B-Circuit Vlaams-Brabant 2014

(*) Om opgenomen te kunnen worden in de eindstand van het B-Circuit, dient men aan minstens
4 B-Circuitwedstrijden te hebben deelgenomen en minstens 4 stijlen gezwommen te hebben.

Plaats Naam CVnr Aantal
B-Circuits
Aantal
stijlen
Som FINA
punten
9 & 10-jarigen meisjes
1 Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 3 4 1021 (*)
2 Tomcsik Kira TZ/21005/04 5 5 1008
3 Crabbe Lore DDAT/21000/04 3 4 795 (*)
4 Max Lara TZ/20243/04 4 4 765
5 Puttaert Elien DDAT/20318/04 5 4 760
6 Pardon Maite TZ/21004/05 3 5 691 (*)
7 Delhoute Yana TZ/21002/05 4 4 636
8 Angellier Liloue ZCT/20369/04 5 3 595 (*)
9 Van Den Eynde Britt ZCT/21004/04 5 4 593
10 Van Keer Farah BEST/21003/04 3 3 591 (*)
11 Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 5 4 586
12 Marteleur Tille ZCT/20373/04 5 3 546 (*)
13 De Backer Annelore KVZP/21008/04 5 4 542
14 Geyskens Sophie LOR/21006/05 4 4 529
15 Van Belle Amber ZCT/20371/04 4 3 518 (*)
16 Loncke Febe LOR/21008/05 4 5 516
17 Vandermeiren Zita AZS/21007/05 3 4 495 (*)
18 Leukemans Maja ZCT/21013/04 4 4 489
19 Stadsbader Louise WLW/21004/04 4 3 478 (*)
20 Huysmans Silke ZCK/20336/04 4 3 469 (*)
21 Delcommune Zinke ZCT/21010/05 4 2 463 (*)
22 De Wilde Noor DDAT/21003/05 3 3 441 (*)
23 Wittemans Mit ZCT/21008/05 4 2 439 (*)
24 Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 4 5 438
25 Stallaert Tessa ZCK/21015/05 3 3 438 (*)
26 Jehaes Minne AZS/21000/04 2 3 430 (*)
27 Vanderlinden Eline SCSG/21008/04 3 5 412 (*)
28 Huysmans Hanne ZCK/20333/04 4 3 402 (*)
29 Holsbeek Hanne STT/21034/04 3 3 393 (*)
30 Noels Louise ZCT/21012/05 5 4 391
31 Lindemeier Laura ZCT/21014/04 4 3 371 (*)
32 Wilmots Yasmine STT/21006/04 4 3 361 (*)
33 Eynatten Abigail LOR/21004/05 5 4 356
34 Lescrauwaet Lotte ZCK/21008/04 2 2 315 (*)
35 Lindemeier Elena ZCT/21015/04 4 3 311 (*)
36 Leroy Anouk WLW/20245/04 3 3 302 (*)
37 Geeroms Floor SCZ/21004/05 1 2 299 (*)
38 Stanson Kato DDAT/21022/04 1 2 295 (*)
39 Winderix Kato LSVZ/21010/05 3 3 292 (*)
40 De Ranter Anaïs BEST/21015/05 3 2 289 (*)
41 Rouffe Alix SCZ/10175/04 3 3 285 (*)
42 Daelemans Anke LOR/21007/05 3 4 284 (*)
43 Daems Lotte ZCK/21007/05 2 2 282 (*)
44 Van Hoydonck Evy SCSG/21034/04 1 2 281 (*)
45 Schaffers Alexine SCWR/21012/04 1 2 267 (*)
46 Van Campenhout Sanne AART/21023/05 1 2 262 (*)
47 Schrijvers Astrid ZCT/21024/05 1 2 262 (*)
48 Snauwaerts Hannah SCSG/21007/04 3 4 260 (*)
49 Leroy Isabeau WLW/20246/04 3 3 255 (*)
50 Schaffers Alexine SCWR/21009/04 1 2 249 (*)
51 Hermans Laurine STT/21028/04 3 3 243 (*)
52 Remacle Clara SCSG/21026/04 2 2 242 (*)
53 Sempels Aurélie STT/21042/05 1 1 235 (*)
54 Boschmans Sarah ZCK/21019/04 2 2 226 (*)
55 Geyskens Sofie LOR/21006/05 1 2 224 (*)
56 Olefs Malkiya ZCT/21029/05 1 2 222 (*)
57 Leemans Renske STT/21029/04 4 3 219 (*)
58 Lauwers Jitske TZ/21013/04 1 1 216 (*)
59 Roelands Zina DIZV/21004/05 3 2 205 (*)
60 Demuynck Jutta AZS/21014/04 1 2 200 (*)
61 Lambeets Lina STT/21044/05 1 1 194 (*)
62 Defryn Luna WLW/21007/05 3 2 183 (*)
63 Huenaerts Lea SCSG/20136/05 1 2 180 (*)
64 Wuyten Yuna ZCT/21026/04 1 2 179 (*)
65 Sap Merel WLW/21012/05 2 1 175 (*)
66 Berx Marit STT/21040/05 1 1 170 (*)
67 De Craen Imke DDAT/21012/04 2 2 163 (*)
68 Wauters Lisa STT/21041/05 1 1 161 (*)
69 Telitsyn Jil WLW/21015/05 3 2 161 (*)
70 Meyer Eline STT/21048/04 1 1 161 (*)
71 Schelhout Hanne LOR/21016/05 1 2 159 (*)
72 Luyten Kato DDAT/21016/04 2 2 158 (*)
73 Govaert Margot DIZV/21003/04 4 3 155 (*)
74 Van Den Berghe Morgane LOR/21002/05 2 2 138 (*)
75 Van Eyken Nele KVZP/21013/05 1 1 134 (*)
76 Geeroms Anke LOR/21009/05 1 2 126 (*)
77 Boux Jana TZ/21014/04 1 1 123 (*)
78 Bollaerts Klara AZS/21009/05 2 2 112 (*)
79 Brabant Alexandra DIZV/21010/04 2 2 109 (*)
80 Haezebrouck Fien WLW/21010/05 1 1 100 (*)
81 Van Haelen Mona WLW/21013/05 1 1 85 (*)
82 Claes Valentina LSVZ/21012/04 2 3 85 (*)
83 Thys Alissya WLW/21017/04 1 1 81 (*)
84 Lescrauwaet Maaike ZCK/21013/05 2 2 79 (*)
85 de Laat Klara SCZ/20176/04 1 2 51 (*)
86 De Pooter Ise ZCT/21021/05 1 1 0 (*)
87 Gijsens Cato DDAT21018/20018/05 1 1 0 (*)
11 & 12-jarigen meisjes
1 Roskin Lotte TZ/20208/02 3 5 1284 (*)
2 Matthijs Dauphine SCZ/20158/02 3 5 1259 (*)
3 Thielemans Laure STT/21009/02 5 5 1220
4 Trioen Joke DDAT/20279/02 3 5 1158 (*)
5 Carton Sam DDAT/20274/02 3 4 1135 (*)
6 Bogaerts Luna SCZ/20156/02 7 4 1119
7 Supply Ann-Sophie DDAT/21009/02 1 3 1112 (*)
8 Claeys Celine SCZ/20174/02 6 5 1080
9 Remacle Oriana SCSG/20496/02 5 5 1057
10 Mulkens Auke TZ/20234/02 5 5 1047
11 Muls Jill LSVZ/21008/02 6 4 1042
12 Van Tilburg Dauwe ZCK/20311/03 3 5 1038 (*)
13 Meskens Silke ZCK/20325/02 3 4 1037 (*)
14 Kiambi Pauline KVZP/21005/02 7 5 1024
15 Van Mulder Katinka DDAT/20293/03 3 5 1023 (*)
16 De Wilde Hanne DDAT/20294/03 4 5 1013
17 Van Steen Yinthe TZ/20227/03 3 5 1013 (*)
18 Janssens Mayra TZ/20210/02 5 5 1007
19 Pigeon Kelly KVZP/20191/03 3 4 1005 (*)
20 Bosmans Fleur ZCK/20309/02 5 5 995
21 Goiris Cato LOR/20256/03 6 5 984
22 Jebari Chaima KVZP/20205/02 7 4 972
23 De Niels Indra ZIOS/20100/02 4 5 952
24 Leemans Oona WLW/20218/02 2 4 928 (*)
25 Lampe Cleo DIZV/21006/02 4 5 928
26 Hendrickx Liza ZCK/20308/02 4 5 917
27 Van Neygen Zoë DiZV/20422/02 5 5 914
28 Rabaut Noa DDAT/20306/02 3 4 900 (*)
29 Borremans Lotte DDAT/21006/03 3 4 890 (*)
30 Hendrickx Kato TZ/20224/02 1 3 888 (*)
31 Hecq Kira BEST/21005/02 3 5 885 (*)
32 Dilen Paulien STT/20238/03 5 5 874
33 Raes Linsey LOR/20252/03 7 5 869
34 Severens Bieke AZS/20199/02 3 5 860 (*)
35 Quanjard Manon SCSG/20492/02 5 3 815 (*)
36 Weymeers Veerle KVZP/20193/02 2 4 814 (*)
37 Vandermeiren Ona AZS/20215/03 5 5 809
38 Swiggers Kari BEST/20619/02 3 5 781 (*)
39 Geyskens Annelies AZS/20206/02 2 4 776 (*)
40 Quintelier Laura LSVZ/20274/03 6 4 773
41 Konijn Lieselotte BEST/20598/02 2 3 755 (*)
42 Germonpre Sarah DIZV/20394/03 5 5 753
43 Pansaers Paulien LSVZ/21007/03 8 4 748
44 de Laat Marie SCZ/20178/02 2 4 745 (*)
45 Bianchi Delhia SCSG/21005/02 3 5 726 (*)
46 Hadrich Kaya SCZ/20169/03 9 5 725
47 Van Gorp Lies BEST/20621/03 3 5 716 (*)
48 Asselman Lara AZS/21005/03 5 5 712
49 Van Der Elst Leen ZCT/20359/03 2 3 704 (*)
50 Van Steen Indra TZ/21008/03 4 5 703
51 Geeroms Samantha ZCK/21017/03 3 5 701 (*)
52 Desaever Emma AZS/20126/03 6 4 692
53 Jacobs Amber ZCK/20334/03 4 4 662
54 Goethals Lutgard SCSG/20485/02 4 5 658
55 Wauters Laura STT/21024/03 3 4 653 (*)
56 Milissen Anouk STT/20243/02 2 3 625 (*)
57 Lichtert Febe DDAT/20307/02 1 3 615 (*)
58 Carlier Silke ZCK/21006/03 5 5 611
59 Anciaux Hannelore AART/21000/02 2 3 602 (*)
60 Achten Louise SCWR/21007/02 3 4 597 (*)
61 Bollen Evelien BEST/20617/02 1 3 596 (*)
62 Vancampenhout Maya SCSG/20493/03 3 5 593 (*)
63 Sodemann Molly BEST/20638/03 2 4 589 (*)
64 Supply Ann-Sophie DIZV/20379/02 1 2 584 (*)
65 Dupont Emma BEST/20618/03 3 5 584 (*)
66 Guns Jelena LOR/20261/03 5 5 577
67 Sneppe Diede DDAT/20296/03 1 2 576 (*)
68 Biermans Karen ZCT/20360/03 3 3 569 (*)
69 Dumortier Lore ZCT/20368/03 4 4 553
70 Breyne Ellen AART/21014/02 2 2 551 (*)
71 Claeys Emma ZCK/20332/03 4 4 546
72 Lauwerys Noortje SCZ/21002/02 4 4 534
73 Van Hemelryck Jolien AART/21003/03 4 3 529 (*)
74 Van Horenbeeck Janne ZCK/21016/03 3 5 528 (*)
75 Lichtert Hylke DDAT/20300/02 2 4 527 (*)
76 Bossuyt Myrthe DiZV/20415/03 3 5 520 (*)
77 Achten Helena SCWR/21008/03 3 4 519 (*)
78 Van Den Broeck Lore STT/21022/02 5 3 514 (*)
79 Haezebrouck Emma WLW/20235/03 2 3 499 (*)
80 Spooren Kato LOR/20258/03 4 5 495
81 Dekoster Chloë TZ/21006/02 4 3 463 (*)
82 Borré Lauren AART/21002/02 3 3 451 (*)
83 Januarius Maud WLW/20231/03 4 4 440
84 Parmentier Ines SCWR/21018/02 1 2 432 (*)
85 Moortgat Naomi ZCK/21010/02 3 4 411 (*)
86 Deckmyn Hannah DIZV/21009/03 3 4 403 (*)
87 Dom Roos BEST/21019/03 2 3 360 (*)
88 Daelemans Loes STT/21032/02 5 3 358 (*)
89 Wittemans Odil ZCT/20353/03 1 1 327 (*)
90 Vaerenberg Marlies ZCT/20339/02 1 1 315 (*)
91 Kerckhoven Birthe DDAT/21013/03 2 3 313 (*)
92 Claes Jozefien BEST/20 /03 1 2 311 (*)
93 Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 1 1 293 (*)
94 Janssoone Emilie ZIOS/21007/02 3 3 291 (*)
95 Mertens Korintha ZCK/20335/03 2 3 290 (*)
96 Claes Lieselotte ZCT/20346/03 1 1 279 (*)
97 Corbisier Lisa ZCT/20348/02 1 1 276 (*)
98 Fofana Ynes LSVZ/21011/03 5 3 268 (*)
99 Herbig Zsofi SCSG/21018/03 4 3 239 (*)
100 Ouarti Nouha KVZP/21006/02 1 2 227 (*)
101 Spooren Ymke AART/21024/02 1 2 207 (*)
102 Cornu Sloane DIZV/21013/03 1 2 174 (*)
103 Delobelle Febe WLW/20243/03 1 2 158 (*)
104 Ryckbosch Annelies DIZV/21012/03 1 2 140 (*)
105 Claes Jozefien BEST/21026/03 1 2 111 (*)
106 Matton Alix SCSG/21011/03 1 1 110 (*)
13 & 14-jarigen meisjes
1 Smets Catherine AZS/20169/00 2 4 1590 (*)
2 Tuytschaever Dora ZCK/20310/00 4 4 1584
3 Mondonedo Sonoma SCWR/20134/00 3 5 1574 (*)
4 De Backer Femke DDAT/20242/00 2 4 1565 (*)
5 Lepers Anouk STT/21013/00 2 5 1557 (*)
6 Van Schoonlandt Julie TZ/20197/00 2 4 1551 (*)
7 Maes Rosanne ZCK/20304/01 3 4 1524 (*)
8 Van Buggenhout Nel ZCK/20253/00 4 4 1473
9 Kerckx Lise LOR/20207/00 6 5 1468
10 De Backer Silke DDAT/20241/00 4 5 1464
11 Van Steen Ayko TZ/20209/01 2 5 1462 (*)
12 Colson Lotte SCSG/20506/00 5 5 1455
13 Torfs Nora AZS/20175/01 5 5 1452
14 Levicar Eva LSVZ/20268/00 7 5 1448
15 Dom Elize DIZV/20338/00 4 5 1442
16 Schaffers Sixtine SCWR/21005/00 4 4 1419
17 May Julie LOR/20248/01 5 5 1387
18 Nieto Rodriguez Laura DIZV/20388/00 4 5 1337
19 Lefevre Anais SCSG/20480/00 4 4 1331
20 Loccufier Linde DIZV/20340/00 4 5 1327
21 Raes Charlotte LOR/20221/01 2 4 1321 (*)
22 Schets Jitte WLW/20234/01 2 4 1319 (*)
23 Van Dam Yara LOR/20249/01 5 5 1312
24 De Doncker Lien SCSG/20507/00 6 5 1312
25 Van Borm Emily ZCK/20328/00 2 4 1310 (*)
26 Geeroms Fran SCZ/20147/01 3 4 1306 (*)
27 Lemaire Femke ZCK/20316/01 2 4 1291 (*)
28 Wevers Emma STT/20200/01 4 5 1290
29 De Neve Caitlin SCSG/20505/00 5 5 1255
30 Degelaen Yana WLW/20198/00 5 5 1253
31 Lissens Ylena DDAT/20260/00 4 5 1252
32 Buggenhout Lotte LOR/20240/00 3 5 1251 (*)
33 Verstappen Evie SCSG/20530/00 3 4 1235 (*)
34 De Bruyn Ellen ZIOS/20174/00 4 5 1231
35 Vanhaeren Camille SCZ/20159/01 2 4 1230 (*)
36 Keshishian Eleni SCSG/20481/00 3 4 1219 (*)
37 Eloi Lara DIZV/20350/01 4 5 1202
38 Van Borm Julie ZCK/20296/00 3 4 1197 (*)
39 Trioen Laura DDAT/20269/00 3 4 1183 (*)
40 Porton Chloe BEST/20546/00 2 4 1177 (*)
41 De Niels Jarka ZIOS/20173/00 4 5 1170
42 Meerpoel Lore WLW/20202/00 3 4 1142 (*)
43 Zelderloo Maïté ZCK/20265/00 2 4 1141 (*)
44 Lampe Maureen DIZV/20386/01 5 5 1129
45 Denoodt Pheadra AZS/20166/00 3 5 1127 (*)
46 Bossuyt Linde DIZV/20351/01 2 4 1106 (*)
47 Roex Mileen LOR/20205/00 2 5 1097 (*)
48 Vanhemelryck Jana AART/20166/01 4 4 1095
49 Leruth Justine LSVZ/20255/00 6 5 1078
50 Milkowska Ewelina WLW/20201/00 2 4 1072 (*)
51 Verstappen Sylvie SCSG/20500/00 3 3 1038 (*)
52 Goossens Michelle AZS/20191/00 4 5 1032
53 Klaassen Katelijne BEST/21010/00 1 3 1003 (*)
54 Plasman Caro ZIOS/20169/00 4 5 981
55 Labie Laura TZ/20195/01 6 5 978
56 Deneve Xanthe ZIOS/20178/01 3 5 971 (*)
57 Marin Marie SCSG/20510/01 2 4 959 (*)
58 Decloedt Marie KVZP/20195/00 2 4 952 (*)
59 Van Genechten Fien KVZP/20197/01 3 4 950 (*)
60 Verbruggen Ines LOR/20267/01 4 5 948
61 Van Loon Lien BEST/20549/01 1 3 936 (*)
62 Springall Lauren BEST/20632/01 3 5 928 (*)
63 Vanbelle Marie STT/20179/00 1 2 921 (*)
64 Verhasselt Esther DDAT/20244/00 1 2 913 (*)
65 Peeters Hanne AZS/20178/01 2 3 908 (*)
66 Verhasselt Mira DDAT/20243/00 1 2 902 (*)
67 Van Heymbeeck Kelly SCSG/20523/01 3 4 879 (*)
68 Smeyers Britt TZ/20187/01 1 2 851 (*)
69 Weymeers Inge KVZP/21011/00 4 4 848
70 Eekhof Magali ZCT/20324/01 3 3 833 (*)
71 Snel Elien ZIOS/21001/00 2 4 805 (*)
72 Vanbeneden Sien STT/20246/01 6 4 793
73 El Yazidi Wassila WLW/20228/01 3 4 789 (*)
74 Peeters Nane ZCK/20255/00 1 2 785 (*)
75 David Aïcha BEST/20550/01 2 3 759 (*)
76 Rommel Astrid LOR/20217/01 1 3 740 (*)
77 Aerts Evelien BEST/20509/00 1 2 727 (*)
78 Peeters Alenka ZCT/20309/01 1 2 701 (*)
79 Demeere Lauren AART/20180/00 2 3 700 (*)
80 Vranckx Emma ZCT/20320/00 1 2 696 (*)
81 Van Der Meulen Femke DDAT/20246/00 1 2 649 (*)
82 Crijns Fien ZCK/21023/00 1 3 648 (*)
83 Vanparijs Hannelore TZ/21009/01 4 3 641 (*)
84 Casier Jente LOR/20237/01 1 2 641 (*)
85 De Coninck Zoë AART/20167/00 2 3 624 (*)
86 Devos Katrijn DiZV/20413/01 3 5 603 (*)
87 Eemans Kirsi AZS/20192/01 2 2 597 (*)
88 Boffin Lise BEST/20589/01 1 2 531 (*)
89 Vermeulen Kato AART/20170/01 1 2 506 (*)
90 De Ville Mieke WLW/20197/00 1 2 501 (*)
91 Keuleers Marthe ZCK/20275/00 1 2 482 (*)
92 Hansenne Nona ZCK/20269/01 1 2 463 (*)
93 Juvyns Leila ZCT/20340/01 1 1 406 (*)
94 Gonzalez Cerro Elena WLW/20235/00 2 3 372 (*)
95 De Blay Ellen AART/21013/01 2 2 329 (*)
96 Loomans Lien ZCK/20347/01 1 2 282 (*)
97 Van den Broeck Liesa SCSG/21012/00 2 3 275 (*)
98 Royer Zoë LSVZ/21009/01 4 2 244 (*)
99 Dekimpe Laetitia WLW/20232/00 1 2 241 (*)
15 & 16-jarigen meisjes
1 Torfs Laura AZS/20156/98 5 5 1901
2 Demesmaeker Ella DIZV/20278/98 3 5 1768 (*)
3 Polleunis Hannelore STT/20143/99 5 5 1730
4 Bergans Ynse STT/21015/98 4 5 1689
5 Spitaels Melissa ZIOS/21008/98 4 4 1671
6 Mattheus Jolien AZS/20162/99 5 5 1589
7 Vandepitte Caro ZIOS/20132/98 2 4 1569 (*)
8 Roex Romi LOR/20186/98 2 5 1566 (*)
9 Morren Jora BEST/20533/99 2 4 1564 (*)
10 Goethals Reinhilde SCSG/20484/98 4 4 1558
11 Peeters Kaat ZCK/20220/98 2 4 1534 (*)
12 Mets Nele SCSG/20399/98 5 4 1514
13 Marien Gwendolien LSVZ/20232/99 5 5 1484
14 Claeys Emilie SCZ/20162/98 6 5 1453
15 Peeters Marie ZCK/20266/99 2 4 1442 (*)
16 Demaret Lea BEST/20437/98 2 4 1438 (*)
17 Van Der Borght Pilar BEST/20474/99 2 4 1430 (*)
18 Deckmyn Rebecca DIZV/20290/98 3 4 1428 (*)
19 Dooms Ines ZCK/20226/99 3 4 1398 (*)
20 Herbots Julie LSVZ/20193/98 4 4 1373
21 Verbist Joyce KVZP/20164/98 3 4 1295 (*)
22 Koens Rebecca BEST/20517/99 1 3 1290 (*)
23 Cammaert Mirte LOR/20195/99 3 5 1265 (*)
24 Snauwaert Lauren SCSG/20437/99 5 4 1251
25 Meeus Liesl STT/20204/99 1 3 1243 (*)
26 Vander Elst Anke ZIOS/20177/99 3 5 1221 (*)
27 Butzen Daphne ZCK/20318/99 3 5 1205 (*)
28 Vancauwenbergh Charis BEST/21001/98 2 4 1194 (*)
29 Kinnaer Jasmien TZ/20170/99 2 3 1188 (*)
30 De Rocker Morgan ZIOS/20159/99 2 4 1181 (*)
31 Es Femke STT/20182/99 3 5 1157 (*)
32 Vercauteren Lenthe LOR/20188/99 1 3 1149 (*)
33 D Haeyer Florence STT/20155/99 6 4 1140
34 Verdijck Astrid DDAT/20233/99 1 2 1132 (*)
35 Vandenbroeck Femke STT/20162/98 5 5 1128
36 Vervoort Maya AZS/20193/98 3 4 1122 (*)
37 Bollé Ines LOR/20199/98 2 4 1117 (*)
38 Reymen Salochini BEST/20545/98 2 4 1107 (*)
39 Smolders Yanthe STT/10202/98 5 4 1048
40 Meert Jessy DDAT/20257/99 1 2 1024 (*)
41 Robbeets Anke DIZV/20288/99 1 2 1023 (*)
42 Clijsters Nathalie DDAT/20223/98 1 2 1009 (*)
43 Van Den Troost Chelsy ZCK/20202/98 1 2 997 (*)
44 Kato Hana DDAT/20256/99 1 2 996 (*)
45 Dhaenens Emma DDAT/20308/99 1 2 994 (*)
46 Bollé Celien LOR/20200/98 2 4 985 (*)
47 Leyman Merel DDAT/20209/98 1 2 979 (*)
48 Van Assche Hanneleen BEST/20469/98 1 2 952 (*)
49 De Wolf Silke DDAT/20231/98 1 2 951 (*)
50 Nys Anouk AART/20179/99 3 4 945 (*)
51 Theunissen Amber BEST/20476/98 2 3 928 (*)
52 Smolders Yanthe STT/20202/98 2 4 869 (*)
53 Lambert Isaline LSVZ/20247/98 5 4 863
54 Verbruggen Laura DIZV/20289/99 1 2 853 (*)
55 De Genst Marlies WLW/20160/98 2 3 838 (*)
56 Vanden Brande Louise ZIOS/21006/98 4 4 838
57 Boghe Nomie TZ/20201/99 1 2 811 (*)
58 De Bock Thaïs DIZV/20374/99 2 3 760 (*)
59 Devoogdt Inne KVZP/21004/99 6 4 575
60 Gustin Ellen AART/20173/98 1 2 535 (*)
61 Carels Imke WLW/20179/99 1 2 530 (*)
62 De Westelinck Tess DIZV/20282/98 1 2 486 (*)
63 Deleuze Céline SCWR/21004/98 1 2 338 (*)
64 Bindels Laure SCWR/21015/99 1 2 316 (*)
17 & 18-jarigen meisjes
1 Polleunis Daphne STT/20111/96 5 5 1860
2 Dolet Laetitia ZCK/20314/96 4 4 1811
3 Di Battista Lena SCWR/20146/97 3 4 1757 (*)
4 Dompas Annabel SCSG/20407/96 2 4 1736 (*)
5 Tormans Nele BEST/20400/96 2 4 1677 (*)
6 Testaert Liana SCWR/20082/97 2 4 1639 (*)
7 Ricou Franne ZCK/20194/97 2 5 1575 (*)
8 Vandendorpe Rany LSVZ/20184/97 5 5 1547
9 Leo Lore LOR/20161/96 4 5 1533
10 De Prins Tessa ZCK/20260/96 3 5 1498 (*)
11 Vanmeerbeek Bie BEST/20439/97 2 4 1364 (*)
12 Debaere Madeleine DIZV/20246/97 2 4 1311 (*)
13 Alderweireldt Charlotte STT/20193/97 3 4 1290 (*)
14 Van Den Bergh Nona AZS/20164/97 4 5 1245
15 Limme Rani TZ/20189/97 4 5 1220
16 Deneyer Nina ZIOS/20166/97 3 5 1207 (*)
17 Goris Mirthe AZS/20113/96 1 2 1199 (*)
18 Lelievre Eline LSVZ/20219/97 5 5 1162
19 Van Der Kun Tamara SCZ/20096/96 2 3 1075 (*)
20 Schellemans Ina ZCK/20241/97 1 2 1028 (*)
21 Kieckens Ymke ZIOS/20168/97 3 5 1011 (*)
22 Swillen Marie TZ/20134/97 1 2 981 (*)
23 Serbest Sara STT/20142/96 4 3 973 (*)
24 Van Der Vennet Mara WLW/20193/97 2 3 813 (*)
25 Foucart Kelly DIZV/20244/97 1 2 787 (*)
26 De Jaegher Celine BEST/20395/97 1 2 786 (*)
27 De Donder Jolien SCSG/20373/96 1 2 735 (*)
28 De Witte Emma DIZV/20312/97 1 2 722 (*)
29 Appelmans Olivia AART/21018/96 1 2 546 (*)
30 De Visscher Renée AART/21009/97 1 2 519 (*)
31 Thuwis Lou STT/20132/96 1 2 489 (*)
32 De Valck Laurence AART/20176/96 1 2 478 (*)
33 Vermeulen Selien AART/20165/97 2 3 457 (*)
34 De Valck Julie AART/20177/96 1 1 263 (*)
19 jarigen en ouder meisjes
1 Leonard Julie STT/20097/95 1 3 1636 (*)
2 Huart Deborah DIZV/20217/95 1 3 1225 (*)
3 Vanmeerbeek Lotte BEST/20390/95 1 2 920 (*)
4 Di Battista Gloria SCWR/20142/93 1 1 485 (*)
9 & 10-jarigen jongens
1 Van Ermen Alexander LOR/10259/04 6 5 688
2 Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 5 5 581
3 Torfs Max DDAT/11001/04 6 4 508
4 Pierreux Alessandro WLW/10247/04 5 4 490
5 Gillis Xander LOR/10262/04 6 5 471
6 El Bergui Samy DiZV/10417/04 4 3 439 (*)
7 Laurenzano Matteo DIZV/10412/04 4 3 405 (*)
8 Thielemans Matthias STT/11010/04 3 3 390 (*)
9 Wauters Xander DiZV/10423/04 3 3 354 (*)
10 Meuris Robbe AZS/11001/05 6 5 349
11 Diddens Senne ZCK/10321/04 3 3 344 (*)
12 Clijsters Jef BEST/11007/04 3 3 330 (*)
13 Timmermans Kyan AZS/11002/04 4 5 325
14 Maessen Finn KVZP/11007/05 5 3 320 (*)
15 Stevens Jonas WLW/10249/04 2 3 319 (*)
16 Neirynck Nils ZCT/11011/04 3 4 313 (*)
17 Kuypers Daan DiZV/10414/04 3 3 308 (*)
18 Bakx Jannes ZCK/11005/04 3 3 302 (*)
19 Claes Reinout ZCT/11009/04 4 4 301
20 Bollen Vincent BEST/11008/04 3 3 300 (*)
21 Biggs Kalvin BEST/11016/05 2 4 299 (*)
22 Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 7 3 293 (*)
23 Severens Ferre AZS/10218/04 2 2 288 (*)
24 Van Der Taelen Torn LOR/11010/05 2 4 285 (*)
25 Van Den Broeck Seppe STT/11030/04 3 3 285 (*)
26 Varano Agostino DIZV/11011/05 3 3 279 (*)
27 Dekimpe Dries STT/11018/04 5 3 274 (*)
28 De Nil Yente ZCK/10337/04 2 2 255 (*)
29 Mulkers Bavo BEST/11024/04 1 2 246 (*)
30 Dom Pieter DIZV/11008/05 3 3 240 (*)
31 De Schouwer Niel AART/11015/04 4 3 234 (*)
32 Depoorter Jules DDAT/10316/04 3 3 229 (*)
33 Pelgrims-Rens Yorben AZS/11003/05 5 3 222 (*)
34 Asselman Rias AZS/11004/05 3 3 218 (*)
35 Mulkens Bavo BEST/11024/04 1 2 215 (*)
36 Janssen Sam WLW/11016/05 4 2 212 (*)
37 Van Heymbeeck Thibo SCSG/11003/04 2 4 206 (*)
38 Beyen Lukas STT/11033/04 3 2 206 (*)
39 Pollet Rohan DDAT/11019/05 2 2 200 (*)
40 Van Den Broeck Seppe STT/11027/04 2 2 200 (*)
41 Vercamme Lucas ZCK/11011/04 3 3 191 (*)
42 Philippin Tibo SCSG/11013/04 2 3 187 (*)
43 Deprez Lander STT/11031/04 2 2 187 (*)
44 Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 3 2 176 (*)
45 Vandenbroeck Robbe STT/11007/04 3 4 176 (*)
46 Christiaens Senne AART/10998/04 2 2 173 (*)
47 Boon Joran WLW/11001/04 2 2 173 (*)
48 Van Der Taelen Torn LOR/11010/05 1 2 154 (*)
49 Fath Chrafih Ilias WLW/11005/04 4 2 151 (*)
50 De Graeve René DDAT/11004/04 1 2 150 (*)
51 Verbruggen Glenn ZCK/21018/04 4 3 146 (*)
52 De Valck Matteo ZCK/11022/05 2 2 143 (*)
53 Van Boxstael Jan LSVZ/11013/04 2 2 140 (*)
54 Lissens Brent DDAT/11014/04 1 1 131 (*)
55 Pillet Brecht DDAT/11017/04 1 1 128 (*)
56 Durodie Milan WLW/11006/05 4 2 127 (*)
57 Lindeboom Charlie WLW/11008/05 2 1 124 (*)
58 Kosirnic Luka BEST/11021/04 2 3 124 (*)
59 Vincke Cas DDAT/11020/05 1 1 124 (*)
60 De Munck Emiel DDAT/11015/04 2 2 121 (*)
61 Christiaens Lander AART/10997/04 2 2 105 (*)
62 Vanvuchelen Wout TZ/11007/04 1 1 104 (*)
63 Schamp Isaac SCSG/11022/04 1 2 101 (*)
64 Dekoninck Maxime WLW/11014/04 1 1 97 (*)
65 Van Den Broeck Kas ZCT/11018/04 2 2 96 (*)
66 Charlot Thibault LOR/11015/04 1 2 79 (*)
67 Franssen Kobe AZS/11000/04 1 1 75 (*)
68 Raymaekers Sibren ZCT/11019/05 1 1 74 (*)
69 Van Berlo Vincent BEST/11018/04 1 1 69 (*)
70 Meeus Arthur SCSG/11030/04 1 2 64 (*)
71 Brynaert Yann WLW/11002/05 1 1 59 (*)
72 Wafik Anas SCSG/11029/04 1 2 57 (*)
73 Juvyns Rayan ZCT/11023/04 1 2 56 (*)
74 Smets Jasper ZCK/11014/04 1 1 56 (*)
75 Franssen Kobe AZS/11008/04 2 2 39 (*)
76 Verhoeven Daan WLW/11009/05 2 2 27 (*)
77 Christiaens Senne AART/11005/04 1 1 0 (*)
78 Dekoninck Maxime WLW/11014/05 1 1 0 (*)
79 Pauwels Sepp ZCT/11020/05 1 1 0 (*)
80 Mertens Victor ZCT/11031/04 1 2 0 (*)
11 & 12-jarigen jongens
1 Sempels Gilles STT/11008/02 4 5 1011
2 Langhendries Milan DDAT/10280/02 4 5 949
3 Lepers Alexander STT/11025/02 3 4 847 (*)
4 Winderix Wannes LSVZ/10257/02 7 4 846
5 Creyf Tjörven LOR/10247/02 5 5 820
6 Berx Robbe STT/10224/03 4 4 810
7 Vitale Luca SCSG/10494/02 4 5 801
8 Joris Luca DDAT/10292/03 2 4 799 (*)
9 Croes Alexander LSVZ/10267/02 5 4 798
10 Colson Niels SCSG/10503/02 5 5 797
11 Grondel Charles SCSG/10495/02 3 5 788 (*)
12 Nieto Rodriguez Alexander DIZV/10387/02 5 5 770
13 Croes Andreas LSVZ/10265/02 5 4 768
14 Franckx Stan TZ/10241/02 2 4 764 (*)
15 Quintelier Max LOR/10266/02 6 5 761
16 Op De Beeck Maarten DIZV/10409/03 4 5 746
17 Ausloos Jens AZS/10205/03 2 4 735 (*)
18 Camps Viktor STT/10245/03 5 4 731
19 Stevens Floris WLW/10219/02 2 5 725 (*)
20 Joris Dante DDAT/10313/03 4 4 725
21 Mees Brent SCZ/10173/03 6 5 717
22 Witvrouwen Stijn AZS/10204/03 4 5 698
23 Marescau Quinten ZCK/10323/03 4 5 695
24 Okens Jari ZCK/10320/03 2 5 689 (*)
25 Stallaert Yaro ZCK/10305/03 4 5 671
26 Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 3 4 662 (*)
27 Rouffe Ryan SCZ/10152/02 7 5 659
28 De Valck Fausto ZCK/10307/03 5 5 653
29 Cleymans Karsten WLW/10227/02 4 5 647
30 Neyens Arthur DDAT/10312/03 5 5 646
31 Essaoudi Reda KVZP/11009/02 5 4 633
32 Sambuco Tristan LSVZ/10272/02 6 4 631
33 Jaros Arthur STT/10244/03 4 5 630
34 Monsieur Quentin WLW/11000/02 3 4 626 (*)
35 Mirzoyan Erik LSVZ/10259/02 6 4 625
36 Van Den Broeck Andreas SCSG/11002/03 2 4 622 (*)
37 Janssen Tom WLW/11011/03 4 4 617
38 Aerts Kevin BEST/10610/02 2 4 613 (*)
39 Lemmens Lucas DiZV/10385/02 3 4 609 (*)
40 De Smedt Lars LOR/11001/02 4 5 609
41 Anderson Max BEST/10620/02 2 3 603 (*)
42 Huygh Yaro WLW/10220/03 5 5 602
43 Desard Rob ZCK/11012/02 6 5 594
44 De Decker Jo ZCK/10306/02 4 4 592
45 Durodie Maxime WLW/10233/03 5 5 578
46 Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 3 4 576 (*)
47 Vanderhulst Tobe STT/11016/03 5 4 566
48 Buekenhoudt Wabbe SCZ/10163/02 4 5 563
49 Houtevelt Kyllian ZIOS/11004/02 5 5 549
50 Laurie Julien SCSG/10491/02 4 4 543
51 Van Genechten Klaas KVZP/10209/03 5 5 538
52 David Idris BEST/10596/03 3 5 535 (*)
53 Van Genechten Tijs KVZP/10203/03 4 4 534
54 Verschoren Tijs LSVZ/10260/02 5 4 523
55 Lauwers Aryan LSVZ/10278/02 5 4 522
56 De Bruyn Senne LOR/10265/03 5 5 522
57 De Wulf Pablo SCSG/10526/03 4 5 520
58 Marescau Arthur ZCK/10324/03 4 5 510
59 Sap Ruben WLW/10203/02 2 3 503 (*)
60 Parren Lander BEST/10630/02 3 5 494 (*)
61 Ickx Jordi ZCT/10352/02 4 4 492
62 Cortebeeck Thomas ZCK/10338/02 4 5 485
63 Carremans Nathan WLW/10213/02 2 4 480 (*)
64 Schepens Lucas STT/10279/03 3 5 476 (*)
65 Meere Jarno DDAT/10302/03 1 2 473 (*)
66 Boulez Edouard DDAT/10281/02 1 2 472 (*)
67 Deschryver Rens BEST/11011/03 2 4 469 (*)
68 Kennes Kylian LOR/10263/03 6 5 469
69 Holsbeek Jarne STT/11014/02 3 5 466 (*)
70 Slock Gauthier DDAT/11008/03 2 4 458 (*)
71 Vandenbempt Jens BEST/10597/02 2 4 453 (*)
72 De Pauw Brent LOR/10264/03 6 5 441
73 Heyvaert Zeger LOR/10239/02 1 3 439 (*)
74 Tielens Cohann LOR/10268/03 5 5 427
75 Van Den Berghe Sebbe WLW/10222/03 2 4 423 (*)
76 Wyns Seppe AART/11001/02 5 4 419
77 Jorissen Wout ZCT/10362/03 4 4 414
78 de Laat Gijs SCZ/10177/02 2 5 399 (*)
79 Vandenbroucke Nathan DDAT/11005/03 2 4 398 (*)
80 Moortgat Stef ZCK/10322/02 2 4 385 (*)
81 Druyts Pieter BEST/10636/02 2 4 382 (*)
82 Heymans Quinten WLW/10242/03 3 4 370 (*)
83 Oeyen Thibaut WLW/10251/03 2 3 361 (*)
84 Decloedt Nicolas KVZP/11010/03 3 4 360 (*)
85 Bossuyt Jasper DIZV/10408/02 3 5 354 (*)
86 Meskens Tom SCWR/10153/02 1 2 350 (*)
87 Neirynck Lars ZCT/10370/03 3 4 347 (*)
88 Serbest Yoran STT/11023/03 5 3 337 (*)
89 Meeus Elias BEST/10595/03 1 2 316 (*)
90 Allard Yanick STT/11017/03 3 4 309 (*)
91 Godderis Neel STT/11027/03 3 3 306 (*)
92 De Leeuw Lars ZIOS/11010/03 1 2 288 (*)
93 Van Droogenbroeck Niels BEST/11017/03 2 4 279 (*)
94 Sire Jacob Bastien STT/11036/03 4 3 270 (*)
95 Commeine Maarten ZIOS/11011/02 1 2 270 (*)
96 Voets Mathijs SCWR/11017/02 1 2 266 (*)
97 Wyndaele Jack AART/11016/02 2 2 245 (*)
98 Gensterblum Theo SCSG/10520/02 2 3 245 (*)
99 Vanden Broeck Arno DIZV/10398/02 1 2 240 (*)
100 Boon van Ostade Marnix STT/11026/02 3 3 236 (*)
101 Dehennin Luca STT/11043/03 1 2 233 (*)
102 Shulyk Artiom WLW/10226/03 2 4 222 (*)
103 Carchon Brecht ZCT/10345/03 1 1 220 (*)
104 Belasri Tim KVZP/11012/03 2 3 215 (*)
105 Holemans Arne AZS/11006/03 5 3 214 (*)
106 Fruyt Arno STT/11049/03 1 3 207 (*)
107 Missorten Artus SCSG/11015/03 2 4 206 (*)
108 De Sutter Thomas SCSG/11016/03 2 4 197 (*)
109 Baert Amaury LOR/11005/03 1 3 195 (*)
110 Van Gorp Jos BEST/10563/02 1 2 187 (*)
111 Bottu Kasper ZCT/10350/03 1 1 177 (*)
112 Van Meulder Louca DIZV/11005/02 2 3 176 (*)
113 Van Roosendael Wouter ZCT/10349/02 2 1 171 (*)
114 Smet Elias LSVZ/11020/02 2 3 170 (*)
115 Moortgat Ward ZCK/21009/03 2 2 167 (*)
116 Huysmans Lukas SCSG/11009/02 2 3 165 (*)
117 Remacle Corentin SCSG/11027/03 2 2 147 (*)
118 Stiens Wout WLW/11003/02 2 2 142 (*)
119 Godderis Neel STT/11031/03 1 1 120 (*)
120 Pirotte Sebastian KVZP/11014/03 2 2 117 (*)
121 Van Rumst Merlijn STT/11051/03 1 2 114 (*)
122 Wolthuizen Jarne ZCT/10372/03 2 3 108 (*)
123 Wolfs Jiro SCSG/11014/03 1 2 92 (*)
124 Schamp Nick SCSG/11023/02 1 2 91 (*)
125 Vandenbroeck Robbe STT/11007/03 1 2 82 (*)
13 & 14-jarigen jongens
1 De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 2 4 1401 (*)
2 Camps Roeland STT/10189/01 4 5 1254
3 Heye Arko WLW/10199/00 5 5 1253
4 Berx Jonas STT/10177/00 2 3 1230 (*)
5 Petre Arthur TZ/10229/00 4 5 1170
6 Busaan Anton DIZV/10403/00 5 5 1152
7 Van Den Broeck Matteo ZCK/10273/01 2 4 1148 (*)
8 Claes Benjamin LSVZ/10238/00 5 4 1141
9 Kone Cederic SCSG/10524/01 5 5 1131
10 Steegmans Matthias DIZV/10370/00 3 5 1125 (*)
11 Dekimpe Bregt STT/10180/01 6 5 1103
12 De Mey Largo DIZV/10353/01 2 4 1094 (*)
13 Rauw Mathis DIZV/10381/00 3 5 1094 (*)
14 Huygh Elias WLW/10186/00 3 3 1072 (*)
15 Mella Ignace TZ/10235/01 4 5 1063
16 Vernelen Ruslan AART/11012/00 3 4 1046 (*)
17 Uyttebroeck Lorenz STT/10203/00 5 5 1035
18 Leys Milan AZS/10185/01 6 5 1032
19 Ricquier Joachim AZS/10173/01 5 5 1029
20 Van Den Bempt Michiel TZ/10196/01 4 5 1018
21 De Donder Lars SCSG/10413/00 4 5 991
22 Desneux Florian SCWR/10157/01 3 5 991 (*)
23 Supply Alexander DIZV/10346/00 2 4 970 (*)
24 De Backer Ruben KVZP/10174/01 2 4 956 (*)
25 De Punder Ebe LSVZ/10227/00 6 5 948
26 De Bleecker Thomas LOR/10242/01 3 5 936 (*)
27 Rooman Rob BEST/10528/00 1 3 926 (*)
28 Walwis Nicolas SCSG/10487/01 3 5 907 (*)
29 Bernath Balazs SCZ/11001/00 4 5 889
30 Van Der Vennet Mario WLW/10192/00 2 3 861 (*)
31 Supply Alexander DDAT/11010/00 1 3 855 (*)
32 Pauwels Michael TZ/10236/01 5 5 848
33 Speltdoorn Jonas BEST/10616/01 2 4 841 (*)
34 Smolders Senne STT/10228/01 6 4 837
35 Lefevre Siebe LSVZ/10236/00 6 4 822
36 Capelleman Victor DIZV/10357/00 2 4 818 (*)
37 Begdouri A. Ilias KVZP/11003/00 3 4 786 (*)
38 Van der Voort Bram AZS/10219/01 6 4 783
39 Heidbuchel Hendrik BEST/10575/01 2 4 783 (*)
40 Cloes Nick BEST/10611/00 2 4 769 (*)
41 Vanderhulst Kasper STT/10226/00 6 4 759
42 Lippens Wout BEST/10585/00 1 3 755 (*)
43 Gilis Ruben TZ/10238/01 4 5 749
44 Lauryk Marat lsvz/10283/00 5 4 745
45 Rijx Stef AZS/10176/01 7 4 737
46 Claes Olivier LSVZ/10237/00 4 5 733
47 Bernath Balazs SCZ/11001/01 3 4 730 (*)
48 Daems Etienne ZCT/10308/01 1 2 720 (*)
49 Jamaels Felix DIZV/10360/01 3 4 705 (*)
50 Aba Yahya Sabri SCZ/11003/00 4 4 699
51 Hendrickx Viktor ZCK/10277/00 1 2 686 (*)
52 van Sas Stijn ZCT/10301/00 1 2 680 (*)
53 Vandecauter Jeroen BEST/10498/00 1 3 661 (*)
54 Mauceri Lorenzo SCSG/11024/00 4 4 660
55 Vanderhulst Midas STT/10237/01 6 4 658
56 Dobbelaere Sam BEST/10574/01 2 3 655 (*)
57 Marin Benjamin SCSG/10489/00 1 2 652 (*)
58 Kempenaers Warre KVZP/10169/00 1 3 646 (*)
59 Varano Aurelio DIZV/11002/01 4 4 642
60 Roelands Yari DIZV/10393/01 4 5 628
61 Doria Tilleux Dylan LSVZ/10241/00 6 4 595
62 Lauwers Joakim LSVZ/10266/00 6 4 571
63 Muls Quinten LSVZ/11001/00 5 3 559 (*)
64 Wuyts Robbe ZCK/10286/01 1 2 555 (*)
65 Verstappen Timo SCSG/10531/01 3 4 521 (*)
66 Swillen Timon TZ/10177/00 1 2 505 (*)
67 Serbest Ilyas STT/10197/00 4 2 500 (*)
68 Staes Niel STT/10225/01 7 4 496
69 De Vriendt Jasper DIZV/10411/01 4 5 491
70 Vanderborght Nils BEST/10576/01 1 2 479 (*)
71 Debrabandere Paul BEST/10562/01 1 2 466 (*)
72 Matevosian Nicky STT/10248/01 6 3 461 (*)
73 Nooyens Brent LSVZ/11014/01 3 4 452 (*)
74 Claes Tom ZCT/10317/01 1 2 444 (*)
75 Wilmots Simon STT/10240/01 8 4 428
76 Berath Bacazs SCZ/10000/00 1 2 405 (*)
77 Rossi Sacha SCWR/10139/01 1 2 403 (*)
78 Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 2 3 397 (*)
79 Kuijer Alexander SCSG/11033/00 1 3 392 (*)
80 Meert Ward ZIOS/10167/00 1 2 377 (*)
81 Debaere Mathieu DIZV/10358/00 1 2 360 (*)
82 Van Den Broeck Bjarne LOR/10250/01 2 4 350 (*)
83 De Munnyck Ties AART/10172/01 1 2 329 (*)
84 Nakken Jeroen STT/11000/01 4 3 304 (*)
85 Taeymans Romain SCWR/11014/00 1 2 283 (*)
86 Schoolmeesters Gilles AZS/10200/00 4 3 281 (*)
87 Gjerkaj Aleksander SCSG/11006/01 3 3 144 (*)
88 Nooyens Brent LSVZ/10000/01 1 1 97 (*)
89 Van Vlasselaer Daan AZS/10208/01 2 3 93 (*)
15 & 16-jarigen jongens
1 Reyniers Arne DDAT/10248/98 3 4 1532 (*)
2 Laceur Joni LSVZ/10183/98 3 5 1508 (*)
3 Praet Nick LOR/10190/98 4 5 1495
4 Lemaire Arne ZCK/10315/99 3 4 1485 (*)
5 Borghlevens Baldr LSVZ/10204/98 7 5 1478
6 Leemans Mats WLW/10182/99 3 5 1414 (*)
7 Goyens Tuur SCWR/10122/98 2 4 1410 (*)
8 Vogt Moritz SCSG/10401/99 4 5 1400
9 Beauthier Ronan KVZP/10190/99 2 4 1387 (*)
10 Michiels Matthias DDAT/10252/99 2 4 1329 (*)
11 Preda Romeo AZS/10217/99 3 5 1315 (*)
12 Peeters Thomas AZS/10179/99 4 5 1310
13 Vranckx Bjarne BEST/10513/99 2 4 1306 (*)
14 Vanderlick Arno SCZ/10115/98 4 5 1293
15 Cloes Janek BEST/10591/99 2 4 1286 (*)
16 Rillof Arko SCWR/10128/99 2 4 1273 (*)
17 Bosseler Thoma SCZ/10118/98 5 5 1268
18 Dewijnants Maxime STT/10188/99 6 5 1247
19 Heeren Alexander BEST/10473/99 2 4 1244 (*)
20 Dupont Wannes BEST/10554/99 2 4 1233 (*)
21 Sale Cole STT/10164/98 4 4 1224
22 Walwis Alexandre SCSG/10488/99 3 5 1224 (*)
23 De Kunst Robbe ZCK/10243/98 6 5 1203
24 Lèchaudé Romain SCWR/11000/99 4 5 1134
25 Folens Simon BEST/10500/99 1 3 1129 (*)
26 Van Den Berghe Bryan LOR/10216/99 4 5 1113
27 Carremans Maarten WLW/10148/98 1 2 1011 (*)
28 Vanspringel Quentin SCSG/10519/99 4 5 997
29 Van Laer Marco AART/10155/98 4 5 989
30 De Loof Jodi ZIOS/11002/98 2 4 983 (*)
31 Stouten Louka WLW/10230/99 3 3 967 (*)
32 Eloi Diego DIZV/10320/98 4 5 957
33 Verdoodt Alexis SCSG/10369/98 1 2 927 (*)
34 Leruth Clement LSVZ/10234/98 7 5 917
35 Flamen Gilles AART/10169/99 3 4 903 (*)
36 Pigeon Quentin KVZP/10166/98 6 4 900
37 De Munnynck Jarne AART/11010/99 2 3 892 (*)
38 Beckwee Emile DDAT/10217/98 1 2 854 (*)
39 Vandecauter Mattias BEST/10456/98 1 2 847 (*)
40 Defauw Victor SCWR/11002/98 1 2 845 (*)
41 Lichtensztajn Ilan SCWR/11009/99 2 4 839 (*)
42 Vandenbempt Ruben BEST/10459/98 1 2 836 (*)
43 Raymaekers Robbert BEST/10631/98 1 3 827 (*)
44 Van Ravestyn Matthieu ZIOS/10179/98 3 5 823 (*)
45 Van Den Bergh Floriaan LOR/10201/99 1 2 822 (*)
46 Tilman Martin TZ/10215/98 1 2 807 (*)
47 Cascio Loriss SCWR/11010/99 3 3 787 (*)
48 Brouwer Matthijs BEST/10468/99 1 2 780 (*)
49 Laceur Joni BEST/11029/98 1 2 753 (*)
50 Raes Lou LOR/10197/99 1 2 747 (*)
51 Basteleus Ruben WLW/10184/99 4 4 738
52 Delferrière Nathan SCSG/10527/99 3 4 722 (*)
53 Vandermaesen William BEST/10446/98 1 2 712 (*)
54 Van Elst Pieter STT/10161/98 4 3 692 (*)
55 Vanderbruggen Hidde BEST/10444/98 1 2 650 (*)
56 Vekemans Mika SCZ/10131/99 1 2 611 (*)
57 Callewaert Alexandre SCWR/11016/99 1 3 583 (*)
58 Pets Sam WLW/10209/99 1 2 544 (*)
59 De Visscher William AART/11011/99 1 2 479 (*)
60 Vereycken Arno DIZV/11015/99 1 3 478 (*)
61 Sougnez Cédric AART/10147/98 1 2 475 (*)
62 Vereycken Arno AART/10999/99 1 2 460 (*)
63 Tormans Jasper BEST/10408/98 1 1 414 (*)
64 Crijns Jef ZCK/11024/98 1 3 238 (*)
65 De Smet Robin ZIOS/11005/98 1 2 163 (*)
17 & 18-jarigen jongens
1 Wouters Jannes AZS/10123/96 3 4 1704 (*)
2 Biermans Wout BEST/10580/97 2 4 1703 (*)
3 Claes Arnaud AZS/10134/97 3 5 1685 (*)
4 Ricquier Pieter AZS/10163/97 5 5 1661
5 Ranallo Vincent LSVZ/10167/97 3 4 1658 (*)
6 D Haeyer Cedric STT/10100/97 7 5 1657
7 De Wee Amaury STT/10209/97 2 4 1610 (*)
8 Rijckmans Matthias SCSG/10354/97 5 5 1607
9 Deschuyteneer Timothee DDAT/10263/96 2 4 1522 (*)
10 Raes Christof ZCK/10293/97 2 4 1514 (*)
11 Eloi Raphaël DIZV/10321/96 2 4 1500 (*)
12 Forton Bruce SCSG/10511/96 4 5 1489
13 Verschoren Maurits LSVZ/10216/97 6 5 1482
14 Gonzalez Sebastian SCSG/10467/96 4 5 1466
15 Keyaerts Danforth SCZ/10145/97 4 5 1454
16 Popelier Christophe ZCK/10229/97 2 4 1371 (*)
17 Engels Gerald SCSG/10499/97 5 5 1360
18 Herremans Arno DIZV/10310/97 2 4 1352 (*)
19 Vandermaesen Kevin BEST/10411/97 1 3 1340 (*)
20 Goossens Maxime AZS/10167/97 4 5 1331
21 Herremans Jari DIZV/10309/97 2 4 1315 (*)
22 Jacob Jeroen DDAT/10220/97 2 3 1308 (*)
23 Nijns Leendert STT/10175/96 3 5 1252 (*)
24 Huysmans Lode ZCK/10252/97 2 4 1229 (*)
25 Croes Xavier LSVZ/10197/97 3 3 1207 (*)
26 Vander Elst Robin ZIOS/10160/97 5 5 1187
27 Vercammen Thijs AZS/10151/97 4 4 1181
28 Loneux Falco ZIOS/10162/97 2 4 1170 (*)
29 Smismans Jasper WLW/10147/97 2 4 1140 (*)
30 Vanmunster Lars LSVZ/10217/97 4 4 1089
31 Seynaeve Victor AART/10151/97 2 3 1053 (*)
32 Verdijck Niels DDAT/10206/97 1 2 1013 (*)
33 El Yazidi Sofian WLW/10229/96 3 3 991 (*)
34 Seynaeve Victor SCSG/11037/97 1 3 979 (*)
35 Dekeyrel Jesse AZS/10190/96 2 3 959 (*)
36 Belsack Dries WLW/10171/97 2 3 941 (*)
37 Misser Quentin SCWR/10121/97 1 2 931 (*)
38 Neuville Keanu AART/10157/97 2 3 905 (*)
39 Van Elst Wouter STT/10156/96 4 3 853 (*)
40 Kato Shotallo DDAT/10255/97 1 2 850 (*)
41 De Coninck Joren ZIOS/10155/97 2 4 830 (*)
42 De Punder Wout LSVZ/10186/96 3 2 814 (*)
43 Gielens Daan BEST/10424/97 2 2 745 (*)
44 Verstappen Gill SCSG/10501/96 1 2 723 (*)
45 Duchenne Cedric WLW/10211/97 2 4 662 (*)
46 Ostyn Arthur AART/11007/97 1 2 635 (*)
47 Berckmans Scott AART/10156/97 1 2 623 (*)
48 Van Vreckom Erwan SCSG/10460/97 2 3 548 (*)
49 Clarebots Marnicq TZ/11000/97 1 1 419 (*)
19 jarigen en ouder jongens
1 Van Belle Nils DIZV/10384/93 2 4 1724 (*)
2 D Hooge Ben DIZV/10094/93 2 4 1554 (*)
3 Paschalidis Stefanos DIZV/10264/95 3 5 1475 (*)
4 Nigra Loic KVZP/10138/94 3 4 1454 (*)
5 De Cleer Denver STT/10166/95 4 5 1228
6 De Donder Sven SCSG/10327/94 1 3 1226 (*)
7 D Hondt Joury ZIOS/10143/94 2 4 1183 (*)
8 Vermeersch Lorenz BEST/10624/91 1 2 1138 (*)
9 Bogaerts Michel SCZ/10008/75 3 3 993 (*)
10 De Munck Milan STT/10125/95 1 3 790 (*)
11 Hadrich Dirk SCZ/10170/65 4 4 519
12 Beuselinck Hannes SCWR/11006/91 1 1 422 (*)
13 Tahon Loic SCWR/10020/94 1 1 0 (*)




Pagina berekend in 0.0634 sec.