin STT/11047/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.79
Vranckx Bjarne BEST/10513/99 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.82
Raes Lou LOR/10197/99 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 00:31.66
Van Den Bergh Floriaan LOR/10201/99 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 00:32.61
Leemans Mats WLW/10182/99 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:32.86
00:28.54
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Kosirnik Matic LAQUA/11130/00 12/11/16 Brugge (25 m) 00:28.54
Verdoodt Alexis SCSG/10369/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.74
Hermans Janou STT/10108/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:32.66
Drijvers Seppe BEST/11071/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:34.21
Vander Bracht Brent ZIOS/11022/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:35.12
De Kunst Robbe ZCK/10243/98 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 00:36.60
00:28.12
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
VANDEVELDE RAF STT/10089/93 08/11/14 Gent (25 m) 00:28.12
00:28.12
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
VANDEVELDE RAF STT/10089/93 08/11/14 Gent (25 m) 00:28.12
SWILLEN TIMON TZ /177/00 19/10/13 Leuven (25 m) 00:32.62
TIMON SWILLEN TZ /177/00 29/12/12 Leuven (25 m) 00:35.16
Timon Swillen TZ 16/10/11 Leuven (25 m) 00:37.26
100m school
01:21.83
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
TIMON SWILLEN TZ /177/00 26/11/11 Nijlen (25 m) 01:21.83
01:14.90
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
TIMON SWILLEN TZ /177/00 29/12/12 Leuven (25 m) 01:14.90
01:09.92
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
SWILLEN TIMON TZ /177/00 16/11/13 Nijlen (25 m) 01:09.92
01:06.13
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Kosirnik Matic BEST/10543/00 16/11/14 Leuven (25 m) 01:06.13
01:05.41
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 25/11/18 Bonn (25 m) 01:05.41
KOSIRNIK MATIC BEST/10543/00 15/11/15 Gent (25 m) 01:05.45
01:03.84
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Grondel Charles SCSG/10495/02 11/11/18 Gent (25 m) 01:03.84
Grondel Charles SCSG/10495/02 11/11/18 Gent (25 m) 01:04.17
Grondel Charles SCSG/10495/02 21/10/18 Leuven (25 m) 01:04.76
Kosirnik Matic LAQUA/11130/00 13/11/16 Brugge (25 m) 01:04.80
Matroule Thomas STT/11087/00 13/11/16 Brugge (25 m) 01:06.51
Vincke Toon DDAT/10247/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:12.23
De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:12.54
Van Der Vennet Mario WLW/10192/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:19.89
Muls Quinten KLSVZ/11001/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 01:20.02
01:03.14
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Grondel Charles SCSG/10495/02 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:03.14
Grondel Charles SCSG/10495/02 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:03.43
Grondel Charles SCSG/10495/02 20/10/19 Leuven (25 m) 01:03.99
Grondel Charles SCSG/10495/02 17/03/19 Sinbad (25 m) 01:04.03
Grondel Charles SCSG/10495/02 03/03/19 Antwerpen (50 m) 01:04.64
Grondel Charles SCSG/10495/02 03/03/19 Antwerpen (50 m) 01:04.93
Grondel Charles SCSG/10495/02 20/01/19 Antwerpen (50 m) 01:05.13
Swillen Timon TZ/10177/00 24/09/17 Dilkom 1700 Dilbeek (25 m) 01:05.28
Stavart Corentin STT/11047/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.58
Vranckx Bjarne BEST/10513/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.62
Raes Lou LOR/10197/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.81
Leemans Mats WLW/10182/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:12.46
Beauthier Ronan KVZP/10190/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:17.29
01:02.53
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Raf Vandevelde STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 01:02.53
01:01.23
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
VANDEVELDE RAF STT/10089/93 09/11/14 Gent (25 m) 01:01.23
01:01.23
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
VANDEVELDE RAF STT/10089/93 09/11/14 Gent (25 m) 01:01.23
Raf Vandevelde STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 01:02.53
200m school
02:50.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
TIMON SWILLEN TZ /177/00 27/12/11 Leuven (25 m) 02:50.89
02:41.81
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Igor Lemmens DIZV 28/12/90 Londezeel (25 m) 02:41.81
02:31.90
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 01/12/13 Hasselt (25 m) 02:31.90
02:25.85
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 11/11/17 Gent (25 m) 02:25.85
Grondel Charles SCSG/10495/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:36.42
Volders Aiken BEST/10612/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:44.82
Vanherck Senne KLSVZ/11022/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 03:17.99
02:22.74
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 11/01/15 Tienen (25 m) 02:22.74
02:17.31
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Raf Vandevelde STT 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 02:17.31
02:14.99
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Raf Vandevelde STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:14.99
02:12.78
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
RAF VANDEVELDE STT /089/93 11/12/11 Szczecin (Pol) (50 m) 02:12.78
02:10.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
VANDEVELDE RAF STT/10089/93 12/11/16 Brugge (25 m) 02:10.91
Vandevelde Raf STT/10089/93 25/09/16 Bonn (25 m) 02:17.63
02:10.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
VANDEVELDE RAF STT/10089/93 12/11/16 Brugge (25 m) 02:10.91
RAF VANDEVELDE STT /089/93 11/12/11 Szczecin (Pol) (50 m) 02:12.78
Raf Vandevelde STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:14.99
Raf Vandevelde STT 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 02:17.31
Igor Lemmens DIZV 28/12/90 Londezeel (25 m) 02:41.81
50m rug
00:34.65
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
ETIENNE DAEMS ZCT /308/01 21/10/12 PBR (25 m) 00:34.65
00:31.60
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
FRANCKX STAN TZ/10241/02 19/10/14 Leuven (25 m) 00:31.60
00:28.47
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
FRANCKX STAN TZ/10241/02 21/11/15 Nijlen (25 m) 00:28.47
00:28.38
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Dries Vangoetsenhoven STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:28.38
00:27.22
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Franckx Stan STT/11102/02 19/11/17 Nijlen (25 m) 00:27.22
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 17/10/15 Leuven (25 m) 00:27.23
00:26.29
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 27/12/16 Leuven (25 m) 00:26.29
Swillen Timon TZ/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:27.30
Swillen Timon TZ/10177/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:27.62
Huygh Elias WLW/10186/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:30.83
Busaan Anton DIZV/10403/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.73
Claes Benjamin KLSVZ/10238/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:33.30
Muls Quinten KLSVZ/11001/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:39.05
00:25.68
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Franckx Stan TRUST/11014/02 24/11/19 Bonn (25 m) 00:25.68
Franckx Stan TRUST/11014/02 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:25.80
DE GRAEVE BIRGEN BEST/10464/98 15/11/15 Gent (25 m) 00:26.12
00:25.33
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 08/12/17 Edinburgh (25 m) 00:25.33
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:25.40
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:25.68
Marcourt Alexandre STT/11039/99 30/07/17 Antwerpen (50 m) 00:26.71
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 00:27.21
Delferiere Alan SCSG/10457/98 13/11/16 Brugge (25 m) 00:27.24
Delferiere Alan SCSG/10457/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:28.07
Drijvers Seppe BEST/11071/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.57
De Block Killan SCZ/11030/98 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:30.87
De Kunst Robbe ZCK/10243/98 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.57
00:25.70
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 27/12/16 Leuven (25 m) 00:25.70
Gysemberg Cedric STT/10052/91 16/10/16 Leuven (25 m) 00:27.96
00:25.33
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 08/12/17 Edinburgh (25 m) 00:25.33
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:25.40
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:25.68
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 27/12/16 Leuven (25 m) 00:25.70
DE GRAEVE BIRGEN BEST/10464/98 15/11/15 Gent (25 m) 00:26.12
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 17/10/15 Leuven (25 m) 00:27.23
Dries Vangoetsenhoven STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:28.38
100m rug
01:14.23
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
ETIENNE DAEMS ZCT /308/01 18/11/12 Leuven (25 m) 01:14.23
01:04.32
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
FRANCKX STAN TZ/10241/02 16/11/14 Nijlen (25 m) 01:04.32
01:00.37
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
FRANCKX STAN TZ/10241/02 22/11/15 Nijlen (25 m) 01:00.37
00:59.54
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
FRANCKX STAN TZ/10241/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:59.54
Sempels Gilles STT/11008/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:05.94
Croes Andreas KLSVZ/10265/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:12.00
Croes Andreas KLSVZ/10265/02 09/10/16 Landen (25 m) 01:12.66
Quintelier Max LOR/10266/02 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 01:13.82
00:56.33
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Franckx Stan STT/11102/02 11/11/17 Gent (25 m) 00:56.33
Franckx Stan TZ/10241/02 14/05/17 Antwerpen (50 m) 00:59.32
Franckx Stan TZ/10241/02 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 00:59.46
Franckx Stan TZ/10241/02 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 00:59.83
Daems Etienne ZCT/10308/01 27/12/16 Leuven (25 m) 01:02.43
de Mey Largo DIZV/10353/01 13/11/16 Brugge (25 m) 01:03.28
Daems Etienne ZCT/10308/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:03.68
de Mey Largo DIZV/10353/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:04.46
Kone Cederic SCSG/10524/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:04.94
Claes Tom ZCT/10317/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.68
De Backer Ruben KVZP/10174/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.21
Vanderhulst Midas STT/10237/01 09/10/16 Landen (25 m) 01:17.70
Smolders Senne STT/10228/01 09/10/16 Landen (25 m) 01:19.03
Wilmots Simon STT/10240/01 09/10/16 Landen (25 m) 01:23.08
00:56.09
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:56.09
Berx Jonas STT/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:01.70
van Sas Stijn ZCT/10301/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:04.29
Hendrickx Viktor AART/11045/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:04.89
Quiriny Louis STT/11089/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.26
Busaan Anton DIZV/10403/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.13
Claes Benjamin KLSVZ/10238/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:10.03
Kempenaers Warre KVZP/10169/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:10.62
Serbest Ilyas STT/10197/00 09/10/16 Landen (25 m) 01:12.94
De Punder Ebe KLSVZ/10227/00 09/10/16 Landen (25 m) 01:14.12
Lefevre Siebe KLSVZ/10236/00 09/10/16 Landen (25 m) 01:20.36
Muls Quinten KLSVZ/11001/00 09/10/16 Landen (25 m) 01:23.95
Lauryk Marat KLSVZ/10283/00 09/10/16 Landen (25 m) 01:24.42
00:53.75
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:53.75
00:53.75
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:53.75
00:53.06
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:53.06
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:54.22
Marcourt Alexandre STT/11039/99 11/11/18 Gent (25 m) 00:54.30
Marcourt Alexandre STT/11039/99 11/11/18 Gent (25 m) 00:55.17
Lecoutere Jeroen LAQUA/11131/87 11/11/18 Gent (25 m) 00:55.27
Lecoutere Jeroen LAQUA/11131/87 11/11/18 Gent (25 m) 00:55.29
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 21/10/18 Leuven (25 m) 00:55.82
Lecoutere Jeroen LAQUA/11131/87 21/10/18 Leuven (25 m) 00:56.38
Marcourt Alexandre STT/11039/99 08/04/18 Den Haag (50 m) 00:56.83
Marcourt Alexandre STT/11039/99 08/04/18 Den Haag (50 m) 00:57.33
Delferiere Alan SCSG/10457/98 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 00:59.37
Delferiere Alan SCSG/10457/98 15/10/17 Leuven (25 m) 00:59.70
Gysemberg Cedric STT/10052/91 16/10/16 Leuven (25 m) 01:00.76
Decossaux Valentin STT/10190/95 25/09/16 Bonn (25 m) 01:02.49
00:53.06
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:53.06
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:53.75
200m rug
02:39.57
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Dario Jacobs KVZP 19/10/08 Tienen (25 m) 02:39.57
02:17.12
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
FRANCKX STAN TZ/10241/02 27/12/14 Leuven (25 m) 02:17.12
02:09.59
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
FRANCKX STAN TZ/10241/02 22/12/15 Leuven (25 m) 02:09.59
02:05.06
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Franckx Stan TZ/10241/02 13/11/16 Brugge (25 m) 02:05.06
Franckx Stan TZ/10241/02 13/11/16 Brugge (25 m) 02:06.59
Franckx Stan TZ/10241/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:09.07
Grondel Charles SCSG/10495/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:23.02
Sempels Gilles STT/11008/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:24.36
Volders Aiken BEST/10612/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:29.39
Colson Niels SCSG/10503/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:34.16
Beauthier Killian KVZP/10207/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:36.08
Boulez Edouard DDAT/10281/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:36.40
Croes Andreas KLSVZ/10265/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:38.06
02:01.56
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Franckx Stan STT/11102/02 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 02:01.56
Franckx Stan STT/11102/02 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 02:03.50
Franckx Stan TZ/10241/02 14/05/17 Antwerpen (50 m) 02:07.54
Franckx Stan TZ/10241/02 14/05/17 Antwerpen (50 m) 02:09.18
Franckx Stan TZ/10241/02 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 02:09.30
Franckx Stan TZ/10241/02 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 02:10.56
Camps Roeland STT/10189/01 30/12/16 Sint-Niklaas (25 m) 02:17.38
Daems Etienne ZCT/10308/01 16/10/16 Leuven (25 m) 02:21.02
Camps Roeland STT/10189/01 16/10/16 Leuven (25 m) 02:21.35
de Mey Largo DIZV/10353/01 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:21.82
Wuyts Robbe LOR/11042/01 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:40.54
Bonte Louis F. DIZV/11034/01 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 03:01.33
Roelands Yari DIZV/10393/01 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 03:04.45
Debar Robin DIZV/11018/01 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 03:17.55
02:00.16
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Lander Hendrickx BEST 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:00.16
01:58.49
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 01:58.49
01:58.49
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 01:58.49
01:53.75
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:53.75
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 11/11/18 Gent (25 m) 01:55.77
Marcourt Alexandre STT/11039/99 20/05/18 Tielt (25 m) 01:58.78
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 20/05/18 Leuven (25 m) 02:00.73
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 12/05/18 GENT (50 m) 02:01.09
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 12/05/18 GENT (50 m) 02:04.01
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 25/02/18 Antwerpen (50 m) 02:04.56
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 25/02/18 Antwerpen (50 m) 02:04.98
Vandevelde Raf STT/10089/93 30/12/16 Sint-Niklaas (25 m) 02:10.56
01:53.75
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:53.75
Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 11/11/18 Gent (25 m) 01:55.77
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 01:58.49
Lander Hendrickx BEST 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:00.16
Dario Jacobs KVZP 19/10/08 Tienen (25 m) 02:39.57
50m vlinder
00:32.75
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Timon Swillen TZ 06/11/11 Leuven (25 m) 00:32.75
00:30.55
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
FRANCKX STAN TZ/10241/02 19/10/14 Leuven (25 m) 00:30.55
00:27.74
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
BIRGEN DE GRAEVE BEST /464/98 27/12/11 Leuven (25 m) 00:27.74
00:26.11
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
BIRGEN DE GRAEVE BEST /464/98 10/11/12 Gent (25 m) 00:26.11
00:25.51
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
DE GRAEVE BIRGEN BEST /464/98 13/04/13 Ettelbruck (25 m) 00:25.51
00:25.05
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Meeus Elias LAQUA/11134/03 24/11/19 Bonn (25 m) 00:25.05
Meeus Elias LAQUA/11134/03 20/10/19 Leuven (25 m) 00:25.28
Swillen Timon TZ/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:25.59
Swillen Timon TZ/10177/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:26.07
Heye Arko WLW/10199/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:27.58
Biermans Cas BEST/10581/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:28.60
Cloes Nick BEST/10611/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:29.62
De Punder Ebe KLSVZ/10227/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:32.51
Rauw Mathis DIZV/10381/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:32.64
Muls Quinten KLSVZ/11001/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:36.77
00:24.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Renaud Verjans STT 19/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:24.43
00:23.98
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Marcourt Alexandre STT/11039/99 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 00:23.98
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 11/11/17 Gent (25 m) 00:24.12
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:24.17
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:24.31
Marcourt Alexandre STT/11039/99 14/05/17 Antwerpen (50 m) 00:24.68
Marcourt Alexandre STT/11039/99 14/05/17 Antwerpen (50 m) 00:25.02
Carremans Maarten WLW/10148/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:26.10
Carremans Maarten WLW/10148/98 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 00:26.67
Tormans Jasper BEST/10408/98 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:29.62
Drijvers Seppe BEST/11071/98 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:31.30
00:23.50
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:23.50
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:23.55
Marcourt Alexandre STT/11039/99 25/02/18 Antwerpen (50 m) 00:24.89
Marcourt Alexandre STT/11039/99 25/02/18 Antwerpen (50 m) 00:24.92
Carremans Maarten WLW/10148/98 15/10/17 Leuven (25 m) 00:25.74
Carremans Maarten WLW/10148/98 30/07/17 Antwerpen (50 m) 00:25.81
DECOSSAUX Valentin STT/10190/95 30/12/16 ARRAS (25 m) 00:25.98
DECOSSAUX Valentin STT/10190/95 30/12/16 ARRAS (25 m) 00:26.02
Decossaux Valentin STT/10190/95 27/11/16 Bonn (25 m) 00:26.07
Vandevelde Raf STT/10089/93 25/09/16 Bonn (25 m) 00:26.29
Vandevelde Raf STT/10089/93 25/09/16 Bonn (25 m) 00:26.58
Decossaux Valentin STT/10190/95 25/09/16 Bonn (25 m) 00:26.63
Decossaux Valentin STT/10190/95 25/09/16 Bonn (25 m) 00:26.85
El Yazidi Sofian WLW/10229/96 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:30.31
00:23.50
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:23.50
Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:23.55
Marcourt Alexandre STT/11039/99 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 00:23.98
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 11/11/17 Gent (25 m) 00:24.12
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:24.17
Marcourt Alexandre STT/11039/99 22/10/17 Amsterdam (25 m) 00:24.31
Renaud Verjans STT 19/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:24.43
Timon Swillen TZ 06/11/11 Leuven (25 m) 00:32.75
100m vlinder
01:13.40
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Simon Folens BEST 28/12/10 Leuven (25 m) 01:13.40
01:07.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Dries Vangoetsenhoven LSVZ 21/11/09 Nijlen (25 m) 01:07.89
01:02.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Berx Robbe STT/10224/03 13/11/16 Brugge (25 m) 01:02.64
Dries Vangoetsenhoven LSVZ 28/12/10 Leuven (25 m) 01:02.97
00:58.53
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
FRANCKX STAN TZ/10241/02 27/12/16 Leuven (25 m) 00:58.53
Franckx Stan TZ/10241/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:59.20
Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.16
Sempels Gilles STT/11008/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.37
Creyf Tjörven LOR/10247/02 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 01:17.23
00:56.79
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 18/10/15 Leuven (25 m) 00:56.79
00:54.49
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99 15/11/15 Gent (25 m) 00:54.49
00:53.79
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:53.79
00:53.79
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:53.79
00:53.79
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:53.79
00:53.79
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Renaud Verjans STT 20/11/11 Wachtebeke (25 m) 00:53.79
Dries Vangoetsenhoven LSVZ 28/12/10 Leuven (25 m) 01:02.97
Dries Vangoetsenhoven LSVZ 21/11/09 Nijlen (25 m) 01:07.89
200m vlinder
02:50.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Simon Folens BEST 05/12/10 Hasselt (25 m) 02:50.89
02:29.45
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Atse Mommens ZO 29/12/07 Leuven (25 m) 02:29.45
02:23.68
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
FRANCKX STAN TZ/10241/02 29/11/15 Hasselt (25 m) 02:23.68
02:13.41
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 19/10/14 Leuven (25 m) 02:13.41
02:05.77
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 17/10/15 Leuven (25 m) 02:05.77
02:04.07
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Swillen Timon TZ/10177/00 27/11/16 Hasselt (25 m) 02:04.07
Swillen Timon TZ/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:06.26
Berx Jonas STT/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:23.44
02:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 08/11/14 Gent (25 m) 02:00.88
02:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 08/11/14 Gent (25 m) 02:00.88
02:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 08/11/14 Gent (25 m) 02:00.88
02:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 08/11/14 Gent (25 m) 02:00.88
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 19/10/14 Leuven (25 m) 02:13.41
Atse Mommens ZO 29/12/07 Leuven (25 m) 02:29.45
100m wissel
01:16.59
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Timon Swillen TZ 02/08/11 Leuven (25 m) 01:16.59
01:08.72
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Joni Ceusters BEST 27/12/09 Leuven (25 m) 01:08.72
01:04.31
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
ALAN DELFERIERE SCSG /457/98 18/12/11 Bree (25 m) 01:04.31
00:59.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 27/12/14 Leuven (25 m) 00:59.48
00:58.05
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 14/11/15 Gent (25 m) 00:58.05
00:57.14
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 12/11/16 Brugge (25 m) 00:57.14
Huygh Elias WLW/10186/00 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 01:06.94
Claes Benjamin KLSVZ/10238/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 01:10.48
De Punder Ebe KLSVZ/10227/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 01:17.48
Muls Quinten KLSVZ/11001/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 01:19.06
00:56.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 08/11/14 Gent (25 m) 00:56.08
00:56.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 08/11/14 Gent (25 m) 00:56.08
00:56.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 08/11/14 Gent (25 m) 00:56.08
00:56.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
BORISAVLJEVIC ALEXIS BEST/10571/97 08/11/14 Gent (25 m) 00:56.08
ALAN DELFERIERE SCSG /457/98 18/12/11 Bree (25 m) 01:04.31
Joni Ceusters BEST 27/12/09 Leuven (25 m) 01:08.72
200m wissel
02:39.58
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Timon Swillen TZ 15/10/11 Leuven (25 m) 02:39.58
02:26.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Dario Jacobs SCSG 26/12/09 Kortrijk (25 m) 02:26.64
02:18.12
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
SWILLEN TIMON TZ /177/00 20/10/13 Leuven (25 m) 02:18.12
02:08.09
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 27/12/14 Leuven (25 m) 02:08.09
02:06.26
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 17/10/15 Leuven (25 m) 02:06.26
02:02.94
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Swillen Timon TZ/10177/00 27/11/16 Hasselt (25 m) 02:02.94
Swillen Timon TZ/10177/00 13/11/16 Brugge (25 m) 02:03.45
Swillen Timon TZ/10177/00 13/11/16 Brugge (25 m) 02:04.33
Swillen Timon TZ/10177/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:05.24
Matroule Thomas STT/11087/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:13.62
De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:14.92
van Sas Stijn ZCT/10301/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:21.21
Huygh Elias WLW/10186/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:27.50
Biermans Cas BEST/10581/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:27.70
Claes Benjamin KLSVZ/10238/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:31.12
Claes Benjamin KLSVZ/10238/00 09/10/16 Landen (25 m) 02:31.75
De Punder Ebe KLSVZ/10227/00 09/10/16 Landen (25 m) 02:38.27
Lefevre Siebe KLSVZ/10236/00 09/10/16 Landen (25 m) 02:44.77
Lauryk Marat KLSVZ/10283/00 09/10/16 Landen (25 m) 02:54.98
02:01.44
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Swillen Timon TZ/10177/00 01/08/17 Leuven (25 m) 02:01.44
Swillen Timon TZ/10177/00 30/07/17 Antwerpen (50 m) 02:05.50
Marcourt Alexandre STT/11039/99 23/10/16 Tienen (25 m) 02:06.65
Marcourt Alexandre STT/11039/99 16/10/16 Leuven (25 m) 02:11.21
Van Den Bergh Floriaan LOR/10201/99 16/10/16 Leuven (25 m) 02:13.71
Raes Lou LOR/10197/99 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 02:16.99
02:02.94
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 27/11/16 Hasselt (25 m) 02:02.94
Delferiere Alan SCSG/10457/98 27/11/16 Strombeek Bever (25 m) 02:13.41
Laceur Joni BEST/11029/98 13/11/16 Brugge (25 m) 02:16.30
Laceur Joni BEST/11029/98 16/10/16 Leuven (25 m) 02:16.39
Verdoodt Alexis SCSG/10369/98 16/10/16 Leuven (25 m) 02:16.83
Hermans Janou STT/10108/98 16/10/16 Leuven (25 m) 02:21.59
Stoffe Lucas SCSG/11042/98 16/10/16 Leuven (25 m) 02:29.70
02:01.58
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
CORTENS KEN BEST /584/93 29/11/13 Bonn (25 m) 02:01.58
02:01.44
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Swillen Timon TZ/10177/00 01/08/17 Leuven (25 m) 02:01.44
CORTENS KEN BEST /584/93 29/11/13 Bonn (25 m) 02:01.58
SWILLEN TIMON TZ /177/00 20/10/13 Leuven (25 m) 02:18.12
Dario Jacobs SCSG 26/12/09 Kortrijk (25 m) 02:26.64
400m wissel
05:46.90
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Simon Folens BEST 28/12/10 Leuven (25 m) 05:46.90
05:22.19
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
FRANCKX STAN TZ/10241/02 11/11/14 Landen (25 m) 05:22.19
04:56.07
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Dario Jacobs SCSG 17/10/10 Leuven (25 m) 04:56.07
04:41.37
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 08/11/14 Gent (25 m) 04:41.37
04:31.56
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 18/10/15 Leuven (25 m) 04:31.56
04:28.74
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
SWILLEN TIMON TZ/10177/00 15/10/16 Leuven (25 m) 04:28.74
04:24.53
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Ken Cortens STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:24.53
04:24.53
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Ken Kortens STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:24.53
04:10.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
HENDRICKX LANDER BEST/10241/94 13/12/15 Edinburgh (25 m) 04:10.28
04:10.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
HENDRICKX LANDER BEST/10241/94 13/12/15 Edinburgh (25 m) 04:10.28
Ken Kortens STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:24.53
Dario Jacobs SCSG 17/10/10 Leuven (25 m) 04:56.07


Heren - Aflossing - Op leeftijdscategeorie
Stijl/afstand
Heren
11-12 jaar 13-14 jaar 15-16 jaar 17-18 jaar 19+ jaar Open
4x50m vrij
02:02.35
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
BEST BEST 16/10/10 Leuven (25 m) 02:02.35
01:43.22
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
BEST BEST 15/10/11 Leuven (25 m) 01:43.22
01:42.52
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
BEST BEST 16/10/10 Leuven (25 m) 01:42.52
01:41.40
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
BEST BEST 15/10/11 Leuven (25 m) 01:41.40
01:31.95
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
Borisavljevic A. - Borisavljevic V. - Cortens K. - Lecoutere J. BEST/10000/87 09/11/14 Gent (25 m) 01:31.95
01:31.95
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
Borisavljevic A. - Borisavljevic V. - Cortens K. - Lecoutere J. BEST/10000/87 09/11/14 Gent (25 m) 01:31.95
BEST BEST 15/10/11 Leuven (25 m) 01:41.40
BEST BEST 16/10/10 Leuven (25 m) 01:42.52
BEST BEST 16/10/10 Leuven (25 m) 02:02.35
4x100m vrij
04:18.61
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Meeus E. Van Droogenbroeck N. Van Keer Y. Van Nieuwenhoven J. BEST/10000/04 18/10/15 Leuven (25 m) 04:18.61
03:46.71
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Van Droogenbroeck N.-Van Nieuwenhoven J.- Van Keer Y.-Meeus E. LAQUA/11169/03 15/10/17 Leuven (25 m) 03:46.71
Vandenbempt R. - Bringmans K. - Dhaene A. - De Graeve B. BEST /000/99 21/07/12 KBZB (50 m) 03:54.85
03:33.30
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
De Graeve B. - Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - Borisavljevic A. BEST /000/98 19/10/13 Leuven (25 m) 03:33.30
03:33.30
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
De Graeve B. - Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - Borisavljevic A. BEST /000/98 19/10/13 Leuven (25 m) 03:33.30
03:27.26
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Borisavljevic Alexis - Borisavljevic Valentin - Hendrickx Lander - Cortens Ken BEST/10000/93 15/05/15 Antwerpen (50 m) 03:27.26
03:27.26
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Borisavljevic Alexis - Borisavljevic Valentin - Hendrickx Lander - Cortens Ken BEST/10000/93 15/05/15 Antwerpen (50 m) 03:27.26
De Graeve B. - Borisavljevic V. - Vandermaesen K. - Borisavljevic A. BEST /000/98 19/10/13 Leuven (25 m) 03:33.30
Vandenbempt R. - Bringmans K. - Dhaene A. - De Graeve B. BEST /000/99 21/07/12 KBZB (50 m) 03:54.85
4x200m vrij
09:24.36
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
Van Keer Y. -Van Droogenbroeck N. -Van Nieuwenhoven J. -Meeus E. BEST/10000/04 22/11/15 Leuven (25 m) 09:24.36
08:25.98
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
Meeus E.- Deschrijver R.- Van Nieuwenhoven J.- Van Keer Y. LAQUA/11134/03 15/10/17 Leuven (25 m) 08:25.98
ZCK ZCK 28/12/90 Londerzeel (25 m) 08:42.91
07:55.63
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. - Borisavljevic V. BEST /000/98 24/11/13 Leuven (25 m) 07:55.63
07:45.42
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
Stavart C.-Matroule T.-Berx J.-Marcourt A. STT/11047/99 15/10/17 Leuven (25 m) 07:45.42
Vandermaesen K. - De Graeve B. - Borisavljevic A. - Borisavljevic V. BEST /000/98 24/11/13 Leuven (25 m) 07:55.63
07:22.09
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
BEST BEST /000/92 27/12/11 Leuven (25 m) 07:22.09
07:22.09
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
BEST BEST /000/92 27/12/11 Leuven (25 m) 07:22.09
ZCK ZCK 28/12/90 Londerzeel (25 m) 08:42.91
4x50m wissel
02:18.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
BEST BEST 16/10/11 Leuven (25 m) 02:18.43
01:56.58
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
BEST BEST 16/10/11 Leuven (25 m) 01:56.58
01:50.37
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
Franckx S.-Vanderhulst M.-Camps R.-Sempels G. STT/11102/02 26/12/17 Tienen (25 m) 01:50.37
BEST BEST 17/10/10 Leuven (25 m) 01:53.64
01:49.82
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
BEST BEST 16/10/11 Leuven (25 m) 01:49.82
01:42.98
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
Hendrickx L. -Kosirnik M. -De Graeve B. -Borisavljevic A. BEST/10000/94 14/11/15 Gent (25 m) 01:42.98
01:42.98
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
Hendrickx L. -Kosirnik M. -De Graeve B. -Borisavljevic A. BEST/10000/94 14/11/15 Gent (25 m) 01:42.98
BEST BEST 16/10/11 Leuven (25 m) 01:49.82
BEST BEST 17/10/10 Leuven (25 m) 01:53.64
4x100m wissel
04:58.99
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
BEST BEST 27/12/06 Leuven (25 m) 04:58.99
04:19.22
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
Van Droogenbroeck N.-Van Keer Y./Meeus E./Van Nieuwenhoven J. LAQUA/11169/03 14/10/17 Leuven (25 m) 04:19.22
Biermans C. - Kosirnik M. - Konijn P. - Rooman R. BEST/10000/01 19/10/14 Leuven (25 m) 04:22.59
03:57.60
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98 20/10/13 Leuven (25 m) 03:57.60
03:56.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
Franckx S.-Vanderhulst M.-Camps R.-Dekimpe B. TRUST 19/10/19 Leuven (25 m) 03:56.43
Vandermaesen K. - Borisavljevic V. - De Graeve B. - Borisavljevic A. BEST /000/98 20/10/13 Leuven (25 m) 03:57.60
03:48.37
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
Hendrickx L. - Vabgerven P. - Meirhaeghe J. - Cortens K. BEST /000/91 18/11/12 Leuven (25 m) 03:48.37
03:48.37
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
Hendrickx L. - Vabgerven P. - Meirhaeghe J. - Cortens K. BEST /000/91 18/11/12 Leuven (25 m) 03:48.37
BEST BEST 27/12/06 Leuven (25 m) 04:58.99


Dames - Individueel - Op leeftijd
Stijl/afstand
Dames
11 jaar 12 jaar 13 jaar 14 jaar 15 jaar 16 jaar 17 jaar 18 jaar 19+ jaar Open
50m vrij
00:30.01
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 27/12/16 Leuven (25 m) 00:30.01
Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.80
Daems Lotte ZCK/21007/05 16/10/16 Leuven (25 m) 00:31.88
Vanderkrieken Frauke BEST/21053/05 16/10/16 Leuven (25 m) 00:31.91
Daems Lotte ZCK/21007/05 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 00:32.06
Geyskens Sophie LOR/21006/05 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 00:32.62
Pardon Maite TZ/21004/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.12
Gijsens Cato DDAT/21018/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.79
Delhoute Yana TZ/21002/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.97
Geeroms Floor SCZ/21004/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.14
Rogiers Ine DDAT/21027/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.93
Eeckhout Hanne DDAT/21026/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.34
Defryn Luna WLW/21007/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:41.06
00:28.29
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 30/12/17 Leuven (25 m) 00:28.29
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 15/10/17 Leuven (25 m) 00:29.00
Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 15/10/17 Leuven (25 m) 00:29.36
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 19/02/17 Geel (25 m) 00:29.63
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 00:29.88
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.95
Tomcsik Kira TZ/21005/04 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.02
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:30.31
Max Lara TZ/20243/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:32.14
De Craen Imke DDAT/21012/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.62
Puttaert Elien DDAT/20318/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.83
Hollevoet Lise WLW/21029/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.95
Kalut Vianne TZ/21015/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.78
Boux Jana TZ/21014/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.11
Daenen Lisa KLSVZ/21030/04 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:37.31
Luyten Kato DDAT/21016/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.70
Leroy Isabeau WLW/20246/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.72
Leemans Renske TZ/21024/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.90
Thys Alissya WLW/21017/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.69
00:27.25
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 29/12/18 Leuven (25 m) 00:27.25
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 21/10/18 Leuven (25 m) 00:27.85
Wauters Laura STT/21024/03 27/11/16 Bonn (25 m) 00:28.21
Socquet Mira SCSG/21047/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.25
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.38
Sneppe Diede DDAT/20296/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.83
Van Der Elst Leen ZCT/20359/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.89
Wittemans Odil ZCT/20353/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.99
Daniëls Lise ZIOS/21024/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.22
Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.45
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 00:30.55
Carlier Silke ZCK/21006/03 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 00:30.95
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.87
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.97
Van Hemelryck Jolien AART/21003/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.82
Januarius Maud WLW/20231/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.65
Delobelle Febe WLW/20243/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.72
00:26.34
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 17/11/19 Leuven (25 m) 00:26.34
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 25/05/19 Herentals (25 m) 00:26.62
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 17/02/19 Aarschot (25 m) 00:26.69
Wauters Laura STT/21024/03 26/12/17 Tienen (25 m) 00:27.22
Wauters Laura STT/21024/03 30/04/17 Bastogne (25 m) 00:27.55
Wauters Laura STT/21024/03 30/04/17 Bastogne (25 m) 00:27.65
Roskin Lotte TZ/20208/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:28.37
De Vroede Lisa LOR/20238/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.12
De Vroede Lisa LOR/20238/02 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 00:29.56
Leemans Oona WLW/20218/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.54
Rabaut Noa DDAT/20306/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.67
Muls Jill KLSVZ/21008/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:31.93
Borré Lauren AART/21002/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.20
00:26.38
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 02/02/20 Aarschot (25 m) 00:26.38
Wauters Laura STT/21024/03 25/11/18 Bonn (25 m) 00:26.93
Wauters Laura STT/21024/03 25/11/18 Bonn (25 m) 00:27.20
Wauters Laura STT/21024/03 29/04/18 Bastogne (25 m) 00:27.29
Maes Rosanne AART/21048/01 13/11/16 Brugge (25 m) 00:27.31
Maes Rosanne AART/21048/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:27.70
Wevers Emma STT/20200/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:28.53
Hansenne Nona AART/21043/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:28.54
Smeyers Britt TZ/20187/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.02
Juvyns Leila ZCT/20340/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:29.23
May Julie LOR/20248/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.29
Van Steen Ayko TZ/20209/01 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:30.43
Schets Jitte WLW/20234/01 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.09
Vanhemelryck Jana AART/20166/01 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.58
Boffin Lise BEST/20589/01 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:32.41
00:25.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Sarah Wegria STT 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 00:25.64
00:25.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Sarah Wegria STT 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 00:25.64
00:25.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Sarah Wegria STT 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 00:25.64
00:25.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Sarah Wegria STT 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 00:25.64
00:25.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vrij
Sarah Wegria STT 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 00:25.64
100m vrij
01:06.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Hana Kato DDAT 26/12/10 Laken (25 m) 01:06.08
01:01.37
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Smeulders Lise BEST/21051/06 18/11/18 NIJLEN (25 m) 01:01.37
Smeulders Lise BEST/21051/06 18/11/18 NIJLEN (25 m) 01:02.29
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 15/10/17 Leuven (25 m) 01:02.62
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:03.38
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:04.39
Tomcsik Kira TZ/21005/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:05.11
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:05.34
Lauwers Jitske TZ/21013/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.38
Van Belle Amber ZCT/20371/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.74
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.88
Descamps Eleonore STT/21066/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:08.78
Marteleur Tille ZCT/20373/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:10.18
Angellier Liloue ZCT/20369/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:10.40
Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:11.95
Defauw Elise SCWR/21003/04 09/10/16 Ciney (25 m) 01:22.32
00:59.41
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 11/11/18 Gent (25 m) 00:59.41
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 21/10/18 Leuven (25 m) 01:00.49
Wauters Laura STT/21024/03 27/11/16 Bonn (25 m) 01:00.74
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:03.64
Van Der Elst Leen ZCT/20359/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:03.87
Sneppe Diede DDAT/20296/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:04.64
Wittemans Odil ZCT/20353/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:05.44
Morren Maaike BEST/20609/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:05.72
Carlier Silke ZCK/21006/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.29
Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.64
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.67
Daniëls Lise ZIOS/21024/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.10
Goiris Cato LOR/20256/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.62
Van Mulder Katinka DDAT/20293/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:08.30
Dilen Paulien STT/20238/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.13
Pigeon Kelly KVZP/20191/03 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.49
Daniëls Lise ZIOS/21024/03 25/09/16 Aalst (50 m) 01:09.51
00:56.60
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 28/12/19 Leuven (25 m) 00:56.60
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 20/10/19 Leuven (25 m) 00:57.16
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 30/07/19 Leuven (25 m) 00:58.18
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 28/04/19 Aarschot (25 m) 00:58.19
Wauters Laura STT/21024/03 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 00:58.24
Wauters Laura STT/21024/03 14/05/17 Antwerpen (50 m) 00:59.60
Wauters Laura STT/21024/03 12/02/17 ANTWERPEN (50 m) 00:59.67
Wauters Laura STT/21024/03 08/01/17 Wezenberg (50 m) 01:00.15
Roskin Lotte TZ/20208/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:02.71
Supply Ann-Sophie DDAT/21009/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:03.73
Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:04.93
Claeys Celine SCZ/20174/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:05.42
Mulkens Auke TZ/20234/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.24
Vaerenberg Marlies ZCT/20339/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.38
Trioen Joke DDAT/20279/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.64
Thielemans Laure STT/21009/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:08.53
De Niels Indra ZIOS/20100/02 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.31
Achten Louise SCWR/21007/02 09/10/16 Ciney (25 m) 01:09.90
Muls Jill KLSVZ/21008/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 01:10.48
De Niels Indra ZIOS/20100/02 25/09/16 Aalst (50 m) 01:13.64
00:56.63
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 16/02/20 Leuven (25 m) 00:56.63
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 19/01/20 Antwerp (50 m) 00:58.34
Wauters Laura STT/21024/03 11/11/18 Gent (25 m) 00:58.68
Wauters Laura STT/21024/03 21/10/18 Leuven (25 m) 00:58.90
Wauters Laura STT/21024/03 04/03/18 Antwerpen (50 m) 00:58.97
Wauters Laura STT/21024/03 25/02/18 Antwerpen (50 m) 00:59.31
Wauters Laura STT/21024/03 25/02/18 Antwerpen (50 m) 00:59.55
Maes Rosanne AART/21048/01 13/11/16 Brugge (25 m) 01:00.18
Maes Rosanne AART/21048/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:00.92
Hansenne Nona AART/21043/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:01.81
Juvyns Leila ZCT/20340/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:02.06
Smeyers Britt TZ/20187/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:02.24
Wevers Emma STT/20200/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:03.20
Lemaire Femke AART/21046/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:05.39
Vanderstappen Kim KVZP/20185/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:05.80
Bossuyt Linde DDAT/21039/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.02
May Julie LOR/20248/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:07.62
Geeroms Fran SCZ/20147/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:08.14
Boffin Lise BEST/20589/01 16/10/16 Leuven (25 m) 01:08.29
00:56.38
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Sarah Wegria STT 15/11/09 Geel (25 m) 00:56.38
00:56.38
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Sarah Wegria STT 15/11/09 Wachtebeke (25 m) 00:56.38
00:56.38
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Sarah Wegria STT 15/11/09 Wachtebeke (25 m) 00:56.38
00:56.07
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Liesbet Dreesen WZV 21/02/99 Parijs (FR) (50 m) 00:56.07
00:56.07
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vrij
Liesbet Dreesen WZV 21/02/99 Parijs (FR) (50 m) 00:56.07
200m vrij
02:21.69
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Smeulders Lise BEST/21051/06 26/11/17 Hasselt (25 m) 02:21.69
Smeulders Lise BEST/21051/06 15/10/17 Leuven (25 m) 02:23.40
Smeulders Lise BEST/21051/06 24/09/17 Overpelt (25 m) 02:26.54
Wittemans Mit ZCT/21008/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:29.49
Sempels Aurélie STT/21042/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:33.18
Vanderkrieken Frauke BEST/21053/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:33.34
Geyskens Sophie LOR/21006/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:36.13
Noels Louise ZCT/21012/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:40.82
Berx Marit STT/21040/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:40.88
Delhoute Yana TZ/21002/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:42.99
Daems Lotte ZCK/21007/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:44.76
Wauters Lisa STT/21041/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:47.11
Gijsens Cato DDAT/21018/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:48.46
Geeroms Floor SCZ/21004/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:52.24
Stallaert Tessa ZCK/21015/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:57.53
De Wilde Noor DDAT/21003/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:02.03
Suffeleers Maren TZ/21028/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:08.93
Liesmons Jolien TZ/21026/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:20.63
Cornu Nyah DIZV/21026/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:24.05
Van Campenhout Tessa AART/21032/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:24.92
Roelands Zina DIZV/21004/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:34.29
02:14.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Smeulders Lise BEST/21051/06 21/10/18 Leuven (25 m) 02:14.88
Smeulders Lise BEST/21051/06 30/09/18 Overpelt (25 m) 02:15.84
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 15/10/17 Leuven (25 m) 02:17.11
Wittemans Mit ZCT/21008/05 15/10/17 Leuven (25 m) 02:21.66
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:22.01
Tomcsik Kira TZ/21005/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:22.74
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:23.59
Tomcsik Kira TZ/21005/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:24.36
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:24.58
Stadsbader Louise WLW/21004/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:46.40
Leemans Renske TZ/21024/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:58.50
Borré Klara AART/21029/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:59.42
Daenen Lisa KLSVZ/21030/04 25/09/16 Overpelt (25 m) 03:17.62
Baetens Febe DIZV/21045/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:31.92
Mpoy Botto Vera Emmanuelle DIZV/21035/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:33.53
02:08.38
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Wauters Laura STT/21024/03 30/12/16 Sint-Niklaas (25 m) 02:08.38
Wauters Laura STT/21024/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:12.74
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:18.04
Morren Maaike BEST/20609/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:20.18
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:20.58
Van Der Elst Leen ZCT/20359/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:20.72
Sneppe Diede DDAT/20296/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:22.18
Carlier Silke ZCK/21006/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:30.40
Borremans Lotte DDAT/21006/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:35.07
Van Campenhout Sanne AART/21023/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:44.29
Van Horenbeeck Janne ZCK/21016/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:09.05
Mertens Korintha ZCK/20335/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:22.32
02:03.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 02:03.91
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 02:04.99
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 30/07/19 Leuven (25 m) 02:05.56
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 28/04/19 Aarschot (25 m) 02:05.88
Wauters Laura STT/21024/03 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 02:07.73
Wauters Laura STT/21024/03 30/04/17 Bastogne (25 m) 02:08.68
Wauters Laura STT/21024/03 12/02/17 ANTWERPEN (50 m) 02:09.78
Wauters Laura STT/21024/03 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 02:12.25
De Vroede Lisa LOR/20238/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:16.74
Roskin Lotte TZ/20208/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:20.74
Supply Ann-Sophie DDAT/21009/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:22.30
Mulkens Auke TZ/20234/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:24.24
Claeys Celine SCZ/20174/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:27.48
Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:28.41
Trioen Joke DDAT/20279/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:31.87
Bogaerts Luna SCZ/20156/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:33.07
Muls Jill KLSVZ/21008/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 02:34.34
02:04.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 18/10/20 Leuven (25 m) 02:04.48
GEEROMS ANKE SCZ/20130/00 28/07/15 Leuven (25 m) 02:05.73
02:02.50
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Jolien Vermeylen BEST 13/02/10 Leuven (25 m) 02:02.50
02:00.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Sarah Wegria STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:00.43
02:00.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Sarah Wegria STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:00.43
02:00.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Sarah Wegria STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:00.43
02:00.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vrij
Sarah Wegria STT 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:00.43
Jolien Vermeylen BEST 13/02/10 Leuven (25 m) 02:02.50
400m vrij
05:02.53
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
SMEULDERS LISE BEST/21051/06 14/10/17 Leuven (25 m) 05:02.53
Smeulders Lise BEST/21051/06 23/07/17 GENK (50 m) 05:06.44
Smeulders Lise BEST/21051/06 26/05/17 Oostende (50 m) 05:11.33
SMEULDERS Lise BEST/21051/06 14/05/17 Antwerpen (50 m) 05:12.47
Wittemans Mit ZCT/21008/05 16/10/16 Leuven (25 m) 05:15.48
Sempels Aurélie STT/21042/05 16/10/16 Leuven (25 m) 05:23.38
Pardon Maite TZ/21004/05 16/10/16 Leuven (25 m) 05:25.27
Geyskens Sophie LOR/21006/05 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 05:32.47
Loncke Febe LOR/21008/05 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 06:00.60
Schelfhout Hanne LOR/21016/05 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 06:09.33
Eynatten Abigail LOR/21004/05 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 06:41.42
De Leeuw Aiko ZIOS/21035/05 25/09/16 Aalst (50 m) 06:58.90
04:44.62
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Lise Smeulders BEST/21051/06 20/10/18 Leuven (25 m) 04:44.62
Smeulders Lise BEST/21051/06 22/07/18 CHARLEROI (50 m) 04:52.95
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 15/10/17 Leuven (25 m) 04:56.06
Wittemans Mit ZCT/21008/05 15/10/17 Leuven (25 m) 04:59.42
Tomcsik Kira TZ/21005/04 16/10/16 Leuven (25 m) 04:59.73
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:00.02
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:03.86
Lauwers Jitske TZ/21013/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:09.99
Angellier Liloue ZCT/20369/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:16.03
Marteleur Tille ZCT/20373/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:20.41
Max Lara TZ/20243/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:24.18
Van Belle Amber ZCT/20371/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:28.84
De Bisschop Bente ZIOS/21034/04 25/09/16 Aalst (50 m) 07:33.40
04:32.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Smeulders Lise BEST/21051/06 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 04:32.28
Smeulders Lise BEST/21051/06 30/07/19 Leuven (25 m) 04:35.50
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 21/10/18 Leuven (25 m) 04:38.76
Morren Maaike BEST/20609/03 13/11/16 Brugge (25 m) 04:42.20
Wauters Laura STT/21024/03 23/10/16 Tienen (25 m) 04:47.48
Morren Maaike BEST/20609/03 16/10/16 Leuven (25 m) 04:51.79
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 16/10/16 Leuven (25 m) 04:54.06
Sneppe Diede DDAT/20296/03 16/10/16 Leuven (25 m) 04:55.91
Van Der Elst Leen ZCT/20359/03 16/10/16 Leuven (25 m) 04:56.46
Wittemans Odil ZCT/20353/03 16/10/16 Leuven (25 m) 04:58.63
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 16/10/16 Leuven (25 m) 04:59.14
Goiris Cato LOR/20256/03 16/10/16 Leuven (25 m) 05:06.19
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 16/10/16 Leuven (25 m) 05:06.55
Goiris Cato LOR/20256/03 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 05:07.44
Raes Linsey LOR/20252/03 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 05:25.38
Daniëls Lise ZIOS/21024/03 25/09/16 Aalst (50 m) 05:36.32
04:24.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 17/11/19 Leuven (25 m) 04:24.88
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 20/10/19 Leuven (25 m) 04:30.00
Wauters Laura STT/21024/03 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 04:39.49
Wauters Laura STT/21024/03 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 04:40.67
Morren Maaike BEST/20609/03 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 04:47.21
De Vroede Lisa LOR/20238/02 20/11/16 Leuven (25 m) 04:50.43
De Vroede Lisa LOR/20238/02 16/10/16 Leuven (25 m) 04:56.87
Supply Ann-Sophie DDAT/21009/02 16/10/16 Leuven (25 m) 04:58.81
Mulkens Auke TZ/20234/02 16/10/16 Leuven (25 m) 05:03.66
Vaerenberg Marlies ZCT/20339/02 16/10/16 Leuven (25 m) 05:05.04
De Vroede Lisa LOR/20238/02 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 05:07.70
Muls Jill KLSVZ/21008/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 05:29.39
De Niels Indra ZIOS/20100/02 25/09/16 Aalst (50 m) 05:32.67
Janssoone Emilie ZIOS/21007/02 25/09/16 Aalst (50 m) 06:03.83
04:28.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Jolien Vermeylen BEST 11/01/08 Aarschot (25 m) 04:28.64
04:19.92
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Jolien Vermeylen BEST 17/10/10 Wachtebeke (50 m) 04:19.92
04:17.96
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Sarah Wegria STT 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:17.96
04:17.96
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Sarah Wegria STT 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:17.96
04:15.99
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Griet Buelens LOR 04/08/09 Leuven (25 m) 04:15.99
04:15.99
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m vrij
Griet Buelens LOR 04/08/09 Leuven (25 m) 04:15.99
Jolien Vermeylen BEST 11/01/08 Aarschot (25 m) 04:28.64
800m vrij
10:28.29
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
SMEULDERS LISE BEST/21051/06 29/10/17 Boom (25 m) 10:28.29
Wittemans Mit ZCT/21008/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:45.20
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:53.92
Vanderkrieken Frauke BEST/21053/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:15.09
Sempels Aurélie STT/21042/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:23.77
Berx Marit STT/21040/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:24.75
Geyskens Sophie LOR/21006/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:36.03
Noels Louise ZCT/21012/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:44.71
Delhoute Yana TZ/21002/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:52.58
Geeroms Floor SCZ/21004/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:56.42
Loncke Febe LOR/21008/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 12:08.20
Gijsens Cato DDAT/21018/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 12:28.26
Van Looy Jelske ZCT/21035/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 12:28.79
Schelfhout Hanne LOR/21016/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 12:48.89
Vanderhulst Jitse STT/21061/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 13:07.98
Daelemans Anke LOR/21007/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 13:23.24
Eynatten Abigail LOR/21004/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 13:35.42
Van den Broeck Zita ZCT/21033/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 13:43.05
Delaunoy Lena SCZ/21024/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 14:11.11
Carlier Anouck ZCK/21060/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 14:14.21
Eeckhout Hanne DDAT/21026/05 01/11/16 Londerzeel (25 m) 14:45.89
10:01.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Astrid Verdijck DDAT 01/11/11 Londerzeel (25 m) 10:01.48
09:25.00
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Smeulders Lise BEST/21051/06 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 09:25.00
Smeulders Lise BEST/21051/06 01/11/19 Zwembad De Wauwer (25 m) 09:31.45
Smeulders Lise BEST/21051/06 21/07/19 GENK (50 m) 09:38.88
Morren Maaike BEST/20609/03 13/11/16 Brugge (25 m) 09:45.42
Morren Maaike BEST/20609/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 09:50.82
Wauters Laura STT/21024/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 09:58.32
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:06.80
Wittemans Odil ZCT/20353/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:10.59
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:15.88
Van Der Elst Leen ZCT/20359/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:18.91
Goiris Cato LOR/20256/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:24.69
Carlier Silke ZCK/21006/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:25.48
Sneppe Diede DDAT/20296/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:27.71
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:33.07
Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:51.93
Van Mulder Katinka DDAT/20293/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 10:59.05
Achten Helena SCWR/21008/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:04.55
Raes Linsey LOR/20252/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:05.44
Dilen Paulien STT/20238/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:06.19
Socquet Mira SCSG/21047/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:08.20
Germonpré Sarah DIZV/20394/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:14.03
Guns Jelena LOR/20261/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:19.18
Borremans Lotte DDAT/21006/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 11:38.27
Van Hemelryck Jolien AART/21003/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 12:29.20
Mattheus Ine DIZV/21041/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 13:01.56
Debar Elien DIZV/21033/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 13:03.18
Cornu Sloane DIZV/21013/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 13:49.02
Noël Resy DIZV/21022/03 01/11/16 Londerzeel (25 m) 15:18.72
09:16.41
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Jolien Vermeylen BEST 02/11/08 Londerzeel (25 m) 09:16.41
09:12.24
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
GEEROMS ANKE SCZ/20130/00 14/11/15 Gent (25 m) 09:12.24
08:45.56
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Jolien Vermeylen BEST 20/11/10 Londerzeel (25 m) 08:45.56
08:45.56
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Jolien Vermeylen BEST 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 08:45.56
08:45.56
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Jolien Vermeylen BEST 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 08:45.56
08:45.56
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Jolien Vermeylen BEST 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 08:45.56
08:45.56
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
800m vrij
Jolien Vermeylen BEST 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 08:45.56
Jolien Vermeylen BEST 02/11/08 Londerzeel (25 m) 09:16.41
1500m vrij
21:25.90
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Sophie-Charlotte Gysen BEST 31/10/10 Londerzeel (25 m) 21:25.90
19:24.16
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Jolien Vermeylen BEST 29/10/06 Londerzeel (25 m) 19:24.16
18:16.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Jolien Vermeylen BEST 28/10/07 Londerzeel (25 m) 18:16.64
17:27.80
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Jolien Vermeylen BEST 02/11/08 Londerzeel (25 m) 17:27.80
16:59.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Jolien Vermeylen BEST 31/10/09 Londerzeel (25 m) 16:59.89
16:59.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Jolien Vermeylen BEST 31/10/09 Dilbeek (25 m) 16:59.89
16:59.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Jolien Vermeylen BEST 31/10/09 Londerzeel (25 m) 16:59.89
16:59.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
Jolien Vermeylen BEST 31/10/09 Londerzeel (25 m) 16:59.89
16:56.68
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94 01/11/13 Londerzeel (25 m) 16:56.68
16:56.68
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
1500m vrij
VERMEYLEN JOLIEN BEST /250/94 01/11/13 Londerzeel (25 m) 16:56.68
Jolien Vermeylen BEST 31/10/09 Londerzeel (25 m) 16:59.89
Jolien Vermeylen BEST 02/11/08 Londerzeel (25 m) 17:27.80
Jolien Vermeylen BEST 28/10/07 Londerzeel (25 m) 18:16.64
Jolien Vermeylen BEST 29/10/06 Londerzeel (25 m) 19:24.16
50m school
00:39.45
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Sempels Aurélie STT/21042/05 16/10/16 Leuven (25 m) 00:39.45
Stallaert Tessa ZCK/21015/05 16/10/16 Leuven (25 m) 00:40.44
Geeroms Floor SCZ/21004/05 16/10/16 Leuven (25 m) 00:42.38
Geeroms Floor SCZ/21004/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:43.22
Daems Lotte ZCK/21007/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:43.55
De Wilde Noor DDAT/21003/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:45.27
Rogiers Ine DDAT/21027/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:45.64
Lauwers Juta AART/21033/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:49.74
Liesmons Jolien TZ/21026/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:50.36
Roelands Zina DIZV/21004/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:54.18
Cornu Nyah DIZV/21026/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:56.23
Van Roy Zora ZCK/21051/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:56.43
00:34.96
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Jessie Deserf STT 26/11/05 Nijlen (25 m) 00:34.96
00:34.29
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Wittemans Mit ZCT/21008/05 11/11/18 Gent (25 m) 00:34.29
Wittemans Mit ZCT/21008/05 21/10/18 Leuven (25 m) 00:34.86
Wittemans Mit ZCT/21008/05 18/02/18 Geel (25 m) 00:35.13
Wittemans Mit ZCT/21008/05 18/02/18 Geel (25 m) 00:35.42
Puttaert Elien DDAT/20319/04 19/11/17 Nijlen (25 m) 00:36.20
Puttaert Elien DDAT/20318/04 12/11/17 Gent - Gand (25 m) 00:36.66
Puttaert Elien DDAT/20318/04 15/10/17 Leuven (25 m) 00:37.02
Huysmans Hanne ZCK/20333/04 15/10/17 Leuven (25 m) 00:37.16
Wittemans Odil ZCT/20353/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:37.25
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:37.49
Dilen Paulien STT/20238/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:38.88
Borremans Lotte DDAT/21006/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:39.28
De Wilde Hanne DDAT/20294/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:42.30
Van Mulder Katinka DDAT/20293/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:44.31
Germonpré Sarah DIZV/20394/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:45.12
Cardijn Sydney SCZ/21016/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:45.43
Van Campenhout Sanne AART/21023/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:46.49
Mattheus Ine DIZV/21041/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:46.84
Noël Resy DIZV/21022/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:50.14
Cornu Sloane DIZV/21013/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:53.34
00:34.11
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Jessie Deserf STT 17/11/07 Wachtebeke (25 m) 00:34.11
00:33.85
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Jolien Vermeylen BEST 21/11/09 Nijlen (25 m) 00:33.85
00:33.42
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Pas Inte SCSG/21181/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:33.42
Pas Inte ZORO/20055/03 30/07/19 Leuven (25 m) 00:34.03
Wittemans Odil ZCT/20353/03 17/02/19 Stedelijk Zwembad Geel (25 m) 00:34.46
Wittemans Odil ZCT/20353/03 17/02/19 Stedelijk Zwembad Geel (25 m) 00:34.54
Pas Inte ZORO/20055/03 20/01/19 Antwerpen (50 m) 00:34.99
Wittemans Odil ZCT/20353/03 20/01/19 Antwerpen (50 m) 00:35.94
Rommel Astrid LOR/20217/01 01/08/17 Leuven (25 m) 00:36.52
Rommel Astrid LOR/20217/01 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 00:36.74
Peetermans Melanie BEST/20494/00 13/11/16 Brugge (25 m) 00:36.95
Meerpoel Lore WLW/20202/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.60
Dom Elize DIZV/20338/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.60
De Backer Femke DDAT/20242/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:40.87
De Backer Silke DDAT/20241/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:41.31
Van Der Meulen Femke DDAT/20246/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:41.88
Nieto Rodriguez Laura DIZV/20388/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:42.94
00:32.71
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
Geeroms Anke SCZ/20130/00 02/07/17 Netanya (50 m) 00:32.71
Geeroms Anke SCZ/20130/00 02/07/17 Netanya (50 m) 00:32.83
Jessie Deserf STT 28/12/10 Leuven (25 m) 00:33.46
00:32.92
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94 10/11/12 Gent (25 m) 00:32.92
00:31.72
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 15/02/15 Geel (25 m) 00:31.72
00:31.72
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m school
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 15/02/15 Geel (25 m) 00:31.72
JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94 10/11/12 Gent (25 m) 00:32.92
Jessie Deserf STT 28/12/10 Leuven (25 m) 00:33.46
Jolien Vermeylen BEST 21/11/09 Nijlen (25 m) 00:33.85
Jessie Deserf STT 17/11/07 Wachtebeke (25 m) 00:34.11
Jessie Deserf STT 26/11/05 Nijlen (25 m) 00:34.96
100m school
01:23.00
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Wittemans Mit ZCT/21008/05 27/12/16 Leuven (25 m) 01:23.00
Sempels Aurélie STT/21042/05 16/10/16 Leuven (25 m) 01:25.43
Stallaert Tessa ZCK/21015/05 16/10/16 Leuven (25 m) 01:29.84
Geeroms Floor SCZ/21004/05 16/10/16 Leuven (25 m) 01:29.89
Lejeune Indira TZ/21031/05 16/10/16 Leuven (25 m) 01:33.12
Daems Lotte ZCK/21007/05 16/10/16 Leuven (25 m) 01:37.48
01:15.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Jessie Deserf STT 26/11/05 Nijlen (25 m) 01:15.08
01:14.09
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Jolien Vermeylen BEST 11/11/07 Leuven (25 m) 01:14.09
01:13.13
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Nancy Goossens ZO 27/11/88 Hasselt (25 m) 01:13.13
01:10.68
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Jolien Vermeylen BEST 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 01:10.68
01:10.68
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Jolien Vermeylen BEST 14/11/09 Leuven (25 m) 01:10.68
01:10.68
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
Jolien Vermeylen BEST 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 01:10.68
01:09.73
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94 29/12/12 Leuven (25 m) 01:09.73
01:07.85
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 14/02/15 Geel (25 m) 01:07.85
01:07.85
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m school
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 14/02/15 Geel (25 m) 01:07.85
JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94 29/12/12 Leuven (25 m) 01:09.73
Jolien Vermeylen BEST 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 01:10.68
Nancy Goossens ZO 27/11/88 Hasselt (25 m) 01:13.13
200m school
02:57.34
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Sempels Aurélie STT/21042/05 30/12/16 Sint-Niklaas (25 m) 02:57.34
Sempels Aurélie STT/21042/05 16/10/16 Leuven (25 m) 03:03.07
Wittemans Mit ZCT/21008/05 16/10/16 Leuven (25 m) 03:08.09
Geeroms Floor SCZ/21004/05 16/10/16 Leuven (25 m) 03:15.95
Stallaert Tessa ZCK/21015/05 16/10/16 Leuven (25 m) 03:17.74
Lejeune Indira TZ/21031/05 16/10/16 Leuven (25 m) 03:21.96
02:44.01
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Jessie Deserf STT 09/08/05 Leuven (25 m) 02:44.01
02:40.37
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Jolien Vermeylen BEST 09/12/07 Hasselt (25 m) 02:40.37
02:35.67
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Jolien Vermeylen BEST 16/11/08 Wachtebeke (25 m) 02:35.67
02:31.42
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Jolien Vermeylen BEST 15/11/09 Wachtebeke (25 m) 02:31.42
02:30.05
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Jolien Vermeylen BEST 23/05/10 Nijlen (25 m) 02:30.05
02:30.05
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
Jolien Vermeylen BEST 23/05/10 Leuven (25 m) 02:30.05
02:28.71
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94 11/11/12 Gent (25 m) 02:28.71
02:25.31
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 15/11/15 Gent (25 m) 02:25.31
02:25.31
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m school
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 15/11/15 Gent (25 m) 02:25.31
JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94 11/11/12 Gent (25 m) 02:28.71
Jolien Vermeylen BEST 23/05/10 Leuven (25 m) 02:30.05
Jolien Vermeylen BEST 15/11/09 Wachtebeke (25 m) 02:31.42
Jolien Vermeylen BEST 16/11/08 Wachtebeke (25 m) 02:35.67
Jolien Vermeylen BEST 09/12/07 Hasselt (25 m) 02:40.37
Jessie Deserf STT 09/08/05 Leuven (25 m) 02:44.01
50m rug
00:34.56
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
DELCOMMUNE ZINKE ZCT/21010/05 24/04/16 Ettelbruck (25 m) 00:34.56
00:32.13
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 19/11/17 Leuven (25 m) 00:32.13
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 19/02/17 Geel (25 m) 00:33.10
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 19/02/17 Geel (25 m) 00:33.18
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 00:34.46
Tomcsik Kira TZ/21005/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 00:34.52
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.88
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.26
De Craen Imke DDAT/21012/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.57
Hollevoet Lise WLW/21029/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:40.09
Puttaert Elien DDAT/20318/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:40.36
Huysmans Hanne ZCK/20333/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:41.15
Boux Jana TZ/21014/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:42.25
Thys Alissya WLW/21017/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:47.04
Van Reeth Sophie ZCK/21042/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:49.44
00:30.84
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Zinke Delcommune KAZS/21073/05 10/11/18 Gent (25 m) 00:30.84
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 21/10/18 Leuven (25 m) 00:31.53
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 20/11/16 Leuven (25 m) 00:31.73
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:32.27
Socquet Mira SCSG/21047/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:33.64
Sneppe Diede DDAT/20296/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.66
De Wilde Hanne DDAT/20294/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:36.39
Van Mulder Katinka DDAT/20293/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.98
Borremans Lotte DDAT/21006/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.01
Van Horenbeeck Janne ZCK/21016/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:40.45
Van Hemelryck Jolien AART/21003/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:41.20
Januarius Maud WLW/20231/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:41.69
Mertens Korintha ZCK/20335/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:42.41
Delobelle Febe WLW/20243/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:44.46
00:29.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:29.28
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:29.29
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 25/05/19 Herentals (25 m) 00:29.44
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 25/05/19 Herentals (25 m) 00:29.46
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 28/04/19 Aarschot (25 m) 00:30.14
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 15/10/17 Leuven (25 m) 00:31.20
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 19/02/17 Geel (25 m) 00:31.65
Claes Lieselotte ZCT/20346/03 19/02/17 Geel (25 m) 00:31.89
Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:32.99
Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.88
Mulkens Auke TZ/20234/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.02
Supply Ann-Sophie DDAT/21009/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.39
Bogaerts Luna SCZ/20156/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:36.96
Rabaut Noa DDAT/20306/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.48
Leemans Oona WLW/20218/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.62
Roosen Ruby KLSVZ/21033/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:40.34
Borré Lauren AART/21002/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:43.22
00:28.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Mirthe Goris AZS 26/11/11 Wachtebeke (50 m) 00:28.91
00:28.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Mirthe Goris AZS 26/11/11 Aarschot (25 m) 00:28.91
00:28.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Mirthe Goris AZS 26/11/11 Nijlen (25 m) 00:28.91
00:28.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Mirthe Goris AZS 26/11/11 Nijlen (25 m) 00:28.91
00:28.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Mirthe Goris AZS 26/11/11 Nijlen (25 m) 00:28.91
00:28.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m rug
Mirthe Goris AZS 26/11/11 Nijlen (25 m) 00:28.91
100m rug
01:12.62
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
DELCOMMUNE ZINKE ZCT/21010/05 24/04/16 Ettelbruck (25 m) 01:12.62
01:07.73
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 19/11/17 Leuven (25 m) 01:07.73
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 15/10/17 Leuven (25 m) 01:08.97
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 30/04/17 Leuven (25 m) 01:10.03
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 23/04/17 Diekirch (25 m) 01:10.50
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 19/02/17 Geel (25 m) 01:10.66
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:11.84
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:13.03
Tomcsik Kira TZ/21005/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:13.66
Tomcsik Kira TZ/21005/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:13.88
Lauwers Jitske TZ/21013/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:13.98
Tomcsik Kira TZ/21005/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:15.19
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:16.27
Angellier Liloue ZCT/20369/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:19.24
De Backer Annelore KVZP/21008/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:23.17
Marteleur Tille ZCT/20373/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:25.72
Defauw Elise SCWR/21003/04 09/10/16 Ciney (25 m) 01:32.15
01:04.92
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Mirthe Goris AZS 15/11/09 Wachtebeke (25 m) 01:04.92
01:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Mirthe Goris AZS 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:00.88
01:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Mirthe Goris AZS 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:00.88
01:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Mirthe Goris AZS 21/11/10 Leuven (25 m) 01:00.88
01:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Mirthe Goris AZS 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:00.88
01:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Mirthe Goris AZS 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:00.88
01:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Mirthe Goris AZS 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:00.88
01:00.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m rug
Mirthe Goris AZS 21/11/10 Leuven (25 m) 01:00.88
Mirthe Goris AZS 15/11/09 Wachtebeke (25 m) 01:04.92
200m rug
02:36.92
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Smeulders Lise BEST/21051/06 30/12/17 Leuven (25 m) 02:36.92
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:37.62
Gijsens Cato DDAT/21018/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:57.52
Delhoute Yana TZ/21002/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:59.05
Berx Marit STT/21040/05 16/10/16 Leuven (25 m) 03:01.14
Daems Lotte ZCK/21007/05 16/10/16 Leuven (25 m) 03:02.59
Wauters Lisa STT/21041/05 16/10/16 Leuven (25 m) 03:04.42
02:28.99
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
DELCOMMUNE ZINKE ZCT/21010/05 14/10/17 Leuven (25 m) 02:28.99
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 30/04/17 Leuven (25 m) 02:30.68
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 12/02/17 ANTWERPEN (50 m) 02:37.79
Tomcsik Kira TZ/21005/04 27/11/16 Hasselt (25 m) 02:37.95
Lauwers Jitske TZ/21013/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:40.60
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:45.12
Angellier Liloue ZCT/20369/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:48.80
Stadsbader Louise WLW/21004/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:56.29
Marteleur Tille ZCT/20373/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:56.60
02:19.78
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Mirthe Goris AZS 18/10/09 Aarschot (25 m) 02:19.78
02:14.09
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Mirthe Goris AZS 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:14.09
02:14.09
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Mirthe Goris AZS 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 02:14.09
02:12.77
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Hansenne Nona AART/21043/01 11/11/17 Gent (25 m) 02:12.77
Hansenne Nona AART/21043/01 23/04/17 Aarschot (25 m) 02:14.30
Hansenne Nona AART/21043/01 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 02:20.62
Hansenne Nona AART/21043/01 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 02:21.12
Hansenne Nona AART/21043/01 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 02:21.81
Hansenne Nona AART/21043/01 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 02:23.91
De Backer Nele KVZP/20151/00 13/11/16 Zaventem (25 m) 02:31.86
Verstappen Sylvie SCSG/20500/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:32.54
Dom Elize DIZV/20338/00 16/10/16 Leuven (25 m) 02:38.99
Nieto Rodriguez Laura DIZV/20388/00 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:42.11
Dom Elize DIZV/20338/00 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:43.16
Tuytschaever Dora LOR/21043/00 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:45.38
Zelderloo Maite ZCK/20265/00 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:50.62
Van Borm Julie ZCK/20296/00 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:52.55
02:13.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Brenda Rodiers BEST 31/05/09 Leuven (25 m) 02:13.28
02:13.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Brenda Rodiers BEST 31/05/09 Leuven (25 m) 02:13.28
02:13.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Brenda Rodiers BEST 31/05/09 Leuven (25 m) 02:13.28
02:12.77
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m rug
Hansenne Nona AART/21043/01 11/11/17 Gent (25 m) 02:12.77
Brenda Rodiers BEST 31/05/09 Leuven (25 m) 02:13.28
50m vlinder
00:32.58
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
WITTEMANS MIT ZCT/21008/05 15/10/16 Leuven (25 m) 00:32.58
Daems Lotte ZCK/21007/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:38.96
Gijsens Cato DDAT/21018/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:39.06
Eeckhout Hanne DDAT/21026/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:54.76
00:30.41
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Wittemans Mit ZCT/21008/05 30/12/17 Leuven (25 m) 00:30.41
Wittemans Mit ZCT/21008/05 15/10/17 Leuven (25 m) 00:30.90
Wittemans Mit ZCT/21008/05 23/04/17 Diekirch (25 m) 00:31.22
Wittemans Mit ZCT/21008/05 19/02/17 Geel (25 m) 00:31.88
Lauwers Jitske TZ/21013/04 16/10/16 Leuven (25 m) 00:32.38
Tomcsik Kira TZ/21005/04 16/10/16 Leuven (25 m) 00:32.50
Tomcsik Kira TZ/21005/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:32.85
Lauwers Jitske TZ/21013/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.27
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.75
Max Lara TZ/20243/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:36.26
Puttaert Elien DDAT/20318/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.02
Nekkebroek Liza DIZV/21016/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:43.73
Govaert Margot DIZV/21003/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:46.86
Brabant Alexandra DIZV/21010/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:51.07
00:28.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 26/12/18 De Blyckaert Tienen (25 m) 00:28.88
Wittemans Mit ZCT/21008/05 11/11/18 Gent (25 m) 00:29.64
Wauters Laura STT/21024/03 13/11/16 Brugge (25 m) 00:29.66
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 16/10/16 Leuven (25 m) 00:33.06
Sneppe Diede DDAT/20296/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.12
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.18
Borremans Lotte DDAT/21006/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.31
Van Mulder Katinka DDAT/20293/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.55
Carlier Silke ZCK/21006/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:36.56
De Wilde Hanne DDAT/20294/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.46
Mattheus Ine DIZV/21041/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:43.44
Germonpré Sarah DIZV/20394/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:43.72
Cornu Sloane DIZV/21013/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:50.65
Noël Resy DIZV/21022/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:53.00
00:27.89
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:27.89
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 25/05/19 Herentals (25 m) 00:28.20
Wauters Laura STT/21024/03 30/04/17 Bastogne (25 m) 00:28.45
Wauters Laura STT/21024/03 30/04/17 Bastogne (25 m) 00:29.00
Wauters Laura STT/21024/03 12/03/17 Landen (25 m) 00:29.44
Wauters Laura STT/21024/03 08/01/17 Wezenberg (50 m) 00:29.50
Morren Maaike BEST/20609/03 08/01/17 Wezenberg (50 m) 00:32.51
Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:33.42
Thielemans Laure STT/21009/02 16/10/16 Leuven (25 m) 00:33.64
Trioen Joke DDAT/20279/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.20
Claeys Celine SCZ/20174/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:37.01
Muls Jill KLSVZ/21008/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:37.98
Van Neygen Zoë DiZV/20422/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:41.25
Bosmans Fleur ZCK/20309/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:43.11
00:27.79
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
WAUTERS LAURA STT/21024/03 24/11/18 Bonn (25 m) 00:27.79
Maes Rosanne AART/21048/01 13/11/16 Brugge (25 m) 00:27.91
Maes Rosanne AART/21048/01 13/11/16 Brugge (25 m) 00:28.30
Maes Rosanne AART/21048/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:28.48
Smeyers Britt TZ/20187/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:30.79
Van Steen Ayko TZ/20209/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:32.97
Lemaire Femke AART/21046/01 16/10/16 Leuven (25 m) 00:33.13
Geeroms Fran SCZ/20147/01 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:33.93
00:27.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Wauters Laura TRUST/21009/03 24/11/19 Bonn (25 m) 00:27.28
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:27.62
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:27.71
Wauters Laura TRUST/21009/03 20/10/19 Leuven (25 m) 00:27.79
Wauters Laura STT/21024/03 19/05/19 Antwerpen (50 m) 00:27.83
Wauters Laura STT/21024/03 03/03/19 Antwerpen (50 m) 00:28.11
Wauters Laura STT/21024/03 20/01/19 Antwerpen (50 m) 00:28.33
Wauters Laura STT/21024/03 20/01/19 Antwerpen (50 m) 00:28.36
Vanbelle Marie STT/20179/00 13/11/16 Brugge (25 m) 00:28.50
Vanbelle Marie STT/20179/00 13/11/16 Brugge (25 m) 00:29.19
Peetermans Melanie BEST/20494/00 13/11/16 Brugge (25 m) 00:31.51
Peetermans Melanie BEST/20494/00 16/10/16 Leuven (25 m) 00:31.58
Peetermans Melanie BEST/20494/00 25/09/16 Overpelt (25 m) 00:32.02
De Backer Femke DDAT/20242/00 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.37
00:27.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Wauters Laura KLSVZ/21104/03 14/08/20 Hengelo (50 m) 00:27.43
Wauters Laura KLSVZ/21104/03 14/08/20 Hengelo (50 m) 00:27.54
Wauters Laura TRUST/21009/03 23/02/20 Antwerpen (50 m) 00:27.66
Vanbelle Marie STT/20179/00 01/08/17 Leuven (25 m) 00:27.69
Vanbelle Marie STT/20179/00 30/07/17 Antwerpen (50 m) 00:28.04
Vanbelle Marie STT/20179/00 30/04/17 Bastogne (25 m) 00:28.57
Vanbelle Marie STT/20179/00 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 00:28.68
Vanbelle Marie STT/20179/00 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 00:28.79
Vanbelle Marie STT/20179/00 22/01/17 ANTWERPEN (50 m) 00:29.09
Meert Jessy SCSG/21041/99 20/11/16 Leuven (25 m) 00:29.73
Robbeets Anke DIZV/20288/99 13/11/16 Brugge (25 m) 00:29.86
Robbeets Anke DIZV/20288/99 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:29.92
Verbruggen Laura DIZV/20289/99 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.82
Dhaenens Emma DDAT/20308/99 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:34.18
00:27.91
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Maes Rosanne AART/21048/01 13/11/16 Brugge (25 m) 00:27.91
De Wolf Silke DDAT/20231/98 16/10/16 Leuven (25 m) 00:31.68
De Wolf Silke DDAT/20231/98 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:31.96
Demesmaeker Ella DIZV/20278/98 25/09/16 Dilbeek (25 m) 00:35.52
00:27.75
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Laurence Lambot LOR 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 00:27.75
00:27.28
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
50m vlinder
Wauters Laura TRUST/21009/03 24/11/19 Bonn (25 m) 00:27.28
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 00:27.62
Vanbelle Marie STT/20179/00 01/08/17 Leuven (25 m) 00:27.69
Laurence Lambot LOR 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 00:27.75
100m vlinder
01:10.77
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Jolien Verdickt ZCK 28/12/08 Sint-Niklaas (25 m) 01:10.77
01:08.73
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Wittemans Mit ZCT/21008/05 30/12/17 Leuven (25 m) 01:08.73
Wittemans Mit ZCT/21008/05 19/11/17 Leuven (25 m) 01:10.80
Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 15/10/17 Leuven (25 m) 01:12.43
Tomcsik Kira TZ/21005/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:12.49
Tomcsik Kira TZ/21005/04 20/11/16 Nijlen (25 m) 01:14.09
Lauwers Jitske TZ/21013/04 16/10/16 Leuven (25 m) 01:15.12
01:04.64
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Mirthe Goris AZS 21/11/09 Nijlen (25 m) 01:04.64
01:01.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Mirthe Goris AZS 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:01.08
01:01.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Mirthe Goris AZS 20/11/10 Leuven (25 m) 01:01.08
01:00.23
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Wauters Laura TRUST/21009/03 24/11/19 Bonn (25 m) 01:00.23
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:00.26
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:00.70
Wauters Laura STT/21024/03 19/05/19 Antwerpen (50 m) 01:01.50
Wauters Laura STT/21024/03 05/05/19 Bastogne (25 m) 01:01.78
Wauters Laura STT/21024/03 05/05/19 Bastogne (25 m) 01:01.81
Wauters Laura STT/21024/03 03/03/19 Antwerpen (50 m) 01:02.37
Wauters Laura STT/21024/03 24/02/19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m) 01:02.95
Wauters Laura STT/21024/03 24/02/19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m) 01:03.11
Wauters Laura STT/21024/03 20/01/19 Antwerpen (50 m) 01:03.46
Wauters Laura STT/21024/03 20/01/19 Antwerpen (50 m) 01:04.01
Maes Rosanne AART/21048/01 08/10/17 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 01:04.81
Maes Rosanne AART/21048/01 14/05/17 Antwerpen (50 m) 01:04.90
Maes Rosanne AART/21048/01 14/05/17 Antwerpen (50 m) 01:05.04
Maes Rosanne AART/21048/01 23/04/17 Aarschot (25 m) 01:05.23
Vanbelle Marie STT/20179/00 13/11/16 Brugge (25 m) 01:06.02
Peetermans Melanie BEST/20494/00 13/11/16 Brugge (25 m) 01:11.10
Peetermans Melanie BEST/20494/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:11.32
De Backer Nele KVZP/20151/00 16/10/16 Leuven (25 m) 01:12.24
Mondonedo Sonoma SCWR/20134/00 09/10/16 Ciney (25 m) 01:14.78
Schaffers Sixtine SCWR/21005/00 09/10/16 Ciney (25 m) 01:23.97
01:00.50
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Wauters Laura TRUST/21009/03 23/02/20 Antwerpen (50 m) 01:00.50
Wauters Laura TRUST/21009/03 19/01/20 Antwerp (50 m) 01:00.62
Wauters Laura TRUST/21009/03 19/01/20 Antwerp (50 m) 01:01.04
Vanbelle Marie STT/20179/00 30/07/17 Antwerpen (50 m) 01:04.25
Vanbelle Marie STT/20179/00 30/04/17 Bastogne (25 m) 01:04.51
Vanbelle Marie STT/20179/00 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 01:05.44
Vanbelle Marie STT/20179/00 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 01:05.94
Meert Jessy SCSG/21041/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:06.63
Robbeets Anke DIZV/20288/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:09.15
Raemaekers Lore BEST/20510/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:11.09
Boghe Nomie TZ/20201/99 16/10/16 Leuven (25 m) 01:11.95
01:01.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Mirthe Goris AZS 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:01.08
01:01.08
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Mirthe Goris AZS 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:01.08
01:00.23
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m vlinder
Wauters Laura TRUST/21009/03 24/11/19 Bonn (25 m) 01:00.23
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:00.26
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:00.70
Mirthe Goris AZS 20/11/10 Wachtebeke (25 m) 01:01.08
Mirthe Goris AZS 21/11/09 Nijlen (25 m) 01:04.64
Jolien Verdickt ZCK 28/12/08 Sint-Niklaas (25 m) 01:10.77
200m vlinder
02:47.32
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
LAUWERS JITSKE TZ/21013/04 22/12/15 Leuven (25 m) 02:47.32
02:34.22
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Jolien Verdickt ZCK 20/12/09 Tremelo (25 m) 02:34.22
02:24.33
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Mirthe Goris AZS 27/12/09 Leuven (25 m) 02:24.33
02:18.90
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Mirthe Goris AZS 16/10/10 Leuven (25 m) 02:18.90
02:18.43
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Wauters Laura STT/21024/03 11/11/18 Gent (25 m) 02:18.43
Wauters Laura STT/21024/03 11/11/18 Gent (25 m) 02:19.28
Wauters Laura STT/21024/03 31/07/18 Leuven (25 m) 02:24.89
Wauters Laura STT/21024/03 04/03/18 Antwerpen (50 m) 02:25.31
Wauters Laura STT/21024/03 04/03/18 Antwerpen (50 m) 02:26.09
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 14/01/18 De Blyckaert Tienen (25 m) 02:36.43
Van Steen Ayko TZ/20209/01 16/10/16 Leuven (25 m) 02:39.22
02:14.06
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 02:14.06
Wauters Laura TRUST/21009/03 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 02:16.67
Wauters Laura STT/21024/03 19/05/19 Antwerpen (50 m) 02:19.63
Wauters Laura STT/21024/03 19/05/19 Antwerpen (50 m) 02:20.52
Wauters Laura STT/21024/03 03/03/19 Antwerpen (50 m) 02:23.30
Wauters Laura STT/21024/03 03/03/19 Antwerpen (50 m) 02:23.72
Wauters Laura STT/21024/03 20/01/19 Antwerpen (50 m) 02:24.91
Maes Rosanne AART/21048/01 23/04/17 Aarschot (25 m) 02:31.18
Van Steen Ayko TZ/20209/01 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 02:39.28
Van Steen Ayko TZ/20209/01 26/02/17 ANTWERPEN (50 m) 02:40.26
Mondonedo Sonoma SCWR/20134/00 23/10/16 Ternat (25 m) 02:44.40
02:16.02
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Wauters Laura TRUST/21009/03 23/02/20 Antwerpen (50 m) 02:16.02
Wauters Laura TRUST/21009/03 19/01/20 Antwerp (50 m) 02:17.02
Wauters Laura TRUST/21009/03 19/01/20 Antwerp (50 m) 02:17.86
Maes Rosanne AART/21048/01 29/07/18 CHARLEROI (50 m) 02:30.21
Van Steen Ayko TZ/20209/01 20/05/18 Leuven (25 m) 02:32.56
Meert Jessy SCSG/21041/99 16/10/16 Leuven (25 m) 02:32.76
02:18.34
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Griet Buelens LOR 18/01/02 Parijs (FR) (50 m) 02:18.34
02:12.72
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Griet Buelens LOR 04/08/09 Leuven (25 m) 02:12.72
02:12.72
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m vlinder
Griet Buelens LOR 04/08/09 Leuven (25 m) 02:12.72
Griet Buelens LOR 18/01/02 Parijs (FR) (50 m) 02:18.34
100m wissel
01:14.24
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 27/12/16 Leuven (25 m) 01:14.24
Wittemans Mit ZCT/21008/05 27/12/16 Leuven (25 m) 01:14.50
Pardon Maite TZ/21004/05 27/12/16 Leuven (25 m) 01:17.49
Sempels Aurélie STT/21042/05 20/11/16 Berchem (25 m) 01:18.07
Wauters Lisa STT/21041/05 20/11/16 Berchem (25 m) 01:27.24
Lambeets Lina STT/21044/05 20/11/16 Berchem (25 m) 01:28.09
01:09.99
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 30/12/17 Leuven (25 m) 01:09.99
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 25/07/17 Berchem (25 m) 01:11.12
Wittemans Mit ZCT/21008/05 20/05/17 Herentals (25 m) 01:12.15
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 19/02/17 Geel (25 m) 01:13.17
Lauwers Jitske TZ/21013/04 27/12/16 Leuven (25 m) 01:14.68
Van Belle Amber ZCT/20371/04 27/12/16 Leuven (25 m) 01:19.74
Marteleur Tille ZCT/20373/04 27/12/16 Leuven (25 m) 01:21.71
Angellier Liloue ZCT/20369/04 27/12/16 Leuven (25 m) 01:22.51
Stadsbader Louise WLW/21004/04 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 01:23.15
Hollevoet Lise WLW/21029/04 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 01:30.77
Leroy Isabeau WLW/20246/04 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 01:32.22
Thys Alissya WLW/21017/04 09/10/16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m) 01:39.82
01:06.84
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 26/12/18 De Blyckaert Tienen (25 m) 01:06.84
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 11/11/18 Gent (25 m) 01:08.09
Wittemans Mit ZCT/21008/05 24/07/18 Berchem (25 m) 01:08.68
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 24/07/18 Berchem (25 m) 01:09.70
Wittemans Mit ZCT/21008/05 18/02/18 Geel (25 m) 01:09.82
Wittemans Mit ZCT/21008/05 18/02/18 Geel (25 m) 01:10.24
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 18/02/18 Geel (25 m) 01:10.34
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 30/12/17 Leuven (25 m) 01:11.12
Wauters Laura STT/21024/03 27/11/16 Bonn (25 m) 01:11.18
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 27/11/16 Bonn (25 m) 01:14.64
Carlier Silke ZCK/21006/03 27/11/16 Bonn (25 m) 01:16.77
Daniëls Lise ZIOS/21024/03 11/11/16 Liedekerke (25 m) 01:18.25
01:04.27
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 10/11/19 Sint Amandsberg (25 m) 01:04.27
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 25/05/19 Herentals (25 m) 01:04.75
Wittemans Mit ZCT/21008/05 17/02/19 Stedelijk Zwembad Geel (25 m) 01:08.26
Wittemans Mit ZCT/21008/05 17/02/19 Stedelijk Zwembad Geel (25 m) 01:08.70
Tomcsik Kira TZ/21005/04 11/03/18 Landen (25 m) 01:09.50
Wittemans Odil ZCT/20353/03 30/12/17 Leuven (25 m) 01:09.55
Wauters Laura STT/21024/03 12/03/17 Landen (25 m) 01:09.77
Wittemans Odil ZCT/20353/03 19/02/17 Geel (25 m) 01:11.22
Wittemans Odil ZCT/20353/03 19/02/17 Geel (25 m) 01:12.17
Sneppe Diede DDAT/20296/03 08/01/17 Dilbeek (25 m) 01:13.01
De Vroede Lisa LOR/20238/02 18/12/16 Kapellen (25 m) 01:14.50
Muls Jill KLSVZ/21008/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 01:19.93
Roosen Ruby KLSVZ/21033/02 25/09/16 Overpelt (25 m) 01:27.49
01:05.01
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 13/09/20 Aarschot (25 m) 01:05.01
MEERE JOLEEN DDAT /303/99 10/11/13 Gent (25 m) 01:06.79
01:06.00
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Wauters Laura TRUST/21009/03 24/11/19 Bonn (25 m) 01:06.00
MEERE JOLEEN DDAT /303/99 10/11/13 Gent (25 m) 01:06.79
01:06.53
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
Jolien Vermeylen BEST 12/02/11 Geel (25 m) 01:06.53
01:06.41
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
SELDERSLAGHS FIEN SCSG /408/95 14/04/13 Kapelle-Op-Den-Bos (25 m) 01:06.41
01:03.42
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 15/02/15 Geel | Geel (25 m) 01:03.42
01:03.42
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
100m wissel
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 15/02/15 Geel | Geel (25 m) 01:03.42
SELDERSLAGHS FIEN SCSG /408/95 14/04/13 Kapelle-Op-Den-Bos (25 m) 01:06.41
Jolien Vermeylen BEST 12/02/11 Geel (25 m) 01:06.53
200m wissel
02:39.81
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Smeulders Lise BEST/21051/06 26/11/17 Hasselt (25 m) 02:39.81
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 27/11/16 Hasselt (25 m) 02:40.47
Wittemans Mit ZCT/21008/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:45.61
Pardon Maite TZ/21004/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:47.86
Geyskens Sophie LOR/21006/05 16/10/16 Leuven (25 m) 02:51.82
Pardon Maite TZ/21004/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:54.66
Loncke Febe LOR/21008/05 25/09/16 VWZ-bad Boom (25 m) 03:11.64
Delhoute Yana TZ/21002/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:13.11
Lauwers Juta AART/21033/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:39.69
Eeckhout Hanne DDAT/21026/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:44.91
02:33.15
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 26/11/17 Hasselt (25 m) 02:33.15
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 15/10/17 Leuven (25 m) 02:34.82
Pardon Maite TZ/21004/05 15/10/17 Leuven (25 m) 02:35.70
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 23/07/17 GENK (50 m) 02:37.45
Delcommune Zinke ZCT/21010/05 12/03/17 Sint-Niklaas (25 m) 02:37.92
Tomcsik Kira TZ/21005/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:40.42
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:41.24
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 16/10/16 Leuven (25 m) 02:43.68
Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:44.15
Lauwers Jitske TZ/21013/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:47.66
Max Lara TZ/20243/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:49.33
De Craen Imke DDAT/21012/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:01.69
Kalut Vianne TZ/21015/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:03.49
Boux Jana TZ/21014/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:07.95
Nekkebroek Liza DIZV/21016/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:18.13
Govaert Margot DIZV/21003/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:26.89
Brabant Alexandra DIZV/21010/04 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:29.23
02:27.30
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
WAUTERS LAURA STT/21024/03 12/11/16 Brugge (25 m) 02:27.30
Wauters Laura STT/21024/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:30.16
Sneppe Diede DDAT/20296/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:37.53
Wittemans Odil ZCT/20353/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:37.96
Van Der Elst Leen ZCT/20359/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:39.29
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 16/10/16 Leuven (25 m) 02:41.51
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:42.85
Carlier Silke ZCK/21006/03 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:45.63
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:46.00
Germonpré Sarah DIZV/20394/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:57.48
Van Hemelryck Jolien AART/21003/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:13.81
Mattheus Ine DIZV/21041/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:21.02
Cornu Sloane DIZV/21013/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:34.31
Noël Resy DIZV/21022/03 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:51.98
02:18.23
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 28/12/19 Leuven (25 m) 02:18.23
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 13/10/19 Tienen (25 m) 02:21.06
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 19/05/19 Antwerpen (50 m) 02:27.61
Delcommune Zinke KAZS/21073/05 19/05/19 Antwerpen (50 m) 02:27.66
Pardon Maite TZ/21004/05 12/05/19 Vilvoorde (25 m) 02:27.72
Wauters Laura STT/21024/03 22/10/17 Tienen (25 m) 02:28.46
Wauters Laura STT/21024/03 08/01/17 Wezenberg (50 m) 02:29.20
Roskin Lotte TZ/20208/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:36.72
Supply Ann-Sophie DDAT/21009/02 16/10/16 Leuven (25 m) 02:38.49
De Vroede Lisa LOR/20238/02 02/10/16 Kapelle-op-den-Bos (25 m) 02:40.55
Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:42.34
Claeys Celine SCZ/20174/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:51.73
Bosmans Fleur ZCK/20309/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:00.83
Van Neygen Zoë DiZV/20422/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:11.92
Borré Lauren AART/21002/02 25/09/16 Dilbeek (25 m) 03:15.96
02:19.50
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Jolien Vermeylen BEST 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 02:19.50
02:19.24
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Jolien Vermeylen BEST 14/02/10 Geel (25 m) 02:19.24
02:19.24
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
Jolien Vermeylen BEST 14/02/10 Geel (25 m) 02:19.24
02:17.69
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94 10/11/12 Gent (25 m) 02:17.69
02:15.32
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 28/07/15 Leuven (25 m) 02:15.32
02:15.32
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
200m wissel
VERMEYLEN JOLIEN BEST/20250/94 28/07/15 Leuven (25 m) 02:15.32
JOLIEN VERMEYLEN BEST /250/94 10/11/12 Gent (25 m) 02:17.69
Jolien Vermeylen BEST 14/02/10 Geel (25 m) 02:19.24
Jolien Vermeylen BEST 14/11/09 Wachtebeke (25 m) 02:19.50
400m wissel
05:54.32
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Jolien Verdickt ZCK 01/11/08 Londerzeel (25 m) 05:54.32
05:27.40
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Smeulders Lise BEST/21051/06 11/11/18 Gent (25 m) 05:27.40
Pardon Maite TZ/21004/05 30/12/17 Leuven (25 m) 05:27.44
Tomcsik Kira TZ/21005/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:43.61
Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 16/10/16 Leuven (25 m) 05:53.93
Max Lara TZ/20243/04 16/10/16 Leuven (25 m) 06:02.19
05:15.55
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Wauters Laura STT/21024/03 30/12/16 Sint-Niklaas (25 m) 05:15.55
Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 30/12/16 Sint-Niklaas (25 m) 05:36.98
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 27/12/16 Leuven (25 m) 05:40.74
Sneppe Diede DDAT/20296/03 23/10/16 Ternat (25 m) 05:41.87
Van Steen Yinthe TZ/20227/03 16/10/16 Leuven (25 m) 05:48.75
05:02.05
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Jolien Vermeylen BEST 16/11/08 Wachtebeke (25 m) 05:02.05
04:51.62
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Jolien Vermeylen BEST 15/11/09 Leuven (25 m) 04:51.62
04:47.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Jolien Vermeylen BEST 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:47.48
04:47.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Jolien Vermeylen BEST 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:47.48
04:47.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Jolien Vermeylen BEST 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:47.48
04:47.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Jolien Vermeylen BEST 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:47.48
04:47.48
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
400m wissel
Jolien Vermeylen BEST 21/11/10 Wachtebeke (25 m) 04:47.48
Jolien Vermeylen BEST 15/11/09 Leuven (25 m) 04:51.62
Jolien Vermeylen BEST 16/11/08 Wachtebeke (25 m) 05:02.05
Jolien Verdickt ZCK 01/11/08 Londerzeel (25 m) 05:54.32


Dames - Aflossing - Op leeftijdscategeorie
Stijl/afstand
Dames
11-12 jaar 13-14 jaar 15-16 jaar 17-18 jaar 19+ jaar Open
4x50m vrij
02:00.46
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
Delcommune Z.-Noels L.-Van Den Broeck Z.-Wittemans M. ZCT /21010/05 26/11/17 Hasselt (25 m) 02:00.46
Tomcsik K. -Max L. -Aualos Llerena D. -Lauwers J. TZ/00000/05 25/09/16 Dilbeek (25 m) 02:01.46
01:55.45
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
Meere J. - Kato H. - Verdijck A. - Clijsters N. DDAT /000/99 25/11/12 ZIOS (25 m) 01:55.45
01:52.44
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
Van Belle A.- Claes L.- Marteleur T.- Van Den Eynde B. ZCT 17/11/19 Leuven (25 m) 01:52.44
BEST BEST 16/10/10 Tienen (25 m) 01:52.88
01:52.88
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
BEST BEST 16/10/10 Leuven (25 m) 01:52.88
01:46.90
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
Huybreghs L. -Leonard J. -Vanbelle M. -Huybreghs N. STT/20000/94 14/11/15 Gent (25 m) 01:46.90
01:46.90
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m vrij
Huybreghs L. -Leonard J. -Vanbelle M. -Huybreghs N. STT/20000/94 14/11/15 Gent (25 m) 01:46.90
BEST BEST 16/10/10 Leuven (25 m) 01:52.88
4x100m vrij
04:25.29
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Tomcsik K. -Lauwers J. -Max L. -Avalos Llerena TZ/00000/05 16/10/16 Leuven (25 m) 04:25.29
04:05.27
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Verdijck A. - Kato H. - Dhaenens E. - Meere J. DDAT /000/00 20/10/13 Leuven (25 m) 04:05.27
04:01.12
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Van Steen Y.-Avalos D.-Tomcsik K.-Wauters L. TRUST 19/10/19 Leuven (25 m) 04:01.12
Verdijck A. - Kato H. - Dhaenens E. - Meere J. DDAT /000/00 20/10/13 Leuven (25 m) 04:05.27
04:04.84
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
BEST BEST 29/07/11 Antwerpen (50 m) 04:04.84
03:57.54
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Horemans K. Vercammen J. Feyaerts M. Peeters K. ZCT/20000/96 15/05/16 Leuven (25 m) 03:57.54
03:57.54
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m vrij
Horemans K. Vercammen J. Feyaerts M. Peeters K. ZCT/20000/96 15/05/16 Leuven (25 m) 03:57.54
BEST BEST 29/07/11 Antwerpen (50 m) 04:04.84
4x200m vrij
09:47.15
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
DDAT DDAT 04/12/11 Hasselt (25 m) 09:47.15
09:00.09
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
Verdijck A. - Dhaenens E. - Kato H. - Meere J. DDAT /000/00 03/11/13 Londerzeel (25 m) 09:00.09
08:57.01
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
De Wolf S. - Dhaenens E. - Leyman M. - Verdijck A. DDAT/20000/99 02/11/14 Londerzeel (25 m) 08:57.01
08:57.01
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
De Wolf S. - Dhaenens E. - Leyman M. - Verdijck A. DDAT/20000/99 02/11/14 Londerzeel (25 m) 08:57.01
08:45.06
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
Vercammen J. -Peeters K. -Horemans K. -Feyaerts M. ZCT/20000/96 22/11/15 Leuven (25 m) 08:45.06
08:45.06
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x200m vrij
Vercammen J. -Peeters K. -Horemans K. -Feyaerts M. ZCT/20000/96 22/11/15 Leuven (25 m) 08:45.06
De Wolf S. - Dhaenens E. - Leyman M. - Verdijck A. DDAT/20000/99 02/11/14 Londerzeel (25 m) 08:57.01
Verdijck A. - Dhaenens E. - Kato H. - Meere J. DDAT /000/00 03/11/13 Londerzeel (25 m) 09:00.09
DDAT DDAT 04/12/11 Hasselt (25 m) 09:47.15
4x50m wissel
02:19.42
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
DDAT DDAT 16/10/11 Leuven (25 m) 02:19.42
02:11.95
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
N. Clijsters - J. Meere - H. Kato - A. Verdijck DDAT /901/99 17/07/12 LOR (25 m) 02:11.95
02:05.97
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
BEST BEST 17/10/10 Antwerpen (50 m) 02:05.97
02:05.97
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
BEST BEST 17/10/10 Leuven (25 m) 02:05.97
01:58.30
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 10/11/19 Gent (25 m) 01:58.30
01:58.30
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x50m wissel
M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 10/11/19 Gent (25 m) 01:58.30
BEST BEST 17/10/10 Leuven (25 m) 02:05.97
4x100m wissel
05:01.95
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
Delcommune Z.-Schrijvers A.-Wittemans M.- Noels l. ZCT/20000/05 15/10/17 Leuven (25 m) 05:01.95
Tomcsik K. -Max L. -Lauwers J. -Avalos Llerena D. TZ/00000/05 15/10/16 Leuven (25 m) 05:04.48
04:38.39
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
Berx M.-Sempels A.-Pardon M.-Lejeune I. TRUST/21000/05 20/10/19 Leuven (25 m) 04:38.39
Dhaenens E. - Meere J. - Meert J. - Verdijck A. DDAT /000/00 19/10/13 Leuven (25 m) 04:39.57
04:26.20
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
BEST BEST 31/07/10 Antwerpen (50 m) 04:26.20
04:26.20
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
BEST BEST 31/07/10 Antwerpen (50 m) 04:26.20
04:25.49
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
BEST BEST 14/05/10 Antwerpen (50 m) 04:25.49
04:25.49
Naam Licentie Datum Zwembad (lengte) Tijd
4x100m wissel
BEST BEST 14/05/10 Antwerpen (50 m) 04:25.49






Pagina berekend in 1.5409 sec voor SQL query SELECT lcase(his_cvnr_uniek) zwemmerkey, his_naam,his_jaar,his_cvnr,his_geslacht, his_wedstr, his_wed, his_tijd,his_datum,his_plaats,his_bad, his_tijdtothsten,his_club AS club, his_leeftijd FROM wed_historiek_ext WHERE (his_wed != '0') AND (his_provincie='VBR') AND (his_datum >= '1900/01/01') AND (his_datum <= '2199/12/31') AND ((his_leeftijd IN ('11', '12', '13', '14', '15', '16', '17', '18', '19')) OR (his_leeftijd=0) OR (his_leeftijd > 19)) AND (his_officieel = 1) AND (his_tijdtothsten > 0) AND (coalesce(his_cvnr,'') <> '') AND (coalesce(his_geslacht,'')<>'') ORDER BY his_wedstr, his_geslacht, his_datum, his_tijdtothsten desc .