B-Circuit Vlaams-Brabant 2014

(*) Om opgenomen te kunnen worden in de eindstand van het B-Circuit, dient men aan minstens
4 B-Circuitwedstrijden te hebben deelgenomen en minstens 4 stijlen gezwommen te hebben.

Plaats Naam CVnr Aantal
B-Circuits
Aantal
stijlen
Som FINA
punten
9 & 10-jarigen meisjes
2 Tomcsik Kira TZ/21005/04 5 5 1008
4 Max Lara TZ/20243/04 4 4 765
5 Puttaert Elien DDAT/20318/04 5 4 760
7 Delhoute Yana TZ/21002/05 4 4 636
9 Van Den Eynde Britt ZCT/21004/04 5 4 593
11 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 5 4 586
13 De Backer Annelore KVZP/21008/04 5 4 542
14 Geyskens Sophie LOR/21006/05 4 4 529
16 Loncke Febe LOR/21008/05 4 5 516
18 Leukemans Maja ZCT/21013/04 4 4 489
24 Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 4 5 438
30 Noels Louise ZCT/21012/05 5 4 391
33 Eynatten Abigail LOR/21004/05 5 4 356
11 & 12-jarigen meisjes
3 Thielemans Laure STT/21009/02 5 5 1220
6 Bogaerts Luna SCZ/20156/02 7 4 1119
8 Claeys Celine SCZ/20174/02 6 5 1080
9 Remacle Oriana SCSG/20496/02 5 5 1057
10 Mulkens Auke TZ/20234/02 5 5 1047
11 Muls Jill LSVZ/21008/02 6 4 1042
14 Kiambi Pauline KVZP/21005/02 7 5 1024
16 De Wilde Hanne DDAT/20294/03 4 5 1013
18 Janssens Mayra TZ/20210/02 5 5 1007
20 Bosmans Fleur ZCK/20309/02 5 5 995
21 Goiris Cato LOR/20256/03 6 5 984
22 Jebari Chaima KVZP/20205/02 7 4 972
23 De Niels Indra ZIOS/20100/02 4 5 952
25 Lampe Cleo DIZV/21006/02 4 5 928
26 Hendrickx Liza ZCK/20308/02 4 5 917
27 Van Neygen Zoë DiZV/20422/02 5 5 914
32 Dilen Paulien STT/20238/03 5 5 874
33 Raes Linsey LOR/20252/03 7 5 869
37 Vandermeiren Ona AZS/20215/03 5 5 809
40 Quintelier Laura LSVZ/20274/03 6 4 773
42 Germonpre Sarah DIZV/20394/03 5 5 753
43 Pansaers Paulien LSVZ/21007/03 8 4 748
46 Hadrich Kaya SCZ/20169/03 9 5 725
48 Asselman Lara AZS/21005/03 5 5 712
50 Van Steen Indra TZ/21008/03 4 5 703
52 Desaever Emma AZS/20126/03 6 4 692
53 Jacobs Amber ZCK/20334/03 4 4 662
54 Goethals Lutgard SCSG/20485/02 4 5 658
58 Carlier Silke ZCK/21006/03 5 5 611
66 Guns Jelena LOR/20261/03 5 5 577
69 Dumortier Lore ZCT/20368/03 4 4 553
71 Claeys Emma ZCK/20332/03 4 4 546
72 Lauwerys Noortje SCZ/21002/02 4 4 534
80 Spooren Kato LOR/20258/03 4 5 495
83 Januarius Maud WLW/20231/03 4 4 440
13 & 14-jarigen meisjes
2 Tuytschaever Dora ZCK/20310/00 4 4 1584
8 Van Buggenhout Nel ZCK/20253/00 4 4 1473
9 Kerckx Lise LOR/20207/00 6 5 1468
10 De Backer Silke DDAT/20241/00 4 5 1464
12 Colson Lotte SCSG/20506/00 5 5 1455
13 Torfs Nora AZS/20175/01 5 5 1452
14 Levicar Eva LSVZ/20268/00 7 5 1448
15 Dom Elize DIZV/20338/00 4 5 1442
16 Schaffers Sixtine SCWR/21005/00 4 4 1419
17 May Julie LOR/20248/01 5 5 1387
18 Nieto Rodriguez Laura DIZV/20388/00 4 5 1337
19 Lefevre Anais SCSG/20480/00 4 4 1331
20 Loccufier Linde DIZV/20340/00 4 5 1327
23 Van Dam Yara LOR/20249/01 5 5 1312
24 De Doncker Lien SCSG/20507/00 6 5 1312
28 Wevers Emma STT/20200/01 4 5 1290
29 De Neve Caitlin SCSG/20505/00 5 5 1255
30 Degelaen Yana WLW/20198/00 5 5 1253
31 Lissens Ylena DDAT/20260/00 4 5 1252
34 De Bruyn Ellen ZIOS/20174/00 4 5 1231
37 Eloi Lara DIZV/20350/01 4 5 1202
41 De Niels Jarka ZIOS/20173/00 4 5 1170
44 Lampe Maureen DIZV/20386/01 5 5 1129
48 Vanhemelryck Jana AART/20166/01 4 4 1095
49 Leruth Justine LSVZ/20255/00 6 5 1078
52 Goossens Michelle AZS/20191/00 4 5 1032
54 Plasman Caro ZIOS/20169/00 4 5 981
55 Labie Laura TZ/20195/01 6 5 978
60 Verbruggen Ines LOR/20267/01 4 5 948
69 Weymeers Inge KVZP/21011/00 4 4 848
72 Vanbeneden Sien STT/20246/01 6 4 793
15 & 16-jarigen meisjes
1 Torfs Laura AZS/20156/98 5 5 1901
3 Polleunis Hannelore STT/20143/99 5 5 1730
4 Bergans Ynse STT/21015/98 4 5 1689
5 Spitaels Melissa ZIOS/21008/98 4 4 1671
6 Mattheus Jolien AZS/20162/99 5 5 1589
10 Goethals Reinhilde SCSG/20484/98 4 4 1558
12 Mets Nele SCSG/20399/98 5 4 1514
13 Marien Gwendolien LSVZ/20232/99 5 5 1484
14 Claeys Emilie SCZ/20162/98 6 5 1453
20 Herbots Julie LSVZ/20193/98 4 4 1373
24 Snauwaert Lauren SCSG/20437/99 5 4 1251
33 D Haeyer Florence STT/20155/99 6 4 1140
35 Vandenbroeck Femke STT/20162/98 5 5 1128
39 Smolders Yanthe STT/10202/98 5 4 1048
53 Lambert Isaline LSVZ/20247/98 5 4 863
56 Vanden Brande Louise ZIOS/21006/98 4 4 838
59 Devoogdt Inne KVZP/21004/99 6 4 575
17 & 18-jarigen meisjes
1 Polleunis Daphne STT/20111/96 5 5 1860
2 Dolet Laetitia ZCK/20314/96 4 4 1811
8 Vandendorpe Rany LSVZ/20184/97 5 5 1547
9 Leo Lore LOR/20161/96 4 5 1533
14 Van Den Bergh Nona AZS/20164/97 4 5 1245
15 Limme Rani TZ/20189/97 4 5 1220
18 Lelievre Eline LSVZ/20219/97 5 5 1162
19 jarigen en ouder meisjes
9 & 10-jarigen jongens
1 Van Ermen Alexander LOR/10259/04 6 5 688
2 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 5 5 581
3 Torfs Max DDAT/11001/04 6 4 508
4 Pierreux Alessandro WLW/10247/04 5 4 490
5 Gillis Xander LOR/10262/04 6 5 471
10 Meuris Robbe AZS/11001/05 6 5 349
13 Timmermans Kyan AZS/11002/04 4 5 325
19 Claes Reinout ZCT/11009/04 4 4 301
11 & 12-jarigen jongens
1 Sempels Gilles STT/11008/02 4 5 1011
2 Langhendries Milan DDAT/10280/02 4 5 949
4 Winderix Wannes LSVZ/10257/02 7 4 846
5 Creyf Tjörven LOR/10247/02 5 5 820
6 Berx Robbe STT/10224/03 4 4 810
7 Vitale Luca SCSG/10494/02 4 5 801
9 Croes Alexander LSVZ/10267/02 5 4 798
10 Colson Niels SCSG/10503/02 5 5 797
12 Nieto Rodriguez Alexander DIZV/10387/02 5 5 770
13 Croes Andreas LSVZ/10265/02 5 4 768
15 Quintelier Max LOR/10266/02 6 5 761
16 Op De Beeck Maarten DIZV/10409/03 4 5 746
18 Camps Viktor STT/10245/03 5 4 731
20 Joris Dante DDAT/10313/03 4 4 725
21 Mees Brent SCZ/10173/03 6 5 717
22 Witvrouwen Stijn AZS/10204/03 4 5 698
23 Marescau Quinten ZCK/10323/03 4 5 695
25 Stallaert Yaro ZCK/10305/03 4 5 671
27 Rouffe Ryan SCZ/10152/02 7 5 659
28 De Valck Fausto ZCK/10307/03 5 5 653
29 Cleymans Karsten WLW/10227/02 4 5 647
30 Neyens Arthur DDAT/10312/03 5 5 646
31 Essaoudi Reda KVZP/11009/02 5 4 633
32 Sambuco Tristan LSVZ/10272/02 6 4 631
33 Jaros Arthur STT/10244/03 4 5 630
35 Mirzoyan Erik LSVZ/10259/02 6 4 625
37 Janssen Tom WLW/11011/03 4 4 617
40 De Smedt Lars LOR/11001/02 4 5 609
42 Huygh Yaro WLW/10220/03 5 5 602
43 Desard Rob ZCK/11012/02 6 5 594
44 De Decker Jo ZCK/10306/02 4 4 592
45 Durodie Maxime WLW/10233/03 5 5 578
47 Vanderhulst Tobe STT/11016/03 5 4 566
48 Buekenhoudt Wabbe SCZ/10163/02 4 5 563
49 Houtevelt Kyllian ZIOS/11004/02 5 5 549
50 Laurie Julien SCSG/10491/02 4 4 543
51 Van Genechten Klaas KVZP/10209/03 5 5 538
53 Van Genechten Tijs KVZP/10203/03 4 4 534
54 Verschoren Tijs LSVZ/10260/02 5 4 523
55 Lauwers Aryan LSVZ/10278/02 5 4 522
56 De Bruyn Senne LOR/10265/03 5 5 522
57 De Wulf Pablo SCSG/10526/03 4 5 520
58 Marescau Arthur ZCK/10324/03 4 5 510
61 Ickx Jordi ZCT/10352/02 4 4 492
62 Cortebeeck Thomas ZCK/10338/02 4 5 485
68 Kennes Kylian LOR/10263/03 6 5 469
72 De Pauw Brent LOR/10264/03 6 5 441
74 Tielens Cohann LOR/10268/03 5 5 427
76 Wyns Seppe AART/11001/02 5 4 419
77 Jorissen Wout ZCT/10362/03 4 4 414
13 & 14-jarigen jongens
2 Camps Roeland STT/10189/01 4 5 1254
3 Heye Arko WLW/10199/00 5 5 1253
5 Petre Arthur TZ/10229/00 4 5 1170
6 Busaan Anton DIZV/10403/00 5 5 1152
8 Claes Benjamin LSVZ/10238/00 5 4 1141
9 Kone Cederic SCSG/10524/01 5 5 1131
11 Dekimpe Bregt STT/10180/01 6 5 1103
15 Mella Ignace TZ/10235/01 4 5 1063
17 Uyttebroeck Lorenz STT/10203/00 5 5 1035
18 Leys Milan AZS/10185/01 6 5 1032
19 Ricquier Joachim AZS/10173/01 5 5 1029
20 Van Den Bempt Michiel TZ/10196/01 4 5 1018
21 De Donder Lars SCSG/10413/00 4 5 991
25 De Punder Ebe LSVZ/10227/00 6 5 948
29 Bernath Balazs SCZ/11001/00 4 5 889
32 Pauwels Michael TZ/10236/01 5 5 848
34 Smolders Senne STT/10228/01 6 4 837
35 Lefevre Siebe LSVZ/10236/00 6 4 822
38 Van der Voort Bram AZS/10219/01 6 4 783
41 Vanderhulst Kasper STT/10226/00 6 4 759
43 Gilis Ruben TZ/10238/01 4 5 749
44 Lauryk Marat lsvz/10283/00 5 4 745
45 Rijx Stef AZS/10176/01 7 4 737
46 Claes Olivier LSVZ/10237/00 4 5 733
50 Aba Yahya Sabri SCZ/11003/00 4 4 699
54 Mauceri Lorenzo SCSG/11024/00 4 4 660
55 Vanderhulst Midas STT/10237/01 6 4 658
59 Varano Aurelio DIZV/11002/01 4 4 642
60 Roelands Yari DIZV/10393/01 4 5 628
61 Doria Tilleux Dylan LSVZ/10241/00 6 4 595
62 Lauwers Joakim LSVZ/10266/00 6 4 571
68 Staes Niel STT/10225/01 7 4 496
69 De Vriendt Jasper DIZV/10411/01 4 5 491
75 Wilmots Simon STT/10240/01 8 4 428
15 & 16-jarigen jongens
3 Praet Nick LOR/10190/98 4 5 1495
5 Borghlevens Baldr LSVZ/10204/98 7 5 1478
8 Vogt Moritz SCSG/10401/99 4 5 1400
12 Peeters Thomas AZS/10179/99 4 5 1310
14 Vanderlick Arno SCZ/10115/98 4 5 1293
17 Bosseler Thoma SCZ/10118/98 5 5 1268
18 Dewijnants Maxime STT/10188/99 6 5 1247
21 Sale Cole STT/10164/98 4 4 1224
23 De Kunst Robbe ZCK/10243/98 6 5 1203
24 Lèchaudé Romain SCWR/11000/99 4 5 1134
26 Van Den Berghe Bryan LOR/10216/99 4 5 1113
28 Vanspringel Quentin SCSG/10519/99 4 5 997
29 Van Laer Marco AART/10155/98 4 5 989
32 Eloi Diego DIZV/10320/98 4 5 957
34 Leruth Clement LSVZ/10234/98 7 5 917
36 Pigeon Quentin KVZP/10166/98 6 4 900
51 Basteleus Ruben WLW/10184/99 4 4 738
17 & 18-jarigen jongens
4 Ricquier Pieter AZS/10163/97 5 5 1661
6 D Haeyer Cedric STT/10100/97 7 5 1657
8 Rijckmans Matthias SCSG/10354/97 5 5 1607
12 Forton Bruce SCSG/10511/96 4 5 1489
13 Verschoren Maurits LSVZ/10216/97 6 5 1482
14 Gonzalez Sebastian SCSG/10467/96 4 5 1466
15 Keyaerts Danforth SCZ/10145/97 4 5 1454
17 Engels Gerald SCSG/10499/97 5 5 1360
20 Goossens Maxime AZS/10167/97 4 5 1331
26 Vander Elst Robin ZIOS/10160/97 5 5 1187
27 Vercammen Thijs AZS/10151/97 4 4 1181
30 Vanmunster Lars LSVZ/10217/97 4 4 1089
19 jarigen en ouder jongens
5 De Cleer Denver STT/10166/95 4 5 1228
11 Hadrich Dirk SCZ/10170/65 4 4 519




Pagina berekend in 0.0456 sec.