Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 50m vlinder 00:45.87 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m wissel 01:39.08 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 200m school 03:52.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 200m vrij 03:14.57 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Adriaenssens May ZCT/21129/10 400m vrij 08:22.00 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Adriaenssens May ZCT/21129/10 100m vrij 01:44.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Adriaenssens May ZCT/21129/10 200m vrij 03:47.09 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Adriaenssens May ZCT/21129/10 100m school 02:01.12 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Amadou Camille KLSVZ/21092/10 100m rug 02:00.24 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Amadou Camille KLSVZ/21092/10 50m school 00:55.76 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Andrews William LAQUA/11397/10 100m vrij 01:33.00 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Andrews William LAQUA/11397/10 100m rug 01:39.92 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Andrews William LAQUA/11397/10 50m vlinder 00:54.34 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Andrews William LAQUA/11397/10 200m vrij 03:20.60 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bakx Warre ZCK/12095/10 400m vrij 06:55.97 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bakx Warre ZCK/12095/10 100m wissel 01:39.64 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bakx Warre ZCK/12095/10 50m school 00:47.21 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Behaeghel Jonas ZCT/11131/10 200m vrij 03:38.50 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Behaeghel Jonas ZCT/11131/10 100m vrij 01:36.91 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Behaeghel Jonas ZCT/11131/10 100m school 02:02.57 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 50m school 00:56.38 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m wissel 02:02.60 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m vrij 01:44.16 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m rug 01:53.31 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Janne ZCT/21108/10 200m wissel 03:28.01 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bohmer Janne ZCT/21108/10 50m vrij 00:39.59 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bohmer Janne ZCT/21108/10 200m rug 03:20.71 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bohmer Janne ZCT/21108/10 400m vrij 06:17.91 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Budovinsky Zsofia ALZV/21108/10 100m rug 02:20.25 26/01/2020 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Budovinsky Zsofia ALZV/21108/10 100m vrij 01:58.46 26/01/2020 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Budovinsky Zsofia ALZV/21108/10 100m rug 02:20.25 26/01/2020 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Budovinsky Zsofia ALZV/21108/10 100m vrij 01:58.46 26/01/2020 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Callens Emma ZCT/21122/10 200m vrij 03:22.49 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Callens Emma ZCT/21122/10 100m school 01:56.18 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Elian DDAT/11105/10 400m vrij 07:28.35 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 100m vrij 01:42.77 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 100m rug 01:53.56 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 200m rug 04:07.44 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 50m vrij 00:41.90 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 400m vrij 07:58.20 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 de Kerchove Gauthier SCZ/11088/10 50m vrij 00:48.24 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 de Kerchove Gauthier SCZ/11088/10 400m vrij 08:50.92 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Deploige Lore TRUST/21164/10 100m rug 01:53.63 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Deploige Lore TRUST/21164/10 50m school 00:59.69 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Deploige Lore TRUST/21164/10 200m vrij 03:54.08 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Drief Yassir KVZP/11069/10 100m wissel 01:50.18 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Drief Yassir KVZP/11069/10 200m vrij 03:29.31 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Drief Yassir KVZP/11069/10 400m vrij 07:15.16 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Essaoudi Hanae KVZP/21071/10 400m vrij 07:53.03 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Essaoudi Hanae KVZP/21071/10 200m vrij 03:30.89 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 400m vrij 07:13.93 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 200m wissel 03:44.12 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 100m wissel 01:50.09 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 200m vrij 03:25.46 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 100m school 01:56.41 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 50m school 00:56.82 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 100m vrij 01:34.62 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 50m rug 00:48.10 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 50m school 00:56.82 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 50m school 00:56.82 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 200m vrij 03:48.41 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 100m rug 01:57.77 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 200m school 04:05.83 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 50m school 00:53.97 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Gypen Thomas ZCT/11115/10 400m vrij 07:15.81 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gypen Thomas ZCT/11115/10 400m vrij 07:11.75 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Gypen Thomas ZCT/11115/10 200m wissel 03:45.97 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Gypen Thomas ZCT/11115/10 50m vrij 00:40.74 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m school 01:51.21 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 50m vlinder 00:55.72 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 06:50.27 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 06:50.27 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 06:50.27 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Hermans Ella ZCK/22097/10 50m vrij 00:41.00 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Hermans Ella ZCK/22097/10 200m rug 03:54.27 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Laenen Febe KLSVZ/21078/10 100m rug 01:43.50 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Laenen Febe KLSVZ/21078/10 50m vrij 00:42.75 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Laenen Febe KLSVZ/21078/10 100m vrij 01:36.27 26/01/2020 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Laenen Febe KLSVZ/21078/10 200m rug 03:46.01 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Laenen Febe KLSVZ/21078/10 100m rug 01:46.78 26/01/2020 10 Molenbeek (50 m)
EEND10 Laenen Febe KLSVZ/21078/10 50m school 00:55.49 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m vrij 02:01.28 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m rug 02:12.83 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Li Yuze LAQUA/11405/10 50m school 00:57.12 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m wissel 02:00.78 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Liang William LAQUA/11389/10 100m vrij 01:36.39 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m vrij 03:06.30 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 50m vlinder 00:58.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m vrij 01:28.92 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Logist Kimberly KLSVZ/21094/10 50m school 00:52.91 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Massez Wolf TRUST/11176/10 50m school 00:57.69 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Massez Wolf TRUST/11176/10 50m school 00:57.69 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Massez Wolf TRUST/11176/10 100m school 02:00.52 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Massez Wolf TRUST/11176/10 50m school 00:57.69 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 50m vlinder 00:52.73 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 100m rug 01:41.20 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 200m school 03:39.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 200m vrij 03:26.37 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m wissel 01:46.83 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m vrij 01:38.23 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 50m school 00:54.98 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m rug 01:48.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Mertens Sibbe ZCT/11133/10 100m school 02:08.03 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mertens Sibbe ZCT/11133/10 400m vrij 07:21.63 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Mertens Sibbe ZCT/11133/10 100m vrij 01:36.70 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Mertens Sibbe ZCT/11133/10 200m vrij 03:56.84 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Nell Maja KVZP/21057/10 200m vrij 03:12.20 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Maja KVZP/21057/10 100m vrij 01:29.14 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Maja KVZP/21057/10 100m wissel 01:40.12 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Maja KVZP/21057/10 50m rug 00:46.96 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Maja KVZP/21057/10 400m vrij 06:53.89 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Popescu Eva STZ/21093/10 50m school 00:51.71 26/01/2020 10 Aalst (50 m)
EEND10 Popescu Eva STZ/21093/10 50m vrij 00:44.39 26/01/2020 10 Aalst (50 m)
EEND10 Renard Ilyas TRUST/11167/10 50m school 00:55.01 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Renard Ilyas TRUST/11167/10 100m rug 01:50.51 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Renard Ilyas TRUST/11167/10 200m vrij 03:28.91 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Robijn Laura TRUST/21168/10 200m vrij 03:35.76 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Robyns Emilie SCSG/21188/10 200m vrij 03:41.03 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Rudik Aleksander KVZP/11070/10 200m vrij 03:16.28 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Rudik Aleksander KVZP/11070/10 100m wissel 01:43.94 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Rudik Aleksander KVZP/11070/10 400m vrij 06:58.29 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 100m vrij 01:38.50 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 200m vrij 03:22.62 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Spiritus Simon TRUST/11165/10 50m school 00:46.11 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Spiritus Simon TRUST/11165/10 100m rug 01:36.40 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Spiritus Simon TRUST/11165/10 200m vrij 03:13.28 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Stiens Enya STZ/21089/10 50m school 00:56.68 26/01/2020 10 Aalst (50 m)
EEND10 Stiens Enya STZ/21089/10 50m vrij 00:44.36 26/01/2020 10 Aalst (50 m)
EEND10 Stumm Charles LAQUA/11399/10 100m wissel 01:50.00 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Stumm Charles LAQUA/11399/10 100m vrij 01:45.45 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 200m vrij 03:06.26 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 100m vrij 01:23.31 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 100m rug 01:38.74 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Texier Cléo TRUST/21160/10 100m rug 01:47.79 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Texier Cléo TRUST/21160/10 200m rug 03:50.09 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Texier Cléo TRUST/21160/10 200m rug 03:50.09 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Texier Cléo TRUST/21160/10 200m rug 03:50.09 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Thijs Maaike ZCT/21132/10 400m vrij 07:34.67 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Thijs Maaike ZCT/21132/10 100m school 02:09.03 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Thijs Maaike ZCT/21132/10 200m vrij 03:37.53 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Thijs Maaike ZCT/21132/10 100m vrij 01:36.78 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Torbeyns Arend TRUST/11093/10 100m rug 01:41.19 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Torbeyns Arend TRUST/11093/10 50m school 00:54.78 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 400m vrij 06:36.93 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 400m vrij 06:44.87 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 200m wissel 03:31.58 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 400m vrij 06:49.28 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van Boxstael Nora KLSVZ/21072/10 50m school 01:00.26 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Catho SCSG/21193/10 100m rug 01:55.71 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Catho SCSG/21193/10 200m vrij 03:44.90 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Catho SCSG/21193/10 200m vrij 03:57.53 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Cauwenberge Catho SCSG/21193/10 100m wissel 01:52.56 02/02/2020 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Giezen Anouk SCZ/21091/10 400m vrij 10:06.67 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van Giezen Anouk SCZ/21091/10 50m vrij 00:54.09 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 van Tilburg Danse ZCK/22093/10 100m wissel 01:43.44 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 van Tilburg Danse ZCK/22093/10 50m school 00:55.78 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 van Tilburg Danse ZCK/22093/10 400m vrij 07:10.15 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vanbellingen Erlend ALZV/11083/10 50m rug 00:53.92 05/01/2020 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vanbellingen Erlend ALZV/11083/10 50m vrij 00:46.84 05/01/2020 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 200m vrij 03:25.46 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 100m wissel 01:44.68 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 400m vrij 07:04.76 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 100m wissel 01:44.36 16/02/2020 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 200m vrij 03:29.80 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 50m rug 00:48.15 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 100m vrij 01:31.86 08/03/2020 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Verelst Laura ZCT/21114/10 200m rug 03:33.68 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Verelst Laura ZCT/21114/10 50m vrij 00:41.65 08/03/2020 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Verelst Laura ZCT/21114/10 400m vrij 07:06.20 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verelst Laura ZCT/21114/10 200m wissel 03:42.68 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verelst Laura ZCT/21114/10 400m vrij 07:04.43 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 400m vrij 06:00.37 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 200m wissel 03:07.99 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 400m vrij 05:52.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wouters Stien ZCT/21106/10 200m wissel 03:51.44 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Wouters Stien ZCT/21106/10 400m vrij 07:08.16 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wouters Stien ZCT/21106/10 400m vrij 07:18.25 02/02/2020 10 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Bogaerts Xena SCZ/21084/11 100m rug 02:11.65 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bogaerts Xena SCZ/21084/11 100m vrij 01:53.41 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bogaerts Xena SCZ/21084/11 400m vrij 09:22.40 08/03/2020 9 Zaventem (25 m)
EEND9 De winter Lauren KLSVZ/21093/11 100m rug 01:54.94 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 De winter Lauren KLSVZ/21093/11 50m school 01:00.78 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Decaluwé Helena ZCT/21130/11 400m vrij 08:04.05 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Decaluwé Helena ZCT/21130/11 200m vrij 03:43.40 02/02/2020 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Decaluwé Helena ZCT/21130/11 400m vrij 07:44.84 08/03/2020 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Desmet Sterre KLSVZ/21102/11 50m school 00:59.64 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Desmet Sterre KLSVZ/21102/11 100m rug 01:47.92 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Gees Falke TRUST/21174/11 100m school 02:23.78 02/02/2020 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Gees Falke TRUST/21174/11 50m school 01:09.44 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Gees Falke TRUST/21174/11 100m rug 02:13.70 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Marteleur Flore ZCT/21134/11 400m vrij 08:12.35 08/03/2020 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Marteleur Flore ZCT/21134/11 200m vrij 03:50.06 02/02/2020 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Michiels Linde SCZ/21082/11 100m vrij 02:30.25 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Michiels Linde SCZ/21082/11 50m vrij 00:57.85 08/03/2020 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Michiels Linde SCZ/21082/11 400m vrij 10:55.92 02/02/2020 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Petkova Dalia SCZ/21080/11 100m vrij 01:56.41 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Petkova Dalia SCZ/21080/11 100m rug 02:11.28 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Petkova Dalia SCZ/21080/11 400m vrij 08:51.23 02/02/2020 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Petkova Dalia SCZ/21080/11 50m vrij 00:49.78 08/03/2020 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Sahin Mehmet SCZ/11083/11 100m vrij 02:21.15 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Sahin Mehmet SCZ/11083/11 400m vrij 09:34.66 02/02/2020 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 50m school 00:58.70 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 100m rug 01:55.25 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 50m school 00:58.15 12/01/2020 9 Tienen (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 50m school 00:58.15 12/01/2020 9 Tienen (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 100m school 02:07.30 02/02/2020 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 50m school 00:58.15 12/01/2020 9 Tienen (25 m)
EEND9 Thys Lena KAZS/21098/11 100m school 01:52.30 02/02/2020 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 50m vrij 00:42.99 08/03/2020 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 100m rug 01:51.83 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 400m vrij 08:29.94 02/02/2020 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 100m vrij 01:56.87 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vanderlinden Roald LAQUA/11441/11 100m wissel 01:49.51 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanderlinden Roald LAQUA/11441/11 100m vrij 01:47.00 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vanderlinden Roald LAQUA/11441/11 50m school 00:52.66 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanlaere Anna KLSVZ/21095/11 50m school 01:03.03 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanlaere Anna KLSVZ/21095/11 100m rug 02:17.10 16/02/2020 9 Leuven (25 m)
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m school 00:31.01 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Berx Robbe TRUST/11012/03 100m vlinder 00:59.40 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.75 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.38 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
JH Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:19.04 16/02/2020 14 Geel (25 m)
JH Caes Oone ZCT/21055/07 50m school 00:37.68 16/02/2020 13 Geel (25 m)
JH Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 00:59.70 16/02/2020 17 Geel (25 m)
JH Cleymans Karsten STZ/11058/02 50m school 00:30.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
JH Custers Ella LAQUA/21142/04 50m school 00:35.27 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
JH Danhieux Tibe SCSG/11182/06 800m vrij 09:19.80 19/01/2020 14 Charleroi (50 m)
JH De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:07.84 16/02/2020 17 Geel (25 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 00:57.68 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
JH De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vlinder 00:27.94 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
JH De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 50m rug 00:34.41 16/02/2020 13 Geel (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m rug 00:30.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
JH Deprez Lukas TRUST/11059/06 100m school 01:12.56 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
JH Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vlinder 01:10.64 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 100m rug 00:57.39 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
JH Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:03.69 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.44 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:06.33 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
JH Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vrij 00:51.06 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
JH Marichal Seppe LAQUA/11423/01 1500m vrij 16:43.33 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:51.39 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Pas Inte SCSG/21181/03 100m school 01:14.32 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:19.14 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
JH Pigeon Kelly KVZP/20191/03 50m school 00:34.75 08/03/2020 17 Redange-Attert (25 m)
JH Pollet Rohan DDAT/11019/05 50m vlinder 00:28.03 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
JH Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 02:53.70 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:01.49 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
JH Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:05.30 08/03/2020 12 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
JH Tomcsik Kira TRUST/21016/04 50m vlinder 00:29.76 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vlinder 02:20.68 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m school 02:59.51 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
JH Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 50m school 00:33.40 26/01/2020 15 Aalst (50 m)
JH Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:30.97 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m rug 02:28.36 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vlinder 01:21.90 08/03/2020 11 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
JH Vangoetsenhove Dries ZCK/12100/97 100m vlinder 00:54.24 16/02/2020 19 Geel (25 m)
JH Verbruggen Laura SCSG/21135/99 50m school 00:33.80 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:28.93 05/01/2020 14 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH Vranckx Bjarne BEST/10513/99 50m school 00:29.97 16/02/2020 19 Geel (25 m)
JH Warnon Kervens SCZ/11068/04 50m rug 00:29.09 08/03/2020 16 Zaventem (25 m)
JH Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vlinder 02:17.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:01.53 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 50m vrij 00:28.65 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m rug 01:09.42 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 50m rug 00:32.53 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Antunes Lyna SCSG/21191/07 200m school 03:00.07 02/02/2020 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Antunes Lyna SCSG/21191/07 400m wissel 05:44.02 02/02/2020 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Antunes Lyna SCSG/21191/07 100m school 01:22.84 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Antunes Lyna SCSG/21191/07 100m vrij 01:07.22 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m vrij 00:25.09 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 01:59.60 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m school 00:31.63 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:54.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m school 01:11.01 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 100m vrij 01:02.06 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 50m vrij 00:28.37 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 200m vrij 02:03.31 08/03/2020 18 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 200m wissel 02:18.38 02/02/2020 18 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 400m wissel 04:56.49 02/02/2020 18 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Bernath Benjamin KAZS/11071/07 400m vrij 04:59.61 16/02/2020 13 Leuven (25 m)
A-tijd Bernath Benjamin KAZS/11071/07 100m vrij 01:04.36 16/02/2020 13 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 200m vrij 02:14.19 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 200m rug 02:32.48 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 100m rug 01:10.53 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 400m vrij 04:43.10 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 100m vrij 01:01.84 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 100m vlinder 00:59.40 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 200m vrij 01:56.80 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 400m vrij 04:09.10 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 50m vrij 00:25.72 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 100m vrij 00:54.28 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 50m vlinder 00:27.14 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 50m vlinder 00:30.65 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:08.02 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 02:14.80 08/03/2020 16 Zaventem (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 50m rug 00:33.08 26/01/2020 16 Aalst (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m rug 01:09.33 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Boon Birte LAQUA/21230/07 100m school 01:24.63 16/02/2020 13 Leuven (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 50m vrij 00:23.81 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.75 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.38 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:55.13 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 50m vrij 00:24.03 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 200m school 02:50.25 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:16.80 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Bosmans Emma BEST/21080/06 100m school 01:19.04 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Bosmans Emma BEST/21080/06 50m school 00:35.99 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 50m vrij 00:25.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 50m rug 00:29.30 16/02/2020 18 Leuven (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 100m vrij 00:56.39 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 200m vrij 02:02.80 05/01/2020 18 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Brugman Ricky KAZS/11089/06 100m rug 01:10.41 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Brugman Ricky KAZS/11089/06 100m vrij 01:01.48 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Brugman Ricky KAZS/11089/06 50m vlinder 00:30.08 02/02/2020 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 200m vrij 02:29.96 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 400m vrij 05:24.44 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 100m vrij 01:07.79 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 50m vrij 00:30.46 02/02/2020 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 02:43.44 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 50m rug 00:34.52 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m school 03:03.76 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 50m vrij 00:29.98 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 50m school 00:37.68 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 100m school 01:23.60 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 100m wissel 01:14.20 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 05:09.58 12/01/2020 13 Sinbad (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:13.86 08/03/2020 16 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:41.69 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland TRUST/11004/01 50m vlinder 00:26.14 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland TRUST/11004/01 50m rug 00:28.94 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Rozanne TRUST/21057/07 200m rug 02:42.34 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Rozanne TRUST/21057/07 100m rug 01:16.15 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:29.05 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vrij 00:56.91 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 01:02.54 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m vrij 00:25.50 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m wissel 02:32.77 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 200m wissel 02:51.79 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 100m vlinder 01:16.56 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 100m wissel 01:19.48 12/01/2020 12 Tienen (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m rug 00:31.81 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m vrij 01:01.78 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.24 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m vrij 00:28.17 16/02/2020 17 Geel (25 m)
A-tijd Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m vrij 01:10.90 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Cleymans Karsten STZ/11058/02 50m school 00:30.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:38.67 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:12.93 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 50m rug 00:33.77 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 100m vlinder 01:00.61 16/02/2020 18 Geel (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 100m wissel 01:03.05 16/02/2020 18 Geel (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m school 01:18.25 26/01/2020 16 Molenbeek (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 50m school 00:35.27 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 50m rug 00:32.66 26/01/2020 16 Molenbeek (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 200m school 02:48.24 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m vrij 01:02.34 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 200m vrij 02:15.41 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Dalemans Lyn ZCK/22065/09 50m rug 00:39.41 05/01/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m vrij 01:15.65 16/02/2020 11 Geel (25 m)
A-tijd Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m rug 01:24.34 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:10.96 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:32.34 08/03/2020 12 Zaventem (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m vrij 02:07.56 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 400m vrij 04:30.28 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m rug 02:27.62 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 50m rug 00:31.26 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 50m vrij 00:26.52 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 50m vlinder 00:30.06 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 800m vrij 09:19.80 19/01/2020 14 Charleroi (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 1500m vrij 18:06.07 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 100m vlinder 01:07.88 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 100m vrij 00:58.77 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m wissel 02:30.56 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 100m wissel 01:08.85 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vlinder 00:29.81 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vrij 01:01.17 16/02/2020 17 Leuven (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vrij 00:28.47 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Backer Ruben KVZP/10174/01 50m vrij 00:25.32 08/03/2020 19 Redange-Attert (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:21.07 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 04:59.74 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:03.45 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:10.58 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:32.58 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 50m school 00:32.87 26/01/2020 17 Aalst (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m wissel 02:21.09 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TRUST/11068/07 100m rug 01:14.09 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m school 02:50.77 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe SCSG/21189/04 50m rug 00:32.87 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 50m vrij 00:31.07 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 100m rug 01:15.32 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vrij 00:33.09 16/02/2020 11 Geel (25 m)
A-tijd De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m vrij 01:16.27 16/02/2020 11 Geel (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:07.29 26/01/2020 13 Aalst (50 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 50m vrij 00:30.18 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd De Maesschalck Yarne ALZV/11077/08 400m vrij 05:24.80 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Maesschalck Yarne ALZV/11077/08 200m rug 02:52.26 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Munck Milan TRUST/11003/95 100m vrij 00:55.03 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd De Munck Milan TRUST/11003/95 50m vrij 00:25.05 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 400m vrij 05:24.81 12/01/2020 12 Tienen (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 50m vrij 00:29.87 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 400m vrij 04:58.05 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m wissel 02:40.99 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m rug 02:38.53 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m rug 01:12.49 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m vrij 01:03.85 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 50m vrij 00:26.64 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m wissel 01:06.33 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:07.97 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 00:57.68 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 02:28.72 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m rug 02:29.47 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m vrij 02:10.59 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m wissel 01:06.80 16/02/2020 15 Geel (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vlinder 00:27.94 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 00:58.48 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vlinder 01:03.29 16/02/2020 15 Geel (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 50m vrij 00:26.53 16/02/2020 15 Geel (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m rug 02:39.27 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:05.90 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:15.68 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m vrij 02:23.50 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 50m vrij 00:29.95 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 05:05.68 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 50m rug 00:34.41 16/02/2020 13 Geel (25 m)
A-tijd Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m rug 01:26.63 08/03/2020 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m vlinder 00:26.75 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m vlinder 00:58.78 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m school 00:30.94 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m school 01:08.01 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m vrij 00:25.23 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m rug 02:38.04 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 400m vrij 04:57.61 02/02/2020 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 50m vrij 00:29.76 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekimpe Dries TRUST/11021/04 50m vrij 00:26.15 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekimpe Dries TRUST/11021/04 100m vrij 00:58.02 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 50m vlinder 00:30.07 02/02/2020 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 100m school 01:16.85 16/02/2020 17 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 50m school 00:35.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 50m vrij 00:28.05 02/02/2020 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 100m vrij 01:00.68 16/02/2020 17 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vlinder 00:29.04 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m rug 01:05.99 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m school 01:16.37 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m rug 00:30.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 00:58.34 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m rug 02:23.47 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:10.69 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vrij 00:26.98 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m wissel 02:25.44 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 400m wissel 05:06.54 02/02/2020 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m school 02:37.15 02/02/2020 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Delen Kobe KAZS/11033/05 400m vrij 04:33.44 16/02/2020 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delesalle Louis BEST/11091/08 100m vrij 01:09.20 16/02/2020 12 Geel (25 m)
A-tijd Delesalle Louis BEST/11091/08 200m vrij 02:31.57 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delesalle Louis BEST/11091/08 400m vrij 05:21.36 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 200m wissel 02:32.10 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 200m school 02:43.14 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 100m school 01:12.56 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 200m vrij 02:15.58 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 400m vrij 04:48.02 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Desard Rob ZCK/11012/02 100m vrij 00:56.48 16/02/2020 18 Geel (25 m)
A-tijd Desard Rob ZCK/11012/02 50m rug 00:28.62 16/02/2020 18 Geel (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vrij 01:02.63 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vrij 02:19.85 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 400m wissel 05:37.01 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vlinder 01:10.64 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 400m vrij 05:03.13 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 50m vrij 00:29.65 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m wissel 02:37.47 26/01/2020 13 Molenbeek (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m rug 01:12.48 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Drijvers Seppe BEST/11071/98 100m rug 01:02.38 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Feyaerts Floris TRUST/11031/05 400m vrij 04:40.31 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Feyaerts Floris TRUST/11031/05 100m vrij 00:58.91 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Feyaerts Floris TRUST/11031/05 50m vrij 00:27.06 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 50m vrij 00:24.18 26/01/2020 18 Luxembourg (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m rug 02:04.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 100m rug 00:57.39 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 100m vrij 00:52.41 26/01/2020 18 Luxembourg (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 50m rug 00:26.60 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 50m vlinder 00:25.88 26/01/2020 18 Luxembourg (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m vrij 01:55.87 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m wissel 02:12.25 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m rug 01:15.49 08/03/2020 13 Zaventem (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m vrij 02:24.08 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m wissel 02:43.90 16/02/2020 13 Leuven (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:06.97 05/01/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 400m vrij 05:02.24 16/02/2020 13 Leuven (25 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 400m vrij 05:33.97 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 200m rug 03:05.47 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 100m vrij 01:15.36 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 200m vrij 02:44.15 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 100m wissel 01:24.67 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 400m vrij 04:30.13 19/01/2020 16 Charleroi (50 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 100m vrij 00:57.83 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 200m vrij 02:04.02 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vlinder 01:03.14 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vrij 00:59.28 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:03.69 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 50m vlinder 00:28.71 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 50m rug 00:30.05 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 50m vlinder 00:26.12 26/01/2020 18 Luxembourg (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m school 02:28.97 26/01/2020 18 Luxembourg (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.44 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m wissel 02:15.31 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m vrij 00:55.54 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 50m school 00:30.29 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 50m rug 00:27.65 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:06.33 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 100m rug 00:58.97 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m vrij 01:55.80 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m vrij 04:04.44 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hermans Emilia KAZS/21058/07 50m vrij 00:30.40 02/02/2020 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Hermans Janou TRUST/11005/98 50m vrij 00:25.24 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hermans Janou TRUST/11005/98 100m vrij 00:55.08 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:36.16 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Huysmans Silke ZCK/20336/04 100m rug 01:11.26 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m school 01:11.89 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m vrij 02:04.79 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m vrij 00:56.61 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m wissel 02:16.84 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m rug 01:03.71 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m vrij 02:05.44 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 50m rug 00:29.65 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m vrij 00:56.69 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m rug 02:16.88 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Karmun Mohamed Amine KVZP/11038/03 200m vrij 02:04.74 08/03/2020 17 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Kuznetcova Svetlana LAQUA/21329/07 800m vrij 10:43.46 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 100m vrij 01:03.44 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m rug 00:32.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m vrij 00:29.20 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m vlinder 00:30.88 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 100m rug 01:10.95 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m wissel 03:07.26 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m wissel 01:28.07 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 400m vrij 05:51.42 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m vrij 02:45.21 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m vrij 01:16.31 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m school 03:23.96 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Loncke Febe ZCK/22081/05 50m vrij 00:29.03 16/02/2020 15 Geel (25 m)
A-tijd Maessen Finn KVZP/11048/05 50m rug 00:31.22 08/03/2020 15 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 200m vrij 01:48.85 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vlinder 00:56.43 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 200m wissel 02:11.74 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m rug 00:58.01 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 50m vrij 00:23.78 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vrij 00:51.06 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 50m rug 00:26.57 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 1500m vrij 17:00.43 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 400m wissel 04:41.42 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 200m vrij 01:59.24 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 100m vrij 00:55.34 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 200m wissel 02:13.30 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marteau Julie ZCT/21049/06 50m school 00:37.62 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Marteau Julie ZCT/21049/06 100m school 01:20.61 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Marteau Julie ZCT/21049/06 100m wissel 01:13.25 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Marteau Julie ZCT/21049/06 400m vrij 04:54.69 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Marteleur Tille ZCT/20373/04 100m vrij 01:02.09 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Marteleur Tille ZCT/20373/04 50m vrij 00:28.70 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m wissel 01:13.56 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m vrij 01:02.39 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 50m vrij 00:28.98 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 50m rug 00:33.17 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m rug 02:38.81 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m rug 01:13.35 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m vrij 02:21.03 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 400m vrij 04:51.25 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 100m school 01:13.94 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 50m school 00:33.12 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m wissel 02:21.30 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 50m vrij 00:25.48 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 50m school 00:32.64 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m vrij 02:03.12 26/01/2020 17 Molenbeek (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m rug 02:17.79 05/01/2020 17 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m vrij 00:55.60 26/01/2020 17 Molenbeek (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 50m vlinder 00:27.83 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vlinder 00:25.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vrij 00:23.62 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:51.39 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m vrij 04:09.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 01:56.45 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vlinder 00:56.80 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m rug 01:02.25 26/01/2020 17 Luxembourg (50 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 200m wissel 02:16.43 02/02/2020 18 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 400m vrij 04:22.52 12/01/2020 18 Tremelo (25 m)
A-tijd Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m vrij 01:07.10 16/02/2020 13 Leuven (25 m)
A-tijd Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:14.22 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m vrij 00:33.97 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m rug 00:39.60 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 100m vrij 00:57.52 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 200m vrij 02:05.72 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m vrij 02:44.97 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 50m vrij 00:33.44 26/01/2020 11 Aalst (50 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m vrij 01:13.64 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m wissel 03:05.90 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Nigra Loic KVZP/10138/94 100m vrij 00:54.71 08/03/2020 19 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Nigra Loic KVZP/10138/94 50m vrij 00:25.13 08/03/2020 19 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vrij 02:02.91 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 50m vrij 00:25.91 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vrij 00:56.09 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:20.11 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 50m vlinder 00:27.80 16/02/2020 17 Geel (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m rug 01:08.62 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m vlinder 01:07.26 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m vrij 01:00.27 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 200m wissel 02:31.26 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 100m vrij 01:03.21 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m rug 00:32.96 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m wissel 02:32.73 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 100m rug 01:10.89 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m school 00:36.12 08/03/2020 15 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m rug 02:32.82 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m vrij 00:28.89 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m vlinder 00:30.92 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 400m vrij 04:47.71 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 50m school 00:34.82 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 100m school 01:16.42 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 50m rug 00:32.77 16/02/2020 17 Geel (25 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 100m vrij 01:00.95 16/02/2020 17 Geel (25 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 200m school 02:42.25 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m vlinder 01:18.12 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 05:19.47 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vrij 02:10.92 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:19.14 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 400m wissel 05:02.78 02/02/2020 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 50m vlinder 00:28.69 02/02/2020 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m wissel 02:24.94 16/02/2020 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 100m vrij 00:59.47 16/02/2020 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 100m vlinder 01:04.03 26/01/2020 15 Molenbeek (50 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 400m wissel 05:22.66 02/02/2020 17 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 100m school 01:15.75 08/03/2020 17 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 200m school 02:48.90 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 50m school 00:34.75 08/03/2020 17 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 200m wissel 02:30.29 08/03/2020 17 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 100m vrij 01:01.69 08/03/2020 17 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vrij 00:58.78 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vlinder 01:03.68 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 50m vlinder 00:28.03 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 50m vrij 00:27.00 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 100m school 01:17.27 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m school 02:47.70 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m wissel 05:24.46 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 02:54.59 05/01/2020 13 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m school 01:22.42 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m rug 01:20.67 16/02/2020 12 Geel (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:09.33 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m wissel 01:19.81 16/02/2020 12 Geel (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m vrij 02:35.09 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 50m vrij 00:30.76 16/02/2020 12 Geel (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 50m rug 00:36.55 16/02/2020 12 Geel (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 05:11.58 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Schoefs Elise LAQUA/21439/98 50m school 00:34.47 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Schoefs Elise LAQUA/21439/98 200m school 02:47.79 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Schoovaerts Thomas ZCK/11053/06 50m vrij 00:27.90 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Schoovaerts Thomas ZCK/11053/06 100m vrij 01:00.99 09/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 100m school 01:18.12 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 400m vrij 04:50.49 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 200m vrij 02:16.34 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 50m school 00:36.22 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 50m vlinder 00:31.53 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 50m rug 00:28.82 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 50m vrij 00:24.94 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 50m vlinder 00:27.27 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 100m rug 01:01.50 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 100m vrij 00:54.85 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:15.11 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 400m vrij 04:39.29 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 800m vrij 09:43.94 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m rug 02:35.95 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 50m rug 00:33.69 16/02/2020 14 Geel (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 50m vrij 00:29.78 08/03/2020 14 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:35.68 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:01.49 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 50m vlinder 00:32.40 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m rug 01:11.93 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m vrij 02:14.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m vrij 01:02.09 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:32.53 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 200m vrij 02:01.53 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 400m vrij 04:11.24 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m rug 01:18.80 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m rug 02:43.94 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:07.58 26/01/2020 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 05:04.28 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 50m rug 00:36.01 16/02/2020 12 Leuven (25 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vlinder 01:19.37 26/01/2020 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Stallaert Tessa ZCK/22015/05 50m school 00:36.64 16/02/2020 15 Geel (25 m)
A-tijd Thiébaut Noah STZ/11028/08 200m vrij 02:30.77 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Thiébaut Noah STZ/11028/08 100m vrij 01:10.20 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd Thiébaut Noah STZ/11028/08 400m vrij 05:22.11 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Thiébaut Noah STZ/11028/08 50m vrij 00:31.34 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m vlinder 01:07.82 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 50m vlinder 00:30.19 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m vlinder 02:32.15 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m vrij 01:01.98 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 50m rug 00:32.75 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m rug 02:31.28 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 400m vrij 04:46.41 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m wissel 02:32.17 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 50m vrij 00:28.73 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 400m wissel 05:26.83 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Torrao Rebocho Leonore SCZ/21035/06 100m vrij 01:03.42 16/02/2020 14 Leuven (25 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 100m vrij 01:02.48 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 50m vrij 00:28.50 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 50m rug 00:32.99 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 50m rug 00:30.58 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Van Den Bergh Jonas DDAT/11091/05 50m vrij 00:26.94 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Den Berghe Sebbe STZ/11041/03 50m vrij 00:25.86 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Den Berghe Sebbe STZ/11041/03 50m school 00:32.87 26/01/2020 17 Aalst (50 m)
A-tijd Van den Broeck Zita ZCT/21033/05 50m vrij 00:28.53 16/02/2020 15 Geel (25 m)
A-tijd Van Den Eynde Britt ZCT/21004/04 50m vrij 00:28.61 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Den Eynde Britt ZCT/21004/04 100m vrij 01:01.70 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 100m vrij 00:56.48 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 50m vlinder 00:27.14 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 50m vrij 00:25.67 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 100m vrij 00:57.20 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 50m vrij 00:25.89 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m school 02:40.21 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 100m vrij 00:55.62 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m vrij 04:14.72 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vrij 01:57.99 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 1500m vrij 16:58.60 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vlinder 02:20.68 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m rug 02:17.49 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m wissel 04:50.13 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 100m rug 01:04.81 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 50m school 00:34.23 26/01/2020 15 Molenbeek (50 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 100m school 01:15.39 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 400m wissel 05:12.36 02/02/2020 15 Aarschot (25 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 50m school 00:39.25 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 100m school 01:24.86 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m school 02:59.51 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 100m vrij 00:57.69 16/02/2020 15 Geel (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 50m school 00:33.64 26/01/2020 15 Aalst (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 100m school 01:14.34 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m school 02:42.83 19/01/2020 15 Charleroi (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m vrij 02:03.11 26/01/2020 17 Molenbeek (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 400m wissel 04:42.05 02/02/2020 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:30.97 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m vrij 00:54.20 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m school 02:32.32 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m wissel 02:14.22 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m school 01:09.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 100m rug 01:10.37 12/01/2020 15 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 50m rug 00:33.49 16/02/2020 15 Geel (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 50m rug 00:33.06 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m school 01:18.25 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m vrij 01:01.90 16/02/2020 16 Geel (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m wissel 02:32.53 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m vlinder 02:29.55 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 50m rug 00:32.90 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m rug 02:28.36 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 100m rug 01:09.74 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vrij 00:29.13 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:31.44 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m vrij 01:03.20 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 100m vlinder 01:12.81 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 200m vlinder 02:46.90 09/02/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 200m wissel 02:45.70 16/02/2020 13 Leuven (25 m)
A-tijd Vanderhulst Kasper TRUST/11006/00 100m vlinder 00:58.91 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderhulst Kasper TRUST/11006/00 50m vlinder 00:26.79 26/01/2020 19 Molenbeek (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m rug 01:21.51 08/03/2020 11 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 02:38.66 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vlinder 01:21.90 08/03/2020 11 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 50m vrij 00:32.17 26/01/2020 11 Molenbeek (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m rug 02:57.39 09/02/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:10.27 08/03/2020 11 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Vangoetsenhove Dries ZCK/12100/97 50m vlinder 00:24.25 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vangoetsenhove Dries ZCK/12100/97 50m vrij 00:22.78 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vangoetsenhove Dries ZCK/12100/97 100m vlinder 00:54.24 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vangoetsenhove Dries ZCK/12100/97 50m rug 00:26.38 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vangoetsenhove Dries ZCK/12100/97 50m school 00:30.75 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vangoetsenhove Dries ZCK/12100/97 100m school 01:04.81 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vanlommel Anke LAQUA/21409/00 50m vrij 00:27.21 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Vanolande Vincent STZ/11079/08 50m vrij 00:31.38 26/01/2020 12 Aalst (50 m)
A-tijd Vanolande Vincent STZ/11079/08 200m vrij 02:32.62 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanolande Vincent STZ/11079/08 100m vrij 01:09.44 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 50m school 00:34.41 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 50m vrij 00:28.23 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 100m school 01:16.52 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m vrij 02:27.93 05/01/2020 12 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m wissel 02:48.04 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 05:16.30 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:29.35 26/01/2020 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:10.09 26/01/2020 12 Molenbeek (50 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 02:44.39 05/01/2020 12 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m school 03:09.64 09/02/2020 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m vrij 02:15.83 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:35.61 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m rug 01:12.69 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m vrij 04:46.94 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 50m school 00:37.47 26/01/2020 14 Molenbeek (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m school 02:53.85 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:28.93 05/01/2020 14 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m wissel 05:29.08 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m vrij 01:02.95 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Volders Aiken BEST/10612/02 100m school 01:09.87 16/02/2020 18 Geel (25 m)
A-tijd Volders Aiken BEST/10612/02 50m school 00:31.61 16/02/2020 18 Geel (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 50m school 00:30.31 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m wissel 01:00.42 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m vrij 00:55.34 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m rug 01:00.52 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 50m vrij 00:25.24 16/02/2020 19 Geel (25 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 100m rug 01:05.21 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 200m rug 02:22.08 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 50m rug 00:30.29 26/01/2020 16 Aalst (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m vrij 02:11.22 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 100m vrij 01:01.43 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 50m rug 00:32.43 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 50m vrij 00:28.71 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 50m vlinder 00:28.07 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vrij 02:11.95 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 100m vlinder 01:01.04 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 200m rug 02:28.54 26/01/2020 17 Luxembourg (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 50m vrij 00:27.24 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 100m vrij 00:58.98 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vlinder 02:17.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Lisa TRUST/21025/05 50m vlinder 00:30.98 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Lisa TRUST/21025/05 50m vrij 00:29.11 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)







Pagina berekend in 0.0316 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 05 Aug 2020.

Filteropties: Gehomologeerd= J - Jaar= 2020 - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *