Te homologeren prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m vrij 00:24.11 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 01:53.82 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:52.33 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Bernath Benjamin KAZS/11071/07 100m vrij 01:00.05 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
JH Bernath Benjamin KAZS/11071/07 200m vrij 02:11.88 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
JH Berx Marit TRUST/21027/05 200m rug 02:27.93 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Berx Robbe TRUST/11012/03 200m vrij 01:53.84 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Berx Robbe TRUST/11012/03 100m vlinder 00:58.47 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Berx Robbe TRUST/11012/03 400m vrij 04:01.83 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Berx Robbe TRUST/11012/03 400m vrij 04:07.33 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Berx Robbe TRUST/11012/03 200m vlinder 02:07.94 01/01/1970 17 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:33.69 10/11/2020 16 Zaventem (25 m)
JH Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m vrij 00:23.70 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 00:58.63 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
JH Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:27.54 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:31.58 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Custers Ella LAQUA/21142/04 100m school 01:15.15 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
JH Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m rug 02:50.60 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
JH Danhieux Tibe SCSG/11182/06 400m vrij 04:17.35 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Danhieux Tibe SCSG/11182/06 50m vrij 00:26.15 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m rug 02:14.10 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m vrij 02:01.18 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:23.85 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:06.28 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 200m rug 02:41.34 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
JH De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m wissel 02:28.14 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
JH De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m rug 01:09.14 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
JH De Swerdt Niels TRUST/11061/07 400m vrij 04:44.53 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
JH De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m vrij 02:11.41 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
JH De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m rug 02:26.28 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:05.20 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 50m vrij 00:26.37 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 00:57.80 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m school 01:04.56 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
JH Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 200m school 02:24.81 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
JH Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 200m wissel 02:09.51 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
JH Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m rug 02:29.42 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Dekimpe Dries TRUST/11021/04 50m vrij 00:25.41 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 00:57.08 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m wissel 01:05.01 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:04.48 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vlinder 01:04.23 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vlinder 01:04.81 10/04/2020 15 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 00:58.42 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m wissel 02:24.95 10/04/2020 15 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vrij 00:26.55 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m rug 01:04.84 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vrij 00:27.22 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:09.72 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m rug 02:23.47 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
JH Deprez Lukas TRUST/11059/06 100m school 01:12.69 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vlinder 02:34.65 01/01/1970 13 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vrij 02:13.56 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
JH Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m school 02:49.31 01/01/1970 13 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m wissel 02:36.13 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
JH Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m school 01:18.25 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
JH Feyaerts Floris TRUST/11031/05 100m vrij 00:56.89 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Feyaerts Floris TRUST/11031/05 50m vrij 00:26.28 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 50m vrij 00:23.92 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 200m rug 02:00.65 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 200m rug 02:06.76 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 50m rug 00:26.65 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 100m rug 00:56.13 01/01/1970 18 Aarschot (25 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 200m vrij 01:54.02 01/01/1970 18 Aarschot (25 m)
JH Gillis Xander ZCK/12076/04 200m vlinder 02:20.75 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:02.94 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 200m school 02:18.12 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 50m school 00:29.27 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 100m rug 00:55.79 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m wissel 02:05.93 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
JH Hoeven Kato LAQUA/21243/06 200m rug 02:30.22 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m school 03:13.18 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
JH Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m school 01:30.92 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vlinder 00:24.90 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vrij 00:23.62 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 01:53.82 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vlinder 00:58.54 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
JH Pardon Lennert TRUST/11065/06 200m wissel 02:24.97 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Pardon Maite TRUST/21034/05 200m rug 02:22.46 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Pas Inte SCSG/21181/03 200m school 02:42.56 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Pas Inte SCSG/21181/03 50m school 00:34.61 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 100m vlinder 01:01.71 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Persoons Emiel ZIOS/11078/08 100m school 01:18.69 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
JH Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vrij 00:56.41 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Puccio Alessio KVZP/11053/06 200m school 02:44.21 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Schoefs Elise LAQUA/21439/98 200m school 02:41.97 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 400m vrij 04:36.03 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:08.77 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 800m vrij 09:43.94 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
JH Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:03.42 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
JH Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:22.19 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
JH Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m rug 01:14.64 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
JH Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m rug 02:39.76 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
JH Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m vlinder 02:29.25 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m wissel 02:25.26 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Torrao Benjamin SCZ/11087/07 100m wissel 01:03.97 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m vrij 04:12.20 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 1500m vrij 16:58.60 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vrij 01:55.68 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vrij 01:58.84 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m wissel 04:50.13 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
JH Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 200m school 02:34.56 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 100m school 01:11.55 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
JH van Groenigen Karsten STZ/11069/08 100m school 01:22.42 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
JH van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m school 02:56.90 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
JH Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 50m vrij 00:26.50 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m school 02:33.01 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 100m school 01:10.01 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
JH Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m rug 02:29.37 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m wissel 02:25.23 01/01/1970 17 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 100m rug 01:05.84 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m rug 01:21.51 08/03/2020 11 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
JH Vanderlinden Siri TRUST/21179/09 200m rug 02:44.52 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
JH Vanderlinden Siri TRUST/21179/09 100m rug 01:19.91 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
JH Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:10.27 08/03/2020 11 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
JH Vanderlinden Siri TRUST/21179/09 200m wissel 02:52.36 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
JH Vanolande Vincent STZ/11079/08 100m vrij 01:05.03 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
JH Verbruggen Laura SCSG/21135/99 100m school 01:13.84 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:29.82 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m school 02:48.91 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:28.60 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
JH Warnon Kervens SCZ/11068/04 200m rug 02:12.34 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
JH Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m rug 02:28.24 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
JH Wauters Laura TRUST/21009/03 50m vlinder 00:28.07 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Wauters Laura KLSVZ/21104/03 200m vlinder 02:22.88 14/08/2020 17 Hengelo (50 m)
JH Wauters Laura TRUST/21009/03 100m vlinder 01:01.61 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
JH Wauters Laura KLSVZ/21104/03 100m vlinder 01:01.13 14/08/2020 17 Hengelo (50 m)
JH Wauters Laura KLSVZ/21104/03 50m vlinder 00:27.43 14/08/2020 17 Hengelo (50 m)
A-tijd Antunes Lucas SCSG/11190/04 100m vrij 00:57.85 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Antunes Lucas SCSG/11190/04 100m vrij 00:59.62 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Antunes Lyna SCSG/21191/07 100m vlinder 01:13.08 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Antunes Lyna SCSG/21191/07 200m vrij 02:25.84 01/01/1970 13 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m wissel 02:14.91 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 01:53.82 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m vrij 00:24.11 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m wissel 02:21.99 10/04/2020 17 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m vrij 04:08.70 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:52.33 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 50m rug 00:33.45 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 100m rug 01:10.26 01/01/1970 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 50m vrij 00:28.08 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 200m vrij 02:15.98 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 100m vrij 01:01.50 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 200m vrij 02:13.43 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 50m vlinder 00:31.05 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m school 01:21.14 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Bahloula Nael KVZP/11061/09 400m vrij 05:34.28 10/11/2020 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Behaeghel Janne ZCT/21083/07 100m rug 01:15.86 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m wissel 02:50.12 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:10.79 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:28.72 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Bernath Benjamin KAZS/11071/07 100m vlinder 01:09.34 10/04/2020 13 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Bernath Benjamin KAZS/11071/07 200m vrij 02:11.88 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Bernath Benjamin KAZS/11071/07 400m vrij 04:47.09 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Bernath Benjamin KAZS/11071/07 100m vrij 01:00.05 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Bernath Benjamin KAZS/11071/07 200m wissel 02:36.26 10/04/2020 13 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 100m rug 01:08.76 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 200m vrij 02:17.35 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 200m rug 02:27.93 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 200m wissel 02:34.01 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 200m vlinder 02:07.94 01/01/1970 17 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 200m wissel 02:13.11 01/01/1970 17 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 400m vrij 04:01.83 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 200m vrij 02:00.42 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 50m vrij 00:24.70 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 100m vlinder 00:58.47 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 100m wissel 01:04.59 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m rug 02:35.02 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vrij 01:02.84 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bollen Vincent LAQUA/11190/04 200m rug 02:19.90 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Bollen Vincent LAQUA/11190/04 50m vrij 00:26.13 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Bollen Vincent LAQUA/11190/04 100m rug 01:05.47 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Boon Birte LAQUA/21230/07 100m school 01:24.31 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Boon Birte LAQUA/21230/07 100m rug 01:13.77 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Boon Birte LAQUA/21230/07 400m vrij 05:03.86 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Bosmans Emma BEST/21080/06 200m school 02:56.89 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 200m vrij 02:02.20 01/01/1970 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m vrij 00:58.04 08/03/2020 18 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Brugman Naomi KAZS/21087/09 200m wissel 03:07.72 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Brugman Naomi KAZS/21087/09 200m vrij 02:45.04 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Brugman Naomi KAZS/21087/09 100m vrij 01:15.58 10/04/2020 11 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Brugman Naomi KAZS/21087/09 100m vrij 01:14.39 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 100m vrij 01:06.62 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 200m rug 02:52.17 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 200m vrij 02:29.90 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 200m wissel 02:54.81 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Brugman Serena KAZS/21088/08 100m rug 01:18.73 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Brynaert Jasper STZ/11082/07 200m vrij 02:23.30 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m school 02:59.60 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m wissel 02:42.12 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 02:40.29 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:35.95 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Camps Roeland TRUST/11004/01 100m vlinder 01:01.19 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland TRUST/11004/01 100m vrij 00:55.60 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland TRUST/11004/01 50m vrij 00:25.26 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Camps Roeland TRUST/11004/01 100m vlinder 00:58.56 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Camps Roeland TRUST/11004/01 400m vrij 04:16.10 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Camps Roeland TRUST/11004/01 200m wissel 02:14.78 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Camps Viktor TRUST/11020/03 50m vrij 00:26.70 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Viktor TRUST/11020/03 50m vrij 00:25.98 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 00:58.63 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vlinder 01:01.42 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m vrij 00:23.70 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m vrij 01:03.89 10/04/2020 17 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:27.54 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m vrij 02:15.11 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:33.06 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 400m vrij 04:45.73 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m rug 01:11.57 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 400m vrij 04:39.18 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m wissel 02:32.71 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Carremans Maarten STZ/11056/98 200m vrij 02:02.08 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 200m wissel 02:47.93 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 200m vrij 02:31.24 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 50m vlinder 00:31.15 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 100m school 01:26.63 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Clerbout Fillo ZCK/22052/08 200m vrij 02:34.16 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Cleymans Karsten STZ/11058/02 100m school 01:11.42 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Cleymans Karsten STZ/11058/02 200m vrij 02:03.16 01/01/1970 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Cleymans Karsten STZ/11058/02 100m wissel 01:03.76 01/01/1970 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Cleymans Karsten STZ/11058/02 100m vrij 00:57.78 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Clijsters Jef LAQUA/11140/04 100m vrij 00:57.89 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Clijsters Jef LAQUA/11140/04 50m vrij 00:26.18 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 100m rug 01:10.73 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m school 02:58.64 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:31.58 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m wissel 02:36.54 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Cornelissen Lars SCSG/11154/08 200m school 03:11.21 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 50m vrij 00:29.32 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m school 01:15.15 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 200m wissel 02:31.48 01/01/1970 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 200m school 02:45.48 01/01/1970 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 200m vrij 02:12.18 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m vrij 00:59.83 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 400m vrij 04:36.98 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m rug 01:12.25 10/04/2020 16 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 200m wissel 02:32.88 10/04/2020 16 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m rug 02:50.60 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m wissel 03:04.06 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m vrij 02:36.89 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Danhieux Liena SCSG/21204/08 400m vrij 05:31.79 10/04/2020 12 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Danhieux Liena SCSG/21204/08 100m vrij 01:10.79 10/04/2020 12 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Danhieux Liena SCSG/21204/08 200m vrij 02:28.72 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Danhieux Liena SCSG/21204/08 200m rug 02:50.58 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m rug 02:14.10 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 400m vrij 04:17.35 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m vrij 02:01.18 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 50m vrij 00:26.15 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vrij 01:01.84 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vlinder 01:08.31 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd David Aïcha LAQUA/21143/01 100m vrij 01:03.22 10/04/2020 19 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd David Aïcha LAQUA/21143/01 100m vrij 00:59.50 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd David Aïcha LAQUA/21143/01 50m vrij 00:26.86 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd David Idris LAQUA/11144/03 200m school 02:34.89 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd David Idris LAQUA/11144/03 100m school 01:11.91 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 200m vrij 02:24.01 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 400m vrij 04:57.62 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 100m vrij 01:06.92 08/03/2020 13 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd De Backer Ruben KVZP/10174/01 100m vrij 00:56.71 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 02:40.60 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:17.85 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m vrij 02:01.06 01/01/1970 17 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 400m wissel 05:03.56 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m vrij 00:58.94 10/04/2020 17 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m wissel 02:13.63 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:06.28 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:23.85 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TRUST/11068/07 200m rug 02:38.46 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd de Kerchove Thibault SCZ/11036/07 400m vrij 04:57.48 10/11/2020 13 Zaventem (25 m)
A-tijd De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m rug 03:06.78 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 50m vlinder 00:35.91 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m rug 01:27.21 10/04/2020 11 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m wissel 02:44.42 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 400m vrij 05:09.64 01/01/1970 13 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:05.36 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m vrij 02:27.61 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Maesschalck Yarne ALZV/11077/08 100m vrij 01:10.65 08/03/2020 12 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd De Maesschalck Yarne ALZV/11077/08 100m school 01:32.10 08/03/2020 12 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 50m vrij 00:25.78 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 50m rug 00:29.41 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Peyper Myrthe ZIOS/21036/06 200m school 02:58.94 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 200m rug 02:41.34 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 200m school 03:11.93 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 200m vrij 02:26.39 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 200m wissel 02:45.25 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m wissel 02:28.14 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m school 02:55.29 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m vrij 02:11.41 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 400m vrij 04:44.53 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m rug 01:09.14 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m rug 02:26.28 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 50m vrij 00:26.37 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 400m vrij 04:29.89 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 00:57.80 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:09.18 08/03/2020 14 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:06.00 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:05.20 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m wissel 02:30.12 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m vrij 02:22.33 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m rug 02:38.03 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m rug 01:14.41 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd De Wilde Daan DDAT/11054/08 200m wissel 02:52.85 01/01/1970 12 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Decaluwé Georges ZCT/11097/09 200m rug 02:54.89 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m rug 01:25.85 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Decaluwé Georges ZCT/11097/09 200m wissel 03:02.66 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 200m school 02:24.81 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m vlinder 00:58.80 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m vrij 00:54.09 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m school 01:04.56 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 200m wissel 02:09.51 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m rug 01:11.57 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m vrij 02:22.91 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m vrij 01:05.79 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m wissel 02:42.69 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m rug 01:14.48 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 400m vrij 04:51.65 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m rug 02:29.42 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 50m vrij 00:29.16 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m vrij 02:18.61 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m school 01:23.81 10/04/2020 14 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Dekimpe Bregt TRUST/11007/01 50m vrij 00:25.97 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekimpe Dries TRUST/11021/04 50m vrij 00:25.41 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 50m vrij 00:28.41 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 00:57.08 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m wissel 01:05.01 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vrij 00:26.55 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vlinder 01:08.09 10/04/2020 15 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vlinder 01:04.23 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m vrij 02:04.48 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delen Kobe KAZS/11033/05 200m vrij 02:11.00 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Delen Kobe KAZS/11033/05 400m vrij 04:31.03 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delesalle Louis BEST/11091/08 100m school 01:27.66 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Delesalle Louis BEST/11091/08 200m wissel 02:51.00 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Delesalle Louis BEST/11091/08 200m vrij 02:31.58 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TRUST/21035/05 50m vrij 00:29.96 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delhoute Yana TRUST/21035/05 200m vrij 02:20.78 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delhoute Yana TRUST/21035/05 100m vrij 01:04.71 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delhoute Yana TRUST/21035/05 400m vrij 04:56.22 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 100m wissel 01:08.90 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 200m vrij 02:14.77 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 50m vrij 00:27.21 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 100m vrij 01:00.87 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 100m school 01:12.69 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Descamps Eleonore TRUST/21029/04 50m vrij 00:29.36 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m school 02:49.31 01/01/1970 13 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vlinder 02:34.65 01/01/1970 13 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m wissel 02:36.13 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m school 01:18.25 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vrij 02:13.56 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 200m vrij 02:02.56 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 100m vrij 00:55.70 08/03/2020 19 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 200m vrij 02:01.61 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Drijvers Johannes BEST/11099/01 50m vrij 00:25.82 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Drijvers Seppe BEST/11071/98 200m rug 02:14.91 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Drijvers Seppe BEST/11071/98 100m rug 01:02.25 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Fath Chrafih Ilias STZ/11047/04 50m vrij 00:27.02 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Feyaerts Floris TRUST/11031/05 200m vrij 02:07.66 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Feyaerts Floris TRUST/11031/05 50m vrij 00:26.28 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Feyaerts Floris TRUST/11031/05 100m rug 01:06.97 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Feyaerts Floris TRUST/11031/05 200m vrij 02:11.80 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Feyaerts Floris TRUST/11031/05 100m vrij 00:56.89 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m rug 02:00.65 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 50m vrij 00:23.92 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 100m rug 00:56.13 01/01/1970 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m vrij 01:54.02 01/01/1970 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m wissel 02:38.10 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vlinder 01:12.12 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 200m wissel 02:59.81 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 100m rug 01:25.45 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 200m school 03:23.38 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 100m vrij 01:12.88 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 200m vlinder 02:20.75 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 200m vrij 02:04.66 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 50m vlinder 00:28.84 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 200m wissel 02:22.77 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 400m vrij 04:21.37 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Godderis Neel TRUST/11026/03 100m rug 01:04.44 01/01/1970 17 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Godderis Neel TRUST/11026/03 50m vlinder 00:28.42 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Godderis Neel TRUST/11026/03 50m vrij 00:26.50 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 50m vrij 00:24.22 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m school 02:18.12 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:02.94 01/01/1970 18 Leuven (25 m)
A-tijd Gypen Kaat ZCT/21100/09 200m rug 03:02.81 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Hendrickx Dieter LAQUA/11412/01 200m vrij 02:01.74 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m wissel 02:05.93 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m vrij 01:51.16 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 100m rug 00:55.79 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Henot Isabelle TRUST/21067/06 50m vrij 00:30.41 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Henot Isabelle TRUST/21067/06 50m rug 00:34.52 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hermans Emilia LAQUA/21457/07 200m vrij 02:28.07 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Hermans Janou TRUST/11005/98 200m vrij 02:01.21 01/01/1970 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Hermans Janou TRUST/11005/98 50m vrij 00:24.67 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Hermans Janou TRUST/11005/98 100m vrij 00:53.31 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Hermans Janou TRUST/11005/98 100m vlinder 01:00.30 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 200m rug 02:41.48 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 200m rug 02:30.22 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 50m vrij 00:29.96 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 100m vrij 01:06.23 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 100m rug 01:10.58 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 100m vrij 01:05.16 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 100m rug 01:14.35 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Huysmans Silke ZCK/20336/04 50m rug 00:33.72 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m wissel 02:31.01 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m rug 02:28.79 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m school 02:38.28 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m wissel 02:20.79 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 50m school 00:32.93 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m school 01:11.08 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m vrij 02:03.81 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m vlinder 01:01.71 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 50m vrij 00:26.29 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m vrij 02:04.22 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m wissel 02:18.06 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 50m vrij 00:26.67 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m rug 02:15.64 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m rug 01:04.46 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 50m school 00:32.96 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Karmun Mohamed Amine KVZP/11038/03 100m vrij 00:57.85 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Kennes Naomi ZCK/22078/06 50m vrij 00:29.78 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Kint Ruhne SCSG/21152/09 200m wissel 03:08.95 01/01/1970 11 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:15.10 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Kuznetcova Svetlana LAQUA/21329/07 200m vrij 02:28.39 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Kuznetcova Svetlana LAQUA/21329/07 400m vrij 05:03.10 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Kuznetcova Svetlana LAQUA/21329/07 200m wissel 02:45.60 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Lambeets Lina TRUST/21023/05 50m vrij 00:29.90 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TRUST/21015/04 100m rug 01:11.03 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 200m vrij 02:20.94 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 100m school 01:19.60 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 200m school 03:00.46 08/03/2020 15 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m vrij 00:28.58 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 100m rug 01:11.29 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 200m school 02:54.48 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m rug 01:24.75 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m school 03:13.18 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m wissel 03:07.52 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m school 01:30.92 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m vrij 01:13.94 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Loncke Febe ZCK/22081/05 200m rug 02:34.56 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Loncke Febe ZCK/22081/05 100m vrij 01:04.84 08/03/2020 15 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Loncke Febe ZCK/22081/05 200m vrij 02:21.10 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marsily Gustave SCSG/11169/05 100m school 01:16.23 10/04/2020 15 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Marsily Gustave SCSG/11169/05 200m school 02:39.94 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 50m vrij 00:29.03 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m vrij 02:16.66 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m rug 01:13.43 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Mattheus Ibe TRUST/11045/05 200m vrij 02:11.10 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Mattheus Ibe TRUST/11045/05 50m vrij 00:26.76 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 100m school 01:12.40 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 200m school 02:41.81 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 50m rug 00:30.66 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Mees Brent SCZ/10173/03 50m vrij 00:26.01 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Mees Brent SCZ/10173/03 100m vrij 00:57.14 10/11/2020 17 Zaventem (25 m)
A-tijd Meyer Thyrvi BEST/21114/09 200m wissel 03:06.38 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m school 01:27.77 08/03/2020 13 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Meyvisch Fiye LAQUA/21219/07 100m vrij 01:06.13 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Mikolajuk Adrian SCSG/11162/08 100m rug 01:19.93 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Morren Maaike BEST/20609/03 200m rug 02:33.81 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:13.40 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m school 01:35.20 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 200m wissel 02:19.88 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 400m wissel 05:15.17 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 200m vrij 02:02.54 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 50m vrij 00:27.18 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 200m school 02:39.78 01/01/1970 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 100m wissel 01:05.89 01/01/1970 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 400m vrij 04:32.81 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Mulkens Bavo TRUST/11155/04 100m school 01:14.39 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m vrij 02:45.58 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 50m vlinder 00:36.92 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 100m vrij 01:11.74 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Nazaruk Nicole STZ/21034/09 200m wissel 03:02.77 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vrij 01:57.29 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 400m vrij 04:17.52 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vlinder 00:59.79 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 50m rug 00:30.64 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 50m vrij 00:25.20 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 200m wissel 02:39.71 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 200m school 02:57.28 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Op de Beeck Maarten DDAT/11061/03 200m vrij 02:08.62 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Ovyn Basile ALZV/11004/04 50m vrij 00:27.04 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Ovyn Basile ALZV/11004/04 100m vrij 00:59.07 08/03/2020 16 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m wissel 01:08.40 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 200m wissel 02:24.97 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m school 01:16.51 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 200m vrij 02:09.98 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m wissel 02:27.87 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m rug 02:22.46 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m vrij 02:19.44 08/03/2020 15 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m vrij 00:28.24 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 100m school 01:18.53 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 100m wissel 01:11.11 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m rug 01:19.39 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 400m vrij 04:28.95 10/04/2020 15 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 50m vrij 00:26.83 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m wissel 02:24.67 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 400m vrij 04:24.16 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 100m vlinder 01:03.48 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vrij 02:06.15 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Persoons Emiel ZIOS/11078/08 100m school 01:18.69 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Peytchev Viktor DDAT/11031/05 50m vrij 00:27.55 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Peytchev Viktor DDAT/11031/05 100m rug 01:07.30 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Peytchev Viktor DDAT/11031/05 100m rug 01:08.17 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Peytchev Viktor DDAT/11031/05 100m vrij 01:00.47 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 200m school 02:47.02 01/01/1970 17 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vrij 00:56.41 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m vrij 02:05.40 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m wissel 02:23.16 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m vrij 02:12.49 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m rug 01:08.81 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m rug 01:05.41 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vlinder 01:03.76 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 400m vrij 04:38.90 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 200m school 02:48.75 10/11/2020 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 200m wissel 02:30.41 10/11/2020 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 200m school 02:44.21 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 50m school 00:36.82 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m wissel 02:35.46 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m wissel 02:47.44 10/04/2020 13 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m wissel 02:42.13 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Roobaert Jurre KVZP/11024/06 400m vrij 04:44.86 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Roskin Lotte TRUST/21038/02 50m vrij 00:28.88 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m school 01:25.16 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m rug 01:19.26 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 02:46.24 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Schoefs Elise LAQUA/21439/98 200m school 02:41.97 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Schoefs Elise LAQUA/21439/98 100m vlinder 01:06.74 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Schoovaerts Thomas ZCK/11053/06 200m vrij 02:14.38 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Schoovaerts Thomas ZCK/11053/06 50m vrij 00:27.43 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Schoovaerts Thomas ZCK/11053/06 100m vrij 00:59.40 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 200m school 02:57.39 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 200m wissel 02:34.07 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 200m wissel 02:37.84 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:08.77 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:36.37 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 400m vrij 04:45.69 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m vrij 02:11.77 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 400m vrij 04:39.73 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m wissel 01:09.67 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m rug 01:11.56 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m rug 02:31.21 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m wissel 02:45.61 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:22.19 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vrij 01:03.42 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m rug 01:14.64 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m rug 02:39.76 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Stallaert Tessa ZCK/22015/05 200m school 02:58.09 08/03/2020 15 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Thiébaut Noah STZ/11028/08 50m vlinder 00:33.48 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Thiébaut Noah STZ/11028/08 200m vrij 02:30.14 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m wissel 02:26.66 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m wissel 01:09.30 01/01/1970 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m vlinder 02:29.25 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Torrao Benjamin SCZ/11087/07 100m wissel 01:03.97 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Torrao Rebocho Leonore SCZ/21035/06 200m vrij 02:24.34 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Torrao Rebocho Leonore SCZ/21035/06 200m wissel 02:40.23 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Torrao Rebocho Leonore SCZ/21035/06 50m vrij 00:30.60 23/02/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Torrao Rebocho Leonore SCZ/21035/06 400m vrij 04:50.26 10/11/2020 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 100m vrij 01:02.32 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Van Den Bergh Jonas DDAT/11091/05 100m vrij 01:00.00 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Den Berghe Sebbe STZ/11041/03 100m vrij 00:57.51 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Den Berghe Sebbe STZ/11041/03 50m vlinder 00:28.11 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m vrij 02:34.54 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 50m rug 00:29.93 23/02/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 50m vrij 00:25.03 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 100m vrij 00:55.06 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 400m vrij 04:27.63 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 200m vrij 02:06.35 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 200m vrij 02:05.47 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vrij 01:55.68 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m wissel 02:15.78 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Van genechten Sander LAQUA/11460/03 100m rug 01:04.22 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van genechten Sander LAQUA/11460/03 100m vrij 00:58.21 10/04/2020 17 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Van genechten Sander LAQUA/11460/03 200m rug 02:15.51 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van genechten Sander LAQUA/11460/03 400m vrij 04:19.21 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van Genechten Sander LAQUA/11460/03 200m vrij 02:02.53 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 100m school 01:12.19 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 200m school 02:46.61 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 100m vrij 00:59.76 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Gorp Fons LAQUA/11049/05 200m school 02:34.56 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 100m vrij 01:09.02 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m school 02:56.90 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 100m school 01:22.42 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd van Groenigen Karsten STZ/11069/08 200m wissel 02:52.47 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m vrij 02:12.76 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m wissel 02:19.59 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 100m school 01:10.01 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 50m vrij 00:26.50 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 100m vrij 00:58.14 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m school 02:33.01 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 50m vrij 00:27.70 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m vrij 02:07.69 01/01/1970 15 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m vlinder 01:02.61 10/04/2020 17 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m rug 02:37.60 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 100m rug 01:11.86 01/01/1970 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m rug 02:32.28 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m school 01:17.55 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m wissel 02:26.66 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m vrij 01:00.99 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 400m vrij 04:39.46 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m rug 02:29.37 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 50m school 00:36.42 23/02/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m vrij 02:11.41 01/01/1970 16 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 100m rug 01:05.84 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m wissel 02:27.48 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 100m vlinder 01:08.01 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m vlinder 02:29.79 01/01/1970 17 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 100m vrij 01:02.71 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 50m vrij 00:28.17 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 50m vlinder 00:30.86 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 100m vlinder 01:06.27 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m wissel 02:33.79 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanacker Daan DDAT/11099/07 200m vrij 02:24.22 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m vlinder 01:09.99 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vrij 00:29.30 01/01/1970 15 Leuven (25 m)
A-tijd Vanderhulst Midas TRUST/11010/01 100m school 01:09.66 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderhulst Midas TRUST/11010/01 50m school 00:32.07 23/02/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderhulst Tobe TRUST/11028/03 50m vrij 00:26.57 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Vanderhulst Tobe TRUST/11028/03 100m vrij 00:58.88 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderhulst Tobe TRUST/11028/03 50m school 00:33.80 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Vanderlinden Siri TRUST/21179/09 100m school 01:34.87 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Vanderlinden Siri TRUST/21179/09 100m rug 01:19.91 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Vanderlinden Siri TRUST/21179/09 200m wissel 02:52.36 01/01/1970 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Vanderlinden Siri TRUST/21179/09 200m rug 02:44.52 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Vanderlinden Siri TRUST/21179/09 200m school 03:25.75 01/01/1970 11 Leuven (25 m)
A-tijd Vanlaer Mathijs TRUST/11064/06 200m rug 02:31.00 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Vanlaer Mathijs TRUST/11064/06 50m vrij 00:28.09 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Vanlaer Mathijs TRUST/11064/06 200m vrij 02:11.34 01/01/1970 14 Leuven (25 m)
A-tijd Vanolande Vincent STZ/11079/08 100m vrij 01:05.03 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Vanolande Vincent STZ/11079/08 200m wissel 02:51.80 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Vanolande Vincent STZ/11079/08 200m vrij 02:31.08 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Varano Agostino DDAT/11063/05 50m vlinder 00:29.91 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 200m wissel 02:52.77 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m vrij 01:09.68 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m rug 01:19.42 01/01/1970 12 Leuven (25 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 100m school 01:13.84 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 100m vrij 01:00.77 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 50m vrij 00:27.55 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m vrij 02:29.68 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 05:10.92 01/01/1970 12 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m wissel 02:49.27 01/01/1970 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:24.06 01/01/1970 12 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:28.60 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:29.82 01/01/1970 14 Aarschot (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m school 02:48.91 01/01/1970 14 Lago Rozebroeken (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m school 01:22.25 01/01/1970 13 Leuven (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 200m vrij 02:23.81 01/01/1970 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Vinckx Ellen KVZP/21073/07 200m school 03:03.91 10/11/2020 13 Zaventem (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m vrij 00:55.29 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m school 01:08.44 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 200m wissel 02:16.27 01/01/1970 19 Leuven (25 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 100m vrij 00:56.91 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 100m rug 01:01.57 01/01/1970 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 100m vrij 00:57.84 10/11/2020 16 Zaventem (25 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 50m vrij 00:26.05 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 200m wissel 02:23.04 10/11/2020 16 Zaventem (25 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 200m rug 02:12.34 01/01/1970 16 Leuven (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 400m vrij 04:34.43 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 400m vrij 04:47.34 08/03/2020 17 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 100m rug 01:08.59 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m vrij 02:11.13 01/01/1970 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 50m vrij 00:27.19 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 100m rug 01:11.84 10/04/2020 17 Stedelijk zwembad Oostende (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m rug 02:28.24 01/01/1970 17 Leuven (25 m)
A-tijd Wauters Laura KLSVZ/21104/03 100m vlinder 01:01.13 14/08/2020 17 Hengelo (50 m)
A-tijd Wauters Laura KLSVZ/21104/03 50m vlinder 00:27.43 14/08/2020 17 Hengelo (50 m)
A-tijd Wauters Laura KLSVZ/21104/03 100m vrij 00:59.63 14/08/2020 17 Hengelo (50 m)
A-tijd Wauters Laura KLSVZ/21104/03 200m vlinder 02:22.88 14/08/2020 17 Hengelo (50 m)
A-tijd Wauters Lisa TRUST/21025/05 100m vlinder 01:10.78 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Lisa TRUST/21025/05 100m vrij 01:04.38 23/02/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Lisa TRUST/21025/05 200m vrij 02:20.40 08/03/2020 15 Olympic Pool Wezenberg, Antwerp (50 m)
PR MEEUS ELIAS LAQUA/11134/03 50m vrij 0.23.27 10/11/2019 16 Gent (25 m)
     MEEUS ELIAS LAQUA/11134/03   0.23.28 23/11/2019   Bonn (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 50m vrij 0.22.21 10/11/2019 19 Gent (25 m)
     Renaat Dreesen WZV   0.22.56 17/01/2003   Parijs (FR) (50 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 50m vrij 0.22.21 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     Alexandre Marcourt TRUST/11013/99   0.22.21 10/11/2019   Gent (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 100m vrij 0.48.33 9/11/2019 19 Gent (25 m)
     Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97   0.49.06 11/11/2017   Gent (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 100m vrij 0.48.33 9/11/2019 99 Gent (25 m)
     Alexandre Marcourt TRUST/11013/99   0.48.33 09/11/2019   Gent (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 200m vrij 1.45.28 10/11/2019 19 Gent (25 m)
     MARCOURT ALEXANDRE STT/11039/99   1.45.95 22/12/2018   Tilburg (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 200m vrij 1.45.28 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     Alexandre Marcourt TRUST/11013/99   1.45.28 10/11/2019   Gent (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 100m rug 0.53.06 9/11/2019 19 Gent (25 m)
     Renaud Verjans STT   0.53.75 20/11/2011   Wachtebeke (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 100m rug 0.53.06 9/11/2019 99 Gent (25 m)
     Alexandre Marcourt TRUST/11013/99   0.53.06 09/11/2019   Gent (25 m)
PR HENDRICKX LANDER LAQUA/11115/94 200m rug 1.53.75 10/11/2019 19 Gent (25 m)
     Hendrickx Lander LAQUA/11115/94   1.55.39 13/11/2016   Brugge (25 m)
PR HENDRICKX LANDER LAQUA/11115/94 200m rug 1.53.75 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     Hendrickx Lander LAQUA/11115/94   1.55.39 13/11/2016   Brugge (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 50m vlinder 0.23.50 9/11/2019 19 Gent (25 m)
     Renaud Verjans STT   0.24.43 19/11/2011   Wachtebeke (25 m)
PR Alexandre Marcourt TRUST/11013/99 50m vlinder 0.23.50 9/11/2019 99 Gent (25 m)
     Alexandre Marcourt TRUST/11013/99   0.23.50 09/11/2019   Gent (25 m)
PR Zinke Delcommune KAZS/21073/05 50m vrij 0.26.38 2/02/2020 15 Aarschot (25 m)
     Jovanna Koens BEST   0.26.92 1/08/2010   Antwerpen (50 m)
PR Zinke Delcommune KAZS/21073/05 100m vrij 0.56.60 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
     Zinke Delcommune KAZS/21073/05   0.57.16 19/10/2019   Leuven (25 m)
PR Zinke Delcommune KAZS/21073/05 100m vrij 0.56.63 16/02/2020 15 Leuven (25 m)
     Jovanna Koens BEST   0.57.87 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR DELCOMMUNE ZINKE KAZS/21073/05 200m vrij 2.04.48 17/10/2020 15 Leuven (25 m)
     GEEROMS ANKE SCZ/20130/00   2.05.73 28/07/2015   Leuven (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 50m vlinder 0.27.28 23/11/2019 16 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   0.27.62 10/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21009/03 50m vlinder 0.27.66 22/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
     VANBELLE MARIE STT/20179/00   0.27.69 01/08/2017   Leuven (25 m)
PR WAUTERS LAURA KLSVZ/21104/03 50m vlinder 0.27.43 12/08/2020 17 Hengelo (50 m)
     Laura Wauters TRUST/21009/03   0.27.66 22/02/2020   Antwerpen (50 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 50m vlinder 0.27.28 23/11/2019 99 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   0.27.62 10/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 100m vlinder 1.00.23 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   1.00.70 09/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21009/03 100m vlinder 1.00.62 19/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
     Mirthe Goris AZS   1.01.08 20/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21009/03 100m vlinder 1.00.50 23/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
     Laura Wauters TRUST/21009/03   1.00.62 19/01/2020   Antwerpen (50 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 100m vlinder 1.00.23 24/11/2019 99 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   1.00.70 09/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21009/03 200m vlinder 2.17.02 18/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
     MIRTHE GORIS AZS /113/96   02.18.72 14/04/2012   Aarschot (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21009/03 200m vlinder 2.16.02 21/02/2020 17 Antwerpen (50 m)
     Laura Wauters TRUST/21009/03   2.17.02 18/01/2020   Antwerpen (50 m)
PR DELCOMMUNE ZINKE KAZS/21073/05 100m wissel 1.05.01 13/09/2020 15 Aarschot (25 m)
     MEERE JOLEEN DDAT /303/99   1.06.79 10/11/2013   Gent (25 m)
PR Zinke Delcommune KAZS/21073/05 200m wissel 2.18.23 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
     Zinke Delcommune KAZS/21073/05   2.21.06 13/10/2019   Tienen (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 19 Gent (25 m)
     BEST BEST   1.59.97 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     BEST BEST   1.59.97 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     BEST BEST   1.59.97 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96   1.58.30 10/11/2019   Gent (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96   1.58.30 10/11/2019   Gent (25 m)







Pagina berekend in 0.0254 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 03 Dec 2020.

Filteropties: Gehomologeerd= N - Jaar= * - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *